Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Gość BąbelkowaMama
Witam dziewczyny! Ja mam termin na 21 stycznia! To moja pierwsza ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowka13
Ale dzis gorąco... nalazilam sie na spacerze 4 godziny. Ciekawe czy i kiedy zaczna sie jakies ew mdlosci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co narzekać, lepiej gorąco niż za zimno :). przyjemny taki spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowka13
Ja nie narzekam, uwielbiam lato :) dobrze jednak ze zanim brzuch urosnie to bedzie jesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie maj lubię najbardziej, wszystko takie kolorowe i żywe :) coś tu cicho poza nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowka13
Pusto pusto :( ale pewnie dużo dziewczyn jeszcze nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowałam się na tym prywatnym forum którego adres podałaś, próbowałam się zalogować, a tu mi wyskakuje "Podałeś nieprawidłowe lub nieaktywne dane użytkownika"... link aktywacyjny kliknęłam, więc co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowka13
hmm to dziwne, a sprobuj jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tydzień bez okresu, 5 testów pozytywnych ( wiem, szaleństwo ) ale wizyte mam dopiero na 1 czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowka13
Czemu tak późno? Strasznie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabelkowaMama
Dziewczyny coś cichutko tu na styczniowym topicu, czyżby tak mało styczniowych mam było w tym roku? Ja już ze szczęścia tez 5 testów zrobiłam i nadal sie nacieszyć nie mogę tymi dwoma krechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowka13
Cichutko bardzo :( ale może jeszcze nas przybędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BąbelkowaMama
Dziewczyny jakie macie objawy? Mi jak na razie nic nie dolega oprócz bolacych brodawek i lekkiego ciagniecia w dole brzucha... Nie wiem może to źle że tylko tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowka13
Mnie boli brzuch i trochę smak mi się zmienił. Póki co to tyle. W ostatniej ciazy' mocno bolaly mnie piersi a teraz nic, widocznie już się rozciagnely ;) lecę na krew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Proszę o pomoc. Dziewczyny mam problem a mianowicie dostałam dzisiaj plamień brązowych z domieszką krwi i cały czas pobolewa mnie podbrzusze, ból nie jest silny. A drugi problem taki że nie mam ubezpieczenia :( nie wiem co robić :( to raczej nie okres bo na teście była druga jasna kreska i okres nigdy nie spóźniał mi się 5 dni. Doradźcie coś proszę bo zwariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno na początku ciąży mogą wystąpić plamienia także spokojnie... Jeśli masz pieniądze to idź prywatnie nie ma na co czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też bardzo piersi bolą i ciągnięcie w dole brzucha, poza tym siusiu trochę częściej niż normalnie ; ) i humory przeokropne... jestem trudna teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafkasofii
dziewczynki, jaki kolor śluzu macie i jaką konsystencję?Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzień, w ktorym powinnam dostać okres miałam gęsty biały jak kasza manna z grudkami a teraz już mało śluzu, przezroczysty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czy lekarze przyjmuja w weekendy prywatnie? Do szpitala nie pójdę bo ubezpieczenia jeszcze nie mam będę mieć pod koniec miesiąca. A brązowe plamienie może świadczyć o małej ilości progesteronu :( tak strasznie się boje. Mam nadzieję ze do poniedziałku nic się nie stanie wtedy bym poszła do lekarza prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do poniedzialku coraz bliżej , nie martw się tak bo naprawdę coś się stanie... spokojnie :)! Ja wiem jak to ciężko zrobić a łatwo powiedzieć bo uparciuch ze mnie, panikarz itp. A powiedz, to chwilowe plamienie czy nadal 'leci' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie przyjmują w weekendy ale popatrz na necie w Twojej okolicy zadzwoń, a może akurat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie mnie nic nie boli, a tego brązowego śluzu nie jest dużo tylko troszkę. Ale i tak się boję :( Patrzyłam w internecie za lekarzami prywatnymi w sobotę ale nic nie znalazłam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakbyś poszła do szpitala to kazaliby Ci zapłacić ? Nie wiem, może warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BąbelkowaMama
Patrycja idź do gina jak najszybciej a na razie dużo leż bo wypoczynek jest teraz chyba najlepszym lekarstwem. Ja też się martwię bo wczoraj bardzo bolal mnie lewy jajnik jak przy owu a dzisiaj nic nie czuje tylko od czasu do czasu takie lekkie "burczenie" w dole brzucha... Nie wiem co to oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja jaka jestes
nieodpowiedzialna.wpadlas jak mialas 18lat.jakis czas temu na jednym topiku tez balas sie,że zaliczylas wpadke.tym bardziej,ze z ojcem dziecka nie uklada ci sie.(sama tak pisalas)a teraz znowu boisz sie ze jestes w ciazy?dziewczyno,po co spisz z kims z kim ci sie nie uklada(nie wiem chyba ze to kolejny "wujek"dla twego synka)????rozumiem,jedna wpadka w mlodym wieku moze siezdarzyc ale nie ktorys raz z kolei boisz sie ze wpadlas.zaloz spirale,lub zainwestuj w tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowka13
Oooo i własnie takie wątki jak powyżej są dla mnie argumentem za prywatnym forum. A co do planienia - może być to wszystko ja bym poszła jak najszybciej do lekarza nie wiem czy kobieta w ciazy' musi być ubezpieczona na bank porod bez ubezpieczenia jest gratis może to sprawdź? Ja w zeszlej ciazy' jak wyladowalam z krawieniem w szpitalu to nie chcieli żadnych dokumentów. A póki nie pójdziesz do lekarza to lez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoretycznie w naszym
kraju opieka dla kobiet w ciąży oraz w okresie połogu (w tym poród :)) jest bezpłatna. Zgodnie z prawem i w ogóle, co nie zmienia faktu, że zawsze musiałam przedstawiać dowód ubezpiecznia ;) ale na pocieszenie napiszę, że jak ostatnio (nie będąc w ciąży ;)) byłam na dyżurze w szpitalu, to podałam tylko pesel i nikt nie chciał ode mnie żadnego dowodu ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczniowka13
Może poprostu zadzwoń do szpitala w Twoim mieście ? Naprawdę nie ma na o czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×