Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

BetiGl i inne dziewczyny !!! Zrobiłam test i wyszły dwie piękne kreseczki :) Samopoczucie fantastyczne :) Trzymam za Was kciuki bardzo mocno! Magdlenka1976, Ty też miałaś dzisiaj robić test? I jak??? Może 16 czerwca będzie i dla Ciebie szcześliwy!!! Pozdrawiam Catcherine jest kilka opcjia: 1) wynik negatywny blędny ze względu na niski hormon hcg 2) wynik pozytywny fałszywy ze wgzledu na przyjmowane leki, bierzesz jakieś lekarstwa? niektóre mogą zfałszować wynik! 3) moze to być jakaś choroba - chodzi mi o ten brzydki zapach.... Zyczę Ci oczywiście pierwszej opcji, tzn. ciąży i jej potwierdzenia u lekarza! Musisz iść koniecznie, wytłumaczyć m.in. inne dolegliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ______________Lat______Cykl starań _______spodziewana @ Ninkaa86............26............4................... ...........ciąża pomaranczka92......22................3................... ...22.06 Donusia28.............28...........2......... ................22.06 Bubblegum..............21.............14................. ...24.06 kamisia_k.............26...............41................ ... ..31.06 Kaśkuu.................20................6.............. .......03.07 Molly90................22...............46............... ... ..03.07 89MONIAAA............23 ........... 2........................ 04.07 Hania_85_05..........27.............3.................... ...05.07 magdalenka1976......36............8 lat....................05.07 Polariska...............21...........8.......... ...............................ciąża Rzanuaria..............26...........2.......... ..............................ciąża BetiGl...................32............2................. .. .....................ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już umówiona na wtorek, termin miałam już wcześniej zarezerwowany bo kończyłam 3 m-czną kuracje Luteiną więc chciałam się zbadać czy wszystko jest OK. Zobaczymy co mi powie Pani dr. Mam nadzieję, że potwierdzi ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ______________Lat______Cykl starań _______spodziewana @ Ninkaa86............26............4................... ...........11.06 pomaranczka92......22................3................... ...22.06 Donusia28.............28...........2......... ................22.06 Bubblegum..............21.............15................. ...13.06 kamisia_k.............26...............41................ ... ..31.06 Kaśkuu.................20................6.............. .......03.07 Molly90................22...............46............... ... ..03.07 89MONIAAA............23 ........... 2........................ 04.07 Hania_85_05..........27.............3.................... ...05.07 magdalenka1976......36............8 lat....................05.07 Polariska...............21...........8.......... ...............................ciąża Rzanuaria..............26...........2.......... ..............................ciąża BetiGl...................32............2................. .. .....................ciąża Witam, Kochane dostałam @ 13 zamiast jak miałam 26, ale jest inna zawsze miałam brązowe plamienia ostry ból i w ogole @ była daleka od prawidłowej, naprzykład mogła sie przerwac na dwa dni i znowu się zacząc a tym razem jest książkowa... Zobaczymy jak tam będzie :) Teraz już bardzo mocno się szykujemy do ślubu :) Stres coraz większy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ______________Lat______Cykl starań _______spodziewana @ pomaranczka92......22................3.......................22.06 Donusia28.............28................2..........................22.06 Bubblegum............21................15.....................13.06 kamisia_k.............26................41.......................31.06 Kaśkuu.................20................6......................03.07 Molly90................22................46.......................03.07 89MONIAAA............23 .............. 2........................ 04.07 Hania_85_05..........27................3........................05.07 magdalenka1976......36...............8 lat....................05.07 Polariska...............21...............8......................................ciąża Rzanuaria..............26...............2......................................ciąża BetiGl...................32............2.........................................ciąża Ninkaa86............26..............4..........................................ciąża Ninka86 Gratulacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubblegum ślub już za 2 tyg.:) mój za 4 :) stres coraz większy :/ u mnie na razie spokojnie, a u Cb donusia jak tam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok. Czekam na nie pojawienie sie @.Czuje się normalnie. Żadnych dolegliwości jedynie mam takie dziwne uczucie na żołądku. Ale pewnie nie jest to spowodowane ciążą.Mi do ślubu zostaly 3 tyg. Stresu nie ma jeszcze.Bo chyba do mnie nie dociera to,że wychodzę za mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninkaa86 ale