Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Emi:) ale ile on chce na dzien i noc? cztery piec chyba maks? w dzien ze 2 razy w nocy ze 2 i rano z raz do z piec maks nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie widzisz w tym problem ze mi tak glupio go sprowadzic na ziemie i tak powiedziec bo on sie bardzo stara naprawde i zawsze cos tam wymysli i to jest takie mile i w takiej sytuacji niezrecznie mi zmienic nstroj i tak wypalic ze dosc itd kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaczej..nie moge no jak? zadzwonie i powiem czesc to ja co mnie zaczepiles..e co Ty...fb to wiesz bezpieczna forma a telefonu nie wykonam a spotkac go moge za 3 tyg i to mi niestety zostaje na co mam nadzieje:) no kombinowalam na fb ale nie ma opcji takiej.. szkoda ze na nk nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hmmm np jak spedzilismy ze soba weekend to tak z 7 razy na dobe nie wiem nie liczylam ale tak chyba wyjdzie ale oprocz tego przecie inne rzeczy z jezorem mi sie tam pcha itd itd no naprawde on jest nie do zdarcia jak se pomysle ze znowu mnie to czeka o jezuuuuuuuuuuuuuu , on nawet wnocy mnie budzil i zeby sie kochac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi no to zostaje zelik:) zel play :) powiedz 'stary nie posmarujesz wiecej nie pojedziesz hahaha':):):) a tak serio mysle,ze delikatnie powiesz to zrozumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem kochana znam ten bol ja mialam chyba 3 za dnia i 2 w nocy z amadeo to juz bylo za duzoo a Ty jeszcze wiecej,,,ciezko naprawde ,serio zakup sobie ten zel nie bedziesz taka obtarta mocno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M jakby mnie obudził w nocy to bym go zabiła , serio ;D hmm to chyba nie pozostaje Ci nic innego jak czekać , albo spróbować się na niego natknąć przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to juz nawet nie chodzi o to ze zelu trzeba , ja poprostu nie moglam dojsc do siebie jakas otepiala bylam poza tym miesnie mnie wszystkie bolaly no i tam tez , no cos musze wymyslic ale wiem ze on juz sie szykuje i cieszy wiec pewnie po tej przerwie to mnie przeora we wszystkie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha nie no to mile jak on mnie tak budzil bo on jest bardzo romantyczny mimo wszystko wiec nie to ze mi sie do gaci dorwal tylko calowal najpierw mizial itd itd to wszystko jest slodkie tyle ze ja nie z zelaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mógłby nosić na rękach wkoło pokoju i tak bym dziada zabiła, chce niech czeka do rana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mu to powiedziałam i chyba wziął sobie to do serca . ty też tak powiedz może się przestraszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi dobrze bedzie gorzej jak by nie chcial;) musze leciec,do jutra kochane me:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusia a tam na fb nie ma info ze amor w zwiazku czy cos takiego ? bo czesto jest ze np w zwiazku z tym i tym albo sa foty ze ktos przytulony itd nie ma nic takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi Nie ma nic takiego Emi,ale skoro sie wiesz nie udziela tam to moze nawet jak jest to nie zamieszcza fotek..ja czy w zwiazku bylam czy nie tez nie zaznaczalam ani fotek nie dawalam..nic sie nie ruszy az tam pojade tyle w tym temacie,,poki co moge sobie myslec co chce a i tak nie znam prawdy.. dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co do bulimii to skończyłam wymiotować jak miałam jakieś 22 lata - potem to już tylko sporadycznie aż przestałam (?) za to to co zrobiłam dzisiaj to było właściwie jak napad... nie wiem tylko jak to nazwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic właściwie... Miałam taką silną potrzebę, nakupiłam mnóstwo rzeczy, których normalnie nie jem, ugotowałam obiad, napiekłam ciastek - prawie jakbym miała na to wszystko ochotę. Ale jednak na zrobienie tego wiekszą niż na jedzenie. Mam lodówkę pełną żarcia a zapchałam się zmiksowanym bananem ze szpinakiem i wodą. Nie wiem kogo tym nakarmię teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj dziewczęta , co tam u was ;)? kitty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje drogie :) co tam u Was kochane ? :) luisa a amadeo sie odzywa czy nadal cisza? ja dzis zlozylam pozwe rozprawa we wrzesniu szybko az bylam zdziwiona ze taki mi termin wyznaczyli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Wam Emi? a wolalas juz we wrzesniu czy jak by bylo pozniej..? moze lepiej szybciej miec to juz za soba co? Aniol pisze?:) U mnie ..ech wkurzylam sie zlapalam dola i o slodkim mysle a nie ma nic..bylam w domu i mama z tata juz klotnia tata o nic sie czepia bo trzezwy to zly:( Boze nie mam sily na to..wrocilam do siebie i az mnie serce zakluwa z nerwow:( amadeo cisza od wtedy co mu zasugerowalam ze to przyjazn..milczy ,a honor ,mysle o nim ale tak bedzie lepiej,,dzis cala noc snil mi sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa kochana staraj sie byc spokojna jesli chodzi o sytuacje u Twoich rodzicow wiesz ze to nic nie zmieni :( :* sciskam Cie ! moze faktycznie lepiej ze amadeo milczy , ale myslisz ze sie odezwie? co do rozwodu ciesze sie ze szybko , tylko bylam zdziwiona bo zawsze wyznaczaja termin min 3 mce do przodu :) jasne aniol pisze slodzimy se jak dwie misie pysie :) pieprze diete :D ja tez dzis jem slodkie znowu a mam to juz gdzies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×