Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leśny

Czemu jak trzeba wnieść lodówkę na 5 piętro,to kobiety nie chcą być feministkami

Polecane posty

Nie wiem jak ty ale ja jak idę do pracy to pracuję więc analogicznie jak idę na siłownię to idę ćwiczyć a nie stać i patrzeć na innych co pewnie Tobie zajmuje dużo czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo1985-Gdybyś ćwiczył, to byś nie najeźdżał na ludzi w stylu "napakowany dres", bo kruk krukowi oka nie wykole, skoro nie lubidz napakowanych ludzi, to musisz mieć słabe efekty twojej pracy na tej siłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvngvh
Ten cały leśny nie jest prawdziwym facetem, bo ciągle obraża się i zazdrości kobietom, gdyby poszedł do wojska to tam by został tak przeszkolony, że by nie myślał o pierdołach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korona by Wam z glowy spadla gdybyscie pomogly wtaszczyc ta lodowke? Jakos nigdy nie prosilam sie zadnego faceta zeby mi w czyms pomogl,zawsze byla to siostra lub mama. Nawet jak rabalam drzewo w piwnicy to az sasiedzi szli do mojego ojca go zjechac czemu on tego nie robi tylko ja :D Ale ja sie nie lubie prosic. Niech te lenie smierdzace sobie siedza. To samo sie tyczy kobiet ktorym tak ciezko jest zrobic cos ciezszego od przemycia podlogi mopem :o No ok,moze niektore nie sa na tyle silne...ale chyba czas sobie ta sile kliedys wycwiczyc a nie gnic na kanapie i ogladac seriale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Wy tu za herezje
stwierdzenie, że każda kobieta jest słabsza fizycznie od każdego faceta też jest przesadzone no, ale na tym opiera się cała filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równouprawnienie polega na tym, że miał prawo kazać żonie ruszyć dupę i pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leśny czytaj ze zrozumieniem napisałem żeś dresiarz - koks nie dla tego że chodzisz na siłkę tylko dlatego że mięśnie zastąpiły Ci mózg co widać w Twoich wypowiedziach :D Nie mam nic do ludzi którzy zachowują się normalnie i ćwiczą ale ty to inna bajka. Czego oczekiwałeś że Ci przyklaszcze jak będziesz się popisywał chamstwem?? To przez takich jak ty właśnie mężczyźni ćwiczący na siłowni są kojarzeni z dresiarzami bez mógu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all paczino
feministki do kopalń,wegiel fedrować,albo szambo wybierać! jest koorwa równouprawnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia 007
kobieta ze wzgledow anatomicznych nie powinna dzwigac juz samo noszenie dziecka co zawsze robi sprawia ze jak jest starsza jej narzady plciowe i pecherz moczowy obsuwja sie przez noszenie ciezarow co ponosi za soba zw.nietrzymanie moczu czy obnizenie sie wewnwtrznych narzadow plciowych a to moze sie skonczyc operacja ,wycieciem macicy,lub chodzeniem w pieluchach. wiecjak chcecie miec w pzyszlosci takie kobiety w domu to prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×