Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Witam! Czy można się dołączyć ? Jestem mamusią córeczki z listopada 2009 ale właśnie podjęliśmy decyzję o staraniach o rodzeństwo dla młodej :) Z Martysią nie było łatwo, bo staraliśmy się od września 2007 a udało się dopiero w lutym 2009. miałam wcześniej dwa poronienia, potem problemy z hormonami! no, ale w końcu się udało! teraz liczę na to, że pójdzie szybciej. znów biorę leki na obniżenie prolaktyny (bo jej za wysoki poziom blokuje owulację) + dodatkowo wiesiołek :) od jutra zaczynam monitoring cyklu. staramy się od stycznia choć tak na poważnie od kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wszystkie :* U mnie im bliżej slubu tym większa panika :P Mam już sukienke i buty i wiązankę, wszystko niby jest a i tak strach :) Mamy wesele na 100 osób, mieliśmy oszczędzic na weselu i najwyzej pojechac sobie w podroz poźniej, ale rodzice zaczeli krecic nosami, ze skoro sie zdecydowalismy to ma byc impreza i teraz cala kasa pojdzie na wesele , wstepnie liczylismy to wychodzi coś okolo 30 tys:( albo i więcej bedzie.. ech ale jak sie mówi raz w zyciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witam dziendoberek!!!!! no masz racje jak to sie mowi raz w zyciu .....my nie chcielismy duzego wesela co prawda ludzie by sie znalezli ale .....to bylo Boze Narodzenie a i tak nam sporo ludzi odmowilo bo mialo byc 30 osob ale imprezka byla swietna i powiem Wam szczerze ze chetnie bym ja powtorzyla tak mi sie podobalo a to chyba najwazniejsze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) My na szczeście sami sobie ustalaliśmy liczbę gości i całą resztę,bo też we własnym zakresie robimy wesele.Nikt nam się niestety nie dołoży więc tak się odkłada i oszczędza na wszystkim .Chcielismy uniknąć narzucania nam co i jak mamy robić.Gości będzie tak ok 50.Nie chcieliśmy zapraszać ludzi z którymi nie ma się praktycznie kontaktu,taka rodzina tylko z nazwy:) Zostały nam dwa miesiące.Wiekszość już mamy,zostały jakieś szczegóły jak...garnitur dla pana młodego :D ale i to ogarniemy w najbliższym tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
A ja właśnie mialam zawsze co 24-26 dni ... a teraz jest już 33 :) I wieeeszzz nie wytrzymałam i zrobiłam ten test ... i nie wiem co mam myśleć :( ... Wyszła drruga bladziusia kreseczka ... powtórzyłam drugi innej firmy i wyszło podobnie ... w środę idę do lekarza także może coś się już dowiem :) Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polariska jak wyszła druga blada kreska to jesteś w ciąży. Powtórz test za 2 dni i jak wyjdzie tak samo to możesz mieć pewność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie jesteś w ciąży ;D podobno nawet jak jest słabo widoczna to się liczy :) powtórz za kilka dni i biegnij do lekarza i daj znać co i jak:)ja trzymię kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
i ja tez trzymam kciukasy zeby sie udalo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Dzięki dziewczynki za wsparcie :):* Jestem u was od nie dawna a tak ciepło mnie przyjęłyście :* na pewno dam znać co i jak ;) jutro mam wizytę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz jak tylko coś będziesz wiedziała daj znać:)Mam nadzieję,że potwierdzi ciąże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
Hej dziewczyny! Wiem że trochę późno tu trafiłam ale też staram się o dzidzię i chętnie do was dołącze jeśli mnie przygarniecie;) Ja bardzo pragnę zajść w ciążę ale powoli tracę nadzieję że kiedykolwiek się uda:( Kocham się z moim partnerem od 4 lat bez zabezpieczenia i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej Molly pewnie ze cie przygarniemy opowiedz nam cs wiecej jakies badania i inne sprawy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mogę się do Was dołączyć? my niedawno zaczęliśmy się starać, dopiero 2 cykle minęły. lekarz mówił, że wszystko jest ok tylko trochę czasu i się uda. Ale się nie udaje, Wiem, że mało czasu minęło ale ja strasznie niecierpliwa jestem i bardzo chce już mieć bobasa. jak oglądam filmy z niemowlakami to ryczę ja bóbr. w czerwcu mam kolejną wizytę z szerszym zakresem badań. Bardzo liczę, że może miesiąc dwa i się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no to musisz byc cierpliwa niestety 2 m-ce to bardzo malo niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
Dziękuje że mogę się przyłączyc :) No więc zacznę od tego że wstyd mi się przyznać ale jeszcze nie odwiedziłam żadnego ginekologa a to zapewne pierwszy krok starań. Mam zawsze regularne @ co 28 dni cóż więcej mogę powiedzieć bez badań... Nigdy bym nie pomyślała że to będzie takie trudne, sama mam 4 młodszego rodzeństwa moja mama nie miała problemów ale nie mnie osądzać że jak ona ich nie miała to i ja nie będę mieć..zawsze czekam z niecierpliwością ale jedyne co przychodzi to @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Hania :) no oby, oby . Każdy by tak chciał i, żeby od razu się znalazło, ale tak ni ma ;/ trzeba powalczyć o cud :) życzę Ci powodzenia tak jak każdej tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no to znajdz dobrego lekarza od leczenia nieplodnosci zleci ci napewno badania hormonalne i badania droznosci jajowodow napisz skad jestes moze ktoras z nas jest z okolic i poda ci namiary na lekarza a ile masz latek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
Okolice Elbląga, Olsztyna a jeszcze dalej Gdańska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
A lat tyle co pomarańczka czyli 22 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no ta ja ci nie pomoge bo zupelnie inna strona polski ja z Lubuskiego a dokladniej z Gorzowa wiec troche daleko...... jesli tyle czasu sie nie udaje mysle ze powinnas isc naprawde do lekarza ja mialam podobnie nie staralismy sie az tak bardzo wiec chodzilam do lekarza na kontrole tylko.......no a pozniej sie okazalo wodniak na jajniku operacje mialam i droznosc mi robili a teraz w lipcu do laparoskopii sie bede szykowac......do tego prolaktyna za wysoka i na tabl caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly no ja mam 90 km do Olsztyna ;) ale niestety nic Ci nie poradzę, bo jeszcze się nie leczę, mam tylko jedego gina do którego chodzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
z Gorzowa bo za mezem poszlam hahhaah ale wogole jestem ze SZczecina i tam sie lecze mam tam dobrego specjaliste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polariska
Wiecie moje Kochane rozmawiałam dużo ze swoją ciocią ... i ona twierdzi że czasami tylko mała błahostka a utrudni niesamowicie ... Więc warto się przebadać nawet zwykłe badanie hormonów może tam być coś ciut nie tak i buba nie koniecznie od razu coś bardzo złego :) Ale i tak bywa jak zresztą dziewczynki tutaj które też bardzo długo się starają i wiele przeszły :(( Nie warto tak długo czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
naprawdę ci współczuję ale wierze że ci się uda życzę ci tego z całego serducha jak i wszystkim staraczkom!!!;* Masz rację w końcu muszę pójść do lekarza.. boję się tylko jakiejś złej wieści. Poczekam tylko na chłopaka aż wróci z Wa-wy i zaczniemy razem działać w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
Pierwszy raz korzystam z forum i miło się robi na duszy gdy ktoś taki jak wy potrafi cokolwiek doradzić:) Jedyną osoba z która mogę poruszać takie tematy jest mój chłopak ale on nie ma takiej wiedzy jak kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polariska no tak ,ale lekarze każą działać dopiero po roku starań :/ bo zdrowa normalna para ma tyle czasu na poczęcie ;) Ty to już pewnie nie masz tego problemu:** molly tak , łatwiej jak się z kimś skontaktuję , z kimś kto jest w tej samej sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
Może tego typu kontakt mi pomoże wesprze choć trochę ;) pomaranczka długo już się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×