Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dager

milion złotych dla każdego- innowacyjny program

Polecane posty

Gość Dager

Chciałbym polecić Waszej uwadze innowacyjny program społeczny jaki pojawił sie już ponad rok temu w polskim internecie: http://bhc.apolandia.com Jest to być może pierwsza tego typu inicjatywa na świecie.Zapisać może sie każdy kto ukończył 21 lat ale program jest dedykowany szczególnie emerytom,rencistom,samotnym rodzicom,epileptykom bez prawa do renty.Kiedy Apolandia stanie sie popularna znacznie zredukuje problem biedy w Polsce,być może do minimum. Docelowo każdy uczestnik ma szansę zyskać milion zł w postaci otrzymanych darowizn.Może to potrwać kilka lat i zależeć będzie od ilości uczestników i tempa rozwoju programu.W każdym razie nawet tysiąc czy dwa tysiące miesięcznie uzyskane w ten sposób będzie wybawieniem dla wielu rodzin. Z ostatnich informacji wynika że UOKiK nie dopatrzył sie w programie BHC żadnej piramidy ani oszustwa.Sugerowanie więc takich rzeczy jest niczym nieuprawnione.Zapraszam do dyskusji na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dager
Dodam jeszcze że nie tylko UOKiK nie znalazł tu żadnego oszustwa.Zaden inny organ,instytucja,prokuratura,policja itp nie znalazł tu nic co może być oszustwem:) System jest tak skonstruowany że nikogo oszukać nie może.W internecie jest co prawda wiele negatywnych wpisów na temat Apolandii ale ich autorami są 2 te same osoby,najprawdopodobniej wynajęte przez ludzi z branży MLM do szerzenia czarnego PR na temat programu BHC. Kiedy Apolandia będzie popularna MLM może upaść bo kto będzie sie chciał zajmować MLM kiedy program BHC daje o wiele większe możliwości?:)Te negatywne wpisy na forach to czarny PR i efekt frustracji ludzi od MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celes
na tym forum jest opisane jak w praktyce działa system: http://mambiznes.pl/forum/index.php?showtopic=3046 Oto profil Apolandii na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/Apolandiacom/120955221270738 Jakby były jakieś pytania to dawajcie tutaj albo piszcie do biura Apolandii.Powiedzcie też o tym temacie swoim znajomym,wklejajcie linki na swoje tablice na Facebooku itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedno pytanie ; skoro to taka żyła złota, to z jakich pobudek reklamujesz stronę robiąc sobie większą konkurencja do tej góry pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celes
Nie ma tutaj żadnej konkurencji więc skąd takie pytanie?:)Zyskują wszyscy uczestnicy programu w miarę jego rozwoju,to nie jest MLM gdzie jest lider i stado jeleni pod nim którzy pracują na jego wynik. Skoro każdy zyskuje to jakiej konkurencji mam sie obawiać?Mnie to wcale nie przeszkadza że oprócz mnie w programie będą duże pieniądze zyskiwać także inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boromiros
nikt sie nie zainteresuje?nie ma przecież lepszego sposobu na dodatkowe pieniądze w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię MLM
Negatywne komentarze na temat Apolandii w internecie publikują głównie ludzie z branży MLM. Oni wiedzą że jak Apolandia wystartuje ich biznes może sie zawalić.Komu będzie sie chciało w MLM bawić kiedy Apolandia oferuje większe możliwości?W MLM jest lider który dużo zarabia i stado baranów w strukturze pod nim dzięki którym płynie do niego kasa. W Apolandii nie ma żadnych liderów,wszyscy zyskują tyle samo w miarę rozwoju programu.Nie ma tu też biznesu,nic sie tu nie sprzedaje,program jest dla wszystkich mających ukończone 21 lat.Dlatego też ci od MLM robią wszystko żeby ludziom wmówić że to piramida i publikują w necie oszczerstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triko
