Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dager

milion złotych dla każdego- innowacyjny program

Polecane posty

Gość serdellos456
Od swoich darczyńców i w ten sposób w miarę rozwoju programu każdy otrzymuje coraz większe sumy.Kwota wolna od podatku jeśli chodzi o darowizny to 4900zł z groszem. Jeśli masz 10 darczyńców to najpierw otrzymujesz od nich 10 razy 30zł,potem 10 razy 60zł itd aż od każdego z nich otrzymasz 4900zł a więc przy 10 darczyńcach i zrealizowanym do końca planie darowizn otrzymujesz 10 razy 4900zł.Jednocześnie z otrzymywanych pieniędzy sam wpłacasz darowizny osobie przydzielonej ci na początku i na koniec ona otrzyma od ciebie w sumie 4900zł. Każdy ma tu jedną przydzieloną osobę której wpłaca darowizny po tym jak sam je otrzymuje od własnej grupy.Plan Darowizn zrealizowany do końca oznacza że ty wpłaciłeś komuś 4900zł z groszem a sam odebrałeś od swojej grupy(max 216 osób) wielokrotność tej kwoty.I co w tym niezwykłego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według tego co mówisz, póki co wychodzi na to, że w łańcuszku z 10 osób musi "zejść w dół" 300x10=3000 zł. Tyle powinien wpłacić (przepraszam - przelać) pierwszy darczyńca. Dobrze liczę? Jak on przeleje pierwszemu, to ten zatrzyma sobie 300 zł, a 2700 przeleje drugiemu. Ten z kolei, zatrzyma swoje 300 zł i przeleje czwartemu itd. Tak? Bo jeśli nie tak, to jak? A teraz, jak i kiedy odzyska (o zyskach nie wspominając) swoje 3000 zł pierwszy z darczyńców? Bo piszesz przecież, że nikt tu nie traci! Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli masz 10 darczyńców to najpierw otrzymujesz od nich 10 razy 30zł,potem 10 razy 60zł itd aż od każdego z nich otrzymasz 4900zł a więc przy 10 darczyńcach i zrealizowanym do końca planie darowizn otrzymujesz 10 razy 4900zł." ZARAZ, ZARAZ! Czy ty rozumiesz o co ja cię pytam? Ja pytam - kiedy i w jaki sposób otrzyma z powrotem swoje pieniądze PIERWSZY Z DARCZYŃCÓW. A właściwie - pierwsze 10. Bo oni podarują komuś, czyli - pozbędą się jakiejś kasy. A ponieważ nie mogą stracić, to ktoś powinien im podarować. Przynajmniej tyle samo, co oni wysłali komuś. Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdellos456
Wszystko źle rozumiesz.Po rejestracji w trybie aktywnym otrzymujesz przydzieloną osobę której wpłacasz 30zł darowizny.Następnie organizujesz własną grupę samemu lub z pomocą organizatora,na pierwszym poziomie możesz mieć max 6 osób.Każda z tych 6 osób może zaprosić po 2 i wtedy na drugim poziomie jest 12 osób.Każda z tych 12 może np. zaprosić po 2 osoby i na 3 poziomie masz 24 osoby. Od tych 24 osób dostajesz darowiznę 30zł a więc 24 razy 30zł.Z tego 10% prowizji idzie na Forum Pomocowe a do tego wpłacasz 60zł drugiej raty przydzielonej ci na początku osobie.Każdy z tych 24 darczyńców organizuje sobie następnie własną grupę,otrzymuje własne pieniądze i wpłaca ci kolejne raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli masz 10 darczyńców to najpierw otrzymujesz od nich 10 razy 30zł,potem 10 razy 60zł itd aż od każdego z nich otrzymasz 4900zł a więc przy 10 darczyńcach i zrealizowanym do końca planie darowizn otrzymujesz 10 razy 4900zł." ZARAZ, ZARAZ! Czy ty rozumiesz o co ja cię pytam? Ja pytam - kiedy i w jaki sposób otrzyma z powrotem swoje pieniądze PIERWSZY Z DARCZYŃCÓW. A właściwie - pierwsze 10. Bo oni podarują komuś, czyli - pozbędą się jakiejś kasy. A ponieważ nie mogą stracić, to ktoś powinien im podarować. Przynajmniej tyle samo, co oni wysłali komuś. Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdellos456
Pierwsza rata-30zł,druga 60zł i tak dalej do 4900zł.Pieniądze wpłacasz przydzielonej osobie tylko wtedy kiedy sam już otrzymałeś darowizny od swojej grupy które pozwalają na ten wydatek. Więc nikt tu nie może nic stracić.Co najwyżej nic nie zyska bo program stoi w miejscu.A w miejscu stoi bo sie wszyscy czepili piramidy której nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdellos456
"a pytam - kiedy i w jaki sposób otrzyma z powrotem swoje pieniądze PIERWSZY Z DARCZYŃCÓW. A właściwie - pierwsze 10" Pytanie to nie ma sensu bo nie ma żadnych pierwszych ani dziesiątych darczyńców.Ty jesteś darczyńcą dla jednej osoby a sam otrzymujesz pieniądze od swojej grupy według podanego wcześniej schematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"organizujesz własną grupę samemu lub z pomocą organizatora,na pierwszym poziomie możesz mieć max 6 osób.Każda z tych 6 osób może zaprosić po 2 i wtedy na drugim poziomie jest 12 osób.Każda z tych 12 może np. zaprosić po 2 osoby i na 3 poziomie masz 24 osoby. Od tych 24 osób dostajesz darowiznę 30zł a więc 24 razy 30zł." Czyli, następne wpłacają na konto poprzedniego i tak przez wiele poziomów. Tak? Czy ty naprawdę nie dostrzegasz że to jest w 100% schemat piramidy finansowej? Poczytaj w internecie definicję - "dochody już zaangażowanych uczestników pochodzą od wpłat dokonanych przez nowo przybyłych". Odpowiada to opisowi Apolandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty jesteś darczyńcą dla jednej osoby a sam otrzymujesz pieniądze od swojej grupy" Poczekaj! Czyli, żeby dostać kasę muszę znaleźć kilka ludzi, którzy wpłacą mnie? Tak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdellos456
