Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leśny

Czemu jak trzeba wnieść lodówkę na 5 piętro,to kobiety nie chcą być feministkami

Polecane posty

W końcu w feminizmie to kobiety są wyzwolone seksualnie, więc pewnie zrobienie loda nie miała być większego problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbener
On swoje, a wy swoje. Bo żadna ze stron nie próbuje zrozumieć punktu widzenia drugiej. Leśny, co prawda w lekko prostacki i banalny, zaznacza, że równouprawnienie jest niemożliwe. A feministki wyrządzają czasem kobietom niedźwiedzią przysługę. Tak z czasem będzie się działo... że mężczyźni będą walczyć o swoje (czasem idiotyczne prawa). Jednak od tego ta cała walka się zaczęła. Kobiety chcą równouprawnienia tylko w kwestiach, które im "leżą". Chcą nabyć nowe prawa, przy zachowaniu tych, w których to one są górą. Przytoczę wam wspaniałą sytuację. Pewnego razu, z nowo poznaną znajomą byłem w lokalu, na kawie (zapłaciłem za nią, bo takie mam zasady). Z czasem padł temat równouprawnienia. Wypowiedziała się, że jest jak najbardziej za... Więc od tego robiłem na przekór. Wychodząc nie wypuściłem jej w drzwiach, tylko lekko wepchałem się przed nią. Niby nic nie powiedziała, ale z miny można było wyczytać wszystko. Przykład wnoszenia, dźwigania czegokolwiek jest abstrakcyjny, bo to niemożliwe dla drobnej i słabszej płci. Jednak trzeba pamiętać, że nadmierna walka może się negatywnie obrócić wobec tego, kto ją wywołuje... Równouprawnienia nigdy nie będzie, bo to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a po co am płacić?" - skoro nie chciał wnosić własnoręcznie, to nei widzę przeciwskazań by ktoś to zrobil za niego :) ja ajko kobieta po prostu nei ejstem pewnych czynnosci wykonać dlatego polegam wtedy na innych (np. na panach dźwigajacyhc płacąc im napiwek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu-A jesli oni nie chcieli by napiwku, a chcieli by jako za zapłatę loda, to co wtedy? Jak byś im odmówiła, to lodówkę spowrotem znieśli na dół. Co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaaaczek
kobiety będą robić,co będą chciały,a wy jak się nie zgodzicie z tym,nie będziecie mieli kobiety,proste :D krótka piłka i możecie sobie pluć itp. i tak wiemy że jesteście frustratami seksualnymi,bo normalni faceci mają normalne podejście do kobiet i do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najdrosza
No i dobra, doigraliście się. Sama sobie będę wnosiła lodówkę, wkręcała żarówkę, wibrator już mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaaaaaaaaaaaaaaczek-Tylko że kobieta nie poradzi sobie bez faceta, nawet gniazdka nie umiecie zmienić. Po za tym kobieta bez faceta to wpada w depresję, czuje sie brzydka i niedowartościowana. Głupniecie bez facetów, wpadacie w alkoholizm i inne uzależniania, jak jesteście same, taka prawda. Kiedy nie było feminizmu, to nie było wśród kobiet tyle depresji i alkoholizmu kobiecego....Dziś kobiety cierpią na samotność a oszuści materialni zbierają tego żniwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"-A jesli oni nie chcieli by napiwku, a chcieli by jako za zapłatę loda, to co wtedy? Jak byś im odmówiła, to lodówkę spowrotem znieśli na dół. Co wtedy?" leśny to jest ich praca, jak nie wniosą to skarga do sklepu i wylatują z roboty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbener
A kto wyznacza normalność? Większość? Antropologia? Kościół? Religia? Życie polega na postępowaniu według własnych zasad. Najważniejsze to, żeby jakieś mieć i umieć się ich trzymać. A w równouprawnieniu warto dostrzec, w czym nie ma sensu. Ja zawsze neguję postawę roszczeniową... Bo tego nie lubię. Zrobię więcej niż potrzeba, wtedy, kiedy uważam, że to słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu-Ale jako kobieta wyzwolona, to czemu nie zrobiła byś im loda? Nawet do tego sie nie nadajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jak najbardziej za tym, żeby to kobiety rządziły światem. Legalnie, oficjalnie i bez niedomówień, zamiast z z tzw. tylnego siedzenia. Na świecie zapanuje harmonia, porządek, wzajemny szacunek i miłość... Ludzie będą dla siebie jak siostry i juz nigdy człowiek nie będzie człowiekowi mężczyzną. