Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala MIMIMI

Polka z Algierczykiem, mam pytania i wątpliwosci.

Polecane posty

Gość zniesmaczony6
włączcie myślenie dziewczyny to nie boli - wszędzie można trafić na drania i oszusta - poznajcie dobrze charakter wybranka jego środowisko rodzinę czy to Algierczyk , Kabyl czy Polak to i tak sprowadza się do tego czy jest normalnym facetem uczciwym itd...np Arabowie są wylewni w uczuciach, zazdrośni,nie pija ,są obrzezani, często zaborczy - czy Wam to odpowiada to już musicie same odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie ma to znaczenia czy jest on wierzący czy nie tylko jaki ma charakter .Nie każdy Algierczyk nie praktykujący koranu jest zły to tylko zależy od wychowania ,nie możecie wszystkich mierzyć jedną miarą .Bo nawet ci bardzo religijni są nieraz bardzo złymi facetami tk jak i Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1976
Witam na wstępie powiem że nie jestem rasistką i mam coś przeciwko innym narodowościom i religią. Moja znajoma poznała Algierczyka przez FB ma na imię Faredj ,ona ma 37 on 27 lat koleżanka ma córkę 10 lat z poprzedniego związku .Koleś raz starał się o wizę odrzucona (powód że może nie wrócić do kraju ) teraz złożył podanie do szkoły językowej w łodzi i podanie o wizę chyba studencką .w wizie napisał że jest rolnikiem ??? Znajoma opowiada że jest wykształcony i z dobrze ustawionej rodziny , jego ojciec i bracia mieszkają w Francji.oczywiście wszystkie te wiadomości ma z rozmowy z nim przez skype i fb nadmienie że porozumiewają się przez translatora i jak większość tu wypowiadających się pisze ze ja bardzo kocha i w ogóle słodzi jak nikt inny,znają się od ponad 2 lat kiedyś nawet jej pieniądze przysłał (niby pożyczył)bo była w potrzebie.czytając poniższe post nie wiem czy mam się bać o nią czy nie.Nie chce oceniać człowieka nie znając jego. Ale kiedyś mimo chodem wspomniałam jej by uważała na niego,ale jak większość wie lepiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość1976, Jeśli chodzi o twoją znajomą to nie wiem za bardzo jak na to spojrzeć, z jednej strony skoro są ze sobą już 2 lata to może rzeczywiście ją kocha, a może jest po prostu bardzo zdeterminowany. Choć jeśli ma rodzinę we Francji, dlaczego mieli by go nie zaprosić czy załatwić mu wize na łączenie się rodzin, to jak dla mnie podejrzane. Przez internet można powiedzieć i pokazać wszystko co się tylko chce, Facet może powiedzieć że skończył studia ale kto to sprawdzi, może pokazać dom czy samochód ale skąd można mieć pewność czy są jego czy np. znajomego, który chciałby mu pomóc. Oczywiście gdyby zapytać jego znajomych o jego sytuację wszyscy mogą kłamać jak z nut aby tylko koledze udało się dostać wize. Sytuacja w Algierii jest nieciekawa szczególnie dla młodych, jest duże bezrobocie, korupcja a dostanie pracy prawie zawsze opiera się o znajomości, nie mówiąc już o ślubie, bo żeby algierczyk mógł się ożenić z algierką to musi być ustawiony i mieć sporo kasy na ślub i prezenty dla panny młodej. Realia są takie że większość chciałaby uciec z kraju i szukać lepszego życia w europie. Dlatego też chwytają się wszystkiego, nierzadko też małżeństwa z europejką by dostać się do europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż zgadzam się że wcale nie ma to znaczenia czy jest on wierzący czy nie tylko jaki ma charakter.. z drugiej strony zauważyłem że zawsze nagłaśniane rozdmuchiwane są te złe historie te dobre nieco mniej - ciekawe dlaczego ?? naogląda się jedna z drugą TvN ów czy rozmów w toku i na tej podstawie wyrabiają sobie opinię :) potem gdy widzą Polkę z Arabskim mężczyzną gotowe są odprawiać egzorcyzmy ...jest to nie tylko irytujące ale dziecinne.... