Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala MIMIMI

Polka z Algierczykiem, mam pytania i wątpliwosci.

Polecane posty

Gość gość
A ten co ma profil na fb _MN MOULAY NAGE pewnie nazywa się Mohammed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazajcie na Liam z badoo. Mahmoud abdelkader na fb. To oszust wyludzajacy kase!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie baby! Przestańcie zakochiwać się w tych Arabach! To przez was i wasze ściąganie ich do Polski jest ich tylu!!! Nie chcemy w Polsce arabów! Niech oni siedzą u siebie i tam się rozmnażają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumnaeuropejka

Witajcie, opowiem wam o moich doświadczeniach z Arabami, może któraś z Was miała takie same, może będzie to ku przestrodze dla naiwnych. Zacznijmy od tego, że nie szukałam ani nie szukam żadnego towarzystwa Arabów, po prostu poprzez zwykły przypadek postanowiłam zrobić swego rodzaju eksperyment i potwierdzić bądź zaprzeczyć teorii jaka panuje odnośnie tych facetów.
Rok temu poprzez Instagram napisał do mnie Fayćal, facet jest z Algierii, ponoć pracuje jako architekt, ponoć singiel, biegły francuski i angielski, fascynacja Nowym Jorkiem i Paryżem, mieszka z matką, siostrą, dziećmi siostry. Pogadaliśmy trochę na Whatsapp ale ja szybko urwałam kontakt,bo jakoś nie miałam czasu ani zbytnio chęci żeby pisać.
Niedługo potem w ten sam sposób poznałam Hassana, Marokańczyka, ponoć bez pracy, ponoć gra w piłkę, ponoć się uczy ale w żaden sposób nie szło się dowiedzieć czego itd, też przeszliśmy na Whatsapp. Jakieś 2 tygodnie po rozpoczęciu pisania już wystąpił mega problem, nagła potrzeba pieniędzy, dostałam nawet skany jego dokumentów tożsamości w celu wysłania mu przekazu. Jasno otrzymał odpowiedZź żeby zapomniał o jakichkolwiek przekazach. Zdziwiłam się ale pisał dalej, z czasem strasznie się we mnie zako...ac, chcąc do mnie przyjechać (ale nie ma kasy) albo żebym ja do niego przyjechała, wogole resztę życia tylko razem. Na komunikatorze bywał bardzo wybiórczo, często nocami...po jakimś czasie zauważyłam,że niesamowicie adoruje na Instagramie młodziutkie, czasem nastoletnie Rosjanki. Miał zablokowaną widoczność wszędzie gdzie się dało, więc pewnie całymi dniami pisał, co chwila z inną. Zapytałam go wprost na jakie profity liczy utrzymując kontakt ze mną ale nie szło się dowiedzieć. Tylko uparte i bezsensowne: kocham tylko ciebie, inne się nie liczą 😂😁  także ta znajomość się zakończyła,bo po prostu miałam pewność, że koleś szuka naiwnych. Niedawno (choć w sumie to kilkakrotnie od momentu jak przestałam się odzywać) napisał Fayçal, ten Algierczyk. Zdecydowałam się odezwać. Poziom rozmowy rzecz jasna nieporównywalny, bardziej sensowny, z ogromną wiedzą na temat Europy, nawet życzenia bożonarodzeniowe mi składał. Twierdzi, że nie może o mnie zapomnieć od roku, że ciągle myślał, próbował nawiązać kontakt itd...i teraz jak wygląda znajomosc? Pisze, też nie mega często, bo ponoć pracuje ale faktycznie, pory zawsze są takie same, więc nie neguję. Chce okropnie przyjechac, no ale ..niespodzianka, nie ma kasy. Na moje zero reakcji na ten brak kasy powtarza to często i namiętnie, na mój tekst, że ja też nie mam, więc niech nie liczy że  go wspomoże finansowo jakby jego zapał i miłość nieco osłabły😁 były pytania co robiłaś, gdzie byłaś? Mam nadzieję, że z koleżankami, bez facetów, jestem zazdrosny, nie chcę żebyś spotykała się z facetami 😁 dodatkowo Marokańczyk, wzór muzułmańskich cnót, temat seksu nie istniał, to po ślubie , z żoną, nie inaczej, Algierczyk natomiast bardzo chętnie i widać, że chłopak ma doświadczenie, bo z teorii nie miałby tyle wiedzy😂 ostatnio też zablokował widoczność, bo złapałam go przypadkiem jak w ciągu dnia z kimś nawijał i szybko uciekł jak mnie zobaczył 😁 także dziewczyny kochane, uważajcie, nie ważne czy udaje dziewice, czy wbrew swojej religii chce was bzykać aż po świt, czy chce przelew czy tylko w co 10 wiadomości napomina jaki jest biedny, czy bardziej oblatany w świecie czy typowo malowioskowy nieogarnięty buc. Każdy z nich prawdopodobnie leci na kasę albo wizę przez internet to jest z pewnością 90% praktyk. Nie dajcie się , ja miałam zabawę przednia, na koniec byli zdziwieni panowie jak się dowiedzieli, że chciałam sprawdzić czy te mity to mity czy szczera prawda. Nie spodziewali się,ze glupia Europejka może ich tak podpuscic😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja

Dziewczyny a czy ktoraś z was pisała z Salimem z Tebessy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awelona

Czy ktoras z was pisała z Saddam Houari na FB Houari Houari??? Przystojny Algierczyk lat 29 pochodzi z Ghulajzan. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja

Jakąś widzę zależność.... Powtarzalność sytuacji🤔

Algierczycy i ich polowania 😂

Mój znajomy ma ramadan,i przez to nie odzywa się...ale kobiet z Polski,Rosji i Ukrainy przybywa wśród znajomych na FB 😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×