Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Savanah**

jaki prezent na 1 komunie dla dziewczynki

Polecane posty

Gość kreatywnadyrektorka
no a zegarek? nie musi byc drogi, bo dziecko przeciez zaraz zgubi czy zepsuje, ale to fajny i taki "dorosly", klasyczny prezent. ja kupowalam mojemu siostrzencowi zegarek z tej firmy volantis, wyszlo chyba 150 zl? no i do tego oczywiscie lancuszek i jakis pieniazek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy bogaty wybór szybkich i darmowych pożyczek od 100zł do 200.000zł. Wybierz określoną pożyczkę, wypełnij darmowy wniosek o kredyt i czekaj na przelew! Wszystko załatwisz szybko i sprawnie przez internet wygodnie w domu a pieniądze otrzymasz w 30min na swoje Konto http://szybkakasa.topkasa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupowaliśmy ostatnio tablet ale nie jakiś bardzo drogi akurat w sferisie była promocja i chyba lenovo wtedy jakieś zamówiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałam biżuterię dla dziewczynki, srebrne kolczyki i wisiorek, znalazłam dobry sklep gdzie można kupić przez internet topsilver pl przesyłka była po 2 dniach. Myślę, że to jeden z lepszych pomysłów na prezent dla takiego dziecka, dziewczynki zawsze bardzo cieszą się z biżuterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waki
Mój chrześniak zażyczył sobie drukarkę na prezent i też taki prezent otrzymał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monkakis
dron :)? kazde dziecko sie tym jara. w media expert widzialam fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarlinka
Już powoli zaczynam się szukać pomysłu dla chrześniaczki na 1 komunię, jak czytam te wszystkie pomysły to powiem szczerze że trzeba mieć bardzo gruby portfel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymonkowa5
ostatnio kupilam córce wymarzoną lokówke z media expert :) ma przepiekne wlosy dzieki niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Kaczmarska
JA jednej z chrześnic kupiłam aparat Canona, a drugie rower Plumbike, oba polecam, najlepiej podpytać rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karillka
ja uważam, że elektroniczne gadżety zawsze się sprawdzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki budżet posiadasz na ten cel? Polecam zerknąć na www.martoys.pl gdzie na pewno znajdziesz ciekawy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valarmorgulis
@elssa często mówi się, że rybki nie są odpowiednim zwierzątkiem dla dzieci, ale ja się z tym nie zgadzam - faktycznie, takie niewielkie akwarium na start to ciekawe rozwiązanie, sprawdzi determinację malucha. Model Camry 7931 przede wszystkim podoba się dzieciakom, i może dlatego się im nie nudzi, przez co chcą się rybkami ciągle zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daianaaa
Może głośnik bluetooth? Daliśmy synowi a później córcia się do tego cały czas dobierała ;P https://www.ceneo.pl/50333723 ten model wybraliśmy o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sha Fid
Popatrz na aparaty na e-oko.pl. Kupując mu nawet amatorski sprzęt być może rozpoczniesz jego pasję do fotografii lub filmowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallina87
Ja myślę że swojej bratanicy kupie nowy telefon allegro.pl/smartfon-kruger-matz-live-4s-3-32gb-android-7-i7101512722.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zpraszam na alebutik.pl świetnie się sprawdzi złoto na komunie. łancuszki, kolczyki, przywieszki, prosze pytac o rabaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto z takiej okazji kupić jakiś fajny album gdzie można by przechowywać zdjęcia z tej okazji - zobacz na www.Sklep.Fokus.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam złotą biżuterię, pierścionek, kolczyki i łańcuszek z medalikiem, ale na biżuterii są metki jubilerskie, które oprócz próby i firmy zawierają także cenę, czy powinnam je zamazać czymś, żeby nie były widoczne, czy takich rzeczy się już nie robi??? Nie wiem, co mam zrobić. Może ktoś pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz nowoczesny i ciekawy prezent na komunię to polecam Ci zobaczyć sobie tę promocję https://inspiracje.x-kom.pl/komunia :) Znajdziesz tam w obniżonej cenie masę ciekawych pomysłów na prezent w zależności od upodobań bo mogą być to słuchawki, czytnik ebooków, elektryczna deskorolka albo po prostu smartfon. Myślę, że każdy młody człowiek ucieszyłby się z takie prezentu a przy tym można fajnie zaoszczędzić bo rabaty sięgają nawet do -700 zł! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara1093
Ja myślałam nad kupnem aparatu fotograficznego widziałam taki dość fajny na e-oko.pl mam nadzieję że bratanica będzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym i pomysłowym prezentem na taką okazję jest album ze zdjęciami, gdzie można umieścić zarówno zdjęcia z komunii świętej jak i z innych okazji zajrzyjcie na www.Sklep.Fokus.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×