Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeciwko pracodawcom

Bezrobotni nie dajmy sie pracodawcom niszczyc! Zrobilam to co trzeba

Polecane posty

Gość przeciwko pracodawcom

Bezrobotni nie dajmy sie pracodawcom niszczyc! Zrobilam to co trzeba Trzy tygodnie temu baby z urzedu pracy daly mi skierowanie na staz do sklepu spozywczo-przemyslowego. To byl dosc duzy sklep bo i slodycze i wedliny i warzywa oraz takie rzeczy jak koldry, zabawki, reczniki itp. Pracodawca nie przyjal mnie Stwierdzil ze brak mi doswiadczenie A ja zdobylam kilka informacji na jego temat ze u niego pracuja osoba na czarno i postanowilam zawiadomic urzad skarbowy ze zatrudnia na czarno ludzi jak i sanepid ze jedzenie ma nie swieze, ze jest tam mnostwo szczurów i zapamieta tą lekcje na całe życie Czy dobrze zrobiłam? myślę że tak i mam 100% racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwko pracodawcom
Jeszcze po ludziach opowiadam na ten sklep że tam mają zepsuty towar nie tylko ten żywnościowy ale również ten przemysłowy. Że kupiłam tam wadliwą żarówke, że kupiłam tam przeterminowe krokiety itp :) Bo i po co mi doświadczenie na staż???? chce doświadczonego niech bierze pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikiytaaj
A pomyslałas ze ktos przez Ciebie straci prace !!! widocznie zgadza sie na prace na czarno , niestety w takich czasach zyjemy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak jasne, mścij się
na każdym kto Cie nie zatrudni. Pewnie przez Ciebie Ci co pracują na czarno - stracą pracę. A Ty jezeli zgłosiłaś to pod swoim nazwiskiem to tylko sobie zrobisz super opinię :/ A jezeli anonimowo to facet nawet nie bedzie wiedzial ze to zgloszenie to jakis odwet za to ze Cie ni zatrudnił. Ile masz lat dziewczynko? Dorosły człowiek się tak nie zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!wow
bardzo dobrze zrobilas! chociazby z tego wzgledu, ze byc moze kontrol/sanepid wyeliminuje soprzedaz starego jedzenia, ktore my kupujemy! brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @autorka
Takie jak ty to pracodawca wyczuwa na kilometr i jak grzeczny to mówi że nie masz doświadczenia, jak mniej grzeczny to od razu na kopach wyskakujesz gdy tylko śmierdzący ryj otworzysz. Takie jak ty skazane na śmierć głodową gdy już mamusi i tatusia zabraknie na tym świecie. Co za dziadostwo dorosło do wieku pełnoletniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaczkodziwaczKO
jak ja nie lubię takich "polaczków" jak autorka tematu... nie udało jej się dostać do pracy bo miała za niskie kwalifikacje to poszła i obrobiła im dupę. super, jest się czym chwalić, naprawdę! sama nie masz to niech i inni nie maja, co nie? wredny fałszywiec, utopiłabym na wiosnę jak marzannę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaczkodziwaczKO
.. mi to się kojarzy z czasami dzieciństwa, z tymi koleżankami co jak się z nimi nikt nie chciał bawić to poszły i się mamusi poskarżyły. no kocham po prostu, kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczi*
Ale pracodawcy tez przeginają pałę jak tak dalej będzie to większośc młodych emigruje bo tu nikt nie dostanie nawet głupiego stazu bo nie ma doświadczenia!a to jest raczej kwestia kilku dni żeby kogos przyuczyć więc może bez przesady!!!ale co do tego mszczenia się potem to nie jestem zwolenniczką bo miałam już raz taki przypadek i potem same tylko problemy ale także w zaleznosci od sytuacji.Najgorsze co mozna to jak taki pseudopracodawca jeden z drugim bierze człowieka na 2,3 dni nawet nie zapłaci sajonara i następny w ten sposób ma darmową siłę roboczą nawet rok albo i dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwko pracodawcom
Jak mam za niskie kwalifikacje? Mam średnie wykształcenie, doświadczenia może nie mam bo jest po szkole ale dawniej w takich sklepach pracowały dziewuchy po zawodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś tak było, że jednym z warunków przyjecia na staż był właśnie BRAK doświadczenia. To się zmieniło? Teraz nawet na staż trzeba mieć jakąś praktykę???? A ja uwazam że koleżanka dobrze zrobiła. My Polacy zwykle siedzimy cicho, i dlatego pracodawcy robią, co chcą. MIlczenie oznacza zgodę, wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osóbka:)
to załoz firme i ją prowadz .w naszym kochanym kraju widac nie masz o tym zielonego pojecia..Pracodawca jest szefem i za całosc i jakosc i ludzi to on odpowiada i do swojej firmy to zatrudnia kogo o n chce....dziecko kochane ...pretensje to .... powinno sie miec do panstwa!!!!! ze taki bajzel jest i pracy nie ma ... a nie do pracodawców co ilus tysiacom ludzi daje prace bo panstwej pracy bardzo mało bo wsio wysprzedaja i nic sie nie opłaca taka ich gadka ...takze sie zastanów zanim ludzi zaczniesz obrazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwko pracodawcom
