Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Franek1990

dlaczego nie pociągają mnie kobiety?

Polecane posty

Gość Franek1990

dlaczego nie pociągają mnie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia zaraz gejem. Może ma słabe libido. :( Kto wie ? Na razie nitz nie napisał że ukradkiem spogląda na męskie tyłki. Chociaż to też żaden grzech. Problemy się pojawią, jak na taki widok zaczynie mu stawać. :O Cóż , przynajmniej jego problem zostanie rozwiązany. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek1990
W ogóle nie pociąga mnie seks, nie pociąga mnie ciało, niezależnie od postaci, niezależnie od figury itd. Gdyby najpiękniejsza kobieta na świecie chciała się ze mną kochać, to bym prawdopodobnie odmówił. Czy coś ze mną nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Ci to wywróżyć Astrit ? :O Napisz coś więcej. Co lubisz, co Cię przygnębia. :( Pierdniesz sobie posta i zadowolony. Nitz dziwnego, że ludzie pokroju Levviatana tak reagują. Do swojej stopki powinien sobie dodać że jest świadomym heteroseksualistą. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przez przypadek znalazłeś się na erotycznym Franek ? I do tego miałeś odwagę napisać. Masz jakieś zaburzenia hormonalne w postaci wielkiego pryszcza na czole ? Czy może ktoś nieuprzejmy podał ci linka do tego wyalienowanego środowiska, będącego autonomicznym terytorium, zależnego od babskiego forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam źle się wyraziłem. :( Portalu skierowanego do kobiet i dla kobiet. To forume jest tą oazą, gdzie nadal ubikacje są koedukacyjne :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor portyku
franek-a moze sprobuj z krowa albo koniem.Stan z tylu i poobserwuj reakcje.Tylko uwazaj zeby cie nie pokopoly bo to moze byc ostra jazda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek1990
odpada Nie pociągają mnie doznania seksualne, w jakiejkolwiek formie by były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak zraził się do seksu, jak jego wierny pies próbował odbyć stosunek z jego nogawką od spodni. To go sparaliżowało. Od tego czasu nie potrafi się otworzyć i myśli że wszystkie kobiety gryzą. :P A przecież to nieprawda, bo "ONE" połykają w całości :P :P Tylko bez głupich skojarzeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek1990
Ogólnie nie podobają mi się ludzkie ciała, niezależnie od płci. Chociaż twarze męskie, i męskie sylwetki - dobrze zbudowane, jestem wstanie niekiedy podziwiać. Jeśli chodzi o kobiety - ich ciała, mowa, ruchy, sposób poruszania się itd. w ogóle mnie nie pociąga, a wręcz przeciwnie - odpycha. Delikatne twarze kobiet, delikatne gładkie ciało, koślawe nogi, szerokie biodra i wąskie plecy, wąskie dłonie i stopy - to wszystko mnie odpycha na tle seksualnym. Zdecydowanie wolę pooglądać męskie, dobrze zbudowane sylwetki, niż pokaz kobiecej bielizny. Ale - UWAGA - nie mam tutaj nawet odrobiny pociągu seksualnego do facetów. Proszę nie myśleć, że skoro lubię patrzeć na facetów, to znaczy, że pociągają mnie seksualnie i jest jednym słowem - GEJEM. Na interesujących facetów patrzę tak, jak Wy patrzycie np. na ciekawą kreację, rzeźbę, obraz itd. Jeśli chodzi o seks, to mnie w ogóle nie interesuje. A ciała kobiecie, które powinny mi się podobać, najzwyczajniej nie podobają mi się i to na dwóch płaszczyznach - seksualnej i w kontekście poczucia piękna. Chociaż kobiety są uznawane za reprezentantki płci pięknej - ja piękna w nich nie dostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek1990
Ludzie aseksualni to przeważnie ludzie upośledzeni umysłowo. JA przecież do takich nie należę, a jednak chyba jestem aseksualny i stanowię wyjątek wśród aseksualistów. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek1990
nie, nie masturbuje się - nie mam takiej potrzeby. Masturbowanie jest głupie, po co to robić, ja tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek1990
tak mam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż to przyczyna! Mam brata w Twoim wieku i chociaż nie ma takich problemów jak Ty,to przyznaje,rocznik to przedziwny! :D Franku,mniej rozkminek,życie jest i tak do dooooopy!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia aseksualny :O Nie potrafi zagadać do dziewczyny i bierze na litość. :O Jądra ma rozpalone do czerwoności, ale jest z tych frajerów, co czeka aż mu jakaś po matkuje. Pedał, hhehhheeh, toż to zwykły leszczyk. :) Nie wie jak się zabrać za kobiety i wpuszcza sobie takie farmazony że kobiety go nie pociągają, bo już zdążył zwalić konia, pod trzy inne z neta. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek1990
Nie wiem co się ze mną stało. Kiedyś, zwłaszcza w gim. przeżywałem burzę hormonów, miałem ciągłą ochotę na masturbację i masturbowałem się co drugi dzień. Później trochę zwolniłem. Pamiętam że do 18 roku życia myślałem dużo o kobietach, myślałem o seksie i byłem jak to zwykle bywa w tym okresie, napalony i niewyżyty. Kierowałem swoje wysiłki w stronę różnych kobiet, jednak wszystkie traktowały mnie jak kolegę. Dwie chciały ze mną chodzić, ale nie czułem tzw. chemii. Później po skończeniu liceum wszystko z czasem zaczęło, wygasać - pragnienie seksu, potrzeba masturbacji, zainteresowanie płcią przeciwną id. I doszło do tego, że kobiety już mnie nie pociągają seksualnie, co więcej - nie uznaję je za piękne! Co się ze mną stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek1990
@Nowy w mieście :-D rozbawiłeś mnie, ALE to niestety NIEPRAWDA, trafiłeś kulą w płot, przykro mi. Ostatnio masturbowałem się we wrześniu w 2011 roku. Do tej pory absolutnie nic, zero jakiejkolwiek stymulacji i orgazmu. Nie mam takiej potrzeby. Mieszkam w aglomeracji warszawskiej. Omijam kobiety szerokim łukiem. Śmieję się z facetów, którzy jeszcze mają ten odruch oglądania się za atrakcyjnymi kobietami. Mi już to przeszło. Oczywiście, jestem wstanie zdefiniować kobietę atrakcyjną dla faceta, określić, wskazać. Ale to która kilka lat temu pociągał, i której marzyłem - dzisiaj już mnie nie pociąga, ale odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×