Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chevelle

SCHUDNĄĆ 7 KG !!! Zapraszam :)

Polecane posty

witam..... a co tu znowu tak cicho ?! :O ja dziś zjadłam tylko, albo aż 2 miseczki barszczu szczawiowego plus 2 jajka.... nie mogłam się powstrzymać , bo uwielbiam :) w sumie to nie czuje, że nagrzeszyłam, bo znalazłam w tabelach, że taka porcja ma ok. 140 kcal, a niech by nawet wiecej to itak to było moje jedyne jedzenie :P nie wiem czy się zważę w piątek, bo czuję, że @ nadchodzi, taka ociężała jestem i brzuch mam jak balon, muszę zacząć więcej pić, bo wada minsię zatrzymuje..... a dziś tylko 4 kawy wypiłam i nic więcej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
chevelle....zaintrygowałaś mnie tym ryżowym koktajlem:) mam nadzieję że dobrze zrozumiałam....ugotowany ryż, mleko i owoce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chique
hej dziewczyny :) ten koktajl brzmi pysznie i tak jakoś... kalorycznie ;) trochę jak belriso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^melka^^ tak dobrze zrozumiałaś ;) ja ryż gotowałam taki błyskawiczny i trochę go rozgotowałam, zeby lepiej było zmielić.... potem razem do blendera czy czegoś podobnego i gotowe ( porcja to szklanka mleka, 2 łyżki ryżu i owoce, no i słodzik można dodać do smaku ;) chique rzeczywiście smakuje jak jakiś deserek ryżowy, a co do kaloryczności to właśnie sprawdziłam i wychodzi to tak : 2 łyżki ryżu ok. 100 kcal szkl. mleka 0,5% 83 kcal i np: garść truskawek 70g 20 kcal RAZEM : 203 KCAL czyli tragedii nie ma, a naprawdę na długo syci, bo jest gęste od tego ryżu, także polecam :) a przy okazji jak szukałam kaloryczności znalazłam fajną stronkę z fotograficznym przelicznikiem wagi i kalorii produktów http://www.ilewazy.pl/ można sprawdzić wartość kaloryczną nie 100 g jak wszędzie czy porcji, ale łyżki czegoś tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale jaja.... wprowadziłam i siebie i Was w błąd :D sprawdziłam ten przepis jeszcze raz, a tam mowy nie ma o żadnym mleku :o nie wiem co mi się ubzdurało, że z mlekiem robiłam ;) dziś więc zrobie oryginalną wersje, bez mleka.... a to daje -83 kcal czyli jeszcze lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko to strasznie gęste wtedy będzie chyba.... no nic jakby co można dodać jednak tego mleka ;) ale teraz to namotałam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chevelle to sprobujemy bez mleka a jakby bylo za geste to zawsze mozna dolac :) Ja siedze w pracy z minizakwasami. Wczorajsza Zumba mnie powalila. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Serafinowicz
Witam, W czasie odchudzania pracę organizmu warto wspomóc zielona herbata, guarana, grejpfrutem, cykorią czy herbatą Yunnan. To tylko niektóre ze znanych roślinnych wyciągów wspomagających odchudzanie. Stosować je wszystkie możemy w całkowicie bezpiecznych preparatach Elavia Intensive i Elavia Anti Yo-yo opartych wyłącznie na naturalnych roślinnych wyciągach tradycyjnie zalecanych na odchudzanie. Zapraszam Was do zapoznania się ze składem tychże preparatów na stronie elavia.pl, oraz czekam na Wasze pytania. Pozdrawiam, Alicja _____________________________ eRzecznik marki Elavia 4321 Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