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem kobitą wyzwoloną, nie jestem też feministką, uważam że zdrowy rozsądek jest najwazniejszy a natury sie nei rpzeskoczy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leśny - weź tu nie pierdol człowieku, jesteście cipami jak nic, trzeba było wynająć kogoś a nie marudziliście na korytarzu jak pizdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie dziury w całym-Taaa, Mucha jest tego świetnym przykładem i inne baby w sejmie, co i niczym pojęcia nie mają. Pamiętacie Danutę Hojarską i Renate Beger....... Tak wygląda przeciętna inteligencja kobiety. Pamiętacie tą partię kobiet, gdzie kobiety się rozebrały, bo myślały że faceci będą na nie głosować. Znów chciały coś załatwić za tyłek...Typowo kobiece, jak czegoś chce, to załatwia to przez tyłek. koledzy mi mówili, że oni mają seks tylko jak dostaną wyopłatę, albo mają jakąś dodatkową robotę, tak to żona ma ich gdzieś i dupy im nie daje, jak nie ma z tego jakieś korzyści. Takie sa właśnie baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeminah
baby boją sie etykietki "feministka" od samego tego słowa wyrastają włosy między palcami! ;) jak trzeba wniesć lodówkę to robi to facet, jak trzeba urodzić to robi to kobieta, ale mi filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reserved-Ale o huj ci chodzi? czemu żeśmy marudzili? Obydwoje chodzimy na siłkę, kolega ma 185 cm wzrostu, ja mam ponad 190 cm, taka lodóweczka to był dla nas pryszcz. No ale skoro mąż musi pomagać żonie w sprzataniu a seks i tak ma dwa razy w miesiącu. Więc czemu żona mu nie pomoże w jego pracy? Skoro taka jest mądra i wyzwolona, to niech zapierdala i pokaże swoją niezależność od facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feeminah-Żeby urodzić, to facet musi ją zapłodnić. Kobieta sama się nie zapłodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbener
Szukanie dziury w całym -> wolę sobie nie wyobrażać świata rządzonego przez kobiety...:) Bo przy tym wyobrażeniu "Seksmisja" byłaby rajem na Ziemi. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, że nie byłoby wojny w znaczeniu "fizycznym", a zaczęłaby się mentalna ze znęcaniem psychicznym. Jesteście z natury bardziej zawistne i pamiętliwe. Wystarczy spojrzeć na okres szkolny. Faceci raczej trzymają razem (nawet jak ktoś kogoś nie lubi). Przynajmniej tak było za moich czasów. Kobiety natomiast w małych grupkach obgadujących pozostałe małe grupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leśny podział obowiązków, gotowanie, sprzątanie, pranie, robinei zakupów i dźiwganie lodówki ... =partnerstwo =zwiazek dorosłych ludzi wypominanie i wyliczanie sobie kto robi wiecej jest an poziomie gimnazjum, sprawiedliwosc to dzielenie wedle mozliwosci i potrzeb, a nie po równo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No ale skoro mąż musi pomagać żonie w sprzataniu a seks i tak ma dwa razy w miesiącu." to już jego problem, po co tak ją nauczył pozwolił ? teraz jest za późno żeby kobieta się zmieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeminah
już niedługo będzie produkowane nasienie z materiałem genetycznym stworzonym bez udziału męskich genów, jeszcze tylko kilka lat będziecie potrzebni do oddawania spermy do banku. cieszcie sie trutnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu-Ale feministki chcą być niezależne od mężczyzn. Więc jak chcą tego dokonać, skoro nawet lodówki nie umieją wnieść i potrzebują do tego facetów. Ja kobiet nie potrzebuję, bo wszystkie prace robię sam, one niestety bez facetów by nie przeżyli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie dziury w całym-A po co mi kłopoty w życiu i seks raz w miesiącu? Na dziwki mnie stać, a to dużo taniej by wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeminah
to się kobiety załamały teraz- leśny ich nie chce... ojeeej a kto chce leśnego? nawet coorvy- chcą tylko jego kasy! po co żyje takie ścierwo? nic nie wnosi do świata tylko marnuje powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×