Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Emilka cos cicho.... Konstancja tez pewnie zajeta swoim amadeo:) dziewczynki uciekam powoli:) Poli powodzenia jutro:* Annqx milego dnia w technikum:* by te lekcje do 16 zlecialy jak z bicza strzelil;) wszystkim dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja mykam dziewczynki buziaki dobranoc :*** :) Do juterka :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poproś żeby przesłuchiwała Cię kobieta, bo to dla Ciebie krępujące. Ja też się dziewczyny kładę bo troche mnie łamie w kościach i chyba gorączke już mam . Udanego dnia jutro wszystkim . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli wiem co przeszlas..rozumiem ... moj tez 9 lat...jak go wiozlam do lecznicy wyl w glos z bolu a ja z nim:( potem lal sie przez rece!!! opuszczalam zajecia na studiach jak chorowal siedzialam z nim dzien i noc a potem zmarl na stole uspiony owiniety w zielony polarek tez patrzyl na mnie oczami swoimi litosciwie...do dzis placze jak pomysle o nim..takze Cie rozumiem...tez w pazdzierniku tylko to juz z 4 lub 5 lat temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak bedzie taka mozliwosc to poprosze. DObrej nocki i kolorowych snów :** I milego, dzionka jutro, zeby wytrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .JJJ.
Co dwa wąsy to nie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie wkurwia jak ni z gruszki ni z pietruszki ktos pisze jakies durne komentarze..jakies normalnie niedojebane teksty.. niewazne szkoda slow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx, a ty chora? To kuruj sie szybko! :) Musisz jakos wwytrwac jutrzejszy dzien :) Luiso :) Chyba kiedys kazdy przez to przechodzi, ale to jest okropne..:( Dobra, papa dziewczynki :*** ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .JJJ.
Pierwsza nagroda wąsy i broda Nagroda pocieszenia krem do golenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ J.J.J nagroda dla Ciebie to pokój w psychiatryku. i spadaj stąd poli jutro masz być silna kochanie i napisz co i jak od razu :) będę trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jestes dowcipem i chyba bez brody bo facet z broda i z jajami nie czyta forum dla kobiet,wiec wypad z baru dla ciot nie ma towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :* nie bylam wczoraj w stanie nic napisac , za duzo sie dzialo, mam metlik w glowie :( widzialam sie z marynarzem i mezem mam dosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKo NApisz..co sie dzieje,,,,??? co sie stalo?? nie wiesz co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kompletnie, rozprawe rozwodowa mamy dopiero we wrzesniu od niego sie dowiedzialam bo do mnie nawet korespondencja nie dochodzi, on chce jednak wrocic rozmawialismy nawet spokojnie on zaluje ze odszedl jednoczesnie wyjasnil mi dlaczego kurwa jedno wielkie nieporozumienie:/ za dlugo by Wam pisac bo nie znacie naszych wszystkich spraw, to dluga historia za duzo bym musiala opowiadac, ja juz nie wiem naprawde, dal mi czas na przemyslenie do wrzesnia do czasu rozprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko.. Kochana postaraj sie wyciszyc emocje,,zapytac samej siebie czy chcesz dac mu szanse,,,czy chcesz z nim wciaz byc...nie spiesz sie...do wrzesnia masz duzo czasu..czyli jednak dobrze ze sie z nim spotkalas..zawsze warto kogos wysluchac.. a marynarz? bidaku TY kochany:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochana :*:*:* a z marynarzem to inna historia dlatego wczorajszy dzien mnie rozbil totalnie , porozmawialam z nim szczerze jak widzi nasz zwiazek powiedzial ze mnie bardzo bardzo lubi ze mu bardzo zalezy ze chce ze mna byc i ma nadzieje ze nam sie uda powiedzial ze lubi nie powiedzial ze kocha wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubi? to sie kolezanke a nie kobiete swojego zycia...o bozeee ale Ty co czujesz? czujesz,ze chcesz wrocic do Marcusa? a jak wogole sie czulas kolo Niego ? myslalam ze poszlas wczoraj z tym kolega na kawe:) wczoraj czekalysmy a Ciebie nie ma i nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie , on nigdy mi nie powiedzial ze mnie kocha w sumie to tylko trwa 6 tygodni no ale i tak tak jakos dziwnie poza tym on tak o mnie dba i tak sie zachowuje jakbym byla dla niego najwazniejsza a tu taki tekst jak to uslyszalam to mnie tak zmierzilo ze szok , powiedzialam ze rozumiem i juz , ja juz sama nie wiem bo myslalam ze on czuje wiecej , bardzo mi na nim zalezy ale skoro on mnie nie kocha ? jak sie spotkalam z