Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

hahahahahahahaha wlasnie moze wrozka by mi pomogla :D jakby stalo dwoch w rzadku to bym wybrala M :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co najgorsze jak mnie maz pocalowal to mi sie nogi ugiely bylo goraco ledwo to sie czyms wiecej nie skonczylo...problem w tym ze co teraz marynarz do mnie przyjedzie i wiadomo ze juz nie bedzie jak bylo ja nawet bym sie teraz nie mogla z nim pocalowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze ja juz nie wiem plakac mi sie chce :/ marynarz niedlugo przyjedzie co robic???????????????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie placz:) kochana powiedz mu moze o wszystkim to Ci ulzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala miminka 24
hey dziewczyny hey prosze przeczytajcie ten artykul i moze cos pomyslimy moze akurat dziala, chyba ze ktoras z Was stosowala http://forum.gazeta.pl/forum/w,11944,57895172,57895172,Mietowa_herbata_ogranicza_nadmierne_owlosienie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja nadrobie to wszystko tutaj, jutro a z tego co tu przeczytalam to masz Emilko nie maly problem...:( No Luiso, Annqx trafiłam na switną pania!! Byla bardzo sympatyczna i w ogole.. wszystko jej powiedzialam i nie z usmiechem do mnie ze chyba wie kto moglby to byc, ale niestety za malo konkretow i w ogole ekstra, zero stersu...:) Moj lakier nie wytrzymal do szkoly, maly wypadek rano heh :D Buziaki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super Poli:) ciesze sie bardzo,ze jakos poszlo:) myslalam o tym dzis popoludniu:) ciesze sie:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamiminka:) dzieki za art.czytalam ciekawe,,,jakby dwie filizanki herbaty dziennie mialy lagodzic hirs byloby super mozna by pic czemu nie:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko czy ja dobrze zrozumialam?? wystarczy ja pic 5 dni w fazie folikularnej? a reszta dni cyklu juz nie? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mieta ma byc nie zwykla pieprzowa tylko jakas kłosówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala miminka 24
ja to jutro doczytam lepiej ten artykul w ciszy i skupieniu, ale mnie zaciekawil, dziewczyny ja narazie stosuje tonik cytrynowy na moja cere mam przebarwienia a zaszkodzic nie powinno moze pomoze :))) jutro tutaj zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nam przybywa kolezanek fajnie :) ja sie zastanawialam ostatnio co mi tak wloski szybciej zaczely rosnac i wszystko jasne dostalam @ brrrrrr niedlugo zaczynam prace ale sie rozleniwilam nie chce mi sie pracowac :) a trzeba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli . Cieszę się że nie było tak źle . Emilko próbuje chociaż po części zrozumieć to co czujesz i jaki masz mętlik w głowie. Ja nie wiem za bardzo co się ze mną dzieje, dzisiaj dwa razy mocniej zakręciło mi się głowie, a później w domu zemdlałam . M chodził przez godzinę po pokoju i krzyczał że mam jechać do szpitala z nim, ale powiedziałam że zjem coś położe się i mi przejdzie , przegoniłam go do domu, i zaraz się kładę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko Cos jest z tym uzaleznieniem.. Annqx Kochana idz do lekarza i zrob morfologie,cukier itd.. koniecznie poza tym zbadaj sobie serducho u kardiologa. Takich objawow sie nie lekcewazy..zdrowka kochana.Naprawde nie lekcewaz klade sie spac.. do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, kochane! :-) matko, nie nadazam Was czytac! :-) Poli, ciesze sie ze uniknelas kolejnego stresu na policji! :-) uwazaj tylko na siebie! dam Ci rade bys sie czula troche pewniejsza: jak jestes sama i ktos sie kreci wokol Ciebie to udawaj ze rozmawiasz przez telefon i mow glosno ze wlasnie Twoj tata sie zbliza bo niby razem gdzies tam macie isc.. Nie zaszkodzi, a moze odstraszyc goscia! :-) Kiedys tez slyszalam w tv - wtedy z kolei byla mowa o gwalcicielach jak sobie z nimi poradzic, to znaczy co robic a czego nie. Chociaz to trudne do wykonania, bo strach tak paralizuje, ze nie myslimy logicznie, ale radzili by nie okazywac paniki, nie uciekac, a wrecz przeciwnie, zrobic cos co ich zaskoczy i oniesmieli, czyli zwrocic sie bezposrednio do takiego typa na przyklad pytajac o droge, godzine albo zapalniczke. Trudno sobie wyobrazic pogawedke z potencjalnym gwalcicielem, to zrozumiale, ale to byly porady psychologa kryminalnego. I moze nieglupie nawet.. Trzymaj sie! :-) Emilko, trudno Ci tu radzic co masz robic, bo nie wiemy o co Wam tak naprawde poszlo - o co zreszta sie nie dopytujemy - ale musisz sama podjac decyzje.. Intuicja Ci wszystko podpowie.. Musisz sobie odpowiedziec na pytanie czy ten incydent sprzed 6-7 tygodni zasluguje na przebaczenie czy nie i czy mozna dalej zyc w malzenstwie z ta "zdrada" na karku, ktora bedzie Ci wypominal. Dalam ZDRADE w cudzyslow, bo nie byla ona Twoim kaprysem, ale on tak to moze kiedys postrzegac. No chyba ze on sam Cie zdradzil, to wtedy nie bedzie w Ciebie rzucal kamieniem bedac samemu winnym. Ja na Twoim miejscu chyba bym wybrala kilka tygodni zycia w samotnosci, z dala od meza i marynarza, by przemyslec na spokojnie wszystko.. Bedzie dobrze, zobaczysz.. :-) Annnqx, Luisa ma racje, badanie krwi to podstawa! Nie odchudzasz sie czasami? Moze zbyt drastycznie wyeliminowalas cukier z diety? A moze Ty jestes w ciazy? :-) wow, zostaniemy chrzestnymi! :-) Zdrowka zycze! :-* A Luisa jeszcze spi.