Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicol-wrocław

Sufity napinane, dekoracje

Polecane posty

Gość gość
Aż samemu muszę posprawdzać takie promocje bo trochę ciężko mi w to wierzyć. Ile takie coś faktycznie mżę być wartę? Oglądałem zdjęcia na różnych stronach i raczej nie wyglądało to na tanią zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ceną to jest różnie. Na allegro znajdziesz firmy co Ci to zrobią za 50 zł za m2 ale potem są różne dziwne akcje z takimi firmami. z kolei Barrisol czy DPS widać, że biorą więcej ale za to produkty są o niebo lepsze. pytanie: Czy chcesz to mieć na lata czy chcesz za 2-3 lata bawić się w nową aranżację?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sparwdzałem strone DPS ponieważ firma sama w sobie zbiera bardzo pozytywne opinie. Faktycznie dają Ci 10 lat gwarancji na uszkodzenia samej foli + 3 lata na montaż nawet jesli był robiony przez instalatora a nie przez nich bezpośrednio - bardzo fajne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak DPS i Barrisol sa już na polskim rynku od lat, jako monter budowlany widziałem już ich realizację w różnych domach i mieszkaniach i faktycznie, myślę, że to technologia, która pociśnie na s bardzo ku zachodowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, ostatnio natrafiłem na ciekawą dyskusję na muratorze odnośnie napinanych sufitów lustrzanych gdzie jest dyskusja między kg a dpsami. Polecam bo na prawde ciekawa dyskusja. Ja jestem zdania, że chociaz powłoki napinane sa świetne w wielu przypadkach to jednak nigdy nie wyprą kg bo to po prostu dwa rozwiązania do różnych miejsc. http://forum.muratordom.pl/showthread.php?148976-Napinany-sufit-lustrzany/page7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodzę się z wypowiedzia z tego wątku, kazdy rodzaj sufitu ma swoje zastosowanie. w niektorych pmieszczeniach folie napinane sie nie sprawdza a w innych z kolei kg odpada całkowicie albo przynajmniej bedzie wygladało gożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sufit napinany to fajne rozwiązanie i jeśli chodzi o funkcjonalność, i jeśli chodzi o design. Ze swojej strony mogę polecić to rozwiązanie. Mam u siebie w sypialni i w biurze mojej firmy. Jeśli chodzi o to gdzie robiłam je to tu: http://sufitywarszawa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sufit napinany? Świetny pomysł. Uważam, że to rozwiązanie naprawdę godne poświęcenia kasy. Ja natomiast rozważam ściany działowe w dodatku, takie które nie dość że mi wydzielą pokój, to jeszcze je jakoś ozdobię. Firmę co je wykona mam: http://www.zuw-walawski.pl/oferowane-uslugi, a macie pomysł na jakieś ciekawe dekoracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio trafiłem na jednego bloga budowlanego z firmy DPS, gdzie porównywane są możliwości folii napinanych i płyt KG, serio jest taka różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawekki
Ważne, aby wszystko montować na odpowiednich akcesoriach, np. takich: metalbernat.com.pl/cat_7 – wtedy jest gwarancja, że wszystko będzie ze sobą dobrze połączone i wszystko się utrzyma na suficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Pońc
Drogi Pawekki. Obawiam się że na Twoich akcesoriach nie wykona się sufitu napinanego, ale rozumiem że każdy link ma znaczenie :) Co do sufitów napinanych i ich jakości. Podstawowe informacje: - Zapach folii powinien zaniknąć po max. kilku godzinach wietrzenia. Dotyczy również sufitów z nadrukiem. - Na folii, już po montażu, nie powinny być widoczne zagniecenia ( ewentualnie mogą być malutkie ryski). - Zgrzew powinien być prosty i bez widocznych rozwarstwień czy punktów. - Pomiędzy profilem aluminiowym a ścianą nie powinno być szczeliny ( musi być tylko szczelina na harpun w profilu). Oczywiście przy bardzo krzywych ścianach dopuszczalne są małe odstępstwa od reguły. - Pomiędzy odcinkami profili nie powinno być przerw czy uskoków - mają być dopasowane na styk. Zawsze. - Nad sufit transparentny nie ma prawa dostać się żaden owad. - Elementy montowane w suficie nie mogą jej znacząco zniekształcać. ( przy nietypowych elementach mogą być bardzo minimalne wklęśnięcia lub uwypuklenia ) - Przy narożnikach nie powinno być widocznych fałd. - Na suficie nie powinno być plam, a tym bardziej widocznych przebarwień. - Z obu stron zgrzewu musi być ta sama barwa folii. - Folia musi być niepalna ( można przetestować łatkę dołączoną do sufitu) i bez płonących kropli. - Każdy producent na harpunie sufitu ( zaczep na około folii) drukuje swoje logo lub nazwę. Sprawdźcie co kupiliście bo są oszuści którzy mówią że sprzedają np Barrisol a na harpunie pisze coś zupełnie innego lub nie ma nadruku. - Oryginalny harpun jest zgrzany do membrany sufitowej a nie