Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicol-wrocław

Sufity napinane, dekoracje

Polecane posty

Gość gość
Witam wszystkich, wie może ktoś jak wygląda to z szkoleniami w Altezie? Robi to ktokolwiek czy jakiś jeden szkoleniowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yikes
No ale poczytaj dokładnie. Piszą tam właśnie o tym, że przy najprostszej powierzchni można spróbowac, ale i tak trzeba narżedzi specjalnych. Natomiast jak jest ciut trudniejszy sufit (cztli coś więcj niż zwykły kwadrat czy prostokąt) to już zdecyodwanie poleca się skorzystanie z profesjonalnego montażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SirAlpak
Wszystko zależy judyta od tego jak skomplikowany jest projekt. Jeśli to zwykły pokój kilka metrów, prostokąt/kwadrat to i kilka godzin. Ponoć nawet w 5 godzin się potrafią wyrobić. Ale jak jakieś zawijasy czy inne kształty mają się tworzyć, to może potrwać dłużej. Ale i tak krócej niż z podwieszanymi. I czyściej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm czyli nie tak długo jak mysłałam wcześniej. Byłam pewna że to parę dni będzie trwało! A czemu czyściej, o co z tym chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SirAlpak
Chodzi o to, że nie ma bałaganu przy remoncie. jak są płyty kartongipsowe to wszędzie się pyli,trzeba je ciąć itp. A tu masz na wymiar i nie ma żadnych problemów. Tylko przy montowaniu profili jest trochę hałasu. A jak chcesz sobie pooglądać jak to wszsystko wygląda to zajrzyj tu http://wyjatkowesufity.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościonek
Chętnie mogę każdemu polecić sufitywarszawa pl :) Odwalili u mnie w domu tak dobrą robotę, że sam się nie spodziewałem, że znajdę kiedyś tak profesjonalną firmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaOrecka
Mnie się podoba to co jest na zdjęciu w tym wpisie http://sufitowo.pl/nowoczesny-sufit-w-sypialni/ - nie wiem gdzie to jest zrobione ale takie podświetlenie delikatne jak to u góry mi się podoba. Tylko to niebieskie na dole absolutnie do wyrzucenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara214
W sumie nie wygląda tak źle, ale to wiadomo zależy od gustu. Ja w ogóle lubię te sufity napinane, chociaż to chyba jednak ciągle dosyć drogie. No i nie wiem jak z wytrzymałością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronin2
A to nie do końca tak jest - cała impreza nie jest taka droga jak weźmiesz pod uwagę o ile mniej problemów masz na przykłąd z montażem - żadnego syfu w mieszkaniu, jeden pokój robi się w jeden dzień a nie tak źe masz tydzień z głowy przy dwóch sufitach. Jak robisz mieszkanie w całości od początku to w sumie niewielka różnica, ale jak masz do wymiany tylko sufit, to nagle się okazuje, że napinany to znacznie lepsze wyjście, bo żadnego syfu nie robi oprócz tego przy robieniu profili. A przy płytach to jakiś dramat - całe mieszkanie w pyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi94
W takim razie polecam Pani firmę Investal. Przyjeżdżają na pomiar, robią na miejscu wycenę i bardzo szybko oraz sumiennie montują sufit. Bardzo miła i przyjemna kadra https://web.facebook.com/Einvestal/?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Installman
Nie zapomnij też wspomnieć, że w swojej galerii mają zdjęcia pochodzące ze stron innych producentów na przykład DPS. I nawet nie chciało im się wyciąć znaku wodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przynajmniej wzorują się na dobrych firmach, to trzeba im zaliczyć na plus akurat. Chociaż robią to w nienajlepszym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portos
