Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naiwna latwowierna

czy to już stalking? czy mogę iść na policję?

Polecane posty

Gość może podaj jaki czat i jego
Raczej długo nie pogadał ze mną. Od razu podał numer i chciał by oddzwonić, jak powiedziałam, że nie mam w tym momencie jak, to od razu powiedział, że idzie spać i do kiedyś, więc wydaje mi się, że szuka więcej takich "ofiar", żeby tylko się zabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna latwowierna
Kurcze, jak na mnie to tak beznadziejnie zadziałało, a jestem naprawdę raczej z tych twardych i nieprzejmujących się, to szczerze współczuję innym, delikatniejszym dziewczynom.. A powiedział Ci jak ma na imię? Bo się w sumie zastanawiam, czy mówił prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może podaj jaki czat i jego
Co Ty, nawet nie zdążył, podał nr i tyle. Ale na razie się nie odzywa do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna latwowierna
Nie, na razie cisza. Może faktycznie poszedł spać i będzie spokój w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 22
Mysle ze facet juz sie raczej nie odezwie. Bo i po co? Jaki najbardziej obsceniczny tekst od niego dostalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna latwowierna
No mam nadzieję, że się nie odezwie. Nie wiem po co się odzywał dziś w ogóle. Nie chcę znowu czytać tych sms'ów więc musicie się obyć bez "smaczków" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 22
To nie chodzi o smaczki tylko o typ faceta. Skoro facet Cie nie obrazal, nie grozil a tylko pisal o tym ze Chce cie Rznac" to zakladam , ze facet nie jest agresywny a po prostu niewyzyty. Jesli przejrzysz teksty pod katem informacji to mozesz dosc latwo obliczyc do jakiego etapu i w jakim zakresie facet najprawdopodobniej sie posunie lub nie. To wazniejsze niz "smaczki" przynajmniej dla tych kobiet , ktore nie chce smaczkow a chca miec jasna sytuacje. Ale oczywiscie sama mozesz wybrac co cie najbardziej interesuje. W koncu to Twoje sms-y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna latwowierna
Zuza, ok, rozumiem Twoje intencje. Dla mnie te sms'y sa jakieś tak niepokojące i okropne, że po prostu nie chcę ich ponownie czytać. Są dziwne. Nie ma gróźb tylko np. pierwszy sms z dziś: "Obstawiaj. Fajnie sie spuscilem wlasnie. Czyli jej. Cieszy sie. Wyobrazasz sobie ucieszyc Kudlacza? Czyli jego" - to cały sms. Nie wiem, dla mnie to jakaś masakra. I jak wiem po prostu kto to do mnie pisze to mnie obrzydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 22
Pierwsze wrazenie jest ze facet troche jest oderwany od rzeczywistosci. Co masz obstawiac ? Jakiej "jej" ? Czy to aby na pewno chodzi o Ciebie czy facet troche sie pogubil ? Obrzydza Cie to bo facet w Twoim odbiorze nie jest atrakcyjnym obiektem. W takim wypadku kazde jego nawiazanie do seksu bedzie wywolywac negatywna reakcje z Twojej strony. Tym silniejsza reakcja im wyrazniejsze i bardziej konkretne skojarzenie seksualne. /Wiekszosc facetow nie zdaje sobie sprawy ze to tak wlasnie dziala/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna latwowierna
Jeśli chodzi o obrzydzenie to wiem, jak to działa. Gdyby pisał to mniej obleśny facet to by mnie tak nie odrzucało. To oderwanie od rzeczywistości też widzę, ale możliwe, że to tylko jakiś taki specyficzny język. Np. że to "obstawiaj" znaczy tyle, co "słuchaj". Jednocześnie on mnie próbuje obrażać. Wczoraj mi napisał coś w stylu, że jestem brzydka a jednak pociągająca a potem że jednak nie jestem brzydka. Eh. A dziś jeszcze np.: "Ok. Jestem jak na zlosc zdrowy. Nie tylko spragiaznie. Gdybys tez byla, lezalabys teraz obok. Nie spalem nigdy z faccetem. A jednak stanolby na Ciebie chyba" - to była odpowiedź na mojego sms'a żeby przestał do mnie pisać. Mi się wydaje, że on nie jest zdrowy psychicznie jednak. Dzięki Zuza, że ze mną o tym rozmawiasz. Chyba mi to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 22
On Cie nie probuje obrazac. Ja to raczej odbieram jako reakcje zwrotna na Twoje uderzenie w jego ambicje. Kosze zawsze bola mniej lub bardziej. najwyrazniej on bardziej sie zdeklarowal niz Ty. Twoje zachowanie to dla niego taki troche zimny prysznic. Musi teraz jakos odzyskac rownowage czyli przekonac sam siebie ze wcale mu sie az tak nie podobasz. To naturalna reakcja. jak poczytasz tematy na kafe to wiele dziewczyn tez tak reaguje na na przyklad zamilkniecie faceta. Tylko troche inaczej to wyrazaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 789055555
w tym przepisie jest słowo 'uporczywie' kilka smsów jednego dnia nie ma z tym nic wspólnego stalking to sprawa tygodni... jeszcze jest wykroczenie o mniejszej wadze poguglujcie sobie sprawę katarzyny tusk i jej 'oprawcy'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna latwowierna
Dziękuję Ci Zuza za takie spokojne podejście do tego. Uspokoiło mnie to. Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 22
Kolorowych. Wbrew pozorom tego typu doswiadczenie - choc nieprzyjemne- warto miec. Kiedys moze Ci sie to bardzo przydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
+48516710310 numer chlopaka, ktory dzwoni pod pretekstem jakiejs odpowiedzi z ogłoszenia i obraza kobiety. Po rozlaczeniu wysyla chamskie smsy. Uwaga ostrzegam przed nim, zboczeniec, cham i psychopataa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tytul tematu wskazuje,iz osoby nekane,przesladowe przez potworow powinny zglosic sie na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko trzeba miec niezbite,twarde zgromadzone fakty o nekaniu- najlepiej jesli jest swiadek. Gorzej jesli brak jest swiadkow,bo np. osoba nekana sama mieszka. To tylko mozna liczyc na popelniane bledy przez takiego potwora o podwojnej osobowosci. Wszystko jest do opanowania,tylko dluzej trwa czekajac na bledy(a takie sa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednybabsztyl
Skoro gróźb nie ma to teoretycznie nie.Jednakże jeśli czujesz,że nie możesz normalnie funkcjonować,czujesz się zagrożona,nękana.Jeśli ów gościu się nie odwali to tak lub nr zmień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz za ,,ujmujacy" nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Witam, chciałabym się poradzić. Moja mama padła ofiarą stalkingu, obecnie przebywa za granicą jakiś koleś wypisuje do jej maile, wysyłając zdjęcia które ściągnąć z fb i przerobił (dodał zdjęcie obok które przedstawia części intymne) i grozi że powysyła do jej znajomych jeżeli mu nie zapłaci! Co może w takiej sytuacji zrobić. Gdzie to zgłosić? Poradziłam jej żeby zgłosiła do konsulatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×