Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

tak, ale nie dosyc ze go dreczylam i zarzucalam cos co nie bylo prawda a wyobrazcie sobie jak go dreczylam skoro mnie zostawil ??? to jeszcze go zdradzilam z marynarzem no kurwa extra niech mnie ktos dobije :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou, "tylko" depresja??!! Az depresja! W takiej sytuacji to go jeszcze bardziej pograza... Ja bym chyba dala mu szanse.. Sama nie wiem.. Moze marynarz zrozumie.. A jesli Marcus by Ci robil wymowki wtedy wracaj do marynarza na 100%.. Sama nie wiem.. Moze gadam glupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo Przeciez dlatego wzielam slowo tylko depresja w cudzyslow... poza tym oczywiscie,ze lepiej sama depresja niz schizofrenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tyle ze wtedy marynarz juz ie moze nie przyjac z powrotem... Ja nie moge! Ale mlyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko Nie zadreczaj sie...kazdy popelnia bledy,jestes tylko czlowiekiem..zawsze mozna sprobowac wynagorodzic komus krzywde,jesli tak wlasnie czujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja.. taki polcudzyslow ze go nawet nie zauwazylam :-) ale jedno i drugie beznadziejne.. :-/ tyle ze opuszczac czlowieka w potrzebie tez sie nie godzi.. kuzwa, chyba bym pogadala z marynarzem i wrocila do meza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestes polcudzyslow Ty moj:* ja bym przedewszystkim siebie spytala ktorego bardziej kocham bo byc z kims z racji choroby to nie ma co..litosc nie moze byc tu moim zdaniem jakim czynnikiem decydujacym tylko uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Marcus bedzie Cie ciagle podejrzewal ze jestes z marynarzem w kontakcie.. nikle szanse na odbudowanie zwiazku raczej.. co Wy o tym myslicie? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno latwo nie bedzie...bo bedzie cale zycie pamietal zdrade i wypominal Emilce..ale sa zwiazki ktore przetrwaly zdrade i sa silniejsze...nie ma reguly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, milosc to glownie "dawac" a nie "brac"... Zreszta Emi kocha Marcusa... Myslisz ze nie dreczylyby ja wyrzuty sumienia kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wyszlo na to ze on nie zrobil nic zlego a wszystko to moja wina meczylam go na dodatek marynarz czuje sie podle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo a czy z moich ust padly slowa ze milosc to tylko branie? nic takiego nie powiedzialam,uwazam tylko,ze trzeba isc za glosem serca nie litosci. Atakujesz mnie cos dzisiaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak sie wszystko potoczylo to nawet nie byal zdrada w sumie choc tak sie czuje , bycie z jednym albo potem powrot do drugiego bez sensu ja chce byc z tym ktorego kochac a nie ich wybierac jak towar w sklepie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego Emilko musisz sama dojsc ze soba ktorego kochasz bardziej,z ktorym chcesz byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso ma, nie atakuje Cie .. :-* Emi, no to Ty wiesz najlepiej ktorego bardziej kochasz.. Ja Ci tu nie pomoge, chociaz sie staram jak widzisz.. rozwazam wszystkie ZA i PRZECIW bo widze ze kochasz obydwoch.. Matko, no co ja Ci mam powiedziec.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze co teraz czuje - kocham meza marynarza uwielbiam urzeka mnie tym jaki jest kochany i jak mnie traktuje bardzo mi na nim zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powierz go w dobre rece.. moze naszej Lusie? :-) tyle ze ta w rajstopach sypia! co mu po takiej kobicie.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ktoregos musisz zrezygnowac... czyli marynarza nie kochasz tylko uwielbiasz..to juz cos do przodu mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta marynarz tez Cie uwielbia! no to sie uwielbiajcie, a tymczasem wracaj do Marcusa! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo Wasza Luisa ma juz swojego amadeo co ja chce w rajstopach czy bez;) mam nadzieje;) ze bez tez;) NIe wiem naprawde ale chyba tez bym wrocila do meza..bo napisalas,ze go kochasz a tamtego uwielbiasz.. Konstancja chyba dobrze gada dac jej koziego mleka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide robic obiad sobie jakis chyba szpinak zjem..nic innego nie ma w lodowce:) pa kochane moje:* A Ty Emilko idz za glosem serca:* my Cie tu bedziemy wspierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Wczoraj wróciłam ze szpitala. Muszę przeczytać wszystko co pisałyście pod moją nieobecność. Miłego dnia Wam życze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( a co sie staloo ?? Annnqx od 3 dni sie zastanawiam co z Toba?? dobrze ze jestes..zrobilas badania po tym zaslabnieciu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszło że mam anemie , no i mam duuuużo odpoczywać zdrowo się odżywiać :) i takie tam a co tam dziewczynki was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×