przyklejony. Dopuszczalne jest przeklejanie harpuna przez certyfikowanego montera, w celu naprawy lub zmiany kształtu sufitu. Powinno to być odnotowane w protokole odbioru. Nie ważne czy ktoś montuje sufity od 20 lat, czy dopiero zaczyna. Ważna jest dokładność i końcowy efekt. Czasem ludzi zżera rutyna, a czasem poprostu im się nie chce. Warto sprawdzić ostatnie realizacje. Poprzedni klient na pewno chętnie pokaże sufit nawet w swoim mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam sufit napinany kupiony u tej firmy www.sufitywarszawa.pl nie zajelo im to dlugo, a realizacja jest naprawdę przepiękna :) sprawdzcie koniecznie dziewczyny, myślę, że chcialabyscie miec cos takiego w swoim domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam sufitywarszawa.pl. Efekt jest rewelacyjny i warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie z firmy Sufity Warszawa robią rewelacyjną robotę. Zawsze chciałam mieć jakiś element nowoczesności w swoim domu, ale nie wiedziałam co mogę zrobić, poszperałam trochę w necie i voila... mam taki bajer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomy hotelarz miał ostatnio zakładaną taką rzecz i szczerze mowiąc wygląda to świetnie, nie spodziewałem sie, że może dać aż taki efekt estetyczny. O ile wiem, korzystał z tej firmy http://sufitywarszawa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodi1930
Sufity napinane to fajna sprawa - szczególnie jak się ma mieszkanie czy lokal w kamienicy i ściany są krzywe jak polskie drogi. Polecam www.sufity.net.pl, mają nowatorskie i oryginalne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_oln
Rzeczywiście, sufity napinane tworzą fajne aranżacje. Ja zrobiła sobie coś takiego w sypialni, wygląda mega klimatycznie :) Mi to zrobiła firma sufdekor z olsztyna. Zawsze możesz zamówić materiały i zamontować sama z tatą, chłopakiem, itp. Podobno to nie takie trudne. Na youtube są filmiki instruktażowe. Możesz zerknąć na stronkę i sprawdzić sufity.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSTRZEŻENIE
uwaga !!! laski właśnie się dowiedziałam że nawet zwykłe tabletki antykoncepcyjne mają także działanie poronne o czym się z przyczyn marketingowych nie mówi, nie wierzycie to wpiszcie to w wyszukiwarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna123
Polecam taki sposób dekoracji sufitu. Poza tym sufity napinane są teraz bardzo modne. Ja zamawiałam coś takiego z sufity.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylicka
napinane nie dość ze modne to i użyteczne. Pochowaliśmy za takim sufitem wszystko co się dało, okablowanie i teraz nasz pokój wygląda bardzo elegancko. zakładali mi fachowcy z sufity.net.pl zawsze można zobaczyć ich realizacje. znają się na tym co robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwieszany sufit to klasa sama w sobie! My postawiliśmy na kasetony z oferty http://www.rigips.pl/ i to był świetny wybór. Nasi goście zazdroszczą nam salonu po ostatnim gruntowym remoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zastanawiam sie nad realizacja od tej firmy www.sufitywarszawa.pl - tylko nie wiem jeszcze co wybrac :) jaki wzór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sufity warszawa, padne ze smiechu, przeciez ta firma siedzi na rynku od ilu lat? 2 ? nawet mniej. chce zobaczyc te profesjonalna obsługe przy firmie ze wschodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, chciałem zapytać jak wyglada kwestia zamawiania sufitu napinanego, na chwile obecną widzę ze sama moda na sufity napinane DPS sięmocno rozwija w Polsce, szczególnie widze to w nowym budownictwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, dobra zabudowa w nowoczesnych wnętrzach to absolutna podstawa, karton gips pozwoli ci zamaskować niedoskonałości takie jak kratki AC czy klimatyzator ale w przypadku awarii musisz ciać w płycie. Tu masz kilka fajnych przykładów realizacji z udziałem napinanych sufitów DPS http://blog.dpsceilings.com/realizacje/sufit-napinany-galeria/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ze w przypadku koniecznosci wykonania napraw serwisowych nie ma problemu przy tym suficie DPS z powłoki napinanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat masz gwarancji na to ze powłoka będzie przy standardowej eksploatacji taka sama. Przynajmniej jeśli chodzi o DPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówiąc o naprawach serwisowych masz na mysli naprawe tego co jest nad powierzchnią sufitu? Nie powinno być problemu, wystarczy odpiać tylko cześć sufitu a następnie na nowo go wpiąć. Ogólnie lepiej jak robi to fachowiec bo oni korzystają z takich specjalnych szpahli ale zawsze mozna do nich zadzwonic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×