Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prosze o poważne oferty

Szukam kogos kto mi pomoże napisać pracę Magisterską z zakresu Psychologii

Polecane posty

Gość gość
Pisz sama, bo nigdy sie nie nauczysz. Jedyne co to na koniec warto oddac taka prace do korekty w dobre miejsce, ja moge poleci Ci www.przeplata.info powodzenia z praca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Pomogę w napisaniu pracy z dydaktyki i pedagogiki. Nie biorę zaliczek. Tanio i szybko. Mój mail: beata_1982@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze napisza ja sama, a daj pozniej do korekty, na pewno wyjdzie cie taniej. Osobiscie moge polecic Ci firme www.przeplata.info w kwestii korekty wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani, która zajmuje się pisaniem pracy, jest nierzetelna! praca praktycznie cała jako plagiat! Długi czas oczekiwania, brak kontaktu, unikała rozmowy, nie odbierała telefonu ani nie odp na sms. Uważajcie na nią i stanowczo odradzam. Ta pani posiada numer telefonu 607669054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem absolwentką zarządzania od 7 lat zajmuję się pisaniem wzorów prac magisterskich inżynierskich i licencjackich z różnych dziedzin z zakresu nauk ekonomicznych, humanistycznych i społecznych, szczególnie prac z kierunków takich jak: bhp, ekonomia, prawo, bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse, rachunkowość, socjologia, pedagogika, zdrowie publiczne, administracja, zarządzanie, logistyka, europeistyka, dziennikarstwo, turystyka i rekreacja, wychowanie fizyczne, czy politologia. Jestem w stanie napisać każdą pracę z nauk ekonomicznych, humanistycznych i społecznych, zajmuję się również pisaniem wzorów referatów i prac zaliczeniowych oraz różnego rodzaju innych tekstów w tym artykułów naukowych i tym podobnych. Pisane przeze mnie prace są pracami autorskimi, nie kopiuję tekstów z innych prac ani Internetu, nie przepisuje książek, prace piszę zgodnie z życzeniem klienta według jego spisu treści albo spisu wcześniej z nim uzgodnionego. Cena standardowych prac to 15 zł za stronę tekstu (Times New Roman, czcionka 12, interlinia 1,5 z marginesem na oprawę), prace są sformatowane zgodnie z życzeniem klienta, opatrzone przypisami, oraz ze spisem treści, spisem wykresów, tabel, rysunków itp. Termin realizacji to od kilku dni do kilkunastu tygodni w zależności od życzenia klienta, oraz rodzaju pracy, istnieje możliwość pisania pracy po rozdziale i rozliczania się za napisane rozdziały po ich napisaniu. Istnieje możliwość podpisania umowy zlecenia albo umowy o dzieło. Prace przesyłam na adres mailowy albo udostępniam w wersji elektronicznej podczas spotkania. Jesteś zainteresowany? Masz jakieś pytania? Potrzebujesz wzoru pracy na wczoraj? Nie czekaj i napisz teraz ;) Mój adres: pogotowiemagisterskie@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do uzytkowniczki wyzej, a jakie sa mniej wiecej koszta takiej profesjonalnej korekty swiadczonej rpzez www.przeplata.info ? dzieki z gory za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma lepszej osoby, która pisze prace. Napisała mi, ocena 5, tanio. Polecam. e-mail wszelkieprace1@vp.pl telefonu już nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie podejmę się napisania pracy inżynierskiej lub magisterskiej. Jestem absolwentką agh. Swoją pracę obroniłam na 5.0, napisałam już kilka innych i zostały równie dobrze ocenione. Zapewniam profesjonalizm. 501132480

