Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Jestem choojem, frustratem i nieudacznikiem

Polecane posty

"ł by sobie jakas dziewczynę, ktora wyleczyła by go z tej jego "depresji"" Najpierw to się leczy z depresji ,a nie szuka kogoś żeby nas wyleczył to tak nie działa. On nie zbuduje zdrowego związku z takim podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
To ciekawe bo pod tym nickiem udzielałem się charytatywnie jedynie w kilku topikach...biorąc pod uwagę ilość wątków na tym forum stwierdzenie, że wszędzie wsadzam swoje trzy grosze wydaje się być delikatną nadinterpretacją:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No a macie jakis pomysl by zmienić jego podejście do zycia? Sam chyba sobie z tym nie poradzi. " A propos mojej stopki, Tusiu bądź tak miła i otwórz sobie drugi link z niej. Usłyszysz odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Nie uraziłaś ego mojego ani jego ego...bo niby czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
A ja Cię za to, że wyzwałem Twoją stopkę😭 Daj pyska albo w pyska i luz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
A muszę ograniczać się do w.w listy w swoim wyborze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (;
no beliar szykuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
no to posze żyć;) A tak serio to zależy od asortymentu jakim dysponujesz:) I oczywiście cena musi być adekwatna (czyt. odpowiednia dla mnie) do oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troy Jenkins
podbijajmy niech chlopak sobie odpocznie od kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Cóż Marto czarny aniele mam Ci rzec? Jedyne co możesz mi zaproponować na obecnym etapie znajomości to ciekawa rozmowa:) Lubisz hard rock czy określenie czarny anioł podoba Ci się jako oksymoron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam na imię Marta :] a wracając do twojego pytania to raczej w hard rocku nie gustuje... Przystala bym raczej przy drugim wariancie. Choc bardziej określa to moj charakter, jesli wiesz co mam na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj1lodzikkk
ssij pałę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a ja sobie teraz leze nafaszerowany lekami przeciwbolowymi az mi uszami kipi ale migrene giganta zwalczylem. myslalem ze yebne z bolu, dawno tak bardzo nie bolalo a teraz takie super odprezenie hehe:) podbijajcie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Beliar...kopnął Cie kto kiedy w dupsko? Nie faszeruj się tak tymi prochami bo zatrujesz glebę chemikaliami po śmierci:P Co CI fauna i flora zawiniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lece na ibuprofenie i albo lub paracetamolu a moze jeszcze na czyms nie wiem. ide spac bo fajnie szybko dzis zasne cieplo sie fajnie zrobilo dobraxno c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrruuuu
Właśnie...lepiej walnij se ze dwa Tusipeki. Po acodinie świat się zmienia. Ja na przykład przebyłem ok 200 metrów w jakieś 500lat...dodatkowo kolega z którym sobie spacerowałem przybierał dziwne kształty: Raz był garbaty, raz mówił jakimś dziwnym językiem...rozciągał się i odkształcał koleś jak jakaś pieprzona chmura...tyle że szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się, podpisuję
i mam nadzieję, że po tych 100 wpisach spierdolisz z forum na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamocony chodze dzis, wzialem cos ze 4 tabletki na raz, pogryzlem i popilem. Ale nic mi nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×