Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prosze o poważne oferty

Szukam kogos kto mi pomoże napisać pracę Magisterską z zakresu Psychologii

Polecane posty

Gość orbirtek
Widzę, że wątek ciągle żywy ;) Ja też korzystałam z http://www.pracedyplomowe.edu.pl/najnowsze-prace.html . Fajne jest to, że ja się kliknie w temat przykładowej pracy to od razu można 'podejrzeć spis treści', czyli nie kupuje się kota w worku. A taki wzór to jednak znaczne ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Z tego co wiem tutaj http://www.pogotowie-edu.pl/ można zamówić świetną pracę magisterską na każdy temat. Wystarczy tylko napisać na teksty-pracownia@wp.pl Sama zastanawiam się nad zamówieniem pracy magisterskiej bo też się nie wyrobię a termin goni. Z tego co wiem pogotowie edukacyjne ma stałe ceny i nie trzeba się martwić, ze praca będzie skądś skopiowana bo każdy otrzyma raport antyplagiatowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam info@bezplagiatu.com.pl. Wszystko w terminie, w razie przesunięcia terminu - informacja, możliwość zwrotu pieniędzy. Przed pisaniem pracy płaciliśmy część kwoty, resztę po jej otrzymaniu, także nie musieliśmy się obawiać. Uczciwa firma. Cena zgodna z jakością prac, prace pisane na poziomie, ja i moi znajomi dzięki nim wyszliśmy z niejednego zaliczenia, obroniliśmy też prace. Sugerowali się wskazówkami promotora, otrzymaliśmy też raport plagiatowy, dzięki, któremu mogliśmy spać spokojnie. ;-) Polecamy wszystkim niepewnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E30
A ja polecam pracadjg@wp.pl Mi napisała dwie prace, (jedna badawcza), prócz tego pisała mi prace zaliczeniowe. Kobieta rzetelna, uczciwa i tania. Każda z prac oceniona na 5. Możecie wieszać psy i koty na mnie, mało mnie to obchodzi. Studia to dla mnie papier, a pracuję po 10 h dziennie i niby jak mam to wszystko pogodzić. Ale idioci i Ci co siedzą na garnuszku rodziców, żyją na czyjś koszt nigdy nie zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pisała jedna kobieta, już jakiś czas temu, ale widzę, że cały czas aktywna www.piszemy.net Poleciła mi ją koleżanka, która była też zadowolona. Jakby co pisz na priv, dam Ci numer telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orkisa
Również polecam wspomniany http://www.pracedyplomowe.edu.pl/ miła obsługa, usługi na poziomie. I można też poczytać art. o plagiacie, może się przydać podczas pisania pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz czasu? Zależy Tobie na dobrej ocenie? Masz do napisania pracę zaliczeniową, licencjacką, magisterską lub inną? Dobrze trafiłeś !!! Pomożemy napisać Tobie niepowtarzalną, profesjonalną pracę nawet w bardzo krótkim terminie. Wszystkie nasze prace są przygotowane jednorazowo i zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Nie prowadzimy sprzedaży ani nie udostępniamy wcześniej wykonanych opracowań i innych materiałów, kierując się zasadą i dobrem naszych klientów. Dokonuję również korekty stylistycznej prac oraz dopasowuję je do zasad panujących na Twojej uczelni. NIE POBIERAM ZALICZEK. PRZED WPŁATĄ WYSYŁAM RAPORT ANTY-PLAGIATU. E-mail: alicja-bajdal@wp.pl GG 47434915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią, która mnie pisała pracę magisterską. Ma duże doświadczenie z różnych dziedzin naukowych. Bardzo rzetelna, przemiły kontakt i krótki czas oczekiwania. takeyourtimee@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważajcie na copywriter79@wp.pl Mają stronę pogotowie-edu.pl , redagowanie-prac.prv.pl Dane zrzynają z innych prac z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca na jaki temat? Czy metodologia (badania) zrobione czy do wykonania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość incognito
Szkoda że nie powiedzialaś wcześniej tak na początku maja.Tak teraz mam spore kłopoty.Oszukali mnie jak mało kto!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinaB
Mi pracę pisała firma http://www.redakcja-pisanie.eu/ i jestem bardzo zadowolona. Już raz zostałam oszukana, a więc teraz czytałam opinie, dzwoniłam do nich, pisałam maile. Nigdy nie było problemu z odpowiedziami na moje pytania, z terminowością i również finansową dają radę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAŻAJCIE na copywriter79@wp.pl !!! Copy Writer ! Odradzam od razu, OSZUŚCI!!! Na początku idealny kontakt, wszystko uzgodnione, natomiast po wpłacie wynagrodzenia, coraz gorszy kontakt, plagiat w 100% (wszystko ściągnięte z internetu), do tego "personel" bez wykształcenia, a co dopiero inteligencji... (próba wmówienia że praca skopiowana z internetu jest dobrą pracą) Po prostu szkoda nerwów, zostałem oszukany na prawie 1000zł.... Oczywiście nie dostałem pracy, ani zwrotu pieniędzy. Chciałbym przestrzec wszystkich, którzy wpadliby na pomysł skorzystania z ich usług ! Pewnie już straciłem tyle pieniędzy, ale mogą mieć pewność że reputacje już mają straconą za to co zrobili...może po prostu już nikt więcej się nie nabierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomogę w napisaniu pracy licencjackiej lub magisterskiej z zakresu nauk społecznych. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy 77k.daria@gmail.com w celu ustalenia szczegółów. Możliwe jest napisanie pracy w 7-8 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracepomoc
Witam, jestem osobą prywatną i oferuję kompleksową pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych z różnych dziedzin. Posiadam wieloletnie doświadczenie. Korekta, poprawki, bibliografia, plan pracy w cenie. Prace pisane szybko i profesjonalnie. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie ;) Możesz mi zaufać bez obaw - klienci chętnie do mnie wracają ;) czekam na Wasze namiary! odpiszę! Pozdrawiam, aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem bardzo zadowolona z Copywriter79@wp.pl , pisali dla mnie prace w j. angielskim i wszystko wyszło super. Współczynnik plagiatu dopuszczalny. A konkurencji za chamskie teksty dziękujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solvik---> Konkurencja zawsze będzie stosować ciosy poniżej pasa i chamstwa . Takie życie. Ja korzystałem z pomocy www.redakcja-pisanie.eu Polecam ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wlasnie ja tez podpisuje się że to ok redaktorzy z www.pogotowie-edu.pl , chyba taki mail maja ten copywriter79@wp.pl, tego już nie pamiętam, ale prace napisali mi na czas i bez problemu. Są dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaBarek
Polecam profesjonalnych ludzi, którzy są terminowi i nie oszukują jak co niektórzy. http://www.redakcja-pisanie.eu/ oni dla mnie pisali i byłam zadowolona. Trzeba wybierać z głową bo praca licencjacka jest bardzo ważna i jeśli ją zawalimy albo zawalimy bo firma się nie wywiąże to katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz prawdziwych profesjonalistów to możesz skontaktować się z http://redagowanie-sos.pl/ Mi pomagali w tym roku z przeredagowywaniem pracy mgr. Nie muszę chyba dodawać, że z pracy dostałam 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJagoda
Witam, pisze tego typu prace.Poszę o kontakt Jagoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redakcja-pisanie.eu to oszuści uważajcie na nich płacą za dobre posty, a potem nie wyplacaja kasy. już im windykacje nasłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomogę w pisaniu pracy dyplomowej z dziedziny ekonomii. tomasz.pau@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracedyplomowe
Nie wiesz jak napisać pracę? Skorzystaj z naszej pomocy! Pomagamy w pisaniu prac (zaliczeniowe, licencjackie, inżynierskie, magisterskie, doktoranckie) z wielu dziedzin (humanistyka, nauki ścisłe, inżynierskie, medyczne itp.). Każda cena jest ustalana indywidualnie w zależności od zakresu tematu i ilości stron. Gwarantujemy oryginalne prace, gdyż każda praca jest pisana wyłącznie od początku do końca przez NAS i udostępniana tylko JEDNEJ osobie. Nasze prace NIE zawierają skopiowanych treści z książek czy stron internetowych. Gwarantujemy solidność i terminowość. KONTAKT: pracedyplomowe(małpka)mail.ru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, udzielam pomocy w zakresie pisania prac magisterskich, licencjackich i semestralnych z zakresu pedagogiki, psychologii, socjologii, marketingu, zarządzania, finansów, ekonomii, rachunkowości, dziedziny transportu i logistyki, bankowości, EU, ochrony środowiska, administracji oraz prawa. Każda praca jest pisana indywidualnie, wg wytycznych zamawiającego, w oparciu o bogatą bibliografię i 12- letnie doświadczenie. Gwarantuję szybkie terminy realizacji zlecenia i niskie ceny. Nie przyjmuję zaliczek. Umawiam się na płatność przy odbiorze po napisaniu rozdziału. Pomogę również w edycji pracy, przygotowaniu ankiety i analizy z przeprowadzonych badań. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny: lenam@vip.onet.pl , tel. 607669054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykwalifikowana polonistka i anglistka pomoc w pisaniu prac 535553406 pracana5@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracemag
Zajmujemy się profesjonalnym pisaniem prac. Pracę są najwyższej jakości w przystępnej cenie. Zawsze pisane od podstaw. Najtańsze ceny na rynku od 4zł za stronę A4 Napisz - nie czekaj! pracemag@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nauczycielką, która oferuje szybkie, profesjonalne i tanie pisanie prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych, referatów, prezentacji, ankiet czy też konspektów. Wykonuję zarówno prace teoretyczne jak i metodologiczne. Zajmuję się pisaniem prac z różnych dziedzin np. pedagogiki, psychologii, prawa, administracji, socjologii, politologii, ochrony zdrowia oraz wielu innych. ATRAKCYJNE CENY I POPRAWKI WLICZONE W CENĘ PRACY!!! Jeśli jesteś zainteresowany współpracą napisz maila - wówczas dokonam szczegółowej wyceny pracy! Kontakt: nauczycielkapisanieprac@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×