Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

rzanuaria nie zadręczaj się..;) Na Cb też na pewno przyjdzie czas, tak samo jak i na mnie :) widocznie tak musi być :) Może jak będziemy się dłużej starać to bardziej docenimy ten cud i nie będziemy narzekać potem na mdłości, zawroty głowy, itd. :D Miłego wieczora :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Racja:) ale i tak nie mogę sie doczekać kiedy zrobię test:) ja sie chyba nie zmienię. Tez tak macie ze se doszukujwcie objawów ciazowych u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Ja nie mam żadnych więc nie mam sie czego uczepic;))Szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,może w mojej sytuacji to nieodpowiedzialne (stram się o dziecko i td) ale dzis wyjątkowo wypilam piwko i niezdrowo się podpilam, bo pije bardzo rzadko i malo mi trzeba :P ale już musiałam wyluzowac, bo tak : nie wychodzi mi zajść w ciąże to problem numer jeden, do tego dochodzą problemy następujące: przygotowania do ślubu (zawsze duży stres) praca dyplomowa, problemy w pracy, a własciwie z przejsciem od stażu na normalna pracę, do tego strzeliło mi zeby zrobic prawo jazdy, iż ponieważ jestem n atyle genialna że mam samochod, a prawa jazdy nie, bo mialam jako dziecko wypadek i panicznie się balam kierownicy, teraz jednak jezdze i nawet dobrze mi wychodzi z Bożą pomocą, ale powim wam tyle,ze my tu się wszystkie zamartwiamy a moja siostra cioteczna starała się o pierwszego dzidziusia 5 lat(mąż miał problemy z nasieniem), a później po nieudanej cesarce, przynajmniej tak jej gin twierdzi miala dwa poronienia z tego drugie na takim terminie że maluszek już był prawie zdolny do życia, ale nie udało się ją odratowac. Wiem że wszystkie cierpimy, ktoś mniej ktoś bardziej, ale łączy nas niesamowity ból, który może zrozumieć tylko kobieta która pragnie mieć dzicko, a nie potrafi, a wokól tyle jest kobiet co nie chcą tych dzieci i zachodzą w ciąże ot tak po prostu. Ja naprzykład teraz mam do czynienia z dziecmi upośledzonymi(pracuję z nimi) i jeden chłopaczek jest w domu dziecka, przy zywych rodzicach, matka siedzi u nas przy macdonaldzie prosi o kase na wodę,a maluszek taki świetny, super chłopak, wiadomo ma upośledzenie umiarkowane, ale jest taki kochany,że łzy mi lecą na samą myśl o nim jest całkiem zaniedbany, ma bardzo dobrą opiekunkę w domu dziecka, ale ilu ona ich tam ma do opieki, szok, ja mu juz pare razy obcinałam nożyczkami do papieru paznokcie, bo się zalił że nikt mu nie pomaga, nie zawsze też ma kanapkę do szkoly, a siedzi tam prawie cały dzien i jedo matka ma nie tylko jego. Na mój rozum to jest szalenie nie sprawiedliwe że ona ma dzieci, a takie jak my nie... Ale drogi boga są nieznane, nie wiem czy jesteście wierzące może kogoś obrazam swoimi wypowiedziami, przepraaszam odrazu, ale jestem osobą wierzącą i wiem że ta moja wypowiedz moze wzbudzic wiele kontrowersji, ale wiem że na każdą przyjdzie czas. Nie mamy prawa się poddawać, poniewarz nasz los choć jest uscielony w tym momęcia cierniami jest tym własciwym losem, i skoro kochacie swoich narzezonych, lub mężow, to starajcie się o stworzenie rodziny pełnej, i nam się uda! Jestem pewna, zapewne, niektóre pozachodza w ciąże już w tym roku, niektóre będą czekału jeszcze jakiś czas, ale trzymajmy się razem! Dzielmy się sukcesami i nie wspierajmy się na wzajem, bo często zwykłe "jestem z tobą" jest tym czego naprawde trzeba ! P.S. Pzepraszam za koslawe pismo, ale jak pisalam wcześniej, alkochol zrobił swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzanuaria ja doszukiwalam sie objawow w pierwszym cyklu, natomiast teraz juz nie ;) tez czekalam juz z niecierpliwoscia by zrobic test, ale @ mnie wyprzedzila :D bubblegum ja tez jestem osoba wierzaca i wierze , ze uda nam sie jak przyjdzie na nas pora :) znam taka pania co ma 14 dzieci. . najstarsze 22 najmlodsze niedawno sie urodzilo:/ rodzice nie pracuja , starsze dzieci tez siedza w dumu, bieda brud , dzieci chodza kradna obdarte :/ aż strach patrzeć , i taka kobieta praktycznie bez przerw jest albo w ciąży albo z maleństwami :/ Mam nadzieję, że nie będziemy musiały długo czekać na ten maleńki cud:) Byłam dziś w szpitalu i było pełno kobiet u gina ciężarnych Taki piękny widok;) siedzieliśmy z narzeczonym w aucie i patrzeliśmy jak para wyszła ze szpitala, ojciec uśmiechnięty od ucha do ucha niósł w nosidełku maluszka, a matka z tyłku obolała po porodzie :) ojciec taki szczęśliwy, że już zapomniał o żonie :D taki widok ahh aż mojemu B. łza się zakręciła w oku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki starające się o dzidziusia:) Mam nadzieję,że można się dołączyć?:)My staramy sie dopiero drugi cykl.W sierpniu się pobieramy więc uznaliśmy,że już pora:)może być ciężko,bo mam 32lata mimo wszystko jestem dobrej myśli.do @ jeszcze sporo czasu,bo 6 czerwca ma być liczę jednak,że może tym razem się udało.Najgrosze jest te czekanie od @ do @ i doszukiwanie u siebie objawów:)życzę wszystkim dużo szczęscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj, Dziewczyny! A co powiecie na remat refleksologii? Ja byłam wczoraj na pierwszym zabiegu. Okazało sie ze przysadka mi nieprawidłowo funkcjonuje. I ze mam coś z jajnikami (bardziej z lewym). I wiele innych nie związanych z tematem spraw. Ja jestem szczerze zaskoczona ze na podstawie dotykania stóp tyle można sie dowiedzieć o człowieku. Mam nadzieje zę te zabiegi mi pomogą. Dostałam zadnie domowe any masowa określona punkty. Z tego co ta pani mówiła kilu kobietom udało sie począć po tych zabiegach a dwóm panom znacząco poprawiała sie jakoś nasienia. A wszystko dzięki masażowi stóp!!! Mówię wam jestem tak podekscytowana i czuję ze na jesień sie nam uda. Próbowała któraś refleksologii tj. naturalnych zdolności odbudowy organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koara a jak tam diane stosujesz? Jak odczucia? o refleksologii nic nie słyszałam, ciekawy temat :) BetiGl! witaj w gronie;) oj ta @ to już wykańcza człowieka;/ trzymam kciuki, żeby tym razem się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..jestem w trakcie @, ale trochę dziwna jest :/ Mam ją zazwyczaj dosyć obfitą, ok.7 dni z plamieniem..a teraz mam 3 dzień cyklu i już dziś na wkładce :/ a pierwsze trzy dni to była podpaska co 3-4 godz. wymieniana. Nie wiem co o tym sądzić?? :/ Pierwszy i drugi dzień to nie było plamienie tylko normalna miesiączka mniej obfita niż zawsze, ale była :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Witam betigl! To widzę ze mamy taki sam staż starania sie o bobo:))) ja za tydzień test Mam zrobic ale żadnych objawów nie czuje, wiem ze to za wcześnie ale wiecie jak jest:o Pomarańczka ja tez ostatni cykl miałam bardzo krOtki i czytałam gdzieś ze jak ma sie okres to może jednak to ciaza i przyznam ze sie ludzilam...ale teraz myśle Ze była krótsza i mniej intensywna ze względu na stres(chyba). Bubblegum wzruszyla mnie twoja wypowiedz.. Oczywiście masz racje. Niestety tak jest za dopóki nas nie dotknie jakaś tragedia to często nie doceniamy tego co mamy.. Ale fajnie ze możemy sie tu wygadac. Ja naprawdę czuje ulgę:) dzięki Wam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka92 Diane ciągle w użyciu. Nie odczuwam skutków ubocznych (2piguka 2opakowanie). oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,ja mam dziś dostać @,ale jak na razie cisza. Jak jutro jej nie dostanę to w sobotę testuję. Bo mam zawsze cykle 28 lub 29 dni. Ale znając moje szczęście to na pewno przyjdzie. A tak to zero jakichkolwiek