Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

:) EMi to dobrze ze okres uff ja jak bylam z amadeo to mialam krew i to nie byl okres poobcieral tak mnie..kochana masz racje swiete slowa aniola'ze same dla siebie powinysmy byc najwazniejsze bo inni sa a za chwile odchodza,,' swiete slowa tylko jak czasem trudno sie nimi kierowac..grunt ze masz madrego wrazliwego dobrego czlowieka blisko siebie:) aniol naprawde z tego co opowiadasz jest meski madry ale i czuly fajnie:) zasluzylas na najlepsze,, oby sie ulozylo po Twojej mysli,jak tak dalej pojdzie jak otrzymasz rozwod moze Cie o reke poprosi haha:) Kochana masz racje co do amadeo ale jakos tak mi przykro ze czuje ze go zranilam czy cos w tym stylu ale dalam szanse jak chcial,,szkoda ze tak wyszlo,widac tak mialo byc.Nie bede sie cale zycie nad tym rozczulac..pa kochana lece na obiad do mamy. bede pozniej:* ps to dzis nie pokochacie sie jak mas okres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysl ze moglby sie pocieszyc bo jak ze mna zaczynal tez byl z kims i narzekal ze zle jest i chce skonczyc i odrazu ja sie pojawilam tyle ze ja bylam juz wiele lat wczeniej u niego na muszce;) nie interesuje mnie niech robi co chce jego zycie,zle mu nie zycze,bo go lubilam i to sie nie zmieni,,,ale nawet jak poznalam sam na sam to pare zachowan mi sie nie spodobalo jak bylismy wiec jako para odpada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle tez ze gdyby nie amoor i to co poczulam moze bym dalej reanimowala to co bylo miedzy mna a amadeo;) a tak jakby latwiej..zdaje sie ze amor po sie tylko pojawil w moim zyciu,,,dobre i to,,jak bym miala pomyslic milosc z przyjaznia z amadeo to dobre i to..tak czy siak uciekam najesc sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana oh gdyby okres mogl go powstrzymac :) nie wiem co z tym chlopem naprawde bo on czy okres czy nie to chce i to jak , ja nie wiem ale mysle ze to wynika z tego ze on ma 2 siostry i on jest chyba poprostu taki czuly i wyrozumialy dla dziewczyny , nie ma z nim jakiegos wstydu bariery itd , ja na poczatku sie go troche krepowalam jak mialam okres bo go tak jeszcze nie znalam ale on rozladowuje szybko wszelkie jakies tam napiecia i pamietam jak chcial ze mna wziac kapiel a ja mowie ze mam okres a on - no to co , i wszedl do mnie pod prysznic i nawet mnie "tam"chcial myc niezle co ?:)no taki jest wlasnie aniol :) kochana smacznego ale wroc tu do mnie :) ja jeszcze troche tu pobede to moze sie zlapiemy :* co do amadeo no to jak cos Ci sie nie podobalo to w sumie dobrze wyszlo teraz bedzie amor :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli a gdzie Ty zes uciekla? gadasz z wujkiem czy jak ? :D wiecie martwie sie u rudi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam EMi:) jestes? Ale neisamowite z Twoim aniolem jaki fajny:) nie przeszkadza mu okres matko niesamowite:) Daje Ci odczuc ze Cie w pelni akceptuje przez to i wogole musisz sie czuc przy nim swobodnie:) super:):) kochany jest:) No tez mysle o Rudi nie pisala ostatnio...maz zjechal na weekend mam nadzieje,ze jakos sie dogadali..albo z M koresponduje? RUdi? odezwij sie do nas.. Poli z wujem pewnie na salonie haha:) ale wuj chyba mlody jak ciotka ma 26 to wuj kolo 30?:) EMi powiem Ci,ze cieplo sie w pl robi slonce dzis:) i co dzis bedziecie porabiac? jutro on pracuje chyba nie? czyli teraz az w pon sie spotkacie ?:) ale masz supcio..a jak z objadaniem dajesz rade by sie nie objadac?:) mi dzis sie nie chce poki co ale wieczorem chalwe zalicze jak nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee...co ty Emi! Przez te trzy godziny zamienilismy jakies 10 slow :D hahahahah:D Wujek zajal sie praca w ogrodzie a ja siedze i sie lenie, ogladajac anime i wgl..obajdam sie slonecznikiem i slodkosciami ;) Zaraz bede szla do sklepu z nim..nie wiem po co, ale ok :D Bozzee jutro i w poniedzialek do pracy musze isc...jak mi sie nie chce!!! ;/ Wlasnie co sie dzieje z Rudi? Nie odzywa sie juz troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhym wujek ma 32 lata ;) W pol jest cieplo? A chyba zapowiadali ze od pon ma byc cieplej? Ahh u mnie w koncu sloneczko wyszlo! ;) Milo jak nic :) Luiso, co mialas na obiadek?