Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autko do slubu

Na ile h samochód ślubny??

Polecane posty

Gość autko do slubu

Dziewczyny, na ile godzin wynajmuje się samochód ślubny? bo my mamy opcję płatne od godziny i się zastanawiam na jaki czas będzie to konieczne. Mszę mamy o 16, a z naszego mieszkania do kościoła jest 3 minuty samochodem. Potem msza (nie wiem ile potrwa, łącznie z podpisywaniem dokumentów i życzeniami) no i sam dojazd na sale do jakieś 20 minut drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
dobre pytanie, tez bym chciala wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem auto na 8 h ale dogadaliśmy się z firmą że 4 bierzemy na ślub + 4 h w innym terminie na zdjęcia itp.Ogólnie moja żona mieszkała 43 km ode mnie więc spokojnie wystarczyło.Byłem na weselu gdzie znajomi wzieli na 3 h i tez wystarczyło także myśle że 3 h to max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszysyko tez zalezy jakie chcesz autko,czy takie normalne czy bardziej na styl stary.Im starsze autko tym drozej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autko do slubu
demorela, ale ja wiem jakie chcę autko dlatego zastanawiam się czy mnie będzie na nie stać, bo jeśli będzie potrzeba na kilka łdnych godzin to nie, bo wyjdzie za drogo, bo mam 350h. A jeśli 2-3 to już byłoby optymalnie i moglibyśmy się zdecydować. No tak wszystko zależy od odległości. To każdy musi indywidualnie sobie określić. Ale chyba msze raczej trwają tak samo. To ile zajęła Wam sama msza, wszystkie formalności. Ile w ogóle przed mszą trzeba być w kościele no i po ile zeszło z kwiatkami i życzeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia_6789
My wynajelismy na max6h. Mysle, ze spokojnie sie zmiescimy, mimo, ze mamy dobry kawalek do przejechania (slub w innym miescie). Tyle, ze u nas cena do 6h jest stala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana,to wszystko jest przede mna,bo slubuje w sierpniu:) ale tez myslelismy nad wypozyczeniem i szukalismy ofert i powiem tak ze ceny zaczynaly sie od 150zl za mercedesa z tal 80 a konczyly na ok 1000zl za jakies stare auto powojenne.Pan w wypozyczalni zrobil nam przelicznik taki za auto cytroen ten taki fajny starszy : dojazd pod dom mlodych ok.40min,dojazd do kosciola 10min,czekanie pod kosciolem 1h30min,dojazd na sale 20min,powrot 40min,razem wyszlo ponad 3h a za godz chcial ok 400zl,wiec zrezygnowalismy,bo to jednak za duzy wydatek. Nam sie udalo zalatwic auto do slubu od znajomego,ktory nam wypozyczy i sam bedzie szoferem:)a z cena sie dogadamy tak ze nie bedzie mial zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O jak ja sie teraz ciesze
My pozyczylismy autko od kolegi Męża. Wzielismy je juz wieczorkiem dzien wczesniej. Mąz je wysprzątał, rano pojechał do kwiaciarki przyozdobic :) Potem jechal do mnie. Pojechalismy do kosciola we 4ke. My i dwóch swiadków w tym jeden swiadek prowadził auto. Po weselu spalismy w hotelu, wiec kolo 12 na drugi dzien pojechalismy do Męża domu (i mojego w tym momencie) a ze kolega mieszka kilka domow dalej to oddalismy auto. Wiec w sumie mielismy auto prawie 2 doby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autko do slubu
demorela to oni liczą nawet czas dojazdu do nas i powrót?? myślałam, że licznik zaczyna bić pod naszym domem, a kończy pod sala weselna. Przecież dojazd do młodych i powrót na bazę już powinnien być darmowy. A liczony tylko czas przejazdu z mlodymi. To chyba jednak lekka przesada liczyc dojazd do mlodych i swojego powrotu, po odstawieniu na sale weselna ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak sobie licza od momentu rozpoczecia startu auta do momentu zjazdu do bazy jak to okreslilas. Wiesz musza w koncu zarobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my akurat wynajmujemy samochód w starym stylu od pewnego małżeństwa i mamy go do dyspozycji przez cały dzień za 800 zł, więc jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia_6789