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z tobą każdy człowiek jest inny i nie każda historia z arabem kończy się źle ,ale tak to jest jak ktoś ogląda tv lub czyta na internecie potem ma najwięcej do powiedzenia .Każdy człowiek ma swój charakter czy to arab czy polak ,niemiec itd nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fethi Oran
Witam mój były chłopak nazywa się Fethi i mieszka w mieście o nazwie Oran. Spotkaliśmy się poprzez Facebook i zgarnął mnie z moich stóp. Powiedzial mi, że jestem miłością jego życia , poprosił o moją rękę. Odkryłam , że ma wiele innych kobiet na Facebooku których mówił dokładnie te same słowa.... Na facebooku zawywa sie on Fethi Oran. Dziewczyny z nim należy zachować ostrożność, on jest oszustem i wielkim kłamcą. beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmarJoa
Takich chłopaków jak ten z Oranu jest niestety w Algierii bardzo dużo, chcą się wyrwać za wszelką cenę z kraju to i "kochają" wiele dziewczyn żeby zwiększyć swoje szanse, a nuż się któraś zgodzi na ślub i pomoże załatwić wize, oni tylko na to czekają :) Swoją drogą Oran fajne miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudowlosa
Witam :) Ja również miałam krótką historię z Algierczykiem. Miał na imię Muhammed i miał 24 lata, był moim rówieśnikiem. Pracował przy robieniu protez dla niepełnosprawnych. Zaczepil mnie na portalu fotka. pl od razu posypały się komplementy jaka to jestem piękna jak anioł itp. Szczerze to traktowałam to z przymrużeniem oka, bo i tak wiedziałam że zapewne nigdy się z nim nie spotkam a takie komplementy może pisać do 20 innych dziewczyn :) Nie zaprzecze że był naprawdę mega przystojny ale co z tego jak dzieliła nas zbyt duża przepaść. Tak naprawdę to pisałam z nim dla zabicia czasu gdy siedzialam wieczorem w domu. Zaskoczylo mnie to że po krótkim czasie pisał ze chyba się zakochał we mnie że ciągle o mnie myśli hehe jak można zakochać się w kimś nie widząc tej osoby na żywo tylko na zdjęciach i na Skype i tak mu powiedziałam. Jednak on uparcie twierdził że to możliwe że cale życie szukał anioła a kobiety w jego kraju to diably :D Zdarzało się że w czasie rozmowy rzucił jakiś seksualny podtekst ale że jestem rudzielcem to i charakter mam zadziorny więc zawsze scielam go cięta riposta to przepraszał mnie prawie ze łzami w oczach. Dużo rzeczy go szokowalo np to że zdarzyło mi się uderzyć faceta jak zaczął sobie na zbyt dużo pozwalać, lub że sama w domu piekę ciasta... nierozumiem co w tym takiego dziwnego :) Na ślub bezpośrednio nie naciskał tylko czytając między wierszami można było domyślić się że by chciał ślubu np mówił że chciałby taką żonę jak ja itp. Wielokrotnie przekonywał mnie że dzielące nas roznice kulturowe mu nie przeszkadzają ale jednak pozostalam nie ugieta. Opowiadał że ma przyjaciela mieszkającego w Polsce a konkretnie w Poznaniu. Napisał mi pewnego wieczoru że jest. W PL u tego kolegi, namawiał mnie bym przyjechała hehe no to jakieś jaja że myślał ze będę z Białegostoku leciała do Poznania do prawie obcego faceta. Kiedy oznajmiłam że nie. przyjadę to powiedział. że w takim razie idzie do klubu na imprezę. Hehe a idź sobie pomyślałam. Jakby zależało mu naprawdę to przyjechał by do mnie osobiście :) Na drugi dzień pochwalił mi się że jakieś dwie laski się pobiły o niego. Pewnie chciał bym była zazdrosna to wymyślił sobie