Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Dobrej nocki pomarańczko :) Łucja - pięknie, niestety do naszego nazwiska kompletnie nie pasuje, a szkoda, bo bralibyśmy je pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annecka LH i FSH zrób w jakimkolwiek labolatorium w 3 dniu cyklu (ewentualnie może być 2 i 4 dc.) Jest to badanie z krwi, bardzo miarodajne przy PCO, albo wykluczy albo potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już dzisiaj zmykam, na pewno zajrzę jutro wieczorem, jak będziesz miała chwilkę ahtziri to napisz mi o tych badaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ahtziri, spróbuję sobie zrobić jak najszybciej te badania, może faktycznie nie mam pco, z tego co napisałaś jest jakaś nadzieja:) no i oczywiście jutro rejestruję się do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak w ogóle to cieszę się,że znalazłam na tym forum taki temat co mnie też interesuje:)Ciekawa jestem jak długo u mnie będą trwały starania o dziecko?I mam w związku z tym pytanie: Czy Wy skoro staracie się o dziecko to kochacie się tylko w dni płodne czy także wtedy gdy macie na to ochotę? Sorki za tak intymne pytanie,ale ciekawa jestem jak to wygląda u innych. I powiem Wam jeszcze,że mimo,że chcę mieć dziecko to też trochę się tego boję.Ale dodaje sobie otuchy tym,że pewnie większość tak ma:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochamy się wtedy, kiedy tylko przyjdzie nas na to ochota :) W dni płodne częściej ale to dlatego, że wtedy mam zazwyczaj największą ochotę bo np przed okresem różnie to bywa, wtedy raczej już nie bardzo. Staram się nie świrować z seksem na zawołanie, to chyba najlepsza droga do fisia i nerwicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, najlepiej się w ogóle nie odzywać, bo jakieś żmije zawsze mają coś do powiedzenia, a tak nawiasem mówiąc, nie "leję paliwa", stoję za kasą i jestem zastępcą kierownika, droga, jadowita koleżanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta! :) ja miałam dziś ciężki dzień na "szpilkach" :) nogi mnie bolą brr.. Kama no i pięknie , podoba mi się takie podejście :) Anka a Ty oczywiście słuchaj Moni zrób te badania, żeby nie żyć w niewiedzy :) Donusia a jeżeli chodzi o Twoje pytanie to jasne, że przytulamy się kiedy mamy ochotę, przed @ raczej tej ochoty brak.. ale mój przyszły mąż pewnie jak i Wasi mężczyźni zawsze chcą i mają ochotę :D Ja dziś w końcu nie będę spać sama to po 2 tyg postu będzie się coś działo hihi:):) Pozdrawiam wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jak starania o dzidzię? ;) Ja niestety nie mam swojego partnera na co dzień więc mamy utrudnione zadanie. A z tymi badaniami to muszę poczekać aż okres dostanę bo mam nieregularny i jeszcze nie wiem kiedy wypadnie mi 4 dzień cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczka zazdroszczę Ci bo mój niestety nie zawsze ma ochotę :( w piątki, po całym tygodniu spędzonym osobno, grzecznie idziemy spać już przed 22, ale za to w sobotę rano nadrabiamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać, że w piątki po całym tygodniu pracy jesteśmy po prostu mega wymęczeni, a jak widzimy się w środku tygodnia to też bardzo późno bo dopiero po 20 i zanim człowiek się ogarnie to już chce się tylko spać ;) tym bardziej, że ja przed 6 już muszę wstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tak długo uważałam żeby nie zajść w ciążę, bo twierdziłam, że mam jeszcze czas na dzieci. A teraz jak pomyślę, że czeka mnie kilka miesięcy albo lat starań to płakać mi się chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo, zabezpieczałam się tyle lat, aż raz wyszło, że skończyły mi się tabletki, a to było przed Bożym Narodzeniem i nie udało mi się kupić tych tabletek, bo gina nie było, na urlopie.... i mój mówi: to świetnie, zostaw te tabletki; myślałam, że to takie proste, zajść w ciążę,m wystarczy trafić w dzień płodny..., Ależ się rozczarowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka u mnie to jak mój narzeczony wraca w piątek o 21 ja przyjeżdżam o 22 to i tak kończy się gorąco :D Nie opcji na odmowę po tygodniu :) dziś akurat się złożyło, że mógł rano przyjechać, więc już baraszkowaliśmy hihi:D No niestety macieżyństwo to nie jest prosta sprawa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapowiada się , że na razie będziemy razem cały czas , bez tygodniowych rozstań:), bo tak tylko na week to masakra.. mniam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś piękny, słoneczny dzień :) u mnie ponad 30 stopni:) Udaliśmy się na romantyczny spacer po obrzeżach rzeki.. :) super atmosfera, relaks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem 87 :) to prawda, że nie łatwo tak tylko weekendowo się spotykać ale żadne z nas nie chce narazie zrezygnować z dotychczasowej pracy, a dzieli nas ponad 100km, Tak jak Ty Kamisia nie spodziewałam się, że to będzie takie trudne, tym bardziej, że wkoło co chwilę ktoś wpadkę zalicza. Kilka tygodni temu koleżanka z pracy opowiadała, że się boi bo im gumka pękła i pierwszy raz im się to zdarzyło, no i 2 tygodnie temu okazało się, że jest w ciąży, ona załamana i ja też pryz okazji bo chcę mieć dziecko i po pół roku nic a tu za pierwszym razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uwielbiam takie romantyczne spacerki :) na początku znajomości to cały dzień potrafiliśmy spacerować tak bez celu, a teraz jak ostatnio w niedzielę byliśmy w zoo to po 4 godzinach nogi już nam w d... wchodziły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nas tak ogólnie dzieli nie całe 10 km :D mieszkaliśmy razem 2 lata, ale 2 miesięcy mój narzeczony zaczął pracować w Wa-wce, więc weekend..:) my też kiedyś to chodziliśmy od tak sobie.. teraz też sporo:) rowerki i takie tam :) siatkóweczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spędzanie czasu bardzo zbliża ludzi do siebie:) wspólne zainteresowania. Ja przy kompie, a misiu śpi:) zmęczony podróżą :) wypoczywa przed upojną nocą hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jesteście w trochę korzystniejszej sytuacji ;) my jak chcemy się zobaczyć to 1,5 godziny w jedną stronę :( Już nie mogę się doczekać jak razem zamieszkamy ale cały czas to odkładamy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zapowiadał się fajny weekend razem bo aż 9 dni ale coś czuję, że na dniach okres dostanę i to trochę pokrzyżuje nam plany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie gdzieś tu przeczytałam, że: najlepszą antykoncepcją jest chęć posiadania dziecka. i to niestety się sprawdza, gdyż ciąże zdarzają się u tych, którzy tego najmniej potrzebują, a Ci, którzy chcą, no cóż, to niestety to trwa trochę albo i dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wychodzi na to, że bardzo dużo zależy od PSYCHIKI :/ jak ktoś o tym nie myśli to nie chcący uda mu się począć dzidzie:) a jak myśli to jest jakaś blokada, ale też nie u wszystkich :) różnie to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka no niestety o wiele gorzej macie.. my to nawet jak nie mieszkaliśmy razem to i tak prawie codziennie się widzieliśmy :D na rowerek 15 minut i razem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on1ona2
kochani a ile tak mniejwiecej moga kosztowac badania na plodnosc i gdzie mozna je zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×