Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Savanah**

jaki prezent na 1 komunie dla dziewczynki

Polecane posty

Gość martakol
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony. https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/? fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas prezenty były skromne, bo wszyscy razem z chrzestnymi złożyliśmy się na obiad w Rozdrożu. Więc prezenty to już symbolicznie - medalik, zegarek, ksiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryncja
może jakiś telefon, jeśli jeszcze nie ma? mała na pewno się ucieszy, teraz w sferisie jest fajny i niedrogi xiaomi redmi 3s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcros
Polecam "Smart Wheel" oraz Drona. Obie rzeczy nauczą dziecko koordynacji oraz zręczności. Jeśli w temacie dronów potrzebujesz więcej informacji kliknij w link poniżej. https://www.abcros.pl/kategoria-produktu/drony/ Odnośnie Deski Elektrycznej wkrótce będę mógłpomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynnka
Myślę, że w tym roku także elekronika na pierwszy miejscu, ja już zamówiłam tablet dla mojej chrzesnicy allegro.pl/tablet-2in1-kruger-matz-edge-km1084-lte-window-i6425289229.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_22
justynnka Też uważam że elektronika będzie na pieszym miejscu :) tablet już wcześniej miałam wybrane i tylko szukałam odpowiedniej ceny, udało się zakupić w promocji w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1865
Ten smartwatch ze sferisa jest faktycznie typowy dla dziewczynki, z tym, że wydaje mi się, że dla dziecka na komunię lepszym rozwiązaniem będzie standardowy zegarek, wiem, że technika idzie do przodu jednak stawiam raczej na tradycyjne rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytagrochek
Ja kupilam chrzesnicy rower :) Indianę konkretnie. W okresie komunijnym jest duzo promocji a to taki klasyczny, tradycyjny prezent, ktory kazdemu dziecku sie przyda ;) a jesli np. nie stac cie na rower, to mozecie sie przeciez zlozyc z kilkoma czlonkami rodziny ;) lepszy jeden duzy prezent niz kilka malych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza córka będzie miała komunię 4 czerwca i postanowiliśmy z mężem, że połączymy tę okazję z dniem dziecka i zrobimy Tosi lepszy prezent. Wybraliśmy dla niej kolonie dla dzieci nad morzem. Jedzie z Biurem Usług Turystycznych. Nigdy nie była nad morzem więc powinno się jej spodobać. Mamy nadzieję tylko że nie będzie się bała jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobaja mi sie bardzo srebrne komplety z topsilver.pl maja bardzo ladne zestawy bizuterii, duzo bardziej mi sie podoba wszystko srebrne niż w złocie bo jakos bardziej do mnie pasuje, a tu maja przez internet wszystko oryginalne srebro proby 925

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaję, że Telefon albo laptop byłby odpowiedni, mogłaby w pewien sposób uczyć się na nim i grać, na stronie Alletaniej.pl jest dużo ofert, ostatnio kupiłem chrześniakowi Telefon z którego jest bardzo zadowolony, dostawa przychodzi w około 1-2 dni, więc jak najbardziej polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka_kow_
Warto poszukać w sklepach internetowych. Ja moge polecić sklep www.stonki.com.pl - bardzo duży wybór na pewno coś jako komunijny prezent się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rila
Fajny ten Smartwatch z linku w sferisie, chyba zdecyduje się kupić córce na urodziny, poczytam jeszcze opinie i prezent będzie z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morszka
ja kupowalam taniego w miare laptopa. mialam szczescie, bo sie zalapalam na Jakes anbiete w media expert i wygralam tam 750 na zakupy, wiec nie obciazylo to jakos strasznie mojego budzetu a chrzesnica byla (i jest) przeszczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczina
Siostrzenicy kupiłam tablet w prezencie wybrałam taki typowy dla dziewczynki różowy :) skorzystałam z promocji na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatQaherbatQa
moze tablet? w media expert widzialam jakies promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×