Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

dlaczego faceci są szowinistami

Polecane posty

Gość Szakuł
dlaczego ?? spojrz tylko na siebie na kobiety spojrzice na siebie jestescie po kochankach kilku partnerach sexualnych a to nie stety nie jest dla faceta wzór czy ideal kobiety ( dla tych prawdziwych facetów )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela :)
"udawadnianie swej wyzszości jest doprawdy męskei"Doprawdy żaden to honor dla mężczyzny :) Ale spójrz tylko fiku na to forum ,jako swoistą paraele ,pomijając rzadkie chwilę gdy wpadnie tu jakaś wartościowa myśl ,pomijając humor, służy ono tylko opluwaniu innych ..Fajnie jest w tym wszystkim nie uczestniczyć ,czy to coś jednak zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życiebyłojest
Mnie w kobietach wkurza tylko jedna rzecz. Że tak ostro lecą na kasę ;/ oczywiście nie wszystkie ale na podstawie swoich obserwacji myślę że jest to około 80% a nie obracam się w jakichś patologiach. Byłem biedny student z kobietami było różnie z wyglądu jestem raczej średni. Założyłem DG, wziąłem w leasing 2 letnie BMW no i wybieliłem zęby. I kobiety walą drzwiami i oknami. To jest pojebane jak można lecieć na samochód jak one nawet nie wiedzą jaki jest silnik pod maską jakie parametry itp. Już pomijając fakt że leasing oznacza że te BMW nie jest moje tylko je dzierżawię. Słowem Panowie chcecie mieć karnet na ruchanie bierzcie BMW w leasing koszt mój około 1200zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce większość ma problemy rodzinne od małego i każdy jakoś na swój sposób charakter i światopogląd kształtował obserwując rodzinę :D O ile nie wszyscy stali się zalążkami patologii dla przyszlych pokoleń o tyle większość takowych osób stała sie właśnie szowinistami bądź feministkami. Skoro dziewczyna widzi że ojciec krzywdzi matkę istnieje spora szansa że takowa dziewczyna zostanie później feministką. Co do szowinizmu to chłopak zawsze będzie w mniejszym lub większym stopniu brał przykład z ojca a skoro ojciec był chamski i wulgarny dla matki to syn wynosi z domu że tak powinien zachowywać się w stosunku do kobiet i stad biorą się właśnie szowiniści moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ,ale generalizując to my Polacy jesteśmy dość zestresowanym narodem jeżei chodzi o facetów ;( ...dlatego też tak nasze laski lecą na zagraniczniakow głownie przez ich podejście do życia , luz i optymizm ,ale to nie bierze się z niczego tylko i z historii i z braku pieniędzy ...bo niby jak ma być wyluzowany przeciętny polak ktorego stać ledwo co na spłate kredytu i wyzycie od 1 do 1. Ale z tego co obserwuję ludzi to i są wyluzowani i myślę ,że z biegiem czasu to idziemy w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety sa zle
dlaczego nieatrakcyjne okularnice pisza glupoty na forach zamiast zmywac gary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nawet gary zmywać trzzeba umieć a puisać bzdury na kafe każdy potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyfemiszowinistka
Nie macie większych zmartwień? Zobaczcie do czego sami doprowadzamy. Ten cały feminizm to jakaś cholerna pomyłka Saferżetce nie chodziło o to żeby latać z gołymi cyckami po mieście i ogłaszać "Mam cipke" no gratuluje... ja też i sie nie chwale. Równość w prawach, głosowaniu, pracy - ok. Ale zobaczcie co sie teraz dzieje. Baby mężnieją a faceci dewocieją. Już wolałabym żyć w XIX w. kiedy z kobietami obchodzono się bardzo delikatnie i z ogromnym szacunkiem, przeklnięcie przy kobiecie było czymś okrutnym. a teraz? kobiety puszczają sie na prawo i lewo a potem normalne dziewczyny są wrzucane do tego samego wora i też traktowane jak szmaty mimo że nimi nie są. Przez te całe pseudofeministki boje się poprosić mężczyznę o pomoc żeby mi nie wyskoczył z tym że chciałam równouprawnienie. Chyba nie wszyscy znają definicję tego słowa. Kobieta myśli że jest "wyzwolona" jesli będzie sie puszczać na lewo i prawo... no litości. Albo to że mężczyźni czy kobiety są inteligentniejsi. Każdy jest dobry w innej dziedzinie nie KAŻDY mężczyzna jest mądrzejszy od KAŻDEJ kobiety czy odwrtotnie każdy jest inny ale WSZYSCY jesteśmy równi. Jestesmy uzależnieni od siebie więc może zamiast pieprzyć głupoty i prowadzić jakieś wojny może po prostu zacznijmy sie nawzajem szanować i nie oceniać pod kątem płci. Niżej upaść sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehkila
w 19 wieku baba by sie dostac na uczelnie to musilam miec zgode ministra oswiaty , rektora i huj wie kogo jeszcze--w 19 wieku przemoc seksualna wobec pracujacych kobiet i dzieci ze strony pracodawcow i przelozonych to była norma -a baba nawet nie mogla sie gdzies poskarzyc - to teraz chyba jest troche lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na myśli traktowanie Kobiet przez mężczyzn w życiu uczuciowym. Napisałam "równość w pracy prawie głosowaniu- tak nalezy nam się. Ale mam na myśli zachowanie dzisiejszych kobiet w porównaniu z ówczesnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyfemiszowinistka ale zgodzisz się , ze odrobina większej pewności siebie w związku z dwóch stron, daje mu trochę więcej pikantności? :classic_cool: takie same ciepłe kluchy do życia razem się nie nadają ...💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehkila
do 1 wojny kobieta co sie publicznie pokazala z facetem spoza rodziny to byla narazona na ostracyzm i jej rodzina tez- a facet mogł dymac sluzace czy kogo tam i zero konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Już wolałabym żyć w XIX w. kiedy z kobietami obchodzono się bardzo delikatnie i z ogromnym szacunkiem, przeklnięcie przy kobiecie było czymś okrutnym." Ty masz świadomość, ze warstwy wyższe stanowiły maks 10% społeczeństwa? Byś zapieprzała w polu i dawała dupy mężowi, który gdzieś by miał Twoją przyjemność a nie szacunek i delikatność:D ­ Aczkolwiek też nie lubię popadania w skrajności, lecz jak ktoś jest rozsądny to zna umiar:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaggia
zon a bogacza pierdziiała w stolek - a sluzace zapierdallay ciezko -a pan je gwałcił - lub zmuszłą do seksu-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czepiliście się tylko tego XIX w. a reszty mojego tekstu nie widzicie. ok macie racje kobiety zawsze były źle traktowane. Ale teraz kiedy mogłaby być równość wobec nich to one same doprowadzają do tego żeby nadal były tak traktowane. Człowiek niczego nie potrafi docenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×