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do hirsa.. Zaczelam nowe zycie! Moj ipl dziala i kupilabym go za kazda cene! Zostala jakas 1/4 klaczkow, ktore powolutku wychodza gdy je pociagne paznokciem i opuszka palca albo przy goleniu, no bo musze jeszcze golic te niedobitki co sie wysuwaja.. Z kazdym dniem jest coraz lepiej! Radze tez i Wam zrobic ipl u kosmetyczki, wykupujac serie zabiegow na groupon.pl - zawsze troche taniej! U mnie na bikini efekty sa rewelacyjne ale dopiero po piatym zabiegu! I nie rozumiem osob, ktore mowia ze ipl nic nie daje! A czy fryzjer Wam cos daje albo dentysta?? Trzeba do nich chodzis okresowo, prawda? Wlosy na glowie nie wystarczy raz w zyciu przyciac - one stale rosna i my wydajemy pieniadze na fryzjera bez wiekszego zalu, mysle. Wiec tak samo w naszym przypadku jest z laserem! To po prostu musi sie stac czescia naszego zycia. Przynajmniej na razie, poki czegos lepszego nie wymysla! Jedno jest pewne, jesli po 2 miesiacach odrastaja po ipl-u, to sa miekkie i nie wrastaja! Wiec czy nie warto? Ludzie tyle kasy z dymem puszczaja, ale nie rzuca palenia i nie zastanawiaja sie nad marnotrawieniem pieniadza, wiec chyba lepiej inwestowac w walke z hirsem.. Taka moja refleksja i porada dla wszystkich zalamanych przez to schorzenie.. Milego dnia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie spi Konstancjo:) Wlasnie wypilam poranna kawke:) nie ma to jak kawa z rana,brakowalo mi tylko do niej jakiejs pysznej drozdzowki.. snil mi sie dzis koniec swiata..wszystko sie walilo na okolo o szok!!! to chyba nienajlepszy sen.. Emilko to niedlugo praca Ci dojdzie jeszcze,bedziesz miala mniej czasu na myslenie:) mam nadzieje,ze podejmiesz dobra decyzje dla siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie Konstancjo:) JA tez jestem zadowolona z elektrolizy,bo nie wyrywam wogole wlosow z twarzy,robie ja co prawda raz na miesiac czasem poltora ale jest ogromna roznica,bo te co odrastaja sa ciensze i slabsze wiec warto inwestowac...tyle ze trzeba to powtarzac i powtarzac ale warto:) Poza tym jak sie zapatrujecie na picie tej miety klosowej w 5 dni w fazie folikularnej? ja sprobuje :) Konstancjo co Ty na to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki constance :) maz mnie nie zdradzil wiec z tym nie ma problemu :)decyzji jeszcze nie podjelam dzieki za rady :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz przeczytalam Luiso! :-) Mialam maly problem w pracy z haslem w systemie! zmienilam go dzis rano ale juz po 2 h nie moglam go sobie przypomniec! :-D chyba laser nadpalil mi mozg! :-D no i zaczelo sie odzyskiwanie hasla! na szczescie udalo sie! dostalam nowe! :-) co do miety! no a nie mowilam Wam o niej? ja pilam codziennie z zielona herbata, tyle ze to musi byc chyba inny rodzaj miety niz pieprzowa.. chodzi o kosmata albo kedzierzawa! A poza tym 5 gramow?? Toz to strasznie duzo! Zoladek nam wyzre! :-) No i niezle jelitka wyczysci! :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dlatego zalecaja pic ja tylko przez pierwsze 5 dni cyklu.. a swoja droga dal mi ten artykul troche do myslenia... dziwnym zbiegiem okolicznosci rowniez nasz Bioxet jest tureckim wynalazkiem! a na jego opakowaniu nie ma nawet lacinskiej nazwy rosliny, ktorej ekstrakt znajduje sie w tym kremie? czy to nie oznacza czasami, ze.... :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane! zalecam kapiele pokrzywowe! :-) i jak harcerz od stokrotki wlazimy w pokrzywy!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo kotku:) JEst napisane pod artykulem w pyt i odp ze chodzi o klosowa:) a ja wlasnie wrocilam z zakupow i pan w aptece mi doradzil by kupic w zielarskim i w domu hodowac,ze dobrze rosnie..jeszcze tego nie robilam;) bo w aptece nie ma..jest tylko pieprzowa.. Kupilam dzis mleko kozie:) 5 zl za maly kartonik:) kaza wypic po otwarciu w ciagu 48 godz.. Cale szczescie ze haslo odzyskalas:) Emilko:) Moze picie tylko przez 5 dni w mies nie zaszkodzi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×