UOKiK nie znalazł nic podejrzanego w programie BHC,żaden inny urząd ani policja też ale ludziom z MLM nie przeszkadza to pisać negatywnych komentarzy. Nic im to nie pomoże,kiedy programem BHC zainteresują sie media ludzie zaczną uciekać z MLM jak szczury z tonącego okrętu.Jap łakał po MLM nie będe,jak sla mnie może upaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony błaznami
Produkujcie sie MLM-owcy dalej,tylko to wam zostało.Ale nawet zniechęcanie ludzi kiepsko wam idzie,te wasze komentarze to poziom przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy wiecie błazny
ale im więcej komentarzy tym wyżej temat w Google.Wasze podszywy tylko podbijają ten temat w wyszukiwarce.Więc możecie sobie je pisać,wyjdzie to na dobre Apolandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apolonijny2012
Apolandia nie jest biznesem ani systemem zarobkowym.To program społeczny adresowany głównie do emerytów,rencistów,epileptyków bez prawa do renty,samotnych rodziców,zadłużonych,bezrobotnych.To oni najbardziej skorzystają. Z tego co piszą ludzie na forach wynika że o sprawie wiedzą już wszystkie duże media ale wszystkie redakcje czekają na to pismo z UOKiK które to miejmy nadzieję urząd wreszcie wystawi. Zaraz sie pojawią jakieś głupie podszywy ale na szczęście każdy komentarz podbija ten temat w Google a to tylko pomoże w promocji Apolandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
przestan reklamować piramidę finansową. to że w regulaminie zastąpili słowo dochód na darowizna nie znaczy że nie jest to piramida. jeden wpłaca i z tego kasę ma ten który jest wyżej a organizator ma od każdego transferu 10% :D ładnie ubrane w regulaminie jako dobrowolne darowizny :D za reklamę piramid powinni wtrącać do lochu. tak samo jak za reklamę mlm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
Apolandia nie jest biznesem ani systemem zarobkowym - oczywiście że jest biznesem :D przecież to zarejestrowana firma. firma jest nastawiona na zysk i taki jets sens jej działania każde działanie odmienne jest traktowane jako działanie na szkodę i w przypadku spólek prawa handlowego jest za to odpowiedzialnośc karna przygłupie. to nie jest fundacja mimo iż sprytnie się reklamuje jako fundacja "w przyszłości" :D jakim trzeba być durniem aby wpłacać tam pieniądze to nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic3000
"jeden wpłaca i z tego kasę ma ten który jest wyżej a organizator ma od każdego transferu 10% ładnie ubrane w regulaminie jako dobrowolne darowizny" Bzdura.Cytat z innego forum,bardzo trafny: "Teoria wygląda następująco- uczestnik programu zaprasza na swój pierwszy poziom 6 osób lub są mu one dopisane.Na pierwszym poziomie może być max 6 osób. Następnie każda z tych 6 osób zaprasza swoich 6 lub są im one dopisane i na drugim poziomie masz 36 osób.Każda z tych 36 osób zaprasza swoich 6 i na trzecim poziomie masz 216 osób. Wszystkie osoby z Twojego trzeciego poziomu wpłacają Ci darowiznę,taka jest zasada.Otrzymujesz więc 216* 30zł= 6480zł,dokładnie tyle wpływa na Twoje konto.Z tego 10% wpłacasz na Forum Pomocowe i pomagasz potrzebującym.Zostaje całkiem sporo prawda?A to dopiero początek. Następnie tych 216 osób zaprasza swoich znajomych do programu lub są im oni dopisywani według podanego wyżej schematu.Załóżmy że po 2 tygodniach 100 osób z Twojego 3 poziomu ma już zorganizowanych swoich darczyńców od których otrzymali pieniądze.Wtedy tych 100 osób wpłaca Ci drugą ratę czyli 60 zł.Otrzymujesz więc na konto: 100*60zł= 6000 zł.Wpłacasz 10% tej sumy na Forum Pomocowe. I tak dalej według Planu Darowizn: http://bhc.apolandia.com/plan-darowizn-oplaty.html Zasada jest taka- Tobie przydzielona zostaje jedna osoba której wpłacasz