taką historyjkę :) Pamiętam że pewnego razu nie miałam ochoty na rozmowy z kimkolwiek to on jakby poczuł się obrażony. Zaczął mi zarzucać że niby się nim bawiłam... no to miał fantazje niczego mu nie obiecałam a tu nagle foch i jakieś teorie dziwne hehe. Nie pamiętam czy po tej "kłótni" rozmawialiśmy jeszcze ale kontakt urwał się na dobre. Dziwne było to że chciał bym podała mu jeszcze raz moje namiary na Skype tłumaczył się tym że do tamtego konta zapomniał hasla... dziwne bo był ciągle dostępny na tym starym koncie Skype może któraś z jego dziewczyn odkryła że klika przez neta z innymi :) Facebooka tez mówił że nie ma chociaż myślę że nie chciał mi go podać. Nie ujawnił też nazwiska ani miasta z którego pochodzi. Więc na 1000% nie byłam jedyną której wciskal słodkie komplementy a może nawet miał żonę tam w Algierii. Zwykły podrywacz i kłamca tyle w temacie nie warto zawracać sobie głowy egzotycznymi facetami takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiałaś po prostu źle trafić nie wszyscy Algierczycy są tacy sami .Ja też tak poznałam swojego i już ponad rok jesteśmy po ślubie nadal jest cudownym mężem nie ogląda się za kobietami ,wiec po prostu źle trafiłaś wybierając takiego faceta trzeba być bardzo czujnym ,ale są między nimi też dobrzy ludzie ,Polacy też się bawią kobietami to nie ma znaczenia z jakiego kraju on pochodzi tylko jakim jest człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram w zupełności. Jest całkiem sporo algierczyków, którzy są super osobami. Problem jest tylko to że mało ich można spotkać w internecie. Nie oszukujmy się jest pełno wizowców, którzy będą mamić i bawić się kobietami tylko by dostać wize do europy. Ale jest i całe mnóstwo normalnych facetów z którymi można sobie normalnie ułożyć życie. Jednym z nich jest mój mąż i mam nadzieje że będzie tak kolorowo już zawsze :) Pozdrawiam z Algierii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż. To wszystko prawda co piszecie. To nie zalezy od religii - to zalezy od charakteru człowieka. Ja niestety powiedziałam - dosyć. Dobrze, ze nie wzięłam ślubu. Mój Kebyle - region w Algierii okazał się człowiekiem bez honoru i godności. Po 9 miesiacach znajomości ( w realu sie spotykalismy co 3 miesiace) cos mi zaczęło nie grać w naszych relacjach. Cóż okazało sie, ze on ma kobietę w Algierii - nie zonę. Ależ oczywiscie tylko słyszałam, ze ja mu nie wierzę, ze on nic nie zrobił, że on mówi prawdę. A w gruncie rzeczy nazywając mnie zoną zaczął postepować - jak z zoną. Czyli - dla mnie nie ma czasu, moje problemy sa moimi tylko, zawsze zmęczony - usypiał przy komputerze. No i sobie pomyslałam - co ja tu robię. Strata czasu. Owszem miał teraz ode mnie zaproszenie na 3 tygodnie do Polski. Czy chciał przyjechać ? Chyba nie bardzo - wcale sie nie kwapił do załatwienia formalności. Ma juz wyznaczona wizyte w naszej Ambasadzie - a może zrobie mu prezent na odchodne - jak myslicie. Zamknę zaproszenie jak moze dostanie wizę i kupi sobie bilecik. Cóz - uwazam, ze oszustów i nie honorowych ludzi nalezy karać. czyli niech zginie od takiej samej broni , którą walczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz algierczyk
haha jak czytam to widze mojego meza tez bylo ohhh ahhh na poczatku zazdrosc kontrola a teraz hmmmm szukanie wrazeń wieczne spanie nic nie robienie nie wspomne ze jedza jak swinie wszystko sypie sie na podłodze nic nie robia nie pomagaja sami z siebie wszystko trzeba im pokazac i kazac zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algierczyk
