Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

heh pewnie tak, ale to teraz mimo wszystkiego w Emi moze pelnac, no bo, coz jej badz co badz dalej mąż, lezy sobie na jej lozku, taki piekny apollo i tylko wzrokiem kusi Emilke :D No Emi trzymaj mocno ta myszkę i nie odchodz od krzesla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym się chyba przytuliła po tym wszystkim . może pogadaj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha trzymam myszke :D o jezu normalnie komedia nie poki co nie pekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pogadaj z nim pewnie zaraz nie wytrzyma i podejdzie i Cie zacznie calowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierze , pisze sobie z moim M na gg a tu wiad na fb od panny J oh ah ale zaszczyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi...Emi....Emi... tak cie kusi kusi hehe :D To trzymaj myszke :D:D Ale oczywiscie mam na mysli tę od komputera :D A myslisz tak choc troszke by poprostu o wszytskim zapomniec i sie przytulic czy na jedna noc, nie myslisz moze o tym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx, co siksa pisze? Odpisz jej w jego imieniu! Ale M o tym powiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona napisała do mnie :D dobra jest , z M by się pogodzili i wrócili do siebie ale podła ania stoi na drodze do ich szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaraz mamy SETNA STRONE:) trza ja uczcic jakos no i sie sprawdzilo,ze MArcus sie zobacza z Emi do 100 nim dojdziemy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ciebie?! Hehehe co ona ci napisala? Ze jestes okropna, ze to przez ciebie nie moze spotkac sie z M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak swietujemy? :) No mamy trafne prognozy ;) I co M na to? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale idiotka!!!! Annqx olej ja!! ja bym jej odpisala raz a porzadnie a potem usunela i zablokowala na zawsze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisac jej coś.? przeszkoda na drodze do ich szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA bym napisala,ze to M wybral i niech sie w koncu z tym pogodzi bo ani grozby samobosjstwa ani nic jej nie pomoze..i zablokowala nie wchodzila z nia w zadne gadki..usunela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzial że ten blond na głowie jej nie usprawiedliwa od robienia takich głupot . :D Napisze jej że się ośmiesza i tyle wyzywać jej nie będę bo tylko się zniże do jej poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz jej ze miala swoje 5min z M. NAjwyrazniej jej nie kochał skoro z nia zerwał i ze teraz nawet to rozumiesz, bo kto normalny gada na prawo i lewo ze targnie sie na zycie dla zajetego facet, ktory ja olewa, ze to poziom gimnazjalisty i pewnie na tym etapie rozwoju utknela. I na koncu napisz ze zyczysz powrotu do zdrowia psychicznego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze do setnej strony EMi i Marcus sie pogodza?:) co tam EMi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po cichu mozesz to tez zalatwic i na spokojne ale ja wiem ze napisalabym tak jak podalam...lubie draznic takich ludzi, jesli wiem ze to ja mam przewage...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx o matko ta dziewczyna to jakas wariatka :D moj maz przemowil :D powiedzial - nie pal ,powiedzialam- chce to pale , potem on -gdzie masz obraczke ? powiedzialam - wyrzucilam przeciez wniosles pozew o rozwod i mnie zostawiles to czego chcesz , on - ale cie kocham chcodz tu do mnie , powiedzialam - nie , a on -ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa, wiesz ze ja pomyslalam o tym, ze jak Emi na balkon poszla i juz do nas nie wroci, bo sie zaczna miziać i jutro rano...Dziewczyny pogodzilam sie z mężem, albo spedzilismy cudowna noc ale....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli z tym powrotem do zdrowia psychicznego to pojechałaś konkretnie . :) głupia to jest trzeba jej przyznać , nie mam zamiaru się z nią kłocić. Emi trzeba było do niego iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! 100 strona!!Jupiii Jej Emi podziwiam cie, bo ja bym nie wytrzymala! Serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka idź , usiądź koło niego , zobacz co zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji setnej strony miała być video konferencja i miałyśmy i schlać przed kamerkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×