Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Hehe, nauczyłam się, że nie ma sensu robić codziennie testów, bo po prostu szkoda nerwów i kasy. Testy robię w pierwszy dzień opóźnienia, a potem po tygodniu opóźnienia, bo czekam tak długo już, że cierpliwosci się nauczyłam. Ale zrobię w sobotę test, bo mam zamiar spożywać procenty, no chyba że wcześniej przyjdzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie Kamisia ja ze wzgledu na te procenty napisalam o tym tescie p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobię, zrobię. Pamiętam jak moja siostra raz przeholowała z procentami dość mocno, a była w ciąży, o czym jeszcze nie wiedziała. Na szczęście mala urodziła się zdrowa. Czytałam, że do 3 tyg ciąży takie rzeczy dziecku nie szkodzą. Zresztą znam dziecko, które jest zdrowe, inteligentne i rozbrykane, a jego matka piła całą ciążę. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamisia powtórz test ;) Ale by była niespodzianka !.:) ale nie chce Cie dodatkowo nakręcać:) wszystko się w najbliższym czasie okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem co będzie....@ Jak przygotowania do ślubu ? To jeszcze tylko parę dni. Jak ja Ci zazdroszczę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania_85_05................27...............3............ ........ciąża słuchajcie jest bosko, wczoraj pojawiły się 2 piękne krechy a beta tylko to potwierdziła 188!! koniec 4 tygodnia. w piątek mam wizytę. Ale powiem Wam, że coś od soboty czułam nosem. Radość niesamowita!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Hania.... wielkie gratulacje kochana:):):) i wszystkiego najlepszego dla Was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama no już zostało parę dni..:) Nie mogę się doczekać!:) Jakoś strach i stres przeszedł :) Wiem, że będzie cudownie :) jeszcze tylko pogoda jak będzie piękna to już wgl ..:D Nick ______________Lat______Cykl starań _______spodziewana @ kamisia_k.............26................41............... ........31.06 Kaśkuu.................20................6.............. ........03.07 Molly90................22................46.............. .........03.07 89MONIAAA............23 .............. 2........................ 04.07 magdalenka1976......36...............8 lat....................05.07 pomaranczka92......22................4................... ....19.07 Donusia28.............28................3................ .......24.07 1.Polariska...............21...............8............... .......................ciąża 2.Rzanuaria..............26...............2................ ......................ciąża 3.BetiGl...................32.......... ..2................. .....................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4.................... ...................ciąża 5.Hania_85_05..........27................3................. ....................ciąża Gratulację Hania_85_05 :) a jak tam reszta dziewczyn?[ Kaśka, Molly90, 89MONIAAA??]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cisza znowu się spóźni... mam tego dość. Ale mam dla Was dobrą nowinę ZDAŁAM MATURĘ :) gorzej w pracy po 10 h robię. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka no to wielkie gratulacje! :):) Zdolnaś :) a może wyjdzie coś z tego spóźnienia? :) Może jednak się udało?:) pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kamsio kamisio
hmmmm .. Bo taką właśnie miałam i zastanawiam się czy mogło dojść do zapłodnienia czy taka przerosnieta komórka nie ma szans na zapłodnienie? Wiecie może? Szukałam info na tentemat w necie i nic nie znalazłam. Tylko tyle, że prawidłowy rozmiar komórki, zdolnej do.zapłodnienia to 2mm hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowe kosmetyki:D
http://shinybox.pl/?ref=c529e52 dziewczyny zapraszam:) klikajcie na link i rejestrujcie sie, a darmowe kosmetyki juz na was czekaja:P ja juz mam swoje darmowe kosmetyki, pora na was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam w spodziewanym dniu @ rano, wcześniejszy robiłam 5 dni przed ale wyszedł negatywny. krechy piekne bardzo widoczne przecież test ma 25 mg czulości na hcg a ja miałam we krwi 188 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamisia gratuluje :) Hania Ty szczęściaro Gratuluje Ci :) Pomarańczka u mnie nic @ nie widać..... z ovu ma przyjść jutro poczekam ale objawów nie widze..... jutro musze odebrać wyniki hormonów i toksoplazmozy. Żałuję tylko że od razu nie zrobiłam sobie bety atak w ogóle to tak myśle że jakby coś było to z tych zwyklych hormonów wyjdzie. Do pracy idę od połowy sierpnia ale starań o dzidzie nie odkładam :) Przecież mnie nie zabiją jak zafasolkuje nie??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc,ale Wam zazdroszcze dziewczyny tych kresek:-)Hania gratuluje,a ty Kamisia powtorz test. Ja mysle,ze cos z tego może być... Mi 4 dni temu skończyła się @,a już mam dużo śluzu. Nawet bardzo dużo.A z moich obliczeń wynika,że jeszcze nie mam dni płodnych.Tylko skąd tego śluzu tyle i po czym mam poznać,że to płodny śluz?Ja już się w tym wszystkim gubię.A mój ślub już za 3 dni. Stres jest duży,ale też nie umiem się doczekać tego dnia.Ciekawe jak będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1988