objawów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. może to stres, ale nigdy tak nie miałam :/ Chociaż w tamtym miesiącu też się naczytałam, że w czasie ciąży można mieć @ i moje dwie koleżanki też mi opowiadały, że miały do 4 miesiąca i po @ zrobiłam test, ale był negatywny :/ pewnie teraz też nie wytrzymam i zrobię dla pewności ;) donusia trzymam kciuki, żebyś nie dostała tej wredziuli :) Mam nadzieję, że CI się udało ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Hej:) jednym z objawów są na dziale bólach piersi. Ja nigdy nie mam takich nawet przed okresem więc jak bedą mnie bolaly to wtedy jest nadzieja:) moja koleżanka mówiła ze właśnie nigdy ja nie bolaly przed okresem a wtedy jak czekała na okres a była juz w ciąży to miała strasznie śpi spuchnietee i jej skutki strasznie sterczaly;) ale ja głupoty pisze wiem! Ale wy mnie za to nie skarcicie więc czuje sie bezkarna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Chodziło mi o sutki a nie skutki oczywiście:) wcześniej tez jakaś face walnelam w pisowni. Sorki ale to wina słownika który sie rządzi w moim telefonie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja coraz blizej poniedziałku-wtorku !!!:O i sie okaze w oczekiwaniu jak na jakąs bitwe no w zasadzie wojne o wszystko ale o TAK albo o NIE zrobilabym jutro bete hcg bo to juz 11 dzien bedzie po ale poczekam do przyjscia@ albo nie przyjscia ból brzucha jest wczoraj byl straszny jajniki tez nigdy tak nie mialam dzis nawet tez pobolewal mam nadzieje ze moze mala istotka sie zadomowila ahh okaze sie za pare dni niech ten czas leci szybciej:O ale lepiej sie rozczarowac mile niz nie miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Kochane, dzieje sie ze mną coś dziwnego jak mi ktoś z was nie wytłumaczy co to mozę być to lece do lekarza, sprawa wyglada następująco, mam bardzo regularne cykle praktycznie bez plamienia, wręcz ksiązkowe, mam dostać @ 7 czerwca, a teraz jestem kilka dni po owulacji i mam jakies dziwne plamienie, nie jest ot @ bo bardzo malutko plamie i nie boli mnie brzuch, i czasu jeszcze sporo do 7 czerwca, nie weim co myslec nigdy mi się taki cos nie zdażalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm skoro masz dostac@ 7 czerwca to teoretycznie możesz mieć jeszcze dni płodne i takie plamienia gdzieś czytałam mogą być okoloowulacyjne.U niektórych kobiet pojawiaja sie w okresie owulacyjnym ale nie wiem mogę się mylić.Ja mam @ dostac dzień przed Tobą i od wczoraj czuję jakieś kłucie w prawym jajniku.Owulacje wydaje mi się miałam na objawy ciążowe troszkę za wcześnie ale tez mam nadzieję,że może jednak coś się zaczyna dziać :) A jak z temperatura?mierzycie sobie regularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 3mam za Was kciuki! :* Może Wam się udało, mi się już miesiączka skończyła ( baaardzo dziwne). Nie wiem, czy warto robić ten test:/ bubblegum no ja też nie miałam nigdy żadnych plamień między @ :/ więc nie wiem co to może być, ale myślę, że powinnaś udać się do gina, bo to nigdy nic nie wiadomo:/ Tak to odpowie co i jak i będziesz spokojniejsza :) Ja mam dziś bardzo stresujący dzień :( .. ważny exam . Miłego dnia kobietki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Pomarańczka powodzenia na egzaminie!! Bubblegum ja tez miałam plamienia podczas owulacji. Zdarzyło mi sie w t cyklu ale wcześniej nigdy. Paula trzymam mocno kciuki. Robisz test w pon/wtorek czy czekasz na okres? Myślicie ze jest sens robić test wcześniej niż w dniu spodziewano miesiączki? Super pogoda. Życzę wam miłego weekendu. Odpoczywajcie i leniuchujcie w słońcu! Trzymajcie sie ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Jeszcze nie robiliśmy właśnie żadnych badań ale mój ginekolog mówi żeby jeszcze zaczekać z