hej dziewuszki..:) chevelle...:) dobre z tym koktajlem ale i tak go wypróbuję, lubię berliso i podjadam czasem dieta slim....witaj zumbowiczko, pamiętam jak ja zaczęłam chodzić na zumbę..rano z łóżka nie mogłam wstać. Mam nadzieję że zakwasy odpuściły:) a tak w ogóle to powiem wam że tak mało jem a waga stoi w miejscu, tyle co schudłam na początku i teraz nic:( wybieram się do kina, na film o Agacie Mróz, była któraś z was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.herk.pl/programy/zapotrzebowanie-kalorie.pup Sprawdzcie ile potrzebujecie kalorii na dzien aby schudnac 1 kg na tydzien Ja mam 1300. Hehe super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietajce herk.pl. zapitrzebowanie kalorii Odchudzanie bedzie przyjemniejsze Pochwale sie obwodami - stopke zaktualizuje w niedziele Biodra 98 cm :) Talia. 69 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) ^^^melka^^ nie martw się ja też schudłam na początku a teraz ani drgnie w dół :o ciągle mam nadzieję jednak, że to sie zmieni bo inaczej będę ważyć te swoje 60 kg w lato, ale 2013 roku ;) już nawet nie chce tych 60..... 63 i będe zadowolona :) Dieta slim fast gratulacje.... ładnie Ci obwody spadają, tylko pozazdrościć :) sprawdziłam moje zapotrzebowanie i wyszło mi, że aby schudnąć 1 kg na tydzień mu7si mi wystarczyć 967 kcal :o i wszystko jasne za dużo żre :O u mnie to tak właśnie ok 1000- 1200 wychodzi :( dzis na szczęście niecałe 500 kcal miałam, bo nie miałam czasu jeść.... cały dzien w ruchu, więc i kalorii trochę spalonych :) z dzisiejszego dnia jestem zadowolona :) na nieszczęście jutro sobota, więc pewnie się nadgoni z kaloriami.... ehhhhh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pamietajcie dziewczyny zeby zmieniac ta wage w kalkulatorze jak dorzucicie wiecej ruchu to tez uwzglednijcie ja wrocilam z zumby zadowolona strasznie widze miesnie o ktorych pojecia nie mialam tzn zarys miesni :P bo one sa jeszcze pod tluszczykiem zrobilam sobie galaretke na jutro :P bo mialam ochote jak juz dostane ta wypasiona skakanke to bede w weekendy skakala na czczo mam tam licznik spalania tluszczu nie moge sie juz doczekac tylko te turbo brzuszki heh nie moge sie przelamac robie kilkanascie i umieram wygooglujcie sobie 'turbo brzuszki' ponoc plaski brzuch w tydzien ale ostrzegam ze ciezkie heh niech waga bedzie waszym sprzymiezencem ja uciekam sprzatac bo jutro jestem w rozjazdach caly dzien udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chique
hej dziewczynki :) Jestem po kolejnym ważeniu i z 67-> 63 (92x70x100) w miesiąc :D Jestem bardzo zadowolona bo właśnie tyle chciałam osiągnąć w miesiąc! Biorąc pod uwagę, że nie mogę uprawiać żadnego sportu, bo kolana mi na to nie pozwalają to naprawdę jestem z siebie dumna. W dodatku nie liczę kalorii a czasem pozwolę sobie na lody itp. ;) Tak więc dla mnie dieta idealna to MŻ. Do osiągnięcia celu zostało mi jeszcze 4 kg. A jak u Was? miałyście wczoraj ważenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chique
hej Pistacja! Zapraszamy i miło Nam powitać Cię w Naszym gronie :) Ile zamierzasz zrzucić i jak chcesz to zrobić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gratuluję wam dziewczyny!Świetnie wam idzie ;) U mnie wagowo chyba nie tak źle-brzuszek płaski i czuję się jakoś lekko :P Ze względu na moja zepsutą wagę jakoś staram się nie jeść za dużo. Dzisiaj się zważę bo już nie mogę wytrzymać :) chique no 4kg to już malutko :) Witaj Pistacia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym wazyc 63 ,och to..moje marzenia ,wazylam tyle rok temu i dbrz szie czulam,coraz mi trudniej chudnac z racji wieku hihi,jestem zarloczkiem ,lubie wszystko jesc: Ograniczam tluszcze,make,niezdrowe kalorie,stawiam na bialko ,warzywa,niektore owoce, najgorzej mnie dobija jak mi brzuszek wystaje,albo uda moje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pistacio-w grupie zawsze raźniej :) Odchudzanie zdrowo i z głową jest najlepsze...W sumie nie masz dużo do zrzucenia.Ja tak samo jak ty nie lubię swoich ud...a na brzuch nie narzekam-jest płaski...:) W sumie moja figura od pasa w dół by mogła tylko schudnąć ;) bo góra jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomowka,ja jaktyje to nawet w ramiona mi wchodzi ,ecchh, ogolnie mowiac cale zycie sie odchudzam;P no ale kiedys bylam pulpetem,masakra wazylam ok 100 kg i tak teraz walcze dzielnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
