Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

dzis wygladałm jak milion dolarów i nie spotkałm nawet żadnego fajnego faceta

Polecane posty

Gość sporttozdrowie
nie ma sensu wdawac sie z toba w dyskusje bo widac ze jestes zakompleksiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporttozdrowie
ale ty jestes tepa-myslisz ze jak sie ma np o 5 kg za malo to juz jest straszna niedowaga?? jak by ktos mial 20 kg to mozna sie martwic ale nie kilka kg:) zreszta co chcesz nam tu udowodnic ?? ze chude znacvzy chore???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporttozdrowie
siogun jezeli to twoje zdjecia to masz suuuper figure:) zazdrosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ;) Jestem blisko niedowagi, jakieś 3-4 kg :D Ale też nie umiem przytyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporttozdrowie
kurcze ja mam starsznie chude nogi-zalalamuje mnie to,jedyne co mnie pociesza to moj duzy bisut,zostal mi po ciazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku... znowu generalizujesz... jeśli dziewczyna ma ok 155 wzrostu to waga 40 parę kilo nie jest niczym dziwnym/złym/nieprawidłowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporttozdrowie
siogun a ile wazysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie generalizuję :) przecież jak ktoś jest tak niski to wiadomo że i wagę powinien mieć mneijszą. Od poczatku powoływałam sie na BMI a nei na własne widzi mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie cos nei podoba to spadać temat był o moim zajebistym wygladzie a nie waszych komplksach na punkcie wagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siogun wyglądasz tragicznie w tych szmatach - nie masz się w co ubrać? :O fiku wygląda podobnie , tylko jest niższa i ma mniejsze zderzaki,a ubiera się tak samo - więc obie jesteście warte w porywach do 100 zetów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba, ale dziękuję za cenną (ehehehehehhe) opinię... którą mam w dupie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siogun nie ma za co...następnym razem jak zaczniesz lans na necie , to zdejmij bazar - będziesz droższa...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dla ciebie ;) Połączenie koszulka + spódnica to luźny motyw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"fiku wygląda podobnie , tylko jest niższa i ma mniejsze zderzaki,a ubiera się tak samo - więc obie jesteście warte w porywach do 100 zetów " ciekawe ile wart jest człowiek który mierzy wartość człowieka szmatkami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ubieram się różnie :classic_cool: Na codzień chodzę w marynarach i dopasowanych spodniach, ale w letnie dni, kiedy będę mieć trochę wolnego będę sobie popierdalać w zwykłych topach i spódnicach :classic_cool: Będę zatem wyglądać mega tanio i bazarowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revolver reserved qrwa - przerzucasz się na facetów? bo pierdolisz głupoty i filozof z Ciebie jak gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siogun ładnei wyglądasz rev to by chciał by nastolatki chodziły w markowych ciuchach i ubierały się elegancko niczym prawdziwa dama 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×