darowizny według planu a wielokrotność otrzymujesz od swojej grupy organizowanej w podany wyżej sposób.Darowizny przydzielonej osobie wpłacasz tylko wtedy gdy sama otrzymałaś już pieniądze które pozwalają na dalsze wpłaty.Jeśli nie będziesz mieć żadnych darczyńców w ciągu 3 miesięcy masz zagwarantowany zwrot swoich wpłaconych 30zł. Pomyślcie o Forum Pomocowym- jeśli w ciągu miesiąca kilka tysięcy osób w Polsce otrzyma 6000 zł darowizn to 10% z łącznej ich sumy pozwala pomóc naprawdę wielu ludziom którzy na Forum zgłoszą sie po wsparcie.W programie BHC uczestnik sam zyskuje ogromne pieniądze a do tego 10% prowizją wspomaga innych.Czyż nie jest to wspaniały system?Pytanie retoryczne. Wzajemne wpłacanie sobie darowizn to pierwszy etap,trwa do momentu kiedy zapisze sie do niego przewidywana pula czyli minimum 10 000 ludzi.Nie będzie to trudne kiedy UOKiK uraczy nas wreszcie swoim zaświadczeniem i dzięki temu łatwo będzie zainteresować media tym tematem." 10% jest przeznaczone na Forum Pomocowe gdzie ogłaszają sie potrzebujący a nie na Apolandie.Najpierw naucz sie czytać ze zrozumieniem a potem dopiero komentuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic3000
"przestan reklamować piramidę finansową." Gdzie ta piramida?UOKiK od roku wie o Apolandii i żadnej piramidy tam nie znalazł.Podważasz kompetencje tego urzędu?Chyba na dobrych prawników to ich stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
przestań smiecić tymi bzdurami wszędzie. rozumiem że jesteś właścicielką firmy i masz z tego kasę ale może nie obrażaj intelektu innych wciskając ten kit. zresztą zawsze możesz wziąć się do jakiejś pożytecznej pracy a nie naciągactwa bo dla mnie to forma naciągactwa. żerowanie na marzeniach i złudzeniach głupszych od siebie. to czy to legalne cyz nie jest kwestią drugorzędną. w poprzedniej komunistycznej epoce za wyjtkiem masy negatywów był jeden pozytyw. ludzi od takich piramid popularnie zwanych naciągaczami lali pała i wrzucali do lochu tam gdzie ich miejsce. drugi etap powiadasz, a co będzie jak drugi etap nie nadejdzie bo nie zbierze się wymagana ilośc frajerów ? będzie jak napisałem. forum pomocowe powiadasz ? to forum które powstanie być może w przyszłości tak samo jak fundacja :D a już teraz się pisze co będzie robiła fundacja jak powstanie . wystarczy 5 minut aby zapoznać się z tą stroną i wiedzieć że to piramida ale nie finansowa tylko piramida darowizn od których właściciel strony zabierze 10% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
a co UOKiK badał wklej numer sprawy zaraz sobie sprawdzimy :D niech zgadnę badał regulamin strony :D ? a może nic nie badał tylko taka sciema aby frajerów znaleźć. na stronie UOKiK jest świetna wyszukiwarka więc droga Jolu podaj numer sprawy chętnie sobie poczytam bo i tak nudzi mi się w święta :D nie podasz jak wyżej napisałem zajmij się uczciwą pracą a nie pobieraniem prowizji od darowizn. ew zawsze masz jeszcze fora o mlm i tam jelenie czekają na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic3000
Jola tu na pewno nie pisze:)UOKiK nie prowadzi żadnej sprawy przeciwko Apolandii więc nie ma jej numeru i nie znajdziesz jej na stronie urzędu.Nie ma żadnej sprawy prowadzonej przeciw Apolandii przez UOKiK. Tutaj masz kopie pisma doręczonego przez panią Jolę osobiście do UOKiK,mniej więcej w połowie strony: http://bhc.apolandia.com/przepisy-prawa.html Jest to wniosek o wydanie zaświadczenia potwierdzającego legalność firmy.Został on złożony po tym gdy w rozmowie telefonicznej z urzędnikiem UOKiK pani Jola dowiedziała sie że urząd nie znalazł podstaw do wszczęcia postępowania wobec jej firmy. Nie ma podstaw do wszczęcia sprawy więc nie ma żadnej sprawy która miałaby numer.UOKiK może teraz na wniosek pani Joli wystawić zaświadczenie że nie ma podstaw do zarzutów.Może to zrobić ale nie musi gdyż nie ma obowiązku wystawiać zaświadczeń żadnej firmie. Jednak ze względu na duże zainteresowanie sprawą zaświadczenie zapewne wystawi.I tak to jest z tą bandą od MLM.Nic nie wiedzą a piszą no forach o piramidach których nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