dieta slim...wrzuć linka do tych turbo brzuszków...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wrzuce Wam linka jak siade do kompa bo mam w zakladkach Teraz pisze z iphona a nie bardzo potrafie na nim kopiowac linki Juz po wazonku :) Wczoraj grilowalismy :) pochlonelam 1 hamburgera Wczoraj nie cawiczylam ale dzis idziemyz mezem na tenisa :) Mamy duze korty a rakiety kupilismy w promocji za 10 Nie gram najlepiej ale co sie przy tym nabiegam I napoce to moje :) Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^melka^^
a ja wczoraj w ramach diety poszalałam na koncercie Piaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny po weekendzie :) Oj znowu cisza coś tutaj :) Wiec melduje się...u mnie weekend jak weekend, chociaż gorsze bywały jeśli o dietowanie chodzi ;) dziś w ramach pokuty cały dzień nic z braku czasu, dopiero przed chwilką zjadłam kiełbaskę z fileta..... pierwszy raz kupiłam i jestem mile zaskoczona, bo z reguły nie jestem wielbicielką drobiowych wędlin.... no ale ta jest super i w jednej lasce ma tylko 52 kcal :) chique gratulacje... u mnie ważenie pod koniec tygodnia jak mi się skończy :o pistacia witaj w naszej grupie :) wow to Ty już po sporych przejściach jesteś dietowych.... gratuluje i podziwiam, że już tyle udało Ci się zgubić :) atomówka_ i jak tam po ważeniu? ^^^melka^^ ale Ci fajnie....też bym gdzies na koncercie poszalała, na szczęście sezon na plenerowe imprezy w pełni, więc muszę kiedyś też się gdzieś wybrać ;) dieta slim fast też jestem ciekawa co to za turbo brzuszki.... wpisałam w google, ale nic konkretnego mi sie nie wyświetliło.... tak czy siak to nie dla mnie, bo ja po kilku zwykłych brzuszkach zdycham ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukam dla Was tych rutbo brzuszkow z opisem teraz ide do sklepu po fajki :P a pozniej wyprobuje moja nowa skakanke ma licznik kalorii spalanej tkanki tluszczowej :P i mnostwo innych bajerow wyszukiwalam info jak powinno sie skakac i znalazlam forum www.fsd.pl tam jest dosyc fajnie napisane na forum sportowym jak skakac ja bym pewnie skakala jak moja corka :P a tak wiem ze kilkanascie sek przerwa kilkanascie sekund przerwa az sie dojdzie do 3 minut skokow i przerwa i schodzi sie do najnizszej liczby hmmm podobno to rozrusza tetno do spalania tluszczow no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wczoraj wyprobowalam nowa skakanke- z 10 lat nie skakalam 35 min. 2630 skokow :) 300 kcl spalonych nie pamietam ile gr tluszczu Koszulka cala mokra :) Polecam skakanki z licznikiem bo to bardzo mobilizuje. Milego dietkowania. A turbo brzuszki wkleje wieczorem Googlujcie. Turbo brzuszki plaski Brzuch w tydzien Trzeba robic 2 serie po 50 :/ Kark siada :( Ja zrobilam 20 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ?! Gdzie jesteście dziewczyny... ?! :O Dieta slim fast ..... 35 minut na skakance??!!! o kurcze podziwiam :) próbowałam niedawno skakanki, ale po 2 minutach kolka mnie łapie i nici ze skakania :o ja dzis sobie robie dzień truskawkowy .... mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Dieta slim fast podziwiam że udało się tyle skakać :) Ja rzuciłam palenie-od 2 dni żadnego papierosa...Tym bardziej teraz muszę uważać na to co jem bo wiadomo jak to jest przy rzucaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×