Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość Gość
pomarańczka do mnie tez nie dochodzilo ja wlasnie wrocilam z wyglupow nad Renem mam tu taka fajna kolezanke jezdzimy sobie owerkami fajnie bylo ale coz .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jak byłam w pracy to sobie myślałam o tym,że to takie dziwne,że juz za kilka dni bede miała męża i że będę czyjąś żoną:)Ale fajna jest ta myśl,że już zawsze będziemy razem i że dla siebie będziemy najważniejsi:-)Chciałabym tylko żebyśmy szybko mieli dzidzię.Może w noc poślubną coś się uda hehe?A tak to nie chce mi się już chodzić do pracy,bo zamiast myśleć o pracy to myśle o ślubie i urlopie. A jeszcze 4 dni pracy mi zostały:( Kilka dni temu sunia mojej siosty urodziła 2 szczeniaki.Są przekochane i przeslodkie.A sunia tak się nimi opiekuje,że jak to zobaczyłam to aż się wzruszyłam.Cudowny widok.To niesamowite,że psy mają taki instynkt macierzyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W noc poslubną to Ty już nie będziesz miała mocy na figle :-D To TYLKO 4 dni, dasz radę. Ja też 7go idę na wesele i chociaż nie swoje, to wypiję Twoje zdrowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamisia i za moje nie zapomninij :) też tak właśnie pomyślałam, że po tym wszystkim to tylko spać będzie mi się chciało i nie będzie mowy o figlach :) odbijemy sb jak wyjedziemy :) już tylko 2tyg. ... :)! jadę dziś po południu na zakupki z sis :) mniam! :) trochę poszalejemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donusia dasz radę :) A o figlach zapomnij bo sil nie starczy :P to prawda że zwierzęta wykazują silny instynkt macierzynski. Ja wczoraj odbieralam porod mojej kotki i czekam z utesknieniem na badanie usg mojej suni ciekawe czy zafasolkowala.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraina Wielkich Jezior:) + Gołębiewski :) leżing, plażing i smażing!.:) oby pogoda dopisała :) Kaśka a co tam u Ciebie się dzieję, że taka zajęta jesteś?:) Ślub aż we wrześniu, więc chyba to nie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.! :) Bubblegum wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!;* :) Jak na razie świetna pogoda, oby tak dalej:) Mam nadzieję, że u Cb też pięknie i ten dzień będzie taki, jaki sobie wymarzyłaś.. :) i po tym dniu spełnią się wszystkie Twoje marzenia :) Przede wszystkim marzenie o dzidziusiu :) pozdrawiam bubblegum. .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc dziewczyzny!!!!!!!!!! TAK TAK I JA SIE DOLACZAM DO ZYCZEN NA NOWA DROGE ZYCIA WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE MILOSCI RADOSCI,POCIECHY Z MEZA I SPELNIENIA WSZYSTKICH MARZEN!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również dołączam się do życzeń wszystkiego co naj Kochana :) Pogoda jest zajebista ja chce tak cały rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no tak tu tez jest suuuuuper pogoda nic tylko grill jeziorko basen a jak trzeba pracowac to juz nie to samo:( nawet za goraco bym powiedziala przedewszystkim dla starszych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pogoda to dziś suuuper.! :) jestem właśnie po kąpieli w rzeczce :) mmmm..zaje[]iście! Oby więcej takich dni:) W końcu czuć LATO;) choć dzień miałam bardzo pracowity, ale sobie już odbiłam wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nio kapanie w rzeczce czy basenie tez by mnie na nogi postawilo hahaah a jednak .....nie ma jak:( ale juz niedlugo do domku to sobie pozwole na leniuchowanie jak mi remont na to pozwoli hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane!Ja tez dołączam się do życzeń:-)Wam sie pogoda podoba,a mnie ona wykańcza.Zwłaszcza jak jestem w pracy,bo wtedy na sklepie jest potwornie duszno i gorąco,bo nie ma klimatyzacji. I w takich warunkach musze pracować 12godz:-(Koszmar! Wczoraj miałam organizowany wieczór panieński. Było super!Koleżanki bardzo się postarały i wymyśliły dużo fajnych konkursów dla mnie.I wyszło z nich,że nie nadaję się ani na żonę ani na matkę jedynie na kochankę:-)I dziś leczę kaca.Fatalnie się czuję i umieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no to Ci wspolczuje kacyk przy takiej pogodzie grrrrrr:( jeszcze pare dn i bedziesz zona nie przejmuj sie tak naprawde przynajmniej u mnie nic sie nie zmienilo poza zmiana a wlasciwie dodaniem nazwiska bo do swojego wzielam meza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubblegum wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :) U mnie ciężko Monia trzeba te zaproszenia rozwozić. Większość czasu siedzę u mamy bo wszedzie mam bliżej i taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa kaśka to Ty działasz już :) oj te przejazdy to wykańczające ..:/ dziś trochę pogoda się popsuła, ale już powoli słońce wychodzi [ duszno cały czas] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jcfydx
