Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

bo ten gin stwierdził, że to nie jest prolaktyna, ale myślę żeby zrobić badanie na własną rękę, ale to już w przyszłym cyklu, bo to trza przed owulacją chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodówka pycha
no test toc wykonuje sie dzien przed lub wczasie owulacji wspolzyjecie do 12 h przed wizyta i gin ci pobiera nasienie ze srodka i patrzy ile jest plemnikow i jak sie zachwuje w sluzie a oprucz prolaktyne dobrze zrobic tsh t3,t4 esradriol progesteron LH FSH troche tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ja te badania hormonalne robilam chyba w 2 czy 3 dniu@ bo milam z obiazeniem czyli raz pobrali dali mi jakas tabl i za godz znowu pobierali.... u mnie moze zaczal od hormonow i droznosci bo ja wczesniej prare lat temu mialam torbiel na janiku=laparoskopia,potem wodniaka na 2=operacja dlatego chyba tak zaczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może zrób restart
kamisia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj ty wyzej
a może zrób kamisia pracuje na stacji paliw hahahhahahahahahhahahahhaahhhahhhahaahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę kamisia że w końcu zaczęłas działać:) teraz tylko ja zostałam:/ Trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie troche poczytalam o nim wspolpracuje z Invimedem wiec moze warto by bylo sie do niego przejsc???? sama sie nad tym zastanowie po laparoskopii w lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
molly no wlasnie jeszcze sie nie wybralas na badanka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedźcie mi, 18go mam USG, bo mam dni płodne, czy mogę dzień wcześniej się przytulać? bo nie chciałabym stracić cyklu na staranka, ale czy mogę? nie pamiętam czy lekarz coś o tym mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mozesz nic temu przeciez nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mi sie wydaje ze nic nie stoi temu na przeszkodzie ja bym sie nie wzbraniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze co tu sie ostatnie dni dzieje ;/ skąd się tacy kretyni biora ;/;/ ja byłam dziś u lekarza i ciąża potwierdzona :) 5mm fasolka pomalutku się rozwija :) za tydzien drugie usg dzis było dopochwowe a za tydzien już normalne mam przyjsc z moim M :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiGl kolejne usg tez
bedzie dopochwowe bo przez brzuch nic nie bedzie jeszcze widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, super, gratuluję raz jeszcze :) Teraz pozostaje Ci tylko wysyłać nam fluidki ciążowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wysyłąm cały czas i trzymam kciuki za Was dziewczyny :* wierzę że i Wam się uda na pewno niestety nie wszyscy nam dobrze życzą jak czytam tak te wpisy które powinny być blokowane ;/ ale chyba najlepiej to ignorować to się dzieci znudzą .A ja w ogóle nie mam żadnych dolegliwosci,w nocy jedynie piersi są takie ciężkie i drażliwe a poza tym nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, zwykłe debilskie zachowania znudzonych dzieci. to dobrze, że nie nawiedzają Cię żadne dolegliwości, zamiast męczyć się możesz w pełni cieszyć się upragnioną ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a zanim dowiedziałaś się,że jesteś w ciąży to miałaś jakieś dolegliwości?Czułaś,że coś się w tobie zmieniło?Że coś się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic,zupełnie nic.Nawet tutaj pisałam,ze zbliza sie @ bo tak sie czułam jak przed.Czyli troche mnie brzucho pobolewal tak delikatnie,lekko woda mi sie zatrzymala,kilka wypryskow na twarzy czyli taki standard jak przed kazda @ z tym ze ta nie przyszla.Do dziś nic nie czuje,nie mam ani nadmiernego apetytu czy braky nic mnie nie boli nic nie dolega moze tylk wczesniej chodze spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiGl jezeli chcesz wiedziec
to nie jestem znudzonym dzieciakiem i nie napisalam swojego postu zeby zrobic ci na zlosc . Sama jestem obecnie w 31 tyg a usg dopochwowe mialam bodajze do 4 miesiaca bo wczesniej przez brzuch nie bylo nic widac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga,nie pisalam o tobie tylko o postach wyżej tak wiec nie bierz tak wszystkiego do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiGl jezeli chcesz wiedziec
nie biore do siebie tylko tak to "zabrzmialo", powodzenia na wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×