badaniami. A owulacje owszem mam... Teraz akurat jest taki czas że mam lekką nadzieje że może się wkońcu udało... Ale nie chcę się znowu rozczarować ... Cykle mam zazwyczaj 25-26 dniowe obecnie jest 29dc a okresu nie widać mimo wszystko mam cały czas uczucie jakbym zaraz miała go dostać ... Zawsze okres zwiastuje mi mocny ból brzucha... Obecnie czuje lekkie skurcze w podbrzuszu... i oczywiście obolałe piersi po za tym to chyba nic ... No może ciut senna jestem zdarza mi się przysnąć w ciągu dnia :P ... Boje się zrobić test ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzanuaria dziękuję!:* zdałam na 4:D Myślę, że nie ma sensu robić przed spodziewaną miesiączką, zależy kiedy dochodzi do zapłodnienia , bo nie raaz jeszcze parę dni po spodziewanej miesiączce wyjdzie negativ :/ Ja jednak zrezygnowałam z tego testu, B. mnie przekonał, żebym nie przesadzała :) może to przez te egzaminy miałam 2 dniową miesiączkę ;) ale chociaż skorzystałam na tym:D mieć 7dni, a 2 :D Polariska to 3mam za Cb kciuki, a może się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny hmmm nie bede robic przed @ zreszta nawet jak bym byla w ciazy to nie wiem czy bym potrafila uwierzyc w to jednak 4lata srobilo swoje za duzo rozczarowan juz przezylam napewno jakby co to po terminie @ u mnie to co 28 dni rzadko co 29 wiec jak by nie przyszla @ to pojde na bete hcg w dniu dziecka w piatek marze zeby koszmar sie w koncu skonczyl zobaczymy teraz wariuje i to csekanie jest dobijajace :o jak na jakis wyrok wiec albo to beda lzy wielkiego szczescia i nie diowierzania albo lzy porazki mimo wszystko ze licze sie z tym ze moze sie udac ale yo tez kosztuje prawie 900zl jedno podejscia i kazda kolejna kolejna proba 900 zl:o samo leczenie badania juz mnie sporo kosztowalo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Cię Paula,że jeszcze dajesz radę. $ lata to strasznie długo. Nie wiem co ja bym zrobiła gdybym tyle musiała czekać i nie mieć ciągle pewności,że się udało. 3mam za Ciebie kciuki. Wierzę,że w końcu Ci sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj miałam dostać @ i jak na razie ciągle jej nie dostałam. U mnie to się prawie nie zdarza żeby mi się @ spóźniała. Dziś rano robiłam test,ale była jedna kreska. Więc nie wiem o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Paula może będziesz miała prezent na dzień dziecka:) byłoby wspaniale!! Donusia może jest tak jak Pomarańczka mówi ze nawet jak jesteś to mam za niski poziom hormonu i nie wykazuje. Fakt , mojej szwagierve dopiero wykazało w 3ecim tygodniu. Chociaż niektóre dziewczyny mówią ze im juz tygodniu wykazało więc widać ze to zależy od organizmu. Mam nadzieje ze w twoim przypadku masz po prostu za niski poziom hormonu jak narazie;)) Gratulacje Pomarańczka!(zdolniachaaaa!) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! :) Paula, ale byś miała świetny prezent, dowiedzieć się tego w Dzień Dziecka :) Największy prezent w życiu na tą okazję :) Donusia poczekaj trochę cierpliwie:) parę dni i jak nie dostaniesz, zrób test ;) Oby Wam się udało ! :) trzymam kciuki, taka piękna pogoda :) Wczoraj zarezerwowaliśmy sobie pobyt w ośrodku wczasowym w Mikołajkach po naszym ślubie :) taki skrócony miesiąc miodowy - bo jedziemy na tydzień :) już się nie mogę doczekać:) Miłego dzionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Ja jak na razie dalej okresu nie dostałam jest to już 30dc ... zaczynam nabierać jakiejś nadziei że może wkońcu się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w tym miesiącu dostałam go w 33dc:/ a też miałam regularne ;) Pewnie przez stres mi się przesunął :/ A już miałam coraz większą nadzieję :) Mam nadzieję , że Twoje opóźnienie będzie trwało 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×