mezem to myslalam ze zemdleje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko Domyslam sie..jak pisalas wtedy ze jak go zoabczylas na koncercie..to sobie wyobrazam co bylo jak teraz face to face go zobaczylas..kurcze trudna sytuacja...aniol sie Toba zaopiekowal ale czy to milosc... a Marcus? znasz go najlepiej bo bylas z nim...wiesz jaki jest...a Emilko jak w koncu wyszlo z ta choroba jego? ma ta schizofrenie czy jest zdrowy? cos czuje ze dasz mu jeszcze szanse:) nie zebym Cie namawiala..ale przemysl sobie zeby Cie wiecej nie krzywdzil...zebys nie zalowala...choc tak naprawde nigdy nie ma gwarancji na to jak bedzie...i to jest najgorsze..mozemy sobie zaplanowac w co sie ubrac co zjesc..ale nie zagwarantujemy sobie tego,ze ktos nas nigdy nie skrzywdzi..Kochana i co Ty zrobisz.. ja bym poszla za glosem serca:) jak zwykle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz ja Ci pozniej odpisze a teraz musze uciekac:) dobrze bedzie;) szkoda ze w Toskanii nie jestem wpadla bym na kawe i obgadaly bysmy temat na prawo i lewo;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze ze my bylismy mega szczesliwi naprawde :/ kurde nie wiem co zrobie naprawde , co do choroby nie wiem o tym nie rozmawialismy , no wlasnie wpadaj na kawe ;)fajnie by bylo !!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Emilko, a gadacie po angielsku czy po wlosku? powiedzial po prostu I like you? i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po angielsku - powiedzial i like you so much im crazy about you :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzielismy sie na chwile znowu , boze jak on mi wypomina tego marynarza :/zwariuje normalnie :/ja juz nie wiem co robic naprawde jak mu zaczelam gadac ze to nie ma sensu ze tak sie pokopalo to on gada ze mnie kocha a jak to zignorowalam to mnie zaczal calowac no kurwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypomina Ci kochana i wypominac bedzie...kurcze:/ a Ty jak juz Cie pocalowal to wpadlas na maksa:) i co wracasz do niego????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz najgorsze to jest to ze my naprawde do siebie pasujemy , nas wszystko laczy jak wczesniej pisalam , najgorsze tylko jak sie wkurzamy to malo sie nie pobijemy :)nie umiem podjac decyzji naprawde nie umiem staram sie wyciszyc emocje jak pisalas ale to nic nie daje mam bajzel w glowie i kazdy wybor wydaje mi sie zly , wyglada to tak -pogodzilam sie z tym ze to juz koniec i sobie to w glowie poukladalam na dodatek marynarz - przeciez mi na nim zalezy przyzwyczailam sie do niego on sie bardzo stara caly czas mowi ze mnie uwielbia ze za mna szaleje no wlasnie ale nie powiedzial ze kocha , gadalam o tym przed chwila z kolezanka i ona mowi- no co ty przeciez znacie sie dopiero 6 tygodni moze cos wiecej czuje ale to za wczesnie i jakby tak zaczal teraz juz wyznania milosne to byloby to smieszne i niepowazne , to jej slowa, ja juz nie wiem co myslec:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana z tymi wyznaniami roznie bywa...jeden powie kobiecie odrazu innemu trudniej to przechodzi przez gardlo,zalezy od osobowosci..ja bylam z tym wiesz..teraz na tej majowce to mi w nocy powiedzial 'kocham Cie' to udalam ze nie slysze,ze spie:) no bo jak to tak szybko? nie wiedzialam sie z nim z rok a i na takim bliskim spotkaniu z nim pierwszy raz a ten mi wyzananie walnal..szczerze to bym wolala to uslyszec pozniej...ale tak naprawde to nigdy niewiadomo czy to,ze mowi ze kocha tak szybko to prawda czy nie..tak samo jak to ze powie duzo pozniej ... tak naprawde nie ma na to pewnika...moze powiedzial,ze Cie uwielbia bo jeszcze niedojrzal by powiedziec ze kocha a kocha..niektorzy twierdza ze im bardziej sie kocha tym trudniej to powiedziec...Emilko a przyszlo mi do glowy cos..a nie mozesz go spytac wprost? 6 tyg razem czesto to juz jest jakis czas.. na pewno wie co czuje do Ciebie po takim czasie...moze by go delikatnie zapytac co czuje?? Widzisz wyciszenie emocji nic nie dalo,bo czujesz cos do jednego i drugiego:) ciezko Ci wybrac...wcale sie nie dziwie..no a wez sobie wyobraz stoi dwoch w rzadku:) ktorego bierzesz??:) zartuje troche by Cie rozweselic;) chodz wiem,ze wcale Ci nie do smiechu teraz..wybierz tego ktorego bardziej kochasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo pobadz jeszcze z aniolem i zobaczysz...zobaczysz czy nie tesknisz bardziej za M... zobaczysz jak sie z nim czujesz jak on sie zachowuje..i samo Ci sie wyjasni..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×