Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

No musze to zmyc, bo jakis mi zel nalozyla Emilko, czyli czujesz sie dobrze i pewna swego. Nareszcie! Mam nadzieje ze juz nie bedziesz sie przez meza motac. :) Annqx, musisz z nim pogadac na spokojnie o ile sie da, bo szacunek ci sie nalezy! Mogl sie z nia skontaktowac, bo dobra wystraszyl sie, ze dziewczyna cos zrobi, ale mogl ci o tym powiedziec zeby nie bylo takie sytuacji jaka powstala...ehh trzymaj sie kochana! :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx wiesz to nawet nie chodzi o to ze sie zejda pewnie tak nie bedzie , chodzi o to ze oklamal , tragedia , ona jak ona glupia jakas dziewucha ale ona nikogo pewnie nie ma no jest bezczelna bo wie ze on ma dziewczyne , ale wina jest po jego stronie bo oklamal swoja ukochana , chcesz mu dac szanse ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli dokladnie wez jakims kremem czy alantanem a resztki wosku Ci zostaly nie klej:) ja leze w lozku mam problem z kregoslupem juz od dawna i b boli ze ciezko chodzic:(:* Annqx szkoda ze on to lyknal,zal mi Ciebie...nie wiem co bym zrobila .. chyba z nim porozmawiala ..:* Emi to dzieki Bogu ze nie zalujesz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx, tylko sie z nim nie rozchodz! Do zdrady nie doszlo, choc pewnie tez bym sie konkretnie wkurwila gdybym byla na twoim miejscu, ale porozmawiajce, ze nie chcesz znowu czego takiego, ze boli cie to ze cie oklamal, a klamstwo ma zawsze krotkie nogi i niech lepiej sie z nia ne kontaktuje, bo dziewczyna zobaczy ze to na niego dziala, i jak juz raz polknal chaczyk to teraz ona bedzie go ciagnac... Luiso, kochana biedna ty..:* :( A nie masz jakis srodkow przeciwbolowych czy cos od lekarza takiego mocniejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli mam ale slabo pomagaja dyskopatie mam,jak zlapie to moge lezec tydz w bolu zyc sie odechciewa:( nawet ciezko mi sie oderwac by pisac teraz.. ale bez wasika supcio co?:) Annqx zgadzam sie z POli .. ja bym mu dala szanse..bo tamta go przechwyci sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, moj wujek nie wiem czy ma to dokladnie, ale tez jak go ebdzie bolec to nic nie zrobi lezy packiem i dupa...Trzymaj sie kochana bo musisz..:*:* No bez wasika jakos tak dziwnie ale fajnie :) Annqx zebys tylko nie ulegla hormonom i wscieklosci..ok? Pogadaj z nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie boli że miałam podobną sytuacje z byłym do tego myślałam że się zbliżyliśmy a się okazało zupełnie coś innego. niech sobie go przejmie. siłą go nie zatrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Luiso mialam sie ciebie zapytac o elektro, bo na brode nie chce, ale tak pomyslalam czy zrobionoby mi na sutkach i naokolo nich? Wiem straszne miejsce i bol pewnie i wstyd tak sie obazyc, ale mam tam wlosow masakrycznie duzo i juz z penseta nie wyrabiam a i tak wyrywam tylko te naciemniejsze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx nie sila nie o to chodzi..ale nie poddawaj sie tak latwo chodzi mi o to,ze masz uraz z poprzedniego zwiazku a teraz nie musi byc tak samo kochana zobaczysz ulozy sie nie poddawaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli ta babka co ja robie u niej robi wokol sutek tez ale nie mi ja mam malo wiec nie musze tam robic,.. robi robi te naciemniejsze najgrubsze i odrstaja slabsze albo niektore wogole nawet tyle ze trzeba powtarzac tez..zaden wstyd zaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx nie zachowuj sie teraz tak jakby ci na nim w ogole nie zalezalo, no prosze cie! Taka noc was polaczylam wiec nie przekreslaj wszystkiego! :* Na spoojnie pogadajcie i niech ci obieca ze to bylo jednorazowo a ty poprostu go kontroluj nie w oczywisty sposob tylko co jakis czas na fb i sms-ski, a jesli to sie powtorzy ze cie oklamie w jej sprawie to inaczej sprawe postaw, ale teraz pogadajcie czy tylko dlatego do niej napisal ze bal sie o nia i czy on cos do niej jeszcze czuje...Bo sie wykonczysz :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie Poli ma racje tak kochana zrob bo go kochasz a on Ciebie i szkoda tego tak zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz wiem jak moge eksperymentowac z depilacjami...:) Musze udac sie do jakiegos konkretnego salonu bo u mnie to tylko wosk jada i popytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co nie chcę mi się z nim gadać , się czuje jak ostatnia kretynka po prostu . Teraz to aż żałuje że doszło do nocy poślubnej. lecę dziewczynki. będę koło 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaluj! Mowie ci ochlon i pomysl spokojnie Annqx! :** Ja tez lece dziewczyny bo mam spotkanie na bierzmowanie...nie chce mi sie isc....Bede tez wieczorkiem :) Trzymaj sie Luiso i moze teraz sobie polez by nie nadwyrezac kregoslupa? :) Buziaki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i był właśnie ale go przegoniłam. Przywiózł mi kwiaty i błagał żebym się nie gniewała, bo on nie chciał mnie denerwować , ale martwi się o nią Więc mu powiedziałam, że skoro się tak o nią martwi to niech do niej jedzie i jej pilnuje. Powiedział że nie ma zamiaru się z nią widywać, to mu powiedziałam że pisać też z nią nie miał zamiaru, i zatrzasnęłam mu drzwi przed nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx ostro ... ale pewnie juz tego zalujesz? kochana z jednej str dobrze..niech wie ze nie dasz sie oklamywac,,ale z drugiej pomysl... kochacie sie moze rzeczywiscie on nie chcial mowic z obawy ze bedziesz sie stresowac,przezywac,,tez jestem zdania,ze powinien ale zrobil jak zrobil,zaluje tego,przeprasza..daj mu szanse jak minie Ci zlosc..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx widze mamy duzo wspolnego Ty zes nerwowa jak i ja ;):* a u mnie co ? znowu syf bo jakze by inaczej :D maz dzwonil z awantura hurrraaaaa znowu ale fajne mam zycie :D dzwonil mi powiedziec milion zlych rzeczy o mnie :D suuuuperrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka minut temu usłyszałam piosenke Lasciate mi cantare ( chyba przekręciłam tytuł) i od razu mi się pomyślało o Emilce. No fakt nerwowe to my jesteśmy nie ma co . Luisa powiedziałam mu że stracił moje zaufanie, które budowaliśmy tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie na dodatek poklocilam z aniolem no super juz chyba lepiej byc samemu :/ dobranoc kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx Kochana bardzo dobrze mu powiedzialas bo to prawda..ale mam nadzieje ze uda mu sie je odbudowac:) Emi lepiej byc z kims...a numer bym zmienila bo wiesz tak ciagle moze Cie atakowac,,,wyrzucac,psuc dobre chwile z aniolem,po co to..zmien i juz...napisz mu ze zmieniasz ze wszelkie info poczta na temat rozwodu na TWoj adres i juz..kochana a co z aniolem nie tak? ale masz dzis trudny dzien.. a jak po trzesieniu ziemi,ponoc bylo we wloszech? u Was ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×