Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Magda trzymaj się ;)! Pamiętaj wszystko dla dzidziusia :):) rzanuaria no to super, że jak na razie wszystko dobrze się układa, oby tak dalej!:* Mam nadzieję, że niedługo któraś z nas dołączy do grona szczęśliwych ciężarówek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
trzymam sie dziewczyny nie ma problemu wiem jki jest cel i udalo sie jeeden udroznic wiec sa szanse jeszcze obolala ale szczesliwa i pelna nadzieji na przyszlosc dzisiaj wychodze ze szpitala pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly gratulacje !!!! Udało Ci się. Tyle czasu o wreszcie coś "puściło", bardzo się cieszę razem z Tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Molly gratki. Madzia trzymaj się kochana, miejmy nadzieje że teraz będzie lepiej i się nie długo uda:) Miłego wieczoru lece do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,już wracam z urlopu.Naoglądałam się tu na Mazurach tyle bocianów,że mam wielką nadzieję na to,że któryś mi coś przyniesie:)Do @ mam jeszcze tydzień więc się okaże czy tym razem sie udało.A jak nie to ide do gina na jakieś badanie.Wolę wcześniej wiedzieć czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny :) u mnie zimnoo, słońce czasem wyjdzie ;/ Donusia pewnie wypoczęłaś trochę?:) a bocianki to ja kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
U nas tez zimno na Maxa i pada;/ gdzie to lato?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie jakoś nie czuję,że wypoczęłam.Ale ja tak mam po urlopie.Dobrze,że dopiero za tydzień do pracy wracam więc trochę w domu odpocznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie czujemy się dobrze jako małżeństwo.Cieszymy się obrączkami i mówieniem do siebie żono,mężu:-)Zobaczymy jak będzie wyglądała nasza codzienność i czy sie dogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście niedługo mam znów urlop i tak co miesiąc aż do października. Jadę po odbiór wyników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TSH - 1,25 , norma 0,4-4,00 Prolaktyna - 10,49; norma - 2,7-26 Cukier - 65,1 ; norma 70,0 - 110,00 Czyli wszystko w normie. Problem tkwi w czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, cukier za niski, ale czy to problem ? Zobaczymy co powie gin, czekam na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamisia wyniki masz ok, tak mi się wydaje. ja zaszłam w ciążę z tsh 3,89. Niech CI zrobi badania na wrogi śluz, może wojownicy nie mogą się przebić no i ostatecznie robi się badania nasienia męskiego- to też ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badanie nasienia to
podstawa badanie na wrogi sluz to test PTC jak jest wrogi to zalezy moze być we krwi moze być w sluzie jesli tak to tylko IUI i dobrze bylo by zrobić spermiogram nasienia oraz drożność jajowodów ale widze po opisnie ze problem z pekaniem pęcherzyków to tez duzy problem moze sie okazac zse wszystko jest dobrze a problem moze być z psychiką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cukrzycę. Po obciążeniu cukier stanowczo za wysoki. Gin kazał mi się udać do diabetologa. I powiedział, że to pewnie jest przyczyną. Że jak zacznę się leczyć to już nie będę musiala do niego przychodzić, bo wtedy mi się uda zajść. I wszystko jasne. Też dziwne, bo jakoś nigdy źle się nie czułam. Żadnych omdleń czy kręcenia w głowie. no nic, teraz muszę jak najszybciej zacząć się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszłam się do lekarza rodzinnego i on mi powiedział, że te wyniki po obciążeniu wcale nie muszą oznaczać cukrzycy, że lekko są w górze, ale to nie musi być cukrzyca wcale, zwłaszcza, że na czczo miałam dobry wynik. A te po obciążeniu to: po 60min - 205mg/dL po 120min- 172 mg/dL i cholera wie, sama nie wiem co myśleć. Będę chodzić na monitoring cukru, ze dwa razy w tyg, żeby sprawdzić czy jest ta cukrzyca czy nie. Co za bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................lat....................cykl....................@ Donusia28.............28................3................ .......24.07 89MONIAAA............23 .............. 3........................ 31.07 Kaśkuu.................20................7.............. ........04.08 magdalenka1976......36...............8 lat....................05.07 kamisia_k.............26.................42.............. ........05.08 bubblegum............21.................16............... .........06.08 pomaranczka92......22................5................... ........13.08 1.Polariska...............21...............8............. .. .......................ciąża 2.Rzanuaria..............26...............2.............. .. ......................ciąża 3.BetiGl...................32.......... ..2................. .....................ciąża 4.Ninkaa86............26.............. 4.................... ...................ciąża 5.Hania_85_05..........27................3............... .. ....................ciąża 6. Molly90................22................46.............. ......................ciąża ahh cały dzień leżenie w łóżku, ogromny dół:( ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( pomarańczka....... JA Chcę testować za tydz we wt bo dni płodne kończa mi sie 19 a @ ma przyjść 31 i zastanawiam się czy to nie za wcześnie i co lepsze jak coś test czy beta. A tak ogólnie byłam u cioci na kawe i powiedziała mi że zmieniłam się i na jej nos to w ciąży jestem (nie wie o staraniach) wiecie takie wiejskie znachorstwa i tak cieplej na sercu zrobiło mi się bo może jestem w końcu............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Monia, przepraszam, ale nie nakręcaj się, ja że sto razy tak słyszałam, że wyglądam jakbym była w ciąży, bo oczy bo coś tam. Nie testuj tak wcześnie, szkoda Twoich pieniędzy, testuj w dzień spodziewanej @. Bo test i tak może Ci jeszcze nie pokazać ciąży. Szkoda nerwów słońce. Poma, idźcie na badania. Co Wam szkodzi. Lepiej czekać na wyniki badań niż na @ znów. I się załamywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×