Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prosze o poważne oferty

Szukam kogos kto mi pomoże napisać pracę Magisterską z zakresu Psychologii

Polecane posty

Gość gość
Masz problem z napisaniem pracy dyplomowej ? dobrze trafiłeś. Zajmuję się profesjonalnym pisaniem prac zaliczeniowych, licencjackich, inżynierskich, magisterskich. Cechy które mnie wyróżniają wsrod konkurenci to: - niskie ceny ( 15 zł/str) - terminowość - profesjonalizm i wysoka jakość pisanych prac - szybkie terminy ( 4-21 dni) - raport antyplagiatowy gratis - poprawki wliczone w cenę - możliwość korekty gotowych prac - przepisywanie prac Zainteresowany ? Napisz lub zadzwoń: doktoraty32@gmail.com tel: 882717421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samodzielne napisanie pracy dyplomowej nalezy do programu studiow i jest warunkiem jego ukonczenia z dyplomem / tytulem. Jezeli jakas oslica nie jest w stanie tego wymagania spelnic, to po prostu na dyplom ukonczenia studiow nie zasluguje. To policzek wymierzony tym wszystkim, co godza prace zarobkowa z samodzielnym pisaniem pracy i tak dochodza do dyplomu. Miejmy nadzieje ze prowadzacy prace pozna sie na tym oszustwie i wyrzuci delikwentke ze studiow. Ktos taki ma pracowac jako psycholog z wyzszym wyksztalceniem - groza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Pomoge lub napiszę prace magisterską w każdej tematyce Komunikacja, Mam własne materiały. Praca jest pisana pod plan klienta wiec nie ma mowy o plagiacie. Gwarantuje rzetelność i uczciwość.Telefon 723 712 452 .Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do wspópracy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chętnie pomogę w napisaniu pracy licencjackiej i magisterskiej z dydaktyki i pedagogiki. Szybko i tanio, bez zaliczek i bez dodatkowych opłat za poprawki. Mój mail: beata_1982@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorantka prawa i administracji, magister filologii germańskiej - chętnie napisze pracę licencjacką, magisterską z pedagogiki, resocjalizacji, prawa karnego, cywilnego, prawa pracy, ubezpieczeń itp... Doświadczenie w pisaniu prac. Gwarantuję wysoki poziom merytoryczny pracy oraz kontakt, aż do uzyskania akceptacji Promotora. Dopasuję się do każdego terminu. Pozdrawiam i zapraszam wszystkich chętnych. napisz: kasienkah@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Zajmuję się pisaniem prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich, zaliczeniowych, a także innych tekstów naukowych. Wszelkie opracowania tworzę od podstaw, wg indywidualnych wymagań osoby zlecającej - plan/spis treści, zebranie literatury, a w razie potrzeby wykonanie badań, tabel, wykresów, projektów. Pomagam również w korekcie gotowych prac oraz w dokończeniu już rozpoczętych, dopisując np. poszczególne rozdziały, lub podrozdziały. Moja oferta obejmuje szeroki zakres dziedzin - humanistyczne i ścisłe. Pisaniem na zlecenie zajmuję się od 10 lat, dlatego też jestem w stanie opracować każdy temat terminowo i na wysokim poziomie naukowym. Nie pobieram zaliczek .Nie jestem oszustem. Ceny bardzo dostępne. Pozdrawiam, w razie pytań jestem do dyspozycji: E- mail: pisarz.mgr@tlen.pl Jerzy Pelc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napiszę Ci pracę
Szukasz kogoś, kto pomoże Ci się uporać z pracą licencjacką lub magisterską? Jestem właściwą osobą ;) Przygotuję dla Ciebie w 100% unikalną pracę, która spełni wymagania Twojego promotora. Podejmę się tematów z szeroko pojętej humanistyki, ale również nauk społecznych, administracji, bankowości, marketingu, zarządzania i wielu innych. Jestem punktualna, bo wiem, co znaczy mieć nóż na gardle. Jestem również cierpliwa, bo wiem, jak upierdliwi mogą być promotorzy ;) Napisz do mnie, na pewno się dogadamy :) napisze.to.dla.ciebie@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kase ci napisza tumanie bez szkol. Biedna ,chora,cwana i naiwna :D Tematu nawet nie podalas. Napisze na kazdy temat za 10000 zl. Pracy i tak nie znajdziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzetelnie i profesjonalnie napiszę twoją pracę maturalną , zaliczeniową, licencjacką, inżynierską, magisterską, doktorat. Każda praca jest oryginalna i specjalnie dla klienta. Poprawki i raport antyplagiatowy gratis. Szybkie terminy. Kontakt: email: pracenazamowienie2014@wp.pl tel: 882717421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie kupujacy prace dyplomowe oraz Ci sprzedajacy to kompletne DNO. DNO spoleczne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na policje podam te wasze adresy mailowe, takimi sprawami juz zajmuje sie powszechnie prokuratura w Polsce i na szczescie z sukcesem znajduje przestepcow i karze grzywnami po kilkadziesiat tysiecy zlotych lub kara pozbawienia wolnosci do lat 2. Moze to Was nauczy uczciwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych. Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp. Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych. Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie. Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca. Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość. Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym. NAPISZ; pelcwiktoria@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamartyna
Pomoc przy pisaniu prac w języku angielskim, korekty, poprawki, redagowanie. Pomagam przy opracowywaniu prac: licencjackich, magisterskich. Pomagam opracować: eseje, referaty, prace zaliczeniowe, prace semestralne, prace seminaryjne, streszczenia, projekty, prezentacje, cv, wypracowania, drobne tłumaczenia oraz inne. Z zakresu - kulturoznawstwo, językoznawstwo, metodyka, historia, biznes, literatura, lingwistyka, fonetyka, fonologia, morfologia, pragmatyka, semantyka oraz inne. Szeroki zakres tematyczny. Indywidualne podejście do każdego tematu, bogata bibliografia. Niskie ceny. Szybki termin realizacji. Dyskrecja gwarantowana. Zapraszam. Marta Usługa dostępna na terenie całej Polski e-pracemarta@prokonto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Chcecie konkretów? To się z Wami podzielę. Dzięki www.pisanie-pedagogika.pl jestem dziś magistrem i mogę wykonywać ten przepiękny zawód. Wystarczyło dokładnie opisać, czego oczekuję, jaki jest temat i skąd brać informacje i po pewnym czasie miałam gotowe rozwiązanie problemu z pracą. Warto polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha lenistwo! ja sama napisałam całą pracę mimo, ze pisałam ją nocami, ale dałam radę !! życzę ci zebyś jak moja kumpela wydała kupę kasy na prace mgr a w koncu okaże się i tak plagiatem !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kdsdfkjshfkjhsdfjhks widać twój poziom wiedzy... nie piszemy tą pracę, tylko tę pracę i zanim zaczniesz oceniać wiedzę innych zastanów się nad swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIEŃ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Danecka
Moim zdaniem z pomocy zawsze można skorzystać, nie mówię o całym napisaniu pracy, a np. po prostu nakierowaniu, pomocy w planie pracy czy nawet z badaniami i późniejszymi wnioskami. Dla mnie z zakresu hotelarstwa bardzo przydała sie pomoc - http://pisanie.co/hotelarstwo-i-turystyka/ Dzięki temu wiedziałam za co się zabrać i co z czym połączyć, bo wcześniej moja praca była w rozsypce i ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Ubieram Twoje myśli w słowa, które odpowiadają stylowi prac. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość oraz niską cenę. Nie zwlekaj sprawdź swoją pracę przed oddaniem!!! Kontakt; poprawa-plagiatu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Chętnie pomogę ci napisać taką pracę, gdyż właśnie tym się na co dzień zajmuję. Napisz do mnie: pomoce.dydaktyczne@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx90xxx
Witam, jak w tytule, oddam prace lic z fizjoterapii, temat : WPŁYW DOGOTERAPII NA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE praca obroniona na 5, moze posluzyc jako swietyny przyklad !! lub ponownie wykorzystana za niska cene, wystarczy naniesc kilka zmian, borowqa.ania@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem z napisaniem pracy dyplomowej ? dobrze trafiłeś. Zajmuję się profesjonalnym pisaniem prac zaliczeniowych, licencjackich, inżynierskich, magisterskich. Cechy które mnie wyróżniają wsrod konkurenci to: - niskie ceny ( 15 zł/str) - terminowość - profesjonalizm i wysoka jakość pisanych prac - szybkie terminy ( 4-21 dni) - raport antyplagiatowy gratis - poprawki wliczone w cenę - możliwość korekty gotowych prac - przepisywanie prac Zainteresowany ? Napisz lub zadzwoń: profesjonalneprace2014@gmail.com tel: 882717421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych. Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp. Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych. Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie. Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca. Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość. Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym. KONTAKT; pelcwiktoria@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megalis
widzę, że dyskusja się rozkręciła na dobre. Cały przegląd pedagogów i nauczycieli, którzy chętnie pomogą za przysłowiowe 50 zł. Pytanie tylko, czy ktoś przeczytał post autorki, w którym wyraźnie pisze, że poszukuje kogoś kto pomoże, a nie napisze całą prace za nią. Wydaje mi się, że etyka pracy nauczyciela w dzisiejszych czasach już nic nie znaczy, ważne żeby dorobić za wszelką cenę. Tak naprawdę, wy zarobicie ale będziecie mieć na sumieniu kolejną osobe, której zrobicie krzywdę. Później niedouczeni lekarze będą was leczyć, miałam z takim ostatnio przyjemność - nawet nie potrafił rozpoznać ostrego zapalenia oskrzeli i w efekcie wylądowałam w szpitalu!! Apeluję do Was jesli choć kilka słów z mojego wywodu do Was trafiło to nie bądźcie obojętni. Przeczytajcie sobie ten artykuł http://www.e-korepetycje.net/aktualnosci/akcja-pomagam Akcja jest głośna i coraz więcej nauczycieli się angażuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy, sprawdzimy i napiszemy! BEZ PLAGIATU! PRACE MAGISTERSKIE, PRACE LICENCJACKIE, OPRACOWANIA, PROJEKTY, PRACE ZALICZENIOWE Potrzebujesz pomocy w napisaniu pracy magisterskiej, dyplomowej? Nie wiesz jak napisać opracowanie? Napisz od razu. Możesz liczyć na profesjonalną pomoc. Mam kilkuletnie doświadczenie w pisaniu prac i opracowań naukowych. Dobrze znam stosowane na uczelniach standardy więc nawet jeżeli nie znasz dokładnych wytycznych do pisania pracy jestem w stanie Ci pomóc. Poza samym napisaniem materiału mogę również przygotować profesjonalny plan pracy, bibliografię czy zaprojektować część badawczą do pracy (łącznie z analizą wyników). Zajmuję się również korektą już napisanych prac oraz sprawdzaniem ich pod kątem plagiatu. Moimi największymi atutami są bardzo duże doświadczenie i wiedza, profesjonalizm i poważne podejście do każdego tematu. U mnie możesz liczyć na dobry materiał i co bardzo ważne oryginalny (nie plagiat) materiał. JAKO JEDEN Z NIEWIELU NA RYNKU KAŻDĄ PRACĘ SPRAWDZAM W SYSTEMIE PLAGIAT.PL I WYSYŁAM RAPORT SWOIM KLIENTOM. Napisz. Zadaj pytanie. To nic nie kosztuje. Jestem pewien, że nie pożałujesz. Gwarantuję odpowiedź w ciągu 24 godzin (najczęściej szybciej). Wszelkie informacje uzyskasz pod adresem mailowym: krzysieke@interia.pl lub info@bezplagiatu.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolwentka studiów magisterskich na kierunku zarządzanie oraz drugiego kierunku KOSMETOLOGIA oferuje pomoc przy pisaniu prac dyplomowych, licencjackich i magisterskich oraz prac zaliczeniowych. Bardzo szeroka tematyka. Cena do ustalenia! Pomagam przy wyborze tematu, tworzeniu bibliografii, opracowaniu planu pracy, poprawie pracy lub całościowo zajmuję się jej pisaniem. Szybko i solidnie. Posiadam duże doświadczenie w tym kierunku, do każdego podchodzę indywidualnie. Prace pisane są samodzielnie, od podstaw, więc nie ma mowy o plagiacie. Więcej informacji mailowo lub pod nr gg: napiszeprace@vip.onet.pl, gg:52338274

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Nie chciałabym takiej koleżanki po fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_sz
Ja osobiście miałam problem już przy samym początku pisania pracy i też szukałam pomocy. Trafiłam dzięki dobrej znajomej na kontakt, który szczerze polecam. Firma jest 14 lat na naszym rynku to ma doświadczenie i dobrych redaktorów. W sumie to i w pisaniu prac są raczej najtańsi. Ludzie z www.pogotowie-edu.pl sprawdzili moją pracę pod względem stylistycznym. Jeśli szukasz kogoś kto pomoże Ci sprawdzić czy zacząć pisać pracę to pisz do nich na maila teksty-pracownia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×