Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

dzis wygladałm jak milion dolarów i nie spotkałm nawet żadnego fajnego faceta

Polecane posty

fiku nie jestem hipokrytą - zawsze powtarzam , ze patrzę na wygląd :classic_cool: szmaty , to juz trochę inna sprawa....metki też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, że poetycko? Wnętrze-wnętrzności, wyraz pokrewny i równie piękny. Jak ktoś nie zrazi się przegniłym i męskim wnętrzem to może zabierać się za resztę :classic_cool: No ba, że metki to inna sprawa. Trampki za 300zł, rozwalone po 4 miesiącach czy za 50zł rozwalone po 4 miesiącach. Ależ oczywiście, że wybieramy te z odpowiednimi nadrukami, wtedy tenisówki nie są chłopięco-dziecinne, tylko dziewczęce. W innym przypadku wiocha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Revolver, Ty mi lepiej powiedz jakie dzianiny powinnam mieć w swojej szafie, coby Cię więcej nie straszyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siogun = zeleczek
sprawdzone und potwierdzone :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"fiku nie jestem hipokrytą - zawsze powtarzam , ze patrzę na wygląd szmaty , to juz trochę inna sprawa....metki też..." jesteś rev hipokrytą, krytykujac materialistyczno-konsupcyjne dążenai społeczeństwa, krytykujesz jednocześnie brak dążeń do konsumpcjonizmu 🖐️ zdecyduj się albo nie chrzań i powiedz wprost, wszystko dla ludzi ale ze zdrowym rozsądkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz zobrazować poprzez linki te twoje ciuchy ? Mi jakoś mini i ostry makijarz się źle kojarzy i to nie chodzi o panie z pod latarni ,ale jest 1023423 innych sposobow by mloda kobieta wyglądała sexy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa podjarałaś się tymi metkami tak , że jutro chyba jutro zmienisz trampki - echhh nie ma to jak młoda siksa , która szydzi i udaje , że nie rozumie jesteś rev hipokrytą, krytykujac materialistyczno-konsupcyjne dążenai społeczeństwa, krytykujesz jednocześnie brak dążeń do konsumpcjonizmu zdecyduj się albo nie chrzań i powiedz wprost, wszystko dla ludzi ale ze zdrowym rozsądkiem ty mnie w ogóle nie słuchasz (typowe) , tylko tradycyjnie chcesz sie dojebać i znowu ci nie wyszło - pisałem wcześniej , ze nie trzeba być materialistą , mieć duzo kasy i ubierać się w dobre rzeczy- trzeba myśleć i mieć sposoby - np. zbierać trochę kasy na to itd Revolver, Ty mi lepiej powiedz jakie dzianiny powinnam mieć w swojej szafie, coby Cię więcej nie straszyć no co Ty...facet ma Ci mówić ? nie dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż nie zasnę z tego podjarania, mimo bycia 36h na nogach. A jak zasnę to wiadomo co zagości w moich snach...wszystkie gwiazdki Skąd wiesz, że udaję?;) Idź spać,Rev skoro tak ziewasz, jeszcze przyśniesz nad kompem i sobie klawiaturę na czole odbijesz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pisałem wcześniej , ze nie trzeba być materialistą , mieć duzo kasy i ubierać się w dobre rzeczy- trzeba myśleć i mieć sposoby - np. zbierać trochę kasy na to itd" taaa ciułać kasę żeby imponowac innym swoja zajebistością 🖐️ niektórzy tego nei potrzebują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa ciułać kasę żeby imponowac innym swoja zaj**istością niektórzy tego nei potrzebują jako kobieta to chcesz imponować przede wszystkim komuś , a ja nie mam zamiaru nikomu imponować i mam to w dupie , czy ktoś to widzi , czy nie... naprawdę masz samych prostaków wokół siebie i nie znasz kompletnie różnorodności charakterów , bo skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×