dlatego jestem za tym by wszystkie te firmy wziac i upaństwowic i żeby było tak jak za komuny. Czy się leży, czy się siedzi 2 patyki się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaczkodziwaczKO
masz średnie wykształcenie i nic więcej? to masz zajebiste doświadczenie, doprawdy ;) a co do okradania- zgadzam się z powyższa odpowiedzia. zastanówcie się KTO KOGO OKRADA. Ja rozumiem osoby które kombinują, przenosza firmę na wyspy albo unikają podatków. każdy normalny człowiek broni swój majątek przed okradaniem. dla mnie stawki samego choćby ZUSu są chore. a co z ZUSu mamy? no. chyba nie mam nic wiecej do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njdfdflkiaoihfeoireg
Bardzo dobrze - jezeli ktos potraktuje mnie nieodpowiednio, to odplacam tak, aby tego pozalowal. Kazda (niekryminalna) metoda jest dobra. Tylko tak bedac slabszym mozna sie skutecznie bronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaczkodziwaczKO
będąc słabszym i głupim. ( no a przy tym zajebiście doświadczonym- jak autorka tematu. w końcu wykształcenie średnie w dzisiejszych czasach to mega wysokie kwalifikacje)k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi cos.
Same buraki maja spozywke, wiesz kogo oni zatrudniaja pijakow bo taki pijaczek za butelke wina im bedzie pracoqwał. pracowlam kiedys w spozywce bardzo szanowali dziewczyne ktora wiecznie byla na kacu, i ich okradała ale za to nie kłociła sie o kase. Ja nie chciałam w ten sposob i bez umowy wiec sie zwolniłam. Ja bym powiedział ze zwolnili cie dlatego bo mialas swoje zdanie i pewnie twoje wyobrazenie o pracy i warunkach jakie ci powinni zaproponowac (czyli zaopene normalnych) dla nich były nie do osiagniecia. jakie to trzeba mie c dowiadczenie w spozywce rozladowac chcleb pieczywo, przyjac pare butelek po piwie, ukroic wedline no i wprowadzic to na kase ludzie przestancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi cos.
co do pracodawcow ktorzy zrzedza ze ciezko jest utrzymac pracownika,. Przeciez nie od dzis wiadomo jak dziala kodeks pracy i co nalezy zapewnic pracownikowi. . Jesli nie jestes w stanie zapewnic mu odpowiednich warunkow, i normalnej placy to logiczne ze cie na niego nie stac. pracuj sam na swoim, a nie robisz rekrutacje i liczysz na to ze trafi sie jakis murzyn ktory bedzie zapierdała za grosze, to juz nie te czasy ludzie sa bradizj swiadomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeboben
BEZ JAJ - na staż z publicznych pieniędzy kierowane są osoby bez doświadczenia, to nie jest oferta pracy, tudzież metoda na darmową siłę roboczą a praktyczne szkolenie. Według mnie nie miał prawa tego tak uzasadnić, ale skoro może sobie wybrać stażystę to uzasadni inaczej, bardziej poprawnie. Nie wygrasz. Nie wiem jak jest natomiast z udowodnieniem tego o co go oskarżasz. Być może będzie to nie możliwe (praca kogoś na czarno), ale szczury zawsze możesz sfotografować i iść do gazety, bądź wrzucić do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6666
co kogo to obchodzi ze tych...frajer..nie stac na oplacanie ...w takim wypadku niech swoje rodziny zatrudniaja na czarno bo nie po to jest kodex pracy .... zniszczyc tych oszustow podatkowyvh ktorzy tez okradaja zus-i i za msrne grosze kaza nam zapierniczac pozdrawiam gastro p....w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5511
To nie Afryka zeby ludzie za 7 zl pracowali na ,,Czarno" dostosowywali sie do ich potrzeb i godzin pracy ,gdzie sami sa nieuczciwi nie oplacajac Zus-u i Skarbowki . Tania sile robacza niech sxukaja wsrod Swoich najblizsxych skoro ich nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sklepu to trzeba mieć doświadczenie, a jakie kwalifikacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, jak można dostać skierowanie na staż, a nie zostać na niego przyjętym? To chyba powinno być jakoś ustalone pomiędzy pracodawcą, a PUP? Niemniej jednak uważam, ze zrobiłaś DOBRZE. Szeptany marketing na temat zepsutych żarówek i krokietów może sobie odpuść, ale jezeli gość faktycznie sprzedaje przeterminowane żarcie, czy zatrudnia ludzi na czarno, ktoś powinien się o tym dowiedzieć. jezeli nie bedzie się zgłaszac takich przypadków, to dalej bedzie takie dziadostwo, jak jest, dalej bedzie groszowa płaca, śmieciówki, wyzysk itd. Takie sytuacje występują tylko i wyłącznie dlatego, ze ludzie się na to godzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laura diaz, Twoja corka urodzila się 1 dzień po moim synu - ur 10.08.2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×