hej dziewczymy pisalam wczesniej do was czy jest prawdopodobne ze moge zajsc w ciaze w 6 dc jak juz mi nic nie lecialo i na nastepny dzien zaczelo mi sie jajeczkowanie. Od czasu tego ostatniego dnia @ mineloy 4 dni i w pierwszy dzien mialam niewielkie plamki na majtkach tak jakby krew tylko ciemna . Podejrzewam ze moze i byly to resztki z @. Przez wszystkie te dni boli mnie brzuch , mocniej niz normalnie przy jajeczkowaniu , wczoraj mnie kuly raz lewy jajnik raz prawy , raz mnie tak zakul ze zwinelam sie z bolu. dzisiaj natomiast kul mnie bok brzycha po prawej stronie ale nie dlugo tzn jakies 15 min. wogole dzisiaj zle sie czulam taka rozpalona na twarzy sie czulam sprawdzalam reka czola i tak bylo cieple jakbym miala podwyzszona tem , mie moglam jej zmiezyc poniewaz bylam w pracy i wogole jakas dzisiaj otepiala bylam a i dzisiaj rano znow zauwazylam 2 plamki na majtkach ale to nie byla krew chyba abo i byla ale miala kolor takiej kawy z mlekiem 2 malutkie plamki. sprawdzala palcami pochwe i mam napuchnieta. co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam teraz możliwości wykorzystania tego śluzu,ale zrobię to w noc poślubną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
89MONIAAA no to trzymam kciuki, żeby nie przyszła ta wstręciula:) Donusia na pewno wszystko będzie cudowne na Twoim ślubie:) najważniejsze, że będziesz z ukochaną osobą :) i starajcie się , starajcie o potomka:)kiedy tylko będzie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej dziewczyny!!!!! u mnie zadnych zmian nie ma @ nie ma jak narazie mi sie nic nie zapowiada tylko te persi takie ciezkie i bolace caly czas..... w piatek juz do domku wieczorem:P:P:P:P dzisiaj zarezerwowalam w Dziwnowie pokoj w hoteliku od 23 lipca na 4 doby jedziemy z moim Mężusiem odpoczac troszke odstresowac sie wiecie szum morza,spacerki jakies piwko.....eh juz sie nie moge doczekac:P:P pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam nadzieje że nie przyjdzie :) A nerwy mam codziennie silniejsze.......... My też z moim mezulkiem chcemy jechać w góry w dni płodne jeśli tym razem sie nie ududa bo podobno zmiana klimatu dobrze wpływa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czy beda plodne nie wiem bo juz nie wiem co myslec z ty moim cyklem ale jedziemy odpoczac od wszystkiego:P:P:P:P to bylo ciezkie pol roku :9 nalezy sie nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ______________Lat______Cykl starań _______spodziewana @ kamisia_k.............26................41............... ........31.06 Kaśkuu.................20................7.............. ........04.08 Molly90................22................46.............. .........03.07 89MONIAAA............23 .............. 2........................ 04.07 magdalenka1976......36...............8 lat....................05.07 pomaranczka92......22................4................... ....19.07 Donusia28.............28................3................ .......24.07 1.Polariska...............21...............8............... .......................ciąża 2.Rzanuaria..............26...............2................ ......................ciąża 3.BetiGl...................32.......... ..2................. .....................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4.................... ...................ciąża 5.Hania_85_05..........27................3................. ....................ciąża Dupa jaros wyszła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej !!!! jutro juz do domku jade nareszcie kurcze :P:P:P:P:p a dzisiaj mnie brzuch zaczyna bolec tez fajnie hehehehe:P:P:P eh .....to nasze zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie macocha w nocy przyszła :(( A hormony mam w cały świat ale toksoplazmozy brak na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ______________Lat______Cykl starań _______spodziewana @ kamisia_k.............26................41............... ........31.06 Molly90................22................46.............. .........03.07 magdalenka1976......36...............8 lat....................05.07 pomaranczka92......22................4................... ....19.07 Donusia28.............28................3................ .......24.07 Kaśkuu.................20................7.............. ........04.08 89MONIAAA............23 .............. 2........................ 05.08 1.Polariska...............21...............8............... .......................ciąża 2.Rzanuaria..............26...............2................ ......................ciąża 3.BetiGl...................32.......... ..2................. .....................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4.................... ...................ciąża 5.Hania_85_05..........27................3................. ....................ciąża ale dziś upał dziewczyny u mnie..:) hoooot! ja byłam dziś u mojej przyszłej druhny:) chociaż się nagadałam.. wiecie co??? Jednak mój ślub się nie odbędzie 14 lipca .. .. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pomaranczka....... jak to???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×