najbardziej smieszy mnie stereotyp ze to ogierzy a prawda jest taka ze nie odbiegaja od normy przecietnego kowalskiego ,jedzenie .. masakra jakas lykaja w kawalkach i wszystko na raz , perfumy dla nich jednorazowo butelka ,lubia pozowac do zdjec wszystko na pokaz ,zazdrosc ,,, kontrola zony na kazdym kroku , facebook kilka kont ,spia calymi dniami nakryci z glowa najchetniej w ubraniu ,nie zmieniaja skarpet ,kapanie ,, kudly w wannie brrr, nie maja zainteresowan, zazdroszcza jeden drugiemu ,obrazaja sie za wszystko jednym slowem nie polecam zawsze taki sam model chyba ze kobiecie nie przeszkadza to wszystko lub jest taka sama ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha pojechać gąski do Algeirii zobaczyć ten syf to może coś zrozumiecie... W 1960 jak uciekali stamtąd Francuzi północ francuskiej algierii była bardziej zadbana niz Polska a przy Algierze -przynajmniej centrum -Warszawa to była dziura , oni swoimi rządami obrócili to wszystko w ruinę (mimo ropy i zysków) i teraz każdy chce sie wyrwać z tamtej beznadziei . A propos popatrzcie co oni dziś wyprawiają we Francji -żaden normalny czlowiek nie chce tego w Polsce patrząc po ichnich dzielnicach we francuskich miastach . I jeszcze jedno -żaden zadbany i wykształcony majacy robotę na zachodzie Europy nie poleci na gąskę z Polandii . Za was bierze sie ostatni sort liczący na wizę i łatwą d***ę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algiers horror
Moja historia z Mohammedem zakonczyla sie bardzo nie mile. Po slubie zaczal traktowac mnie jak przedmiot, on byl moim wlascicielem i ja sie nadawalam do 2 rzeczy, jedno to sie same domyslicie, drugie to podaj-przynies-pozamiataj. On wychodzil z kolegami ja musialam w domu siedziec bo sama nie moglam wyjsc byly wielkie awantury ze z " K" sie nie ozenil zebym sama wychodzila i mu autorytet psula. Moje problemy byly moimy problemami, nie chcial sluchac ze juz moje pieniadze sie konczyly, gdy prosilam o pomoc byl nie mily i widac to go irytowalo . Mohammed byl zmeczony zawsze w ciagu dnia i spal robil sobie sieste, pod wieczor ja juz z nog padalam a on wypoczety nie chcial spac i jak szlam spac on siedzial na internecie i facebooku i skype rozkochywal dzieczyny. Raz zapomnial wylogowac sie z facebooka i weszlam na jego konto, wlosy mi debem stanely. To jest czlowiek bez ambicji i respektu dla innych, dla niego i zreszta dla wszystkich Algerieczykow kobiety sa do zabawy, oni do kobiet nie maja szacunku. Tutaj Panie pisza ze jak religijny to jest to dobry czlowiek i bedzie szanowal, jaka bzdura! Mojego meza cala rodzina to Hadji, z nim naczele, modla sie 5 razy dziennie, w Piatek w Mosque , a klamal mi jak pies, oszukiwal i zdradzal. Takze jak myslisz ze jest to Krolewicz z bajki bo ma dobry bajer i cie taaaaak kocha , jestest jego krolowa, poczekaj az slub wezmiesz i wtedy sie zacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1117
Witam. Od kilku dni na fb pisze i dzwoni do mnie chłopak z Algeri. Wysyła mi swoje zdjęcia. Od dwóch dni prosi mnie żebym przyjechała do jego kraju na pobyt stały. Pisze i mówi mi ze mnie kocha i ze mu zależy. Przedstawiał mi swoja mame siostrę oraz kolegę przez kamerę. Posiadam syna który ma 4lata. I Proszę sobie wyobrazić że jemu ten fakt nie przeszkadza. Mówi ze kocha mojego syna. Ze razem spędzimy życie. Sceptycznie podchodzę jednak do jego wyznań ponieważ zdaje sobie sprawę ze nie jestem pierwszą i ostatnią kobietą ktora tam próbuje ściągnąć. Chłopak jest naprawdę uroczy. Z dnia na dzień jednak pochłania mnie to pisanie i rozmowa