Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość Rzanuaria
Ja chciałabym leZing i smazingg ale niestety u nas leje, pogoda do D...! Zazdroszczę wam słońca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny!U mnie wszystko ok. Jestem juz po weselu.Było cudownie.Goście dopisali,pogoda też. Teraz jestem na Mazurach,a jutro jedziemy nad morze.O dzidzie nadal sie staramy,ale nie liczę dni płodnych.Co ma być to będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłego leniuchowania Doni :-) No i owocnego, kto wie, może z wakacji wrócisz z pasażerem na gapę w brzuszku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
he!!!!! ja sie dlugo nie odzywalam nie za dlugo nacieszylam sie za bardzo mezem wczoraj wieczorem pojechalam do Szczecina a dzisiaj rano jestem juz w szpitalu jutro mam zabieg laparoskopie trzymajcie kciuki dziewczyny odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,dawno mnie tutaj nie było ale to przez złe samopoczucie.Ogólnie z maluszkiem jest wszytko ok ,to już 9 tydz.ale od miesiaca mam takie straszne mdłości,że ledwo wyrabiam.Do tego te upały uff sa dni kiedy nie jestem w stanie wyjść z domu.Dzisiaj byłam mierzyć ostatni raz suknie ślubną przed odbiorem i o mały włos nie padłam tam jak długa.Tak mi sie zrobiło słabo,w głowie kreciło że jeszcze chwila a bym poleciała ehh początki są ciężkie.Robiłam juz badania i jedyne co mnie zaniepokoiło to podwyzszony poziom cukru.Normalnie ejst do 100 a ja mialam 124,08 wiec troszke sie zmartwiłam ale zobacze co mi powie w piatek lekarka,bo mam kolejna wizyte.Mam nadzieję że i Wy doświadczycie już nie długo uroków bycia ciężarówką :)pozdrawiam Was bardzo serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beti :) Oj upały na pewno Ci nie ułatwiają tych ciężkich chwil , ale na pewno dasz sobie radę:) Jak ujrzysz dzidzię to zobaczysz, że było warto pocierpień trochę:) Ja mierzyłam sobie cukier w tamtym roku i miałam 74 ;) Myślałam, że może mam go za dużo , bo słodycze wchłaniam kilogramami :D Z tego co wiem, to nie zbyt dobrze, jak ma się dużo cukru, bo w czasie ciąży może się jeszcze powiększać:/ Kochane ja od dziś już starsza o rok:( Urodzinki mam :) Co tam u reszty?:) Do mnie właśnie burza się zbliża, a mieliśmy iść pływać :( POZDRAWIAM :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pomaranczka wszystkiego najlepszego sto latek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Molly90................22................46.............. .........03.07 magdalenka1976......36...............8 lat....................03.08 pomaranczka92......22................4................... ....19.07 Donusia28.............28................3................ .......24.07 Kaśkuu.................20................7.............. ........04.08 89MONIAAA............23 .............. 3........................ 05.08 kamisia_k.............26.................42.............. ........05.08 1.Polariska...............21...............8............. .. .......................ciąża 2.Rzanuaria..............26...............2.............. .. ......................ciąża 3.BetiGl...................32.......... ..2................. .....................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4.................... ...................ciąża 5.Hania_85_05..........27................3............... .. ....................ciąża ___________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczka sto Latek Kochana :) Miłego odpoczynku i owocnego Donusia :)) Magda 3maj się jak będziesz po daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poma sto lat i spełnienia marzeń !!!!! ;-) No pogoda jest koszmarna. Jak dziś byłam na badaniach to trzaskało, a w tej poczekalni echo, że myślałam iż ogłuchnę. Też bym popływała, kocham pływać. Ale mój nie lubi i rzadko mnie zabiera nad jeziorko, a jeśli już to tylko w celu wędkowania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nie mogę w to uwierzyć ale mój test wyszedł pozytywny i bardzo wyraźny!:) robiłam go dopiero dziś rano z moim Ł TO DLA MNIE PRAWDZIWY SZOK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno pójdę to konieczność:) Pomaranczko wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń! :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,wszystkiego najlepszego pomaranczko.Bobaska Ci życzę:-)A Tobie Molly gratuluje!Ja nadal odpoczywam nad morzem i płodzę potomka;-)Pogoda jest zmienna wiec mam warunki do tego.I dużo z mężem śpimy. Chyba zmiana klimatu ma na to wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Hej! Molly gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej dziewczyny ja po laparo ale jeszcze wszpitalu jutro mnie dopiero wypuszcza pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Mam nadzieje ze nie bolało Magda! Nie lubię szpitali..., Pomarańczka oby sie spełniły! Mam nadzieje ze urodziny udane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzanuaria urodzinki udane :)!!! Jak otworzyłam oczy, siedział obok mnie narzeczony z różą..i prezentem :) i kawałek tortu na talerzu :) nakarmił mnie :) ..heh i tak dalej..i tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Hehe domyślam sie co było dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
molly najlepszego kochana gratuluje:):):): czy bolalo nie wiem bo jak sie obudzilam to bylam na takim odlocie ze masakra do wczoraj mnie jeszcze trzymalo...dzisiaj juz troche boli wiadomo naciecia ma brzuchu.....ale ale:):):):) jeden dalo sie udroznic wiec jest jakas szansa dziewczyny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
U mnie ok. Byłam na usg. Widziałam serduszko i ruszajace sie rączki niesamowite uczucie..łza sie w oku zakrecilaaa! Za dwa tygodnie następne usg i już sie nie moge doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×