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zamowilam sobie preparat oczyszczajacy i z bakteriami na jelita czyli PAraprotex plus AC ZYmEs i od nas tyg od polowy zaczynam sie brac za siebie i przechodzic na zdrowe zarcie i brac te ziola odgrzybiajace:) mozna ponoc sie zle czuc bo martwe pasozyty i inne moga toksyny uwalniac wiec musze ze 3 litry wody pic dziennie ale hardcor bedzie:) ciekawe jak to bedzie mam nadzieje,ze chcica na slodycze mi minie po tej kuracji:) a poki co jeszcze se pozwole;) dzis lece na zakupy to chalwa i ciasto pewnie sie znajdzie w koszyku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli to wujek starszy ode mnie 2 lata woow mlodzik;) haha ale masz fajnego mlodego wujka:)przystojny?:) do sklepu idziesz po zelki pewnie i jakies slodycze grzybku Ty moj;) Na obiad zupka jakas byla i racuszki. Mama zawsze sie stara:) zawsze jem u niej a sama powinnam sobie gotowac:) jestem jak dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE ze mnie GluPia baba i w dodatku pochopna:( juz ocenilam amadeo a on mi biedny napisal,ze mysli o tym co mu powiedzialam wciaz:( ale sucz ze mnie az mi glupio ze juz go posadzilam ze se uzywa:( zwracam jego honor..ja zawsze jestem taka do przodu ze tylu mi brakuje;) troche mi lezej jak sie tak juz ukaralam przed wami;) lec sie pocieszyc na te zakupy :* jej mysle sobie ze chciala bym sie z wami spotkac na piwo w realu jak z nasza Konstancja:) poznac sie i dalej pisac..stalyscie sie mi bliskie Emi,POli,Rudi,Ann, nawet mysle co u Kitty chodz napisala pare razy.. narka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhahaha ja dzis na obiad bede miala nalesniki! ;) A kupilam sobie tylko ten jogurt PAULA i bede wcinac :D Ale masz dobrze u mamy :) Ja umiem sobie zrobic to i owo, ale nie chce mi sie wiec..ehh...Miejmy nadzieje ze amoor umie gotowac ;) Mam nadzieje ze ci pomoze ten srodek i zdasz mi relacje co do niego ;) A czy wujek jest ladny? Hmm pare razy myslalam o nim w tych kontekstach ale tak mi dziwnie bo w koncu to wujek, ale wiesz gusta sa rozne..wedlug mnie jest nawet ladny..;) Hahha Luiso ja juz wrocilam i chyba cie zgubilam pomiedzy regalami wybacz :D kieruj sie w strone wyjscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no jestem z Ciebie dumna ze kupilas tylko jogurcik :* lece wlasnie zaraz i ja:) amadeo odpisal zobacz wyzej post,, narka:* ps mmm wujek ladny..ale ma ciocie;)hahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Luiso, musi byc ci dziwnie, ale przynajmniej wiesz co u niego...Szkoda faceta, ale to dla jego dobra...odpisalas mu cos kochana? :) No moze kiedys sie spotkamy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ciocie i mu powinna wystarczyc ;) Brr nie umialabym sobie pomyslec o tym ze moglby mi sie pdobac i zalecac sie do niego kiedy ciotki nie ma..yyy nie...;) Luiso, tylko nie przesadz z zakupami!! hehe zebys nie napakowala zbyt duzo slodkiego bo nie zdazysz zjesc przed kuracja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha zdaze zjesc zdaze;) no kochana odpisalam mu ze zasluguje na odwzajemnienie uczuc i ze go przepraszam za to ze sama nie umiem sie uporac z tymi emocjami. I uciekam juz do sklepu .. c.d.n......;) ps napisze Ci jak kuracja jak cos zrobisz test i zrobisz to co ja jak Ci sie powtwierdzi to czego sie obawiamy;) narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso, napisalas ze jestes dumna ze kupilam tylko jogurt, ale tylko dlatego ze schowek na slodycze jest PELNY! :D Tutaj w domach sa pod schodami takie pomieszczenia i sa dosc duze i ahhh krolestwo slodyczy :D mam tam wszystko i dlatego ciezko mi na diete przejsc ;) Wlasnie wrocilam z pracy, bo musialam po cos pojsc i co tam zrobilam? zjadlam loda! Ahhh....;) Ladnie mu napisalas...Miejmy nadzieje ze sie facet pozbiera...:) c.d.n. powiadasz? ;) A wiec nie moge sie doczekac ;) A wgl to co tam nakupywalas? Dziewczyny a gdzie wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieeeee znowu wyzerka ahahahahahahahahahahaha :D a ja musialam pare rzeczy zrobic , nawet sie drzemnelam i znowu mi sie maz snil jezuuuuuuuuu, kurde musze w domu pozadnie posprzatac a nie mam sily musze to odlozyc na przyszly weekend dzis tylko ogarnelam, zjadlam kanapki z zoltym serem z kawa i ciasto :Dod jutra dieta ;)wyobrazcie sobie moje zwierzaki jak to smiesznie wyglada - jak jem one wszystkie siedza grzecznie kolo mnie i tez cos chca slodziaki :D z aniolem sie dzis widze wieczorem podjechal dzis do pracy wiec obawiam sie ze nawet moge sie z nim nie widziec w sumie wszystko mozliwe moze bedzies musial gdzies plynac nie wiem poli to wuj mlody kurcze a dlugo sa po slubie?jak ciocia