Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prosze o poważne oferty

Szukam kogos kto mi pomoże napisać pracę Magisterską z zakresu Psychologii

Polecane posty

Gość Lola5476
Ja myślę, że z odpowiednią pomocą internetową każdy może sam napisać pracę. Wystarczy tylko trochę motywacji. Jest wiele poradników w sieci jak to zrobić, na forach można poczytać rady tych osób, które już pisały. Tutaj np.: http://www.forum.pisanie-prac.org.pl/jak-napisac-prace-licencjacka-t80.html Całe forum jest dedykowane pisaniu prac wiec na pewno coś tam znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola Małecka
Specjalna oferta dla studentów! Twoich wysiłków nie docenił program antyplagiatowy uczelni? Skorzystaj z usługi przeredagowania tekstu i obniż współczynnik plagiatu do minimum! Usługę wykonujemy w 48 H. W ofercie: - przeredagowanie treści i obniżenie współczynnika plagiatu - edycja pod kątem wymagań uczelni - automatyzacja spisów - redakcja i korekta językowa - opracowanie wyników badań i… wiele innych, po prostu zapytaj. Zapraszam do kontaktu! autorwidmo2016@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz kogoś kto napisze ci pracę magisterską zajrzyj na pisanieprac-ogloszenia24.pl, tam znajdziesz mnóstwo ofert z każdej dziedziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doki
Nie zlecajcie pracy firmie; edu-pisanie.eu ogłaszają się również jako:edu-pisanie.pl. To jest masakra, prace pisane przez gimnazjalistę. Po za tym uczelnie mają tę firmę na celowniku, w czerwcu była afera u nich, student wskazał , że to oni pisali mu pracę magisterską. Myślałem że już nie działają , ale chyba opłaca się płacić kary i nadal zdzierać kasę . Za plan biorą 100 zł !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, oferuję swoją pomoc na każdym etapie pisania pracy licencjaciej, magisterskiej, zaliczeniowej, semestralnej. Specjalizuję się głównie w pisaniu całych prac, ale pomogę także wtedy, gdy masz problem tylko z fragmentem pracy, np. metodologią badań, czy analizą wyników badań. Pomogę napisać plan pracy i wyszukać wstępna bibliografię. NIE POBIERAM ZALICZEK, rozliczam się na etapami za poszczególne elementy pracy (rozdział lub podrozdział). Zainteresowanych proszę o kontakt: polonistka555@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca dyplomowa nie ma wpływu na posiadane kompetencje. To tylko niezbędny warunek ukończenia studiów. Tak więc zamiast marnować czas na szukanie materiałów i dobór stosownej literatury zleć tę pracę profesjonalistce. Robiąc to oszczędzasz mnóstwo czasu który możesz poświęcić na ważniejsze rzeczy. Szybko, profesjonalnie i po konkurencyjnej cenie napiszę twoją pracę maturalną, zaliczeniową , dyplomową, doktorat z każdej dziedziny, na każdy temat. Opracuję także pracę badawczą lub teoretyczno-badawczą. Zapytaj o temat a ja go dla Ciebie napiszę w szybkim czasie. email: pracedyplomowe2017@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosia
Pomogę w napisaniu pracy dyplomowej z psychologii lub pedagogiki . Osoby realnie zainteresowane proszę o kontakt mailowy. malgorzata.pachnik89@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reaktor Marcin
Zespół redaktorów PiszemyPrace.pl, od 6 lat z powodzeniem, oferuje pomoc w redagowaniu i korekcie wszystkich tekstów naukowych. W naszej ofercie znajdują się: prace semestralne, prace zaliczeniowe, konspekty, plany prac, prace licencjackie, prace magisterskie, prace inżynierskie, rozprawy doktorskie, prezentacje, teksty reklamowe, teksty na strony www. Nasza oferta pomocy w pisaniu prac to oszczędność czasu i możliwość przeznaczenia go na realizację innych, niezbędnych czynności naukowych. Przygotowujemy prace licencjackie, prace magisterskie, prace zaliczeniowe z zakresu: zarządzania, turystyki, marketingu, prawa i administracji, politologi, stosunków międzynarodowych, historii, pedagogiki, socjologii, filozofii, europeistyki, medycyny, ekonomii, wychowania fizycznego i wielu innych dziedzin. Nawiązując z nami współpracę masz pewność, że swoją pracę dyplomową oddałeś w dobre ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, chętnie pomogę w napisaniu pracy licencjackiej, magisterskiej oraz dyplomowej z zakresu