Mój znajomy ostatnio mnie zaprosił i wtedy pierwszy raz zobaczyłem sufit napinany "w akcji". Wygląda to naprawdę super, zwłaszcza ten z grafiką. Ale też swoje zapłacił. Tak czy siak jakbym miał trochę kasy na rmeont odłożonej, t bym sobie taką powłokę DPS zamówił. Chociaż jeszcze fajniej byłoby zobaczyć jak to wygląda naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tvardy
No to sprawdź sobie różne realizacje na przykład tutaj http://sufitowo.pl - tam jest dużo zdjęć to sobie ogarniesz jak to wygląda w róznych aranżacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaWielka
Chyba największy problem dla mnie to wybrać obrazek na sufit :D To jest jednak decyzja na lata, takiego sufitu nie wymienia się co chwilę. Macie jakieś pomysły? Niebo z chmurami mi się podoba, ale myślałam o czymś ciekawszym trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainstalowałam w mieszkaniu piękne sufity napinane z gwiaździstym niebem, bo jestem fanką kosmosu :) Zamówiłam tu https://mirror-group.pl i bardzo polecam. Prawdziwa rewelacja, tworzy romantyczną atmosferę i w ogóle jakość wykonania na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirrr
Podoba mi się sufit podwieszany zrobiony przez firmę Wkwadrat u mnie w domu. Nie mam się do czego przyczepić w temacie montażu – terminowo, dokładnie, bez robienia jakiegoś zbędnego zamieszania i brudzenia. Trochę fot z ich projektów i montaży można na stronie http://wkwadrat.com.pl przejrzeć. Ogólnie kontakt bardzo sympatyczny, mogłem o wszystko dopytać, skonsultować się, bardzo kompetentna obsługa. Dostałem długą gwarancję na sufit, mam też zapewniony ewentualny serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta firma ma w ofercie powłoki pongs. Radzę poczytać skąd się biorą i dlaczego mogą być takie szerokie. to wynika z zastosowania znacznie gorszych materiałów, które mają kiepską klasyfikację palności na przykład. To już jest duża zmiana in minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumar
Trzeba w ogóle być bardzo uwaznym przy kupowaniu sufitów napinanych i prosić o konkretne dane techniczne dla wybranej powłoki bo faktycznie czasem producenci mają pięć rodzajów powłok różniących się nie tylko kolorem i fakturą, ale masą innych rzeczy, jak na przykład klasyfikacją ogniową czy zawartością ftalanów. Warto przeczytać chociażby taki krótki tekst: http://blog.dpsceilings.com/poradniki/powloki-napinane-na-aukcjach-internetowych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, miesąic temu kończyłam budowę domu i zdecydowałam się na sufity Intezo w całym domu. Wybrałam tę firmę bo znajomi którzy wcześniej montowali sufity napinane innych firm narzekali na słaby montaż ,pomarszczony materiał i nie przyjemny zapach po montażu. Z tego co się dowiedziałam to firma Intezo sprzedaje swoje sufity już ponad 10 lat, a reszta producentów to nowicjusze.Szybko, sprawnie ,bardzo czysto.Dobra cena . Polecam eurointezo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykwiat
Czy można zrobić w suficie napinanym oświetlenie z lampą zwisającą z sufitu jak zwykła lampa? Trochę mi to nie pasuje do tej elastycznej powłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pan W. Kącki pomoże. Ja z jego usług korzystałem przy kilku projektach, w tym sporo dotyczących obiektów firmowych. Na stronie www.wkwadrat.com.pl jest namiar na firmę. Duże doświadczenie przy sufitach napinanych, długa gwarancja na materiały i sam montaż. Nie ma problemów z kontaktem, nigdy nie było problemu żeby dogadać się w kwestii ceny czy samego projektu. To co zawierałem w wytycznych projektowych to zawsze było realizowane w instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dość duże doświadczenie, jeśli chodzi o sufity napinane ma http://marcas.com.pl/sufity-napinane/ - u nas w firmie realizowali taka konstrukcję, wyszło lepiej niż sobie wyobrażałam, więc myślę, że bez problemu można się z nimi kontaktować w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×