Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haadia

Pomalowałam paznokcie na niebiesko i...

Polecane posty

śmiesznie się czuje, nie jest to błękit :) z reguły maluję na różne kolory, ale taki oczojebny niebieski mam pierwszy raz:) a Wy dziewczęta na jakie kolorki malujecie pazurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka banana
bananowy m am i uj co do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo dużo kolorów ostatnio kupiłam sobie stalowy, miętowy, fuksja, granat ,ciemny brąz, ale najbardziej lubie miec albo czerwone albo bordowe albo brązowe. najlepiej się czuje w takich. teraz akurat mam frencha, nudzilo mi sie to dziś się pobawiłam ale rzadko mam takie. ostatnio mialam niebieskie takie smerfowe i też się dziwnie czułam, ale za to miętowy ładnie wygląda też ostatnio mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółty też mam taki mocny ale przyznam się za nawet go nie użyłam bo jakoś mi tak dziwnie by bylo chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jennifer, pokaż swój niebieski, buteleczkę:) czy też taki smerfny jak mój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamammamamamammaammaam
niebieski jest fajny ja mam taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mó jest jaśniejszy ,ale ten twoj też ładny tel .mam rozladowany a męża nie ma więc fotki nie mogę zrobić ,ale sporbuje go poszukać na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostając konsultantem w katalogu 06 masz wspaniały program na Start! Robiąc zamówienie za minimum 150 zł, 40% z tego jest dla Ciebie! To wyjątkowa okazja, można sporo zarobić! Dodatkowo Avon ma programy zarobkowe, w których dostajesz wartościowe prezenty! + opłata wpisowa wynosi 0 zł, + 3 tygodnie trwania katalogu, + Program na Start przewiduje też prezenty w postaci kremów i wody toaletowej w 3 następnych katalogach współpracy, + kosmetyki Demo czyli premiery z następnych katalogów, + 3 różne dostawy ( kurier, bezpłatna dostawa do domu lub osobisty odbiór w centrum), + szkolenia kosmetyczne, + produkty Netto dla konsultantek, + możliwość zwrotu kosmetyków, które nie spełniają naszych oczekiwań, + możliwość zapłaty za kosmetyki do 21 dni, + możliwość stworzenia własnego zespołu, otrzymując za to bonusy. ZAPRASZAM OSOBY Z KRAKOWA NA SPOTKANIE ! Już dziś - umów się, podpisz umowę i ciesz się zarobkiem i bonusami! Zapraszam również osoby z całej Polski. e-mail : paulaavon@o2.pl gg : 7355403 tel. 880 247 706 pie*dol szkołe, zostań ninja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaszkodzi raz w nim wyjść :) dostałam go od faceta jakiś czas temu, więc zrobię mu tę przyjemność (bo jak zobaczyłam ten lakier pierwszy raz to miałam mieszane uczucia, żeby nie powiedzieć, że mi się po prostu nie podobał:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciut jasniejszy od mojego, mój i tak na zdjęciu wyszedł ciemno. A może na komputerze masz jakieś zdjęcia rąk czy paznokci z jakimś kolorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten drugi ładnie wygląda na zdjęciu, ciekawe jakby wyglądał na moich paznokciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frikkdask
oh pomalowałam sobie pozanokcie na niebiesko , podnieciłam się , zrobiłam sobie nawet foto telefonem i założyłam o tym ważnym wydarzeniu topik na kafełe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam własnie, że rozmawiałysmy na temat tego lakieru, bo wstawiłaś zdjęcie z nad morza i miałaś wtedy ten kolor na paznokciach, jest zajebisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne te kolory
ale dziewczyny! Nie malujcie na szare (ciemne), brązy, grafity - bo to wygląda jak trup w różnych stadiach rozkładu! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyny minus ,że szybko schodzi po jednym dniu sa już odpryski ,no ale wybaczam mu ze względu na kolor:) .Uciekam robić kolację laski i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarasztraiszend
ja lubię niebieskie paznokcie. Fajna cytryna wychodzi na paznokciach po lakierze z h&m (taki w 4paku). Obecnie na paznokciach mam ombre- mięta z lazurową zielenią na końcówkach. LAkiery to chyba moje największe uzależnienie:) uwielbiam kolorowe paznokcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×