Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

nie no w Twoim poscie nie bylo nic obrazliwego a ja mogłąm lekarza źle zrozumieć więc dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiGl jezeli chcesz wiedziec
Ja tez myslalam ze jak przy mezu bedzie usg to przez brzunio ;) Na szczescie ginka przykryla co trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziendobry!!!!! u mnie nic nowego nic sie nie zmienilo w sumie mysle tylko ze za jakis czas ponownie zrobie test .....brzuch przestal bolec @ nadal nie ma a robilam w sumie w dniu w ktorym mialam prawidlowo dostac a plamienia byly wczesniej wiec nie wiem......zobaczymy,mam jakos wolne w tym tyg czwartek albo piatek nie wiem jeszcze to kupie test i w poniedzialek zrobie,mysle ze to tydz po wiec w razie co.......pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti bo ja intensywnie starałam się w tym cyklu o dzidzię i tak się zastanawiam czy to się jakoś czuje,że się udało.Ja przed @ nie mam nigdy żadnych dolegliwości.Nie boli mnie brzuch ani piersi.Czuję się wtedy normalnie.I ciekawa jestem czy gdyby mi się udało to czy bym coś czuła:)Moja kumpela mi kiedyś powiedziała,że jak zaszła w ciąże to od początku wiedziała,że się udało,bo to czuła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam @ dostać 23 czerwca i teraz czekam czy @ przyjdzie czy też nie:)I niecierpliwa już jestem,bo chciałabym już wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do usg to własnie tak zrozumialam i bylam przekonana,że skoro mam mojego M przyprowadzić to będzie takie normalne przez brzusio a tu proszę :)ale to wiem już czego się spodziewać :) Ja t6ak sobie teraz przypomniałam ,że mnie tak po owulacji klul jajnik prawy i tak tez zaczełąm myslec że może cos z tego będzie bo nigdy tak nie miałąm ale chyba pomarańczka mnie wtedy spowadziłą na ziemie bo mówiła że tam ma co miesiąc wiec tym barzdiej nie myslalam ze cos wyjdzie z tego.A co do intensywnosci to my zaczelismy kilka dni przed owul.a skonczylismy chyba dzien przed bo jakoś potem nie zgrywało się pzno wracalismy ,zmeczenie i tak myslalam że na pewno nic nie bedzie,bo niby plemniki potrafia przezyc dluzszy czas ale jakoś srednio chcialo mi się w to wierzyć że w naszym przypadku tak będzie :) Ja probowalam sie doszukiwac na sile objawow niestety niczego nie zauwazalam i stąd te zaskoczenie kiedy nie przyszla a zawsze jest co do dnia w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiGl jezeli chcesz wiedziec
Ja rowniez w cyklu w ktorym zaszlam bylam pewna ze nic z tego i @ przyjdzie jedyne co to bolalo mnie podbrzusze jak na @ w dniach kiedy miala sie pojawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja,mnie tez bolało w dniu kiedy miala sie pojawić @ i kilka dni po teraz juz tego nie mam tylko czasem mnie pobolewa prawy jajnik i jest lekko powiekszony ale pani doktor powiedziala ze wszystko jest w granicach normy wiec nie ma sie co martwic na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.! u mnie dziś 23 dc. Coraz bliżej do testowania.. Kochane mam do Was pytanie: Zawsze na parę dni przed @ bardzo a czasem znikomo bolą mnie piersi.. przed ostatnią miesiączką bolały mnie tak średnio, dostałam , a ból nie ustąpił (zawsze jak @ przychodziła ból ustępował) @ się skończyła a ból się tylko nasilał. Teraz mam 23 dc. a piersi piekielnie bolą ( nigdy aż tak nie bolały) Nawet mój B. nie może ich dotknąć, o spaniu na brzuchu nie wspomnę:/ Są duże, bolące i bardzo wrażliwe.. Miałyście coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy czegoś takiego nie mialam.Mnie zaczynaly pobolewać tydzień przed @ i po przyjsciu przechodzilo.Teraz tez tak bylo z tym ze @ nie przyszla a i piersi nie przestaly bolec.Tzn nie bola jakos strasznie ale sa ciezkie i wrazliwe no i przy dotyku troszke bola za to w nocy mi sie nasila i wtedy o spaniu na brzuchu nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Gratuluje Beti:)! Dolaczylas do grona:) pomarańczka mnie np dopiero tera zaczęły lekko piersi boleć a jestem w 4tyg, każda kobitka inny przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzanuaria