Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Gość jakaja1dzięi
dzięi Emi..za porady ale kucze dzisja znowu stres i się zaczęlam objadać...chciałam sie odchudzić na spotkanie z kolegą...ale chyba z tego nic i tak nie wyniknie więc po co sie męczyć co do nas..jak już wspomniałam pracuje w sklepie i zauważyłam,że nie wiem chyba w XXIwieku jedzenie jest tak naładoawne róznymi świnstwami ,że kobiety mają taki problem z tym owłosieniem zresztą zauważma to na dzieciach..,że już na ich rączkach wystęouje owłosienie i to duże przecież nasze mamy nie miąły tajkiego problemu czyu nawet jak obserwuje strasze kobiety/babcie one włoska ani jednego na anogach nie mają ka nawet nie myśłe o tym jak bede starsza przeraża mnie to;/;/;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka:) Pewnie sie zajdasz w mega restauracji:) elyinerem mozna sie nauczyc:) tez mi kiedys nie wychodzilo,ale trening czyni mistrza.. a ja sie wstydu najadlam no moze nie az tak,ale jednak wtopa,jutro Wam opowiem.. dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo extra ale...po 4.00 nad ranem moj maz sie odezwal , dostalam smsa potem kolejnego i kolejnego , pisal rozne rzeczy , ze nie moze sie pogodzic z tym ze kogos poznalam ze tak szybko ze mu tym zlamalam serce ze myslal ze nie moglabym byc z innym ze jest w szoku , ale najbardziej mnie dobilo jedno zdanie - jestes moja zona kocham cie najbardziej na swiecie , jak to przeczytalam to sie fatalnie poczulam tym bardziej ze obok lezal inny facet , naprawde czuje sie fatalnie , dopiero wrocilam do domu i jakos nie moge dojsc do siebie luisa co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, co do tej bielizny to skads znam te gadke... :-D :-D a juz myslalam ze tylko moj ma takie fantazje.. :-) no ale czego sie nie robi dla ukochanej osoby.. :-) Emilko, wsluchaj sie w Twoja intuicje i nie zmuszaj sie do niczego, w ten sposob odkryjesz ktory z nich Ci jest pisany.. Lou, no co Ci sie przydarzylo, bidaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie tak bo nie wiadomo jak bedzie nie znamy przyszlosci a kazdej decyzji mozna zalowac w przyszlosci wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko Kochana przykro mi..widze,ze sie meczysz...jak bys nie zdecydowala tak zawsze bedziesz myslala o ktoryms z nich...nie wiem naprawde co bym zrobila...ale Konstancja ma racje wybralabym tego blizszego sercu..jesli wybralas marynarza..wylaczaj telefon na noc jak z nim jestes niech Marcus Ci nie rozwala serca tymi smsami... inaczej jak mowisz bedzie ciezko sie cieszyc ze wspolnych chwil.. Konstancjo nic takiego sie nie stalo,nic dziewczyny,wciaz gadam z amadeo..i ciagle powraca temat rajstop...ze nastepnym razem je zedrze itp jak z was bielizne :) haha no ale po co sie pyta po co mi one...w dodatku padla propozycja wspolnych kilku dni razem na wyjezdzie jak zjedzie...wiem ze to pierdoly ktos powie belkot..albo mowie,ze musze golic nogi,chcialam go tak wyczuc na temat wlosow,a on,ze zauwazylem!!! nosz kurwaaa ze niby co ostre wyczul?? jaki wstyyyd:) czy raczej to,ze gladkie:( mam dosc tematu klakow!! Co dzis porabiacie?:) Ja sie usmialam bo Konstancjo na tym mleku jest koza z taka dluga broda haha pomyslalam,ze nam taka wyrosnie po wypiciu mleka;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, ja wczoraj sobie zrobilam kawke z tym mleczkiem bo 2 dni temu udalo mi sie kupic butelke swiezego koziego, a to w kartoniku moze sobie poczekac.. No coz.. w smaku takie jak te sery kozie (logiczne chyba). Po prostu jestesmy tak przyzwyczajeni do krowiego, ze juz nam sie wydawalo bezsmakowe. Ale sadze ze jak do koziego sie przyzwyczaimy to tez nie bedziemy wyczuwac tego specyficznego smaczku.. Co do rajstop.. ja juz tu swoja opinie wyrazilam co do facetow i naszej depilacji.. Jakbys nie robila takich ceregieli to by nawet nie zauwazyl niczego a tak to sie zdziwil ze kobita obok spi w rajstopach! Juz se moglas samonosne zalozyc!! :-D przynajmniej bylaby sexy! Moj przepada za nimi! :-D Emilko, chodzilo mi o to ze tylko Ty mozesz podjac decyzje i wiesz najlepiej o co tam poszlo. Wiec odpowiedz sobie na pytanie czy to co zrobil Marcus warte jest przebaczenia czy rozwodu. Zobaczysz ze Twoja podswiadomosc odnajdzie na to odpowiedz.