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to zgodne z prawem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisanie jest zgode z prawem przestępsytwem jest tego tylko wylorzystanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prace zaliczeniowe, referaty, prace semestralne , prace dyplomowe zbieranie materiałów , korekty i pisanie prac Solidne wykonanie, terminowość i dobre ceny fushopinfo@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borusia
Napisze za Ciebie bądź pomogę w napisaniu pracy licencjackiej, magisterskiej lub zaliczeniowej. Kontakt: borusi.a@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz pracy? Zdobądź zawód! Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  alga80
Witaj, chętnie podejmę się napisania pracy magisterskiej jeżeli jest ona z dziedziny nauk humanistycznych i ekonomicznych. Mam dwa fakultety: filologia i dziennikarstwo, za sobą blisko 40 lat pracy i ponad 40 prac magisterskich oraz dwie doktorskie. Polecam moje usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  alga80
Witaj, chętnie podejmę się napisania pracy magisterskiej jeżeli jest ona z dziedziny nauk humanistycznych i ekonomicznych. Mam dwa fakultety: filologia i dziennikarstwo, za sobą blisko 40 lat pracy i ponad 40 prac magisterskich oraz dwie doktorskie. Polecam moje usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaityle
Witam.Jestem magistrem filologii polskiej,angielskiej,podyplomowo ukończyłam logopedię.Chętnie zgodzę się udzielić pomocy w zakresie pisania wszelkiego typu prac.Osoby zainteresowane proszę o kontakt emailowy : nazgul347@interia.pl.Kwestie finansowe do uzgodnienia.Tel.792230079.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga80
Witaj, chętnie podejmę się tej pracy.Podaj tylko uściślony temat i objętość. Pisz na moją pocztę. Pozdrawiam Halina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca dyplomowa nie ma wpływu na posiadane kompetencje. To tylko niezbędny warunek ukończenia studiów. Tak więc zamiast marnować czas na szukanie materiałów i dobór stosownej literatury zleć tę pracę profesjonalistce. Robiąc to oszczędzasz mnóstwo czasu który możesz poświęcić na ważniejsze rzeczy. Szybko, profesjonalnie i po konkurencyjnej cenie napiszę twoją pracę maturalną, zaliczeniową , dyplomową, doktorat z każdej dziedziny, na każdy temat. Opracuję także pracę badawczą lub teoretyczno-badawczą. Zadzwoń i zapytaj o temat a ja go dla Ciebie napiszę w szybkim czasie. email: twojpromotor2016@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas mija. Jestes zajety .,Masz inne sprawy na glowie. Pomozemy w napisaniu, zredagowaniu prac mgr . lic i zaliczeniowych z zakresu pedagogiki , pedagogiki specjalnej, oligofrenopedagogiki , pedagogiki leczniczej, psychologii , psychologii klinicznej. Doswiadczona kadra doktorancka. Brak plagiatow. Wyjatkowa atrakcyjne ceny. Terminowosc. , solidnosc. W tym prace ekspresowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinex 67
Czas Cię goni? Mogę pomóc. Napisze pracę z pedagogiki, dietetyki, psychologii, zdrowia publicznego i tematów pokrewnych.Stworzę ją od A do Z albo tylko brakujące rozdziały. Wprowadzę wszystkie poprawki do Twojej pracy. Poprawię również plagiat, jeżeli ktoś nieuczciwy wcześniej Cię oszukał. Możesz mi zaufać – jeżeli chcesz, udostępnię Ci materiały, z których korzystałam i dołączę raport antyplagiatowy. Każda praca jest niepowtarzalna, gwarantuję Ci wysoką jakość.Uzgadniam cenę razem z klientem. Mam kilkuletnie doświadczenie i około 50 prac za sobą :) pisze szybko. O wszystko możesz w każdej chwili zapytać - wyjąsnie Ci każde zagadnienie zawarte w pracy, będę dyskretna. Możesz płacić ratami. Wycena jest bezpłatna. mail: martamorawska13@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  alga80
Chętnie podejmę się napisania tej pracy. Proszę podać konkretny temat i termin. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  alga80
Chętnie podejmę się napisania tej pracy. Proszę podać konkretny temat i termin. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja. co to ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Nosiadek
To wszystko sciema... Sam napisałem kilka prac dyplomowych i wiem ile wkładu pracy to kosztuje(wiele godzin spędzonych bibliotekach, przed komputerem). Wątpię że ktoś zrobi to solidnie za 10-12 zł od strony nawet jeżeli ma już przed sobą napisaną prace to i przy parafrazowaniu zdań spędzi sporo czasu. Większość ludzi podających tu swoje domniemane referencje to zwykle oszusci, sublimuję że prace rzekomo przez nich napisane to nic innego jak plagiaty innych prac. Nikt nie zrobi tego za darmo... Taka praca kosztuje, ciężko jest napisać dobrą pracę w 2 tygodnie, a co dopiero gdy reklamujaca się osoba pracuje na etacie! Zanim kogoś wybierzecie pomyślcie czy sami zgodzilibyście się napisać takową prace za takie pieniądze, a co dopiero osoby z 2 fakultetami, doktorzy itp. Ludzie zastanówcie się do kogo piszecie odnośnie pracy. Ja również zajmuję się pisaniem prac... Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę więcej informacji prywatnie. grzegorz.nosiadek@gmail.com bądź pod telefonem 509 215 901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz korzystać ze sprawdzonych firm jeżeli chodzi o pisanie prac to polecam Ci tę: http://www.pracazekonomii.pl . Korzystałem z niej zarówno ja jak i moi znajomi i wszyscy byliśmy z jej usług naprawdę bardzo mocno zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie wierzę w ogłoszenia, gdzie jest 15 zł/str. Niestety mam kiepskie doświadczenia z piszącymi po taniości. Z licencjatem wyszło fatalnie, dopiero przy 4 podejściu znalazłam swojego człowieka. Tym, którym brakuje czasu albo weny, polecam zapisani@onet.pl. Ocena z pracy 5. Do tego szybko, rzetelnie i bez literówek czy zwykłego ctrl+C ctrl+V. Bibliografia też była spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie pomogę przy pisaniu pracy, ukonczylam niedawno mgr i sama napisalam swoje prace na 5, gwarantuje ze nie bedzie to plagiat, 505-951-619.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Oferuję profesjonalną pomoc w przygotowaniu prac licencjackich, prac magisterskich, prac inżynierskich, prac doktorskich, różnego rodzaju prac zaliczeniowych, a także prezentacji multimedialnych. W zakresie moich usług jest: - pomoc w wyborze tematu pracy, - pomoc w przygotowaniu planu pracy, - pomoc w przygotowaniu propozycji bibliografii, - pomoc w opracowaniu treści rozdziałów teoretycznych, - pomoc w przygotowaniu metodologii badań, - pomoc w przeanalizowaniu wyników badań, - pomoc w zredagowaniu wstępu i zakończenia pracy, - pomoc w zredagowaniu streszczenia, - opracowanie spisów niezbędnych w pracy (spis treści, spis rysunków, spis wykresów, spis tabel), - sprawdzenie tekstu pod względem ortograficznym, stylistycznym, interpunkcyjnym i merytorycznym, - korekta tekstu, - przygotowanie prezentacji multimedialnej, - pomoc w opracowaniu eseju, recenzji, etc. Wszystkie teksty są pisane na indywidualne zamówienie w oparciu o fachową literaturę! Posiadam wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu usług. Zapewniam: - oryginalny tekst (bez plagiatu), - profesjonalną, uczciwą obsługę. Kontakt: edupomocbiuro@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×