z nim. Tak jakby stawał sie moją obsesja. Czytałam o ich kulturze i religii. I zdaje sobie sprawę że z tego miejsca trudno miała bym uciec wraz z synkiem. Graniczylo by to z cudem. W Polsce miałam problem z ojcem dziecka który był bardzo złym człowiekiem. I nie chce złego życia dla mojego dziecka. Moze jestem dość specyficzną i żywiołowa osobą. Ale nie umialabym tam zamieszkac na stałe i dac z siebie zrobić niewolnice a z mojego synka popychadlo. Ten chlopak jednak nie jest wart takiego poświęcenia z mojej strony. Próbuje juz ograniczyć ten kontakt. Bo nie wiadomo co moze jednak przynieść taka znajomość. A jednak muszę być odpowiedzialnym rodzicem. Jak myślicie czemu tak bardzo chciał ściągać tam mnie i moje dziecko??? To pytanie bardzo mnie nurtuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:36 musisz sobie zdać sprawę że oni są często zdesperowani i nie chodzi tylko o pieniądze ale o SEX.dlaczego? Bo u nich sex pozamałżeński praktycznie nie istnieje , a żeby się ożenić z arabka taki gach musi mieć posąg , wielu na to nie stać.Bogatsi mają często kilka żon, a biedniejsi żadnej. Dlatego taki typ będzie kombinowal jak tylko może by sobie znaleźć naiwną Europejke za którą nikomu nie będzie musiał płacić. Bo jak nie to , to zostaje już mu tylko dosłownie koza.Pewnie pisał/ pisze z wieloma i tylko czeka aż jakaś rybka złapie się na haczyk.Oni są ZAWSZE wspaniali i kochani na początku , a najgorzej jest później już u nich w kraju. Nie chodzi już nawet o to że są źli i nie są uczeni szacunku do kobiet.Chodzi o to że oni nie mają wolnej woli i po prostu muszą się podporządkować rodzinie,można powiedzieć "woli stada". A pozycja i miejsce kobiety w tej kulturze jest jasne.Kobieta ma być traktowana tak i tak, robić to i to, nie może robić tego i tamtego. Facet Nie może się sprzeciwić rodzinie, bo to tak jakby się jej wyrzekł. Swoją drogą to ile ty masz lat, że w ogóle bierzesz na poważnie loerlasa z FB,w dodatku że specyficznej kultury i kraju , do tego jeszcze mając małe dziecko?Wierzysz mu, śmieszna jesteś.Dobrowolnie chcesz iść w Jasyr?Można spaść z deszczu pod rynnę, ale to nie znaczy zeby dobrowolnie wejść w sam środek trąby powietrznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj brudas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniejsze są te co rok poślubie podają jako dogmat , jaki mój mąż cudowny. Kobiety ,aby to osądzić trzeba dłużej być. A co do lovelasów na fb mnie też idioci wysyłają cmok nonsendy i d**erele, ale każda normalna raczej sobie zdaje z tego sprawę , że to ściema. Co za łosice naiwne o matko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1117
Moj wiek to 26lat. Generalnie nie chodzi mi o to żebym związać sie z takim człowiekiem. Pytam z ciekawości. Mam bardzo stabilne życie w Polsce i nie zamierzam tego zmieniać. Wiem ze pisze bo niestety poprosilam koleżankę żeby sprawdziła tego chłopaka i efekt był taki ze zaczął jej pisać to co mnie. Nie chodzi tu o wyjazd do Algeri. To raczej na zaspokojenie mojej ciekawości. I powiem uczciwie ze kobiety ktore sie wyglądają o ich zachowaniu sie zgadzają. To samo slub wielka miłość i wspaniały dom oraz wspaniałe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1117
Wszystko to bzdury. Ja życzę szczęścia kobietą ktorym sie układa w tych związkach. Ale podejrzewam ze efekt końcowy będzie jednak inny. Szkoda tylko tych straconych lat przeżyć i dzieci które urodza sie w tej kulturze i religii. Ja kończę jednak znajomość z Algierczykiem który próbował mnie całkowicie oczarować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1117
