Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joko29

A6W opinie 2012

Polecane posty

Witam Robi może ktoś z was a6w? A może już ktoś zakończył? Jeśli tak chętnie posłucham waszych opinii na ten temat. Może ktoś jest chętny zacząć ćwiczyć i się wzajemnie wspierać :) Ja jestem właśnie na 6 dniu i postanowiłam dotrwać do końca:) Startuje z wagą 61,5 przy 172cm., budowa ciała średnio umięśnione, oprócz tego nie jem po 18 i słodyczy przez 42 dni oraz kręcę hula hop po 30 min dziennie. Pierwszego dnia zrobiłam sobie zdjęcia brzucha dla porównania. Polecam ten sposób żeby zaobserwować efekty, bo myślę że po 42 dniach trudno pamiętać figurę sprzed ćwiczeń. Niedługo wakacje fajnie by było pokazać się w kostiumie ;) Dziewczyny czekam na was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrinaaa
Ja już od miesiąca nie mogę się zmotywować żeby coś ze sobą zrobić...Zawsze byłam aż za chuda, a teraz nie wiem dlaczego dostałam taki brzuch :/ Chodzi w zasadzie tylko o brzuch i uda!Mam 160cm i ważę 56,5kg a zawsze ważyłam 49... Moze się zmotywuje i zabiorę się za A6W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fajnie by było z tego co oglądałam to daje fajne efekty, cudów oczywiście nie robi ale i tak daje podobno dużo. Ja ćwiczę z filmikami dziewczyny fitappy, nawet fajnie się z nią ćwiczy każdy dzień ma osobny filmik polecam. Robiłaś już kiedyś jakieś ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zrobilam kilka podejsc do a6w i od ktoregos dnia cwiczenia staja sie za ciezkie dla mnie do wykonania i odpuszczam. Duzo lepszy jest za to trening Chodakowskiej. Zawsze 40 min., zawsze ten sam zestaw cwiczen i ja jestem po 6 terningu i juz widze efekty. Polecam stokroc bardziej niz a6w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę poczytać o nim przyznam się że pierwszy raz słyszę mam nadzieję że są jakieś filmiki do tego, a co do trudności to właśnie mam nadzieję że tym razem mi się uda jest to moje 2 podejście dlatego szukam tu min. wsparcia ;) myślę że dam radę ... ale trening Chodakowskiej z chęcią zobaczę bo szukam jakiś ćwiczeń na 2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sobie o nim poczytałam fajnie wygląda jak mi się uda to kupię płytkę tylko nie mam pojęcia czy jeszcze dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..........i właśnie zakupiłam gazetkę z płytką :P ciekawa jestem co z tego będzie wieczorkiem zaczynam ćwiczyć...ćwiczy może ktoś też chodakowską ? czekam na opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jest mały problem tam nie ma filmu:( a ja właśnie poluje na jakiś filmik na dvd do ćwiczeń, jakoś lepiej mi wtedy idzie :) a ty ile już ćwiczysz jak efekty ile razy w tygodniu? ze strony czy z filmiku? wiem dużo pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam gazete z plyta, bo filmik na stronie pojawil sie dopiero wczoraj. Ja jestem po 6 treningu. Cwicze dwa dni i jeden dzien przerwy, pozniej znow dwa dni cwicze i jeden przerwa. Ja pierwsze efekty zauwazylam juz dzis(wczoraj mialam 6 trening). Do cwiczen przeszlam na diete. 2,5 litra wody dziennie, zero slodyczy i gazowancow, nie jem bialego pieczywa Nie waze sie wiec nie wiem czy schudlam, ale dzis spodnie spadaja mi z tylka a brzuch zaczyna nabierac rzeźby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie czytać o takich efektach, ja mam podobną zasadę co do odżywiania :) dzisiaj wieczorem pierwszy trening mam nadzieję że dam radę. Nie wiem tylko czy ćwiczyć z ciężarkami czy bez, chyba na początek zacznę na spokojnie i zobaczę co dalej:\ fajnie by było wymodelować sobie trochę sylwetkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij bez. Cwiczenia wygladaja niewinnie, ale skonczysz wymeczona i upocona. Tylko pamietaj zeby caly czas mocno napinac brzuch, bo jak bedziesz robila bez mocnego napinania brzucha to i po 100 treningach nie bedzie efektow. Im mocniej napinasz brzuch tym szybciej osiagniesz cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po pierwszej serii ćwiczeń :) muszę przyznać że dają w kość niby nic a gdy się zacznie to je czuć. Będę kontynuować na pewno te ćwiczenia są fajne ale z a6w nie zrezygnuję jak na razie ;) zobaczymy co z tego będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1987
hej dziewczyny, zagladacie jeszcze tutaj?? jak tam wasze efekty?? moze ja tez dolacze do was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja roobie A6W bo 4 dniach ubyło mi 2 cm i już widać mięśnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logitechh
ja juz kiedys wykonywalam a6w i widzialam efekty po 14 dniach bo do tego momentu dotrwalam :) teraz strasznie schudlam i postanowilam wyrobic sobie brzuszek znowu zaczynajac weidera. i powiem Wam, efekty są juz po 4 dniach moze tez i dlatego ze jestem aktywna sportowo i tancze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie radzę robić...Rozwala cały kręgosłup.Polecam ABS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna850608
jestem na 31 dniu czyli jest juz po 20 powtórzen...efekty jakies widze ale szalu nie ma chociaz nie specjalnie trzymam sie diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×