Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicol-wrocław

Sufity napinane, dekoracje

Polecane posty

Gość czarnykwiat
Plafony szczególnie mi się spodobały, poogladałam sobie różne zdjęcia i to jest najfajniejsze. Zwłaszcza że można je tworzyć w różnych kształtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowaliśmy się na sufit napinany i to było super rozwiązanie. Ma ciekawy kształt i dzięki temu mogliśmy zamontować ciekawe oświetlenie i pokój zyskał na oryginalości. Bardzo jestem zadowolona z firmy http://luxtap.pl/sufity-napinane/ Działają na Pomorzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Somsom
U mnie dumnie wiszą sufity DPS od trzech lat. Są jeszcze na gwarancji, ale nic się z nimi nie dzieje, wyglądają jak w dniu zakupu. Czasem je przecieram tak pro forma, ale generalnie nie łapią brudu za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na śląsku firma Mirror Grup wykonuje fajną pracę. Zamontowali nam w mieszkaniu sufit biały w połysku. Super wygląda i przykrył pękający stary sufit. Bardzo mili i pomocni pracownicy doradzili jakie rozwiązanie wybrać do pokoju. Śmiało można polecić. https://mirror-group.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkarpatami
Gdzie można dostać takie sufity DPS? Tylko na śląsku czy są dostępne też gdzie indziej? Konkretnie chodzi mi o Podkarpacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie montują sufity napinane w firmie W Kwadrat -wkwadrat.com.pl, już kilka razy z nimi współpracowałem przy różnych projektach i fuszerki mi nie odwalili – dobra, szybka ekipa, nie narobili też większego bałaganu przy montażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkarpatami
Znalazłem już firmę, która mi zamontuje ten sufit, jestem umówiony na montaż na początku lutego i jestem bardzo ciekaw efektu, zwłaszcza że jeden sufit będzie z nadrukiem i podświetleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonika
A jaki nadruk wybrałaś? Jakiś własny czy któryś z bazy od producenta? Pytam bo sama się zastanawiam nad takim sufitem z gwiazdami tylko nie umiem znaleźć w internecie odpowiedniej grafiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkarpatami
Ja wybrałem swój nadruk, ale jak pokazywali mi jakie mają u siebie, to było tam parę z gwieździstym niebem. Musisz tam zadzwonić, może Ci wyślą na maila chociaż próbki, żebyś sobie spojrzała i wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula86
Widzieliście może jak wygląda sufit napinany na większej przestrzeni? Jakie są maksymalne wymiary takiego sufitu? Mam bardzo duży pokój który przechodzi płynnie w kuchnię i chciałabym mieć jeden sufit na całe to pomieszczenie. Da się tak zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lompi
Z tego co wiem zwykle maksymalna szerokość powłoki to 5m a długość raczej nieograniczona. Ale jak masz szerszy sufit to można też połączyć dwie lub więcej membran, tylko to może być widać. Jest też opcja poprowadzenia listwy świetlnej w miejscu łączenia, co wygląda moim zdaniem super. Albo zbudowanie sufitu z mniejszych, wyraźnie zarysowanych segmentów specjalnie żeby było oddzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sambora83
Mi jakoś nie bardzo się napinany sufit podoba, nie wiem w czym rzecz bo moi znajomi szaleją na jego punkcie. Ja natomiast zastsoowałam u siebie klasykę, czyli prosta powierzchnia pokryta białym duluxem idealny sufit pociągniętym parę cm jeszcze na ścianie przez co wyszedł taki pasek. to tak dla optycznego powiększenia przestrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lompi
Mi by się nie chciało bawić z farbą. Bo żeby to jakoś wyglądąło. To najpierw trzeba mieć te prostą powierzchnie, o której wspominasz, czyli wypadałoby by wyrównać sufit. Po drugie, co jakiś czas trzeba to ponownie przemalować. Po trzecie, klasyczny biały sufit jest po prostu nudny... To tylko marnotrawienie miejsca, które można by zupełnie inaczej zaprojektować, bardziej ciekawie, żeby nadać pomieszczeniu lepszego wyglądu. Ostatnio czytałem własnie artykuł, o tym czy sufit zawsze musi być biały, https://blog.dpsceilings.com/poradniki/czy-sufit-zawsze-musi-byc-bialy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×