Wszystko to bzdury. Ja życzę szczęścia kobietą ktorym sie układa w tych związkach. Ale podejrzewam ze efekt końcowy będzie jednak inny. Szkoda tylko tych straconych lat przeżyć i dzieci które urodza sie w tej kulturze i religii. Ja kończę jednak znajomość z Algierczykiem który próbował mnie całkowicie oczarować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radze wam przeczytac W niewoli algierskiego prawa , autor Anna Brahimi . Autentyczna relacja ukrytej pod pseudonimem Polki, która po rozwodzie z Algierczykiem, mieszkając w jego kraju, walczy o prawo do dzieci. Tło historii rodzinnej stanowią tragiczne wydarzenia w Algierii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam.. siedze i czytam i czytam i czytam... i włosy dęba mi stają... też poznałam "mojego ukochanego" 5 lat temu... wszystko ładnie pięknie dopóki się nie dowiedziałam że on tak pisze do wielu kobiet.. na fb ma profil MN MOULAY NAGE. Czy ktoś miał styczność z nim? proszę o kontakt na fb Dorota Dorota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zanim zdecydujecie sie na zwiazek z algierczykiem zaastanowcie sie czy naprawde tego chcecie.Ja tez jestem zonom algierczyka na necie i w Algierii byl wspanialy wszystkie kolezanki mu zazdroscily nie pisal z innymi kobietami caly czas zemna na skype poprostu ideal .Daa lata czekalismy na wize mialo byc tak cudownie i bylo ale tylko przez parę dni teraz pokazuje rozki chce rzadzic mna zabrania mi wielu rzeczy lecz ja jestem twarda osoba i nie pozwole sobie na cos takiego i zaczynają sie awantury podczas tych awantur zaczyna mnie straszyc co on to nie moze zrobic bo jest arabski nie zwraca nawet uwagi na to ze jest tu moje dziecko ktore juz zaczyna sie go bac .Teraz czekamy na karte pobytu i czasami mam nadzieje ze mu jej nie dadza bo to sa super faceci ale do czasu az osiagnom swoj cel naprawdę moj tak dobrze gral ze nikt by sie nie domyslil jaki jest naprawde wiec naprawde dziewczyny zastanowcie sie czy tego chcecie musicie sie liczyc z tym ze bedzie mial odbicia od normy chociaz niewiem jaki bylby idealny to duzo w tym ich gry do zdobycia celu pomyslcie jak macie jeszcze czas nie mowie ze wszyscy sa tacy ale ostrzegam bo naprawdę mojego uwazali za idealnego do czasu teraz jak niechce go sluchac zawsze mowi uwazaj ty niewiesz co ja moge nie zapominaj ze jestem arabski ostrzegam zebyscie nie popelnily bledow jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na cóż przestrogi skoro kobiety to naiwne idiotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sa idiotkami tylko zakochane a milosc odbiera rozum algierczycy sa kochani potrafią byc cudowni ale pozniej chca dyrygowac kobietami kobieta musi byc twarda i pokazac ze to one rzadza w tym zwiazku i nie moga dac sie zastraszyc ale nie wszyscy sa tacy sami sa tez normalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąsaty czesio
to niech się zakochują mądrze ! miłość związek czy ślub to poważna sprawa wy kobiety myślicie sercem zakochujecie się bez pamięci w tych przystojniakach ale żeby związek był zdrowy uczciwy silny należy poznać odpowiednio partnera czy to Polak czy np. Arab.:):) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 19 lat z Algierczykiem.To najwspanialszy maz i ojciec jakiego sobie mozna wymarzyc.A jeszcze do tego pracowity i uczciwy.Nie piszcie tych bzdur jak nie macie pokrycia w rzeczywistosci.60% moich kolezanek sa po rozwodach ze swoimi polskimi mezami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×