i jeszcze jedno jeśli nadal będziesz reklamować piramidę hasłem milion złotych dla każdego to dobrze na tym nie wyjdziesz bo kiedyś poszkodowany czyli ostatni w łańcuchu będzie cię mógł pozwać. p.s. proszę nie wklejaj tych bredni które przeczytałem an stornie że ostatniego nie ma bo ostatniemu kase wypłaca ktoś tam w drugim etapie bo drugiego etapu nie ma i podejrzewam ze nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic3000
Chciałbym też zauważyć że na forach piszą sympatycy Apolandii a nie pani Jola czy pan Zębowicz.Oni zaangażują sie w medialną promocję programu dopiero jak ten papier z UOKiK sie pojawi. Sympatyków Apolandii jest coraz więcej bo każdy normalny człowiek widzi jakie korzyści może przynieść ten program społeczny.Politycy pieniędzy nie rozdają,państwo też tego nie robi.Tylko taka samopomoc jak Apolandia może poprawić sytuację finansową Polaków. I coraz więcej osób na szczęście zdaje sobie z tego sprawę:)Pomimo szczekania tych błaznów od MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
coś tu ściemniasz bo skoro prowadził badającą legalnośc to sprawa ma numer i jest w wyszukiwarce. tu masz przykład spraw zakończonych. http://decyzje.uokik.gov.pl/nd_wz_um.nsf/a87483b1c32c4d76c125728a002baa66/$searchForm?SearchView jak wpisuje apolandia to niestety nie znajduje mi nic ani zakończonego pozytywnie ani negatywnie czyli UOKiK nie zajmował się wcale umowami między piramidą a jej członkami i słusznie bo ten urząd nie zajmuje się darowiznami :D gdyby tam nie było słowa darowizna to już dawno byłaby kara a Jola oczekiwała na wyrok w sprawie karnej. regulamin bardzo ładnie napisany trochę się tym interesuje i powiem szczerze że pierwszy raz zobacyzłem regulamin na stronie do któreog nie ma się jak przyczepić. co nie zmienia faktu że to działalność zarobkowa polegająca na strzyżeniu frajerów przez Jolę która miała sprytny pomysł na biznes oparty na zasadach piramidy tylko być może zgodny z prawem. czy na pewno zgodny nie wiem bo nie mam kompetencji aby to oceniać. skoro nie prowadził to co piszesz że nie znalazł :D ja też nie znalazłem myszy w piwnicy bo tam nie wchodzę ale to nie oznacza że w piwnicy nie mam myszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic3000
Wspominasz coś o pozwie.Jeśli ktoś tu ma zostać pozwany to raczej takie osoby jak ty rozpowszechniające opinie jakoby była to piramida finansowa:)W piśmie które pani Jola zaniosła do tego urzędu jest napisane że zaświadczenie wydane przez UOKiK może posłużyć w sprawach o pomówienie. Osobiście wątpie żeby pani Jola chciała kogoś pozywać,znając ją to raczej niemożliwe,nie bawi sie w takie rzeczy.Ale jak dalej będziecie tak szczekać nie mając żadnych podstaw do oskarżeń a wspomniane pismo sie pojawi to kto wie:) Ja sie niczego nie boje bo wiem że wspieram program społeczny w którym nikt stracić nie może.Pozwów niech sie bardziej boją ci szczekający MLM-owcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic3000
I powiedz w jaki sposób strzyżeni są frajerzy skoro system jest tak skonstruowany że na to nie pozwala.Bardzo chętnie sie tego dowiem.Czy będą jakieś konkrety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