Nie, nie wszyscy tak licza. U nas czas jest liczony od momentu podstawienia samochodu pod dom Pana Mlodego, do momentu przywiezienia nas na sale weselna. Czas dojazdu i powrotu do bazy nie jest liczony. Tak mamy w umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wynajmowaliśmy na całe wesele :) w końcu ślub ma sie raz w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autko do slubu
no ma się raz w życiu, ale w jakim celu na cale wesele? chyba nikt w trakcie nie urzadza sobie wycieczek. No i pytania nie kieruje tez do ludzi co po znajomosci wynajeli, bo to wiadomo, ze inaczej sie liczy i jakbym mogla od znajomego to by mnie nie ogrniaczal, ze tylko na dwie godziny, a dalby na 5. Nadal nie otrzymalam odpowiedzi ile trwaja formalnosci slubne, na ile przed msza trzeba byc w kosciele i ile schodzi z sama msza i zyczeniami. Jak sie dowiem to juz sama reszte oblicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lepiej zamiast na godzinę dogadać się na imprezę? Może okazać się, że będzie dużo bram i długie wręczanie kwiatów i koszty Wam wzrosną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak ludzie w ostatnim czasie WYKORZYSTUJĄ, że coś jest ślubne, doprowadza mnie do szału! Przykład: ja jako świadkowa wraz z panną młodą czeszemy się u fryzjera. Moja fryzura była robiona ponad godzinę, bo to był kok, panny młodej ok40 min- zwykłe upięte włosy puszczone na bok. Cena za moją 100zł, cena za fryzurę panny młodej- 250zł. Z makijażem było tak samo. Ale jeszcze rozumiem fryzjera czy kosmetyczkę czy coś tam innego, ale nie do cholery głupi samochód! Ludzie są w stanie zapłacić za to do 1500zł. Najbardziej śmieszą mnie widoki jak na wioskach są śluby i młodzi jadą limuzyną, nieważne że w środku pan młody w białych skarpetkach w paski i brązowych laczkach. Ale jedzie w limuzynie i cała wioska potem będzie mówiła :D Moja siostra jak wychodziła za mąż to wynajęli w zwykłej wypożyczalni super wypasiony wóz za 500zł- od piątku do poniedziałku. Oczywiście z wypełnionym bakiem. http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&sa=N&biw=1280&bih=699&tbm=isch&tbnid=s-z3-mc5sBWSOM:&imgrefurl=http://www.moto-tapety.pl/tapety,na,pulpit,chrysler,300,c,startech,10-36836-11-jpg.html&docid=nTxU7wG_IljrNM&imgurl=http://www.moto-tapety.pl/tapety/Samochody/Chrysler/Chrysler%252520300%252520C%252520Startech/Chrysler%252520300%252520C%252520Startech%2525201024x768_b15.jpg&w=1024&h=768&ei=4mKZT426M8ej4gSxz4HFBg&zoom=1&iact=hc&vpx=806&vpy=373&dur=31&hovh=194&hovw=259&tx=88&ty=180&sig=107686882956874788712&page=2&tbnh=155&tbnw=199&start=15&ndsp=20&ved=1t:429,r:13,s:15,i:197

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy do kościoła dwie minuty pieszo, więc chcieliśmy samochód dopiero po mszy... ale jak zadzwoniliśmy o koszt dwóch godzin to nam powiedzieli że minimum 4 godziny musimy wziąć. więc zrezygnowaliśmy i zostaliśmy bez auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladsnhcfjkhndksf3
i oddac pewnie tez musieli zatankowany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze co?
Założę się że nie musieli go tankować bo sama korzystałam z takiego wypożyczenia (nie do ślubu) i można nawet dojechać na oparach byle zmieścić się w czasie he he gorąco polecam bo można czasem nowiusieńkie niezłe autko z salonu tak wypożyczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość le ile ile ile ileeeeee
my wynajmujemy na 3 h bo mamy blisko kosciol i na sale 20 min maks, a jak wypozycza sie samochod w wypozyczalni to oddaje sie go z takim bakiem jak sie wzielo. A nie bierze sie zatankowany a oddaje pusty - co za bzdury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze co?
aa bo jesteś lamus i sama gadasz bzdury :) zapytaj w Volkswagen u Zawady w stolicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Trzeba wypożyczyć najlepiej z kierowcą na cały dzień. My tak z mężem zrobiliśmy i wypożyczyliśmy od Car4Vip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×