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie...ale ze mnie cipa moglam wogole nie zakladac ..nastepnym razem beda samonosne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko a co sobie zamowiliscie w restauracji, cos dobrego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepnym razem to mnie tam wyslij do niego i ja juz wyczuje sytuacje.. :-D czy warto sie angazowac czy nie.. :-D ok?? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to lepiej pilnuj swojego narzeczonego:) kochaniutkaaa;) ja wiem ze warto,coraz bardziej mi na nim zalezy...tylko te pierdoly uprzykrzaja radosc bycia ze soba:/ Mysle sobie,ze jak przyjdzie co do czego to i samonosne zerwie;) Konstancjo a jak Twoja broda sie ma?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny czy faceci wasi gola sobie jajka ?:) jak uznacie pytanie za przesadne nie odpowiadajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadlam nalesniki z warzywami i parmezanem i tiramisu , a on kawal miecha z warzywami i jedlismy jeszcze zupe krem z brokulow , potem truskawki w polewie czekoladowej i pilismy szampana no wlasnie chodzi o to ze on nie zrobil nic zlego , po wyjasnieniu wszystkiego, i po sprawdzeniu przeze mnie wyszlo ze to pierdola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gola, moj maz goli , marynarz tez luisa wez Ty wyluzuj z tymi Twoimi "blokadami " rajstopkami itd Ty sie zameczasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze czyli jednak:) Kochana no wez i wyluzuj jak cos Ci we lbie tkwi wciaz.. a TY ?? przeciez skoro go kochalas,on Ciebie..a sprawa okazala sie pierdola...to nie chcialabys wrocic do Niego?...no wiem marynarz..o matkooo,najlepiej jak we trojke zamieszkacie;););) alboo maz zostanie mezem a marynarz kochankiem;););) albo na odwrot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zal mi go bo wiem jak sie czuje , czulabym sie identycznie jakby sobie kogos znalazl , pierwszy raz spojrzalam na wszystko z jego perspektywy i go zrozumialam i tak mnie dziwi ze po tym wszystkim jeszcze mnie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widac Cie kocha...skoro gotow jest wybaczyc marynarza...najgorsze ze teraz ciezar decyzji spoczywa na Tobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nie ma co golic bo nie ma prawie wloskow, poza tym sa jasne! Za to ja mam wiecej od niego! hehehe :-D wczoraj znow laserek uruchomilam.. minelo 8 dni od poprzedniego.. Emilko, a to sie popierdolilo... i co teraz..?? no tak, zamieszkajcie w trojke, kurde! :-D Ale wiesz co, po cholere on ma te swoje tajemnice! Ma teraz za swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisal mi ze wtedy jak mu powiedzialam o marynarzu to siedzial plakal i sciskal miska ktorego ode mnie dostal , on go zawsze ze soba nosi , dalam mu kiedys takiego malego misia smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mial zadnych tajemnic to moja wina zle pewne rzeczy zrozumialam i mu zarzucalam cos co nie bylo prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to ze tak , mial tak dosc moich podejrzen ze juz nie mogl wytrzymac mojego marudzenia i obwiniania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wyjasnilo sie tez to jego znikniecie na kilka dni? no ale mogl Ci cos powiedziec zanim wybyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co dalej ? ja uwazam,ze kochasz ich obydwu ale ktoregos moze bardziej...pomysl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( biedny..czyli jednak schizofreniaa:( o matko:( ale masz naprawde Emilko sytuacje ciezka..kazda decyzja jest dla kogos krzywdzaca..ale i tak najlepiej postapic jak sie czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma schizofrenii, ma silna depresje byl na lekach nie wiedzial co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×