"Czyli, następne wpłacają na konto poprzedniego i tak przez wiele poziomów. Tak?" Co???? Jakie następne,o co ci chodzi??Ty wpłacasz pieniądze jednej przydzielonej ci osobie i to dopiero wtedy gdy sam otrzymasz pieniądze od własnej grupy. Każdy uczestnik programu ma tylko jednego podopiecznego dla którego jest darczyńcą,nikt tu nie wpłaca na żadne konto poprzedniego.O co ci chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty wpłacasz pieniądze jednej przydzielonej ci osobie i to dopiero wtedy gdy sam otrzymasz pieniądze od własnej grupy." Dobrze. Czy dobrze zrozumiałem? Powiedzmy, że dzisiaj się zapisuje do twojej grupy. Ty, czy ktoś z firmy mówi mi, że mam jakiegoś Kowalskiego, komu mam wysłać 30 zł. Ale wyślę te 30 dopiero wtedy jak sam dostanę. Z kolei, żeby dostać cokolwiek, muszę znaleźć ileś tam ludzi, którzy będą gotowi przesłać mi. Czy dotychczas dobrze gadam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdellos456
Podopieczny którego otrzymujesz na początku będzie już zawsze jednym i tym samym odbiorcą twoich darowizn.Więc o jakie wpłacanie na wielu poziomach chodzi???Powtarzam po raz kolejny to samo-każdy uczestnik jest darczyńcą dla jednej osoby a sam otrzymuje darowizny od swojej grupy. Dla mojego odbiorcy darowizn ja mogę być jednym z 200 jego darczyńców a ja sam mogę mieć swoich 100,200,max 216.Czy to jest naprawdę aż tak trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdellos456
Dobrze. Czy dobrze zrozumiałem? Powiedzmy, że dzisiaj się zapisuje do twojej grupy. Ty, czy ktoś z firmy mówi mi, że mam jakiegoś Kowalskiego, komu mam wysłać 30 zł. Ale wyślę te 30 dopiero wtedy jak sam dostanę. Z kolei, żeby dostać cokolwiek, muszę znaleźć ileś tam ludzi, którzy będą gotowi przesłać mi. Czy dotychczas dobrze gadam? Zle zrozumiałaś.Jeśli zapiszesz sie w trybie aktywnym dostajesz dane przydzielonej ci osoby i wysyłasz jej pierwsze 30zł obowiązkowo.Dopiero kolejnych rat nie musisz wpłacać jeśli nie otrzymasz pieniędzy od swojej grupy darczyńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz - Czy dobrze zrozumiałem? Powiedzmy, że dzisiaj się zapisuje do twojej grupy. Ty, czy ktoś z firmy mówi mi, że mam jakiegoś Kowalskiego, komu mam wysłać 30 zł. Ale wyślę te 30 dopiero wtedy jak sam dostanę darowiznę. Z kolei, żeby dostać darowiznę, muszę znaleźć ileś tam (10, tak?) ludzi, którzy będą gotowi przesłać mi. Wszystko dobrze teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdellos456
Wyżej napisałem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dostajesz dane przydzielonej ci osoby i wysyłasz jej pierwsze 30zł obowiązkowo." Aha! Czyli, już pozbyłem się 30 zł. Tak? OK, w porządku. Czy teraz, żeby odzyskać swoje 30 zł i ewentualnie dostać więcej, muszę pozyskać do systemu innych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdellos456
Niekoniecznie pozyskać bo to program społeczny a nie system zarobkowy:)Można zapisać sie w trybie biernym,wtedy nic sie nie płaci,po prostu sie czeka.Jak sie uzbiera odpowiednia ilość biernych będą oni dopisywani do aktywnych w taki sposób żeby na starcie otrzymali co najmniej kilku darczyńców. Tak więc wtedy od razu zwróci sie biernym opłata rejestracyjna i pierwsza darowizna.Poza tym do twojej grupy mogą być dopisani ci aktywni którzy zgłosili sie bez osoby polecającej,takich trzeba przecież pod kogoś podczepić. Samodzielnie lub z pomocą administratora cały system rozwija sie w ten sam sposób-każdy może mieć max 6 osób na pierwszym poziomie a max na trzecim 216. W miarę rozwoju programu dostajesz od swoich darczyńców z poziomu trzeciego rosnące kwoty- 30zł,60zł itd do 4900zł,to kwota darowizny wolna od podatku.Maksymalnie można otrzymać 216 razy 4900ł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdellos456
Poza tym jest jeszcze Forum Pomocowe na które idzie 10% prowizji,opłacasz ją od pieniędzy które otrzymasz.Na przykład dostajesz w danym miesiącu 10 000zł,wpłacasz 1 000zł prowizji.Będzie ona przeznaczona na potrzeby osób ogłaszających sie na forum,np niepełnosprawnych,w ciężkiej sytuacji materialnej. Na forum będzie też można szukać partnerów biznesowych,organizować zbiórki pieniędzy na cele charytatywne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak sie uzbiera odpowiednia ilość biernych będą oni dopisywani do aktywnych w taki sposób żeby na starcie otrzymali co najmniej kilku