zmień stylistykę zdań bo nawet ktoś tak tępy z języka polskiego jak ja widzi że stylistyka i budowa zdań jest identyczna a co za tym idzie spamuje jedna i ta sama osoba. może w co drugiej wypowiedzi nie używaj enterów jako akapitów albo coś tam wymyśl bo pomysł na strzyżenie jeleni masz dobry tylko intelekt nie idzie w parze z koncepcją udawania tłumu wielbicieli nowej piramidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic3000
UOKiK tak w ogóle o sprawie wie bo doniósł na nich rok temu redaktor naczelny Network Magazyn,w swoim artykule na swoim portalu zacytował nawet maile z tej instytucji. Czemu więc celowo wprowadzasz ludzi w błąd pisząc że UOKiK sprawą sie nie zajmuje?Poza tym pod linkiem który podałem jest wyraźnie wklejona kopia pisma złożonego w tym urzędzie.To co,sprawą sie nie zajmowali a pismo przyjęli? I powiedz poza tym jak konkretnie wygląda strzyżenie tych owiec skoro system jest tak skonstruowany że jest to niemożliwe.Ciekawe co wymyślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic3000
Czekam na odpowiedź na pytanie- jak strzeżone są te owce?Dowiem sie tego czy nie?Wymyśl coś skoro to piramida oszukująca ludzi.Ludzie którzy nas czytają czekają aż ktoś im to oszustwo wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic3000
Już kilka minut czekam aż nasz ekspert odpisze w jaki sposób w Apolandii oszukiwani są ludzie?Elaborat pisze czy co?Podziel sie swoją wiedza,ostrzeż ludzi przed niecną piramidą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
przestań mnie jolu straszyć pozwami :D bo mnie tylko brzuch rozboli od teog ze smiechu. zresztą bardzo chętnie taką reklamę mi zrobisz że finansowo na tym na pewno nie stracę :D jakie zaświadczenie jakie pomówienie :D nacpałaś się czegoś czy co ? ty wiesz w ogóle co to za instytucja ? wiesz czym się róznią sprawy rozstrzygane przez SOKiK a tymi przez SC ? bredzenie bez ładu i składu o tym że jole coś gdzieś wysłała więc w przyszłości może coś dostanei w odpowiedzi , że w przyszłoście będzie jakiś drugi etap jakaś fundacja :D ci którzy się na to łapią są dla mnie frajerami no ale czasami i ja mam ludzkie odruchy więc może jakiś frajer zanim wpłaci darowiznę od której 10% wezmie firma joli (bo liczy się to co teraz a nie to co być może kiedyś w nieokreślonej przyszłosci nastąpi i być może jola te pieniądze później wyda na fundację a być może na wakacje na melediwach bo to będzie jej kasa i zrobi co zechce) przeczyta i się dwa razy zastanowi bo to forum ma taki skrypt że dobrze się pozycjonuje w google. to tyle ode mnie spamarze więc może pospamuj teraz forum radia maryja i telewizji trwam. tam powinno być dużo chętnych do oddania swoich pieniędzy w obce ręce :D no i mnie tam nie spotkasz. ahoj i kij ci w oko za żerowanie na ludzkich marzeniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic3000
Czy do ciebie dociera że nikt z twórców Apolandii nie udziela sie na forach?Jestem sympatykiem Apolandii płci męskiej,bynajmniej nie mam na imię Jola.Twórcy Apolandii na razie nie promują aktywnie swojej firmy w oczekiwaniu na pismo z UOKiK.Na razie robimy to my,sympatycy. Oskarżasz Apolandię że jest piramidą finansową a nie potrafisz wskazać w jaki sposób oszukuje ludzi.To dlatego że oszukać ich w żaden sposób nie może.Każdy rozsądny człowiek który zapoznał sie z programem BHC wie że może on przynieść społeczeństwu tylko korzyści. I na żadnych marzeniach Apolandia nie żeruje,raczej wielu osobom pomoże spełnić ich marzenia.Nikogo też nie straszy sie pozwami,w piśmie złożonym w UOKiK jest tylko wspomniane że jest taka opcja wobec osób sugerujących że jest to piramida oszukująca ludzi. No i sami widzicie ludzie.Skacze toto,pluje ale jak zapytać w jaki sposób Apolandia oszukuje ludzi to odpowiedzi nie ma.I taka to z takimi ludźmi rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×