go poznala? luisa widzisz amadeo biedny rozmysla odpisalas mu? rudi annnqx kitty a Wy gdzie? no i Maniusi tez dawno nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, slodko wyglada moj psiak jak tak siedzi i prosi, a teraz jak ty tam masz caly zwierzyniec, to to musi byc obledne...;) Hmm jak mowilam mam tu jeszcze inna rodzine(chrzestnych-siostre mojego taty, ktora tez wyszla za holendra) i jak pojechalam do nich z rodzicami to tam tata moj nagadal ze siostra mojej mamy nie ma chlopaka i poprosil o maila do niego, a to jest siostrzeniec tamtego wujka i ok. Pisali ze soba troche a po chyba trzech miesiacch on przyjechal do polski, potem ona do niego i po okolo pol roku znajomosci zostali mezem i zona ;) To tak w skrocie, a za pare tygodni mina trzy lata od ich slubu :) Emi, cos ten maz chyba chce od ciebie skoro ci sie ciagle sni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zostali zeswatani :) no kurde o tym samym pomyslalam , bo zawsze jak mi sie sni on lub moj tata to cos jest na rzeczy a tata juz mi sie tez 3 razy w tym tygodniu snil , poza tym zadzwonil dzis nasz wspolny kolega pytajac - czy moge dac do telefonu meza bo dzwoni do niego i dzwoni a on ma caly czas wylaczony telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, no wlasnie mi tez jak ktos sie sni to cos sie dzieje czy cos...Wiec kurde nie wiem..Ale rownie dobrze to moglo byc zaplanowane to ze on dzwonil..Kurde a moze dla swietego spokoju i snu to moze napisz maila do niego, o czym chce pogadac...i czy przez neta zalatwic tego nie mozna...wiesz moze dowiesz sie co jest grane a widziec sie z nim bys nie musiala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi a ty? Bo mowilas ze do wloch pojechalas za innym facetem niz twoj maz..jak sie poznaliscie? Z tym pierwszym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie przyszlo cos innego do glowy , ze moj maz napisal do mnie maila(napisal w czwartek wieczorem a ja dopiero dzis otworzylam poczte i zobaczylam) i moze liczyl ze ja sie zdziwie ze mail i napisze smsa do niego lub zadzwonie i zobacze ze telefon wylaczony i sie zmartwie i np pojade do niego czy co , no bo maila wyslal dziwne , a jesli mam racje tzn ze sie uspokoil dotarlo do niego co zrobil i wymyslil jakis plan ze np nie mogl sie skontaktowac ze cos sie stalo itd bo wie ze po tym co zrobil ja jestem wsciekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z nim sie poznalam na wakacjach :) bylismy troche razem ale niezbyt dlugo jakos :) on sie zakochal ja nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha POli;) usmialam sie:) masz caly zachowanek stad tylko jogurcik;) oz TY;) Ja kochana kupilam ryz,kasze bzdety typu mleczko do kawy ,mieso dla pieska itd itd a dla siebie 2 chalwy i czekolade milke orzechowa haha:):):) A to fajnie ciocia sie poznala z wujkiem:) EMi maz sie sni bo mysli o Tobie .. i Ty masz go w glowie stad te sny,, ale motyw..jeszcze koledze musialas tlumaczyc ze nie ma meza ze nie jestes z nim..o szok..poza tym kochana wlasnie napisz jak tam pojechalas czemu przeciez Ty studia konczylas dietetyki w warszawie bo tam mieszkalas i jak sie stalo ze wyjechalas tam i co to byl za fecet ten 1?:) dlugo tam mieszkasz juz w toskanii?:) dawaj opowiadaj;) no ja wyzej pisalam juz co odpisalam aniolowi:) wczytaj sie a znajdziesz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi dlatego mowie ze to moglo byc zaplanowane dzialanie..poprosil kumpal i juz...Sprytne. A kiedy ten kolega zadzwonil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi to ty sie nie zakochalas a z nim do wloch pojechalas? A wlasnie opowedz w skrocie ile lat mialas i wgl...jestem ciekawa i jak widac Luisa tez ;) Luiso, no ale taka prawda i jak ja mam wytrzymac jak wystarczy przekrecic kluczyk i jestes w raju? no jak? :D ;) Widze ze milosniczka chalwy jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe.....kazal zadzwonic do Ciebie koledze bys sie zamartwila i moze odezwala do niego ale jakos on sie nie martwil jak TWoja amma dzwonila ze jestes w szpitalu ze zaslablas..nawet nie zareagowal jak dla mnie to chocby nie wiem co wymyslil ja bym mu tylko napisala ze zlozylam pozew..a na rozmowy mial czas to wolal milczec..tyle na maila bym napisala. Poza tym nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAk Poli:) czekolady i chalwy sezamowej:) czyli dzis jestesmy w raju haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×