już nawet nie chodzi o to, że to objaw ciąży.. Tylko wgl to mnie martwi, bo nigdy tak nie miałam:/ (i tak coś czuję, że się nie udało..za dużo stresów mam teraz przed samym ślubem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kiedy mogę zrobić test?? Dni płodne wyliczone z piekielka przypadają od wczoraj ale przytulałam się mocno przed @ po odstawieniu antykoncepcji. I bradzo dziwnie się czuję nie wiem czy przez odstawienie tabletek czy może rośnie jakaś fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą ja nie wiem jak sama mam wyliczać te dni płodne i o co chodzi z tym śluzem ;;;; czarna magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
89MONIAAA wiesz ja to nie ufam tym stronkom z obliczaniem dni płodnych :/ mierzę temperaturę i obserwuję śluz i wgl w innych dniach (wg tego) miałam dni płodne, a inne na tej stronce:) Myślę, że lepsze są swoje obserwacje i mierzenie tempki;) http://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/obserwacja-sluzu-szyjkowego/jakie-sa-rodzaje-sluzu-i-jak-je-rozpoznac,34.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nigdy piersi nie bolą przed @ więc nie wiem co to może oznaczać. A co do testowania to mówią żeby testować najwcześniej w dniu @.Ale też słyszałam,że na dwa dni przed można już zrobić test.Ja też jestem już niecierpliwa i chciałabym już wiedzieć czy się udało:)Ale niestety muszę jeszcze 10 dni poczekać ma @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko to jeśli jest się na początku ciąży to temperatura wzrasta czy nie?Bo to mnie ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wzrasta mnie lekarz powiedział, że jak mam cykle 30dniowe to owulacja jest około17-18go dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donusia Tak , wzrasta . W pierwszej fazie cyklu jest trochę wyższa, dni płodne spada, a po owulacji rośnie i utrzymuje się do @ lub jeśli jesteś w ciąży nadal się utrzymuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodówka pycha
no napewno sprawdzi czy jest pecherzyk i czy peka jak zrobi ci badanie to sie dowiesz nie ma sie martwic na zapas a jak tam facet oddal nasienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, w nast tyg, gdyż Pani, która się tym zajmuje w laboratorium, ma urlop, także musimy poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko bo gdzieś czytałam,że jeśli jest się w ciąży to temperatura wynosi ok.37 stopni.I ciekawa jestem czy gdybym jutro zmierzyła sobie temperaturę i bym tak mierzyła codziennie to czy temperatura pokazała by mi czy mi się udało?Ale ja nawet nie wiem jaką mam normalnie temperaturę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodówka pycha
dasz rade kamisiu wierze w ciebie fajnie ze cos ruszylo czytam was na bierzaco sama sie juz staram 2 latka:( u mnie w gronie znajomych i i ch znajomych jest duzo par ktore maja problemy lecza sie co to sie dzieje teraz rany:O co piata para ma problemy z plodnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co piąta? co trzecia chyba, no sa problemy straszne, moja mama prowadziła ten kalendarzyk na podstawie temp i za pierwszym razem w ciążę zaszła, jak zaczęli się starać, a jak urodziła siostrę, to za miesiąc znów w ciążę zaszła, potem na trzy lata założyła sobie mirenę, a jak zdjęła to od razu zaszła w ciążę ze mną, także była bardzo płodna. Moja młodsza siostra ma PCOS, a starsza się starała 2 lata o dziecko, ja już 3 i pół... kiedyś to takkie proste było, a teraz coraz gorzej jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodówka, zaczernij się :) ja sobie w brodę pluję, że tak długo czekałam z działaniami, bo głupia już może bym miała dzidziusia.. ale cóż, lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodówka pycha
kamisop my wczesnij jakos nie przwiazywalismy wiekszej uwagi do staran wczesnij bylo dobrze jak by nie zabezpieczalismy bardziej wydawlo sie ze to pschika no ale potem sie okazalo ze nie bez powodu sie nie udawalo nie mialam owulacji itd mam liczne torbiele wylecze i znow sie pojawiaja obecnie torbieli na razie nie ma za miesac mam IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×