Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

ale szok co on siedzi i na co czeka na sex:)? nocowac ma zamiar czy co>? no cos Ty Poli? ost odc ja pier!! dlatego nie lubie wakacji bo wstrzymuja seriale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Emi zmyj makijaz, poczochraj wlosy, zjedz cebule i ubierz brudny dres. To go moze odstraszy :D:D A tak na serio, powiedz ze chcesz isc juz spac, bo jestes zmeczona czy cos i ze sobie juz isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zeby aniol nie przyszedl teraz Cie przepraszac ło matkoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na sex na pewno nie , jak widac on mysli ze se moze wpasc i sie czuc swobodnie poli mam na sobie pizame wlosy mam zwiazane w kitke ale generalnie mam na glowie bajzel i mam punktowo tormentiol polozony na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On pewnie mysli ze sie Emi na niego rzuci czy cos...Jak on tak na jej lozku, albo ze jak bedzie tak siedzial i tym swom wzrokiem patrzal to Emi zmieni zdanie...Za duzo seriali sie naogladal :D No dokladnie...zawsze tak z serialami...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha Emi jak widac kocha Cie jaka jestes:):):) ale czego on chce?? nie uwierzyl,ze to koniec >??> ja jebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sie czuje zlekcewazony jak tak piszesz z nami...moze pogadaj z nim kochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja juz mu nie mam nic do powiedzenia ile mozna ? :( no nie wiem poki co se lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, w tym filmie to kazdy z kazdym okazuje sie ze był... albo komus sie podobal... Ale fakt "Antek" jest sliczny ;) I pewnie Anka sie wnim zakocha... Emi, no to pieknie wygladasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz że chcesz iść spać i pokaż gdzie są drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ile ma zamiar tak lezec? Moze na noc? No ja bym go wywaliła...Nosz mnie by szlak trafil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie mam sily sie szarpac wiecie co juz mi przyszla takrezygnacja po tym co on mi pisal dzis znowu i po sprawie z marynarzem ze mi to zwisa :/moje zdrowie tez na tym wszystkim ucierpilao wzielam leki teraz i musze byc spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne nie stresuj sie, tylko wydawalo mi sie ze nie jest to zbyt komfortowe ze on tam jest...ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz po tych wszystkich przejściach należy Ci się spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi on kardiolog wrazie co:) zartuje..a tak serio to co on mowi cos? ze co on chce? chyba juz mu wyjasnilas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no matko...gapi sie na ciebie jak tu z nami piszesz?! No komedia jakas, do telewizji normalnie ;) zartuje. :) I on ma zamiar tak sobie lezec i lezec? a jak bys chciala isc spac to co? on mysli ze sie obok niego polozysz? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze on mnie naprawde kocha i nie wie z ktorej strony mnie podejsc dlatego te jego smsy agresywne potem mile potem znowu agresywne plus zazdrosc o marynarza no powariowal troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac sie chlopak pogubil...schowal honor w kieszen i probuje Cie Emilko odzyskac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie to sobie teraz wyobrazilam...i tak sobie pomyslalam, ze pewnie bym nie wytrzymala i chyba bym sie przytulila czy cos...znaczy sie, jestescie po prezjsciach i to wszystko, gowno wielkie, ale no nie wiem..heh...wybacz. No ale jest dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e nawet nie on wlasnie nie dba o wyglad za bardzo w przeciwienstwie do marynarza :D tyle ze on nawet jak nic nie robi to extra wyglada nie to co ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×