Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

Normalnie takie czerwone zywe miejsce bo glupia cipa mi zerwala kilka razy w 1 miejscu a ze twarde wloski po maszynce to takie mialam czerwone miejsce z boku wyzej jakbym miala trypla jakiegos hahahaa;) z tydz sie goilo...zagoilo sie jak amadeo pojechal;);) w dodatku mi zostawila u dolu i wiesz tam glebiej a wziela chyba ze 100 zl juz nie pamietam,ale masakra z tej kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso mundury minilamnie sie od siebie roznia a ja widzialam taki ze granatowa "bluza" (czy cos w tym stylu) taka apaszke na szyje i biale spodnie no i oczywiscie czapencja!! ;) Ja bede chciala przede wszystkim wylaserowac sobie caly bruch a nie tylko kreske biala, a jak kasy straczy to jeszcze krzyz..:) Widomo laser drozszy ale na dluzej efekt i z czasem mniej jest wlosow, a po wosku to moment odrastaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahahahaha poli jak mnie rozbawilas z tymi wasami kochana :D :* ten mundur ma brazowy z takimi bialymi dodatkami :) jezuuuu normalnie naprawde hahahahahaha sluchajcie jak go pierwszy raz zobaczylam w tym mundurze to mi szczeka opadla i mu powiedzialam ze mam taka fantazje erotyczna ze on w tym mundurze i czapce a ja naga i sie tak gzdzimy ahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi hahah ale on musi byc podniecajacy:) mm no spierdolila mi;) POLi to moze zarobisz kochana i sobie zrobisz ten laserek:) ja uciekam narazie bo musze zjesc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha jedz jedz smacznego tylko wroc tu do nas :):* matko a gdzie rudi ? tyle czasu milczy no i annnqx i kitty a Wy gdzie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi i co twoja fantazje spelnicie? :D Aaa czyli ma inny mundur..ale i tak pewnie wylada seksownie ;) No mam nadzieje ze tyle zarobie chociaz na raz...ehh a jak myslicie ile mnie by to wynioslo? :) Smacznego:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh kochana wstyd przyznac ale ta fantazja juz spelniona jak on to uslyszal to juz nie moglam sie wycofac choc ja naprawde zartowalam a on sie tak nakrecil ze nie bylo odwrotu :) poli a myslisz jeszcze o D ? gadaliscie moze na gg znowu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie wiem ile takie zabiegi kosztuja constance wie moze niech sie luisa od niej dowie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhahaha no to kolorowo z nim masz :D :) Hmm gadalam z nim ostatnio, ale gadamy ot tak sobie o niczym i po prau minutach konczymy bo on ciagle gra...a ja tutaj dostepu do tej gry nie mam..to juz nie bedzie to samo, ala tak samo bylo rok temu..Bo przed wakacjami go poznalam i bylo ekstra wtedy na wakacje tutaj i na gg gadalismy to on sobie mnie odpuscil i nie gadalismy i potem gdzies w styczniu znowu zaczelismy...Wiec zobaczymy..;) Ale mysle o nim w hmm dziwny obojeny a zarazem takim troskliwy sposob..ale to nie bedzie to samo...np. przypomina mi sie jak nieraz ja do niego napisalam to jak mi serducho walilo..hahh takie sprawy mi sie przypominaja...;) Ooo mozliwe..wiec moze Luisa by sie jej zapytala..przypomne jej jak wroci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELP!! nie wiecie gdzie można wylać potajemnie pomidorową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi tak strasznie się cieszę , ze jesteś szczęśliwa :) i zdałaś sobie sprawę ile anioł dla Ciebie znaczy :) Luisa ,może amor do przyszłego tygodnia przeczyta wiadomość i zamiast przypadkowego spotkania będzie umówione. heheh poli , niestety chyba nie dam rady. M ugotował pomidorową której się nie da jeść ;/ i zostało pół garnka , oznajmił że to na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx dzieki kochana :) :*:*:* zycze Ci tego samego oby juz te babsztyle sie do Was nigdy nie wtracaly i zeby juz bylo tylko super:) matkoooooooooo ale bym zjadla pomidorowa mojej mamy mniammmmmmmmmm :) poli dobrze gada lej ja do kibla ;) poli kurde no wiem jak to jest myslisz o nim to normalne ale kurde no on nie jest Ciebie wart po tych akcjach ehhhh kochana a tam gdzie jestes sie rozgladaj moze za jakims chlopcem noooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zjadlam te jajka ale nie smakowalo mi;) Ann pomidorowka nie wyszla hahahaha;) ale sie staral;) jak Ci nie smakuje powiedz wprost i nie jedz a co bedziesz udawac;) komedia;) co do amoora watpie ..nie widzial chyba bo milczy..ale bylo by zajebiscie gdy by bylo jak mowisz..;) POli kochana laser na brzuszek,kreske itd to mozna w necie sprawdzic ile kosztuje zalezy jaki laser jakiej firmy itd itd..ale juz zdazylam spytac Konstancji ale ona nie stosuje lasera tylko ipl wiec mocniejszy jest laser i Konstancja mowi bys sprawdzila czy masz u siebie groupon to takie cos ze mozesz sie tam zapisac i masz wtedy taniej serie zabiegow..jak nie ma u Ciebie w miescie mozesz dojezdzac na zabiegi gdzies gdzie maja najblizej..wtedy masz do wyboru co epilujesz i taniej:) kochana a ja bede gdzies za dwa tyg na laser chyba na wasik na ten Elos laser to sie spytam w wawie na miejscu ile kosztuje na partie co Ty mowisz. Tylko ja bede na normalnym nie na grouponie. Emi ale jajaa;) na szczescie jest jeszcze duzo innych fantazji przed wami do spelnienia:):):) SLODKIEGO MI SIE CHCE ZREC:)!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli Kochana ten D to Ci nie dorasta..ale jak Ci wciaz zalezy na kontakcie to ciezko zerwac..kurka szkoda...mam nadzieje,ze zjawi sie ktos bardziej dostepny doslownie i w przenosni z gg;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko gadasz z constance tera superrrrrrrrr ? :) pozdrow ja od nas !!!!!!!!:) ja tez glodna jestem poki co jem jogurt i pieczywo chrupkie kurde nie mam juz nic slodkiego chyba pozniej skocze do sklepu w ogole mam na dole taki sklep gdzie jest wszystko i jest calodobowy a ile slodyczy jejkuuuuuuuuuuuuuuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mu będzie dlatego zacisnęłam zęby i powiedziałam że lepszej w życiu nie jałam :) Poli odpuść sobie , wyszczap sobie jakiego holendra i już ;) Luisa trzymam kciuki żeby tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusia sluchaj no - a jak bedzie tak ze Ty tam pojedziesz i nie spotkasz amora bo np bedzie w gabinecie czy zajety itd to co wtedy ????? masz jakis plan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz patrze POli to zalezy gdzie i od lasera kresa biala kolo 200 zl jednorazowo a brzuch od 200 -400 czyli calosc kolo 500 zl gdzies wychodzi mniej wiecej.. powtorzyc co mies ze 4-5 razy zalezy jak zareagujesz moze 4 starczy;) to w sumie kolo 2 tysiecy:) moze lepiej se wasik zrobic,wasik kolo 100-150 zl tylko na mies i z 5 razy pwotorzyc to tylko 500 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa w tv mowia ze w denver szaleniec wpadl do kina na batmanie i zabil 12 osob...pojebow nie brakuje,,,ludzie sie poszli rozerwac na film:( szook EMi:) Kochaniutka to ten sklep Cie kordzi nie dziwie sie wcale ze tam bywasz czesto;) ja tez mam blisko do sklepu ale pysznosci tam nie ma;) Co do amora mam plan go niby przypadkiem zobaczyc:) a potem spytam o moja wiadomosc..na luzie jakby mi nie zalezalo;) a potem nie wieeem wlasnie podpowiedzcie o czym z nim gadac??:) moze o pracy wspolny temat...najchetniej odrazu bym mu powiedziala sluchaj mysle o tobie dzien i noc odkad Cie ujrzalam chodz ze mna..:) ale coz trza zachowac pozory i 'klase'haha i jeszcze zeby wyszlo tak ze to on zdobywa;) nie wiemm A no dzwonimy czasem:) Konstancja Was pozdrawia i sciska obiecuje zajrzec jak znajdzie czas:) Ann no podziwiam:) zjadlas i jeszcze klamalas ze smaczna haha kochana niezle:) na pewno bylo mu milo:) no ale na kolacje moze powiedz ze masz ochote na cos innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie tow padne do niego na lezanke sie rzuce z nim i jak go dorweee::):):) hahaha najbardziej sie obawiam teraz juz serio mowie,ze nawet jak mu sie spodobalam itd to ze ma juz kogos i nic nie zrobi w moja strone a ja tylko wyjde na no wiecie,,idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki dla constance :*:*:* no ale ja sie teraz martwie ze Ty go nie spotkasz ze np pojedziesz a on bedzie w gabinecie i Cie nie zobaczy przecie nie bedziesz tam caly dzien koczowac ;) no tak tak najlepiej o pracy bo to Was laczy no i jak niezobowiazujaco o fb ehhhh oby to sie udalo :):* albo wal z grubej rury - powiedz portki w dol bo chce Ciebie tu i teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi....nie bedzie zajety:) uwierz mi :) hahaha spotkam Go i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo tego powiem mu jak Ty do marynarza ze jak widze go w tym stroju to mam fantazje...achachaaaaaaaaaaaaaaaaaa;);) nie martw sie ZOBACZEm sie;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko kurde no to tak spotkacie sie pogadacie ale reszta juz od niego zalezy typu wymiana nr tel itp wiem ze Ci zalezy ale trza by od niego to wyszlo no dokladnie chlop musi zdobywac , moze kogos ma moze nie , wazne zebyscie sie spotkali a reszta juz w jego rekach w duzej mierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi no ale dobra..powiem to tamto o tej zaleglej wiad,,i co dalej..jak nie zaproponuje nr tel czy kontaktu jaka lipa co ja wtedy bede stala jak ciota jakas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jakos mu rzucic jakis tekst zeby dac do myslenie nie wieeem...znajac zycie wyjdzie naturalnie jakos:) ciezko przewidziec jak on sie zachowa...ostatnio zachowal sie tak jak to sobie wymarzylam..ot co podszedl i sie przedstawil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×