Czesc dziewczyny mam pytanie od 2 tyg lykam kwas foliowy i w ost dzien miesiaczki wspolzylam z narzeczonym i byl to pelny stosunek nic mi juz nie lecialo to bylo 2 dni temu i dzisiaj zauwazylam mala plamke tak jakby krwi ale nie byla ona jasna i czy to moze byc oznaka zagniezdzenia ? Dodam ze mam krotkie cykle 23-28 dni i teraz mam wrazenie jakbyl wczoraj zaczela jajeczkowanie i jak byslicie moge byc w ciazy tzn czy moglo dojsc do zaplodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę, że nasza młoda panna Bubblegum nie zajrzy do nas i nie pochwali się wrażeniami ze ślubu :) ;* Jcfydx - myślę, że nie mogło dojść do zapłodnienia, ponieważ były to dni nie płodne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witajcie!!!!!! no wlasnie nawet sie nie pokarze u nas hihihi teraz to juz zonka i nie ma czasu a moze maz ja do lozla przycisnal i nie moze wstac P) dziewczyny dzis juz wtorek do piatku nie daleko pozdrawiam serdecznie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Ja robiłam kolejny test i nic......... Jutro idę na badanie hormonów i toksoplazmoze..... Mam taki zmienny nastrój że strach sie bać, A teraz leżing i smażing :) Miłego dnia Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.o magda to ty niedługo z mężem :) Naprawdę jestem godna podziwu, że tak długo wytrzymujecie ..;/ ja sb tego nie wyobrażam..dla mnie tydzień to było długo:) Teraz cały czas razem! :) 89MONIAAAA u mnie to ta pogoda dosyć zmienna dziś.. i nie mam za bardzo czasu na leżing i smażing..mokro poza tym jest, bo rano lało..i burza przeszła. A Ty masz jutro termin @ ? Może nic straconego jeszcze !. Widzę, że jeszcze Kamisia już 31 miałaś termin i jak? I reszta dziewczyn?;) Nick ______________Lat______Cykl starań _______spodziewana @ kamisia_k.............26................41............... ........31.06 Kaśkuu.................20................6.............. ........03.07 Molly90................22................46.............. .........03.07 89MONIAAA............23 .............. 2........................ 04.07 Hania_85_05..........27................3................. .......05.07 magdalenka1976......36...............8 lat....................05.07 pomaranczka92......22................4................... ....19.07 Donusia28.............28................2................ ..........22.06 Polariska...............21...............8............... .......................ciąża Rzanuaria..............26...............2................ ......................ciąża BetiGl...................32............2................. ........................ciąża Ninkaa86............26..............4.................... ......................ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no i juz sie nie moge doczekac hahah remoncik trwa szwagier u nas dorabia bo na urlopie teraz wiec szybciej moze troszke pojdzie wlasnie wrocilam z rowerku z kolezanka i mam teraz malinki do przerobienia na konfiturki swoje wlasne tzn dziadkowe z ogrodka pa zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Mnie się spóźnia @ drugi dzień, zrobiłam dziś test i wyszla druga bardzo,a, bardzo blada kreska, zrobiłam później drugi i tak samo. To te testy plytkowe co kupilam, pierwszy raz je stosowałam. Nie mogę być w ciąży bo przecież na USG był przerosniety pęcherzyk, to niemożliwe. Poczekam jeszcze, może te testy tak mają, że ta druga kreska się pojawia, a może sobie ubzdurałam. Mój nie widział tam zadniej kreski. Pewnie to moja wyobraźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kamisa.... ale by to byla niespodzianka co???? jejku moze faktycznie zrob jeszcze jutro a moze idz na bete.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie mam kiedy iść, rano po pracy jadę na wieś do mamy, zrobić jej i siostrze pasemka, wracam w czw wieczorem, a w pt znów do pracy. W sb na to wesele idę. Jak w tym czasie nie dostanę @ to pójdę ba bętę. Ale to chyba niemożliwe, bo ten pęcherzyk nie pękł chyba, z tego, co czytałam, to ta komórka jajowa, co ją miałam w tym pęcherzyku, była przerosnieta, miala 29 mm. Poczekam, co mi szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no tak pewnie nie zaszkodzi ale ja bym moze jeszcze w sobote rano dla pewnosci przed weselem test zrobila co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w tym cyklu, o dziwo nie bolą mnie całe piersi, jak zawsze, tylko same sutki. To był pierwszy cykl, w którym nie robiłam sobie nadziei, bo czekałam i czekam aż @ przyjdzie żeby badania zrobić, żeby wiedzieć co jest przyczyną. Nie nakręcam się, bo moje cykle mają 29-31 dni, a dziś jest 32 dc. A po drugie, w cuda nie wierzę. Że po takim czasie coś nagle się odblokowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×