się cieszę :) z tego co opisywałaś byłam pewna że to będzie dzieciątko bo masz wszystko identycznie jak ja :D teraz dbaj o Was a wszystko będzie dobrze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w piątek opowiadalam wam o swoich obawach i miałam iść w poniedziałek zapisać sie do lekarza ale nie wytrzymałam i wczoraj w szpitalu zrobilam sobie badanie beta hcg i wyszlo jjestem w 5 tyg ciąży nawet nie macie pojęcia jak bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heee suuuuuper:) dobrze ze poszłaś i zrobiłaś badanie przynajmniej masz powód do radosci a tak sie tylko zamartwiałaś :) gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Cześć dziewczynki przepraszam was że tak długo milczałam ale wiecie zaczeło mnie męczyć nic mi się nie chce nawet siąść na komputer :P Widziałam już swoją kruszynkę :) Ma 5mm :P Bije jej serduszkoo :) Cudowne uczucie życze wam wszystkich tego samego z całego serducha :) Pozdrawiam... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejnej przyszłej mamie gratuluję ! ale się posypało, oby tak dalej, aż do ostatniej z nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polariska ja nie mogę się doczekać kiedy usłyszę serduszko mojej kruszynki ktora w zeszłym tyg też miała 5mm :) niestety jeszcze za bardzo nic nie widać . Mnie od wczoraj męczą co jakiś czas mdłości więc chyba pomału się zaczyna :) kamisia_k ja trzymam za was dziewczyny kciuki żeby i wam się w końcu udało i spełniło sie te marzenie i właśnie zeby dalej sie tak sypało jak napisałaś co do ostatniej z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje kolejnej mamusi :) u mnie negatyw ;( Staram sie ciągle.... Oprócz bółu jajnika i tego dziwnego śluzu i powiększyły mi się tylko piersi :) z czego jestem zadowolona :P a z moich obserwacji własnego ciała to dzisiaj zaczeły mi się dni płodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc dziewczyny!!!!! u mnie wlasciwie bez zmian @ nie ma czasem klucie brzuszka i spaaaaanie....zawsze bylam spioch ale tym razem jakas przesada nawet popol jak sie polozylam to usnelam dzisiaj rano wstalam o 7 nieprzytomna jakas......czy to mozliwe ze testy klamia????? a moze to zmeczenie ale nic wiecej sie nie dzieje w ciagu dnia wiecej pracy nie mam zeby byc taka zmeczona......nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też śpię i śpie i śpię :) w zeszłym tyg wykręcałam się deszczem i paskudna pogodą a teraz nie mam już wytłumaczenia ... :)) a najbardziej obawiam się tego bólu jajnika od czego to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wczoraj spałam po południu (co rzadko mi się zdarza), ale chyba bardziej spowodowane to jest brakiem kofeiny w moim organizmie! U mnie tylko dwa objawy ciąży: brak @ i tkliwość piersi. I nic poza tym.... Przez 3 cykle starań miałam idealnie odczuwalną owulacje tzn. ból podbrzusza, jajnik, tkliwość piersi, a w 4 cyklu NIC... i myślałam już że w tym miesiącu NIE było owulacji... a tu taka niespodzianka. II kreski na teście. Gratuluje pozostałym 'mamuska' i trzymam kciuki za reszte dziewczyn!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodówka pycha
kamisiu dostaniesz leki na wywolanie owulacji i niech ci gin zrobi hsg droznosci jajowodów bo jesli nie ma jajeczkowania z tym tez moze byc duzy problem glowa do góry wazne ze dzialasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacja ma coś w spólnego z drożnością ? byłam przekonana, że nie, jutro z wynikiem idę do gina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodówka pycha
wszystko nalezy sprawdzic i droznosc tak samo i caly komplet badan hormonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
tak tak Kamisia dziewczyny maja racje niech robi wszystko odrazu tak najlepiej kochana ja wlasnie wrocilam z rowerku z kolezanko zrobilysmy ponad 5 km fajne slonko bylo teraz sie chmurzy.....troche sie rozruszalam ale dziwnie mi na zoladku............ja juz nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia_k trzymam kciuki aby owulacja jak najszybciej wróciła!!! Daj znać jak wrócisz od lekarza. Betigl czy dalej masz biala/mleczna wydzieline???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka1976 widziałam, że na innym forum pozytywnie wypowiadałaś się o ginekologu ze Szczecina. Mogłabyś napisać coś więcej? Bo z tego co wiem to dr Niedzielski jest ordynatorem w szpitalu w Zdrojach.... I może warto wybrać się do niego na potwierdzenie (daj Boże!) i prowadzenie całej ciązy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ninka....tak chetnie bym sie do niego wybrala ale ja jestem kochana wNiemczech w pracy zostaly mi niecale 3 tyg wiec sama rozumiesz.....tak jest ordynatorem w Zdzrojach i tam wlasnie robie wszystko tzn robilam hsg i na lipiec laparoswietny czlowiek prywatnie przyjmuje na Niemcewicza 15 w Szczecinie.....ale to bys sobie na necie musiala sprawdzic a ty ze Szczecina jestes?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninkaa86 niby są ale jest ich bardzo niewiele tak ze prawie są niezauważalne.A jak u Ciebie? w ogole jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×