pedagogiki. Wysyłam raport z programu antyplagiatowego. Kontakt ze mną to: motylekplock@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuję pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, a także zaliczeniowych. Gwarantuję terminowość, indywidualne podejście do klienta oraz darmowe wykonanie poprawek, przygotowanie planu pracy zgodnie z oczekiwaniami promotora, a także sformatowanie pracy na podstawie wymagań uczelni. Nie WYMAGAM PŁATNOŚCI „Z GÓRY” ZA CAŁOŚĆ PRACY! Specjalizuję się w wielu dziedzinach do których zalicza się przede wszystkim: pedagogikę, psychologię, marketing, administrację, socjologię, zarządzanie, a także bezpieczeństwo wewnętrzne oraz turystykę. Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą proszę o kontakt mailowy, a odpiszę na każde pytanie i przedstawię szczegółową ofertę. Mail: juliabednarz50@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorantka przyjmie zlecenia na napisanie pracy z ekonomii, prawa, filologii polskiej, ekonomii, rachunkowości, ochrony środowiska, BHP, zarządzania. Cena 15 zł/str. Mam 7 letnie doświadczenie w pisaniu prac różnego rodzaju. Kontakt pracastudenta2017@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuję pomoc przy pisaniu prac wzorcowych następujących rodzajów: prace magisterskie, prace licencjackie, prace zaliczeniowe, prace inżynierskie, prace podyplomowe, prace MBA i inne. Wieloletnie doświadczenie. Elastyczność cenowa - płatności ratalne, dopasowywane do klienta. Zajmuję się kompletowaniem materiałów, opracowywaniem ich, a także wstępem, zakończeniem, bibliografią i ewentualnymi poprawkami. Szeroki wachlarz dziedzin. Sprawdzam programem antyplagiatowym na życzenie. Dyskrecja gwarantowana. Jeśli masz już bardzo mało czasu, a termin oddania pracy zbliża się nieuchronnie, to odezwij się do mnie. A może chodzi tylko o pomoc przy jednym rozdziale? Tez możesz do mnie napisać w tej sprawie. Specjalizuję się w pomocy szybkiej i ekstremalnych terminach. Opracowuję materiały dokładnie i rzeczowo, nie stosuję metody kopiuj-wklej jak konkurencja. To nie oznacza, że mój cennik jest wygórowany. Napisz i dowiedz się więcej. Kontakt 24h/7 online. Jeśli nie będę w stanie Ci pomóc przekieruję Cie we właściwe miejsce. Nie wiesz czy mogę Ci pomóc? Po prostu napisz, nikt nie zostanie odprawiony z kwitkiem. nikaj12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Copywriter Kraków
Zapraszam do współpracy. Jestem copywriter'em, który zajmuje się profesjonalnie tworzeniem tekstu. Realizuję również usługi z zakresu korekty i redakcji tekstu. Kontakt: pomoc.prace.wzorcowe@gmail.com Gwarantowana wysoka jakość przy niskiej cenie i szybkim terminie realizacji. Teksty sprawdzane programem antyplagiatowym. Zaliczka 10 zł. Reszta po realizacji usługi. ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edu poradnia
Możemy pomoc! Zapraszamy do kontaktu: edu.poradnia@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorantka przyjmie zlecenia na napisanie pracy z ekonomii, prawa, filologii polskiej, ekonomii, rachunkowości, ochrony środowiska, BHP, zarządzania. Cena 15 zł/str. Mam 7 letnie doświadczenie w pisaniu prac różnego rodzaju. Kontakt pracastudenta2017@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasurowka
Pomogę w napisaniu pracy licencjackiej lub magisterskiej. Mam 12 lat doświadczenia. Ukończone studia z zakresu zarządzania, marketingu i socjologii. Duża wiedza z zakresu finansów i bankowości. Szybka realizacja zlecenia. Stawka ustalana indywidualne. Wolne terminy na lipiec/sierpień. Napisz kasia.surowka84@gmail.com Wymagana zaliczka-połowa ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś nie potrafi samodzielnie napisać pracy magisterskiej to już jest bardzo źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert1987
Uwielbiam pracować ze słowem pisanym. Sprawia mi to sporo satysfakcji. Zajmuję się tym już od wielu lat (freelancer, praca w wydawnictwie, redaktor ogólnopolskiego portalu, dziennikarz). Specjalizuję się w korekcie i redakcji tekstów. Niniejsze ogłoszenie dotyczy pracy ze słowem pisanym. Każdy tekst jest inny. Wymaga zatem indywidualnego podejścia (poniżej przedstawiłem przykładowe zrealizowane zlecenia). Ze swej strony chcę podkreślić, że dokładam wszelkich starań, aby Twój tekst stał na najwyższym poziomie i spełnione zostały wszystkie Twoje oczekiwania. Proszę o kontakt indywidualny, w celu omówienia naszej współpracy. Wycena usługi jest gratis. Dlaczego ja? 1. Oferuję profesjonalną korektę i redakcję tekstu. Gwarantuję najwyższą jakość wraz z zachowaniem standardów i zaleceń. 2. Posiadam niezbędne doświadczenie w zakresie pracy z teksami z różnych dziedzin, co gwarantuje wsparcie nie tylko techniczne, ale także i merytoryczne. 3. Posiadam sporą bazę klientów, którzy współpracują ze mną stale przy kolejnych projektach, co potwierdza, iż moje usługi są na odpowiednim, wysokim poziomie. Zapewniam przy tym poufność i możliwość zawarcia umowy NDA. 4. Usługa skierowana jest do osób prywatnych i firm (wystawiam rachunki). 5. Gwarantuję terminowość usług (realizuję też zlecenia „na wczoraj”). 6. Zakres usługi zawsze dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Wybór mojej osoby daje gwarancję sukcesu. Gwarantuję Ci pełen profesjonalizm. Moja poprawa będzie solidna. Wszelkie poprawki masz zagwarantowane w cenie. Sama cena, w zależności od długości tekstu, jest zróżnicowana. Zależy mi jednak na tym, abyś także był z niej zadowolony. Cena jest do negocjacji. Ponadto przy dłuższej współpracy oferuję atrakcyjne rabaty. Kilka ostatnich przykładowych zleceń: - korekta, redakcja i skład książki; - przepisanie tekstu wywiadu; - poprawa tekstu zawierającego nieautorski tekst; - copywriting; - korekta expressowa "na wczoraj"; - pomoc przy tabelach i wykresach; - redakcja metodologii badania naukowego; - kompleksowe przygotowanie publikacji do druku; - korekta i redakcja e-book'a; - zredagowanie tekstu do czasopisma; - pomoc przy prawidłowym zredagowaniu przypisów i bibliografii (styl APA, styl Harvardzki, styl Vancouver); - podniesie wartości tekstu wzorcowego; - korekta techniczna pracy naukowej w języku niemieckim; - korekta treści gry planszowej. PAMIĘTAJ! Nie ma tekstu, którego "nie można poprawić". Każdy tekst może zostać poprawiony. Warto zatem nawet najlepszy tekst dać innej osobie, aby zerknęła na niego i wskazała, co można "ulepszyć". Będzie to z korzyścią dla tekstu. Reasumując skoro trafiłeś na portal do działu dotyczącego pomocy przy korekcie i redakcji tekstu to zapewne masz problem z tekstem (praca licencjacka, praca magisterska?) i szukasz kogoś, kto profesjonalnie, w przystępnej cenie wykonałby dla Ciebie usługę w dość krótkim terminie. Wybierz mnie, ponieważ zapewniam niezbędne doświadczenie, oferuje kompleksowe wsparcie i profesjonalne podejście - gwarantowany stały kontakt mailowy i telefoniczny. Możliwość spotkania osobistego i omówienia współpracy. Zapraszam do współpracy! PS Moi klienci pochodzą w większości z polecenia. Mam nadzieję, że i Ty mnie polecisz dalej! Kontakt: eduredakcja@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę z czystym sumieniem polecić dziewczynę, która napisała mi i kilku moim znajomym prace zaliczeniowe i dostałyśmy bardzo dobre oceny. Wiem, że też ona pisze prace magisterskie i licencjackie z takich dziedzin jak przede wszystkim psychologia i pedagogika ale i zarządzanie, bezpieczeństwo wewnętrzne, logistyka, kosmetologia i fizjoterapia. Jej e-mail to: writeitnow6@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Doktorantka przyjmie zlecenia na napisanie pracy z ekonomii, prawa, filologii polskiej, ekonomii, rachunkowości, ochrony środowiska, BHP, zarządzania i pedagogiki. Cena 15 zł/str. Mam 7 letnie doświadczenie w pisaniu prac różnego rodzaju. Kontakt pracedyplomowe.2019@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli szukasz strony z przejrzystymi rozliczeniami, dużym gronem redaktorów to jak dla mnie warto będzie zajrzeć na www.redaktor-online.pl. bardzo dobrze sobie radzą, treści na wysokim poziomie, praktycznie znajdzie się ktoś kto zajmie się tematem niezależnie od skomplikowania więc to na pewno istotna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzetelne pisanie prac

Profesjonalne pisanie prac każdego rodzaju, na każdy temat szybko i solidnie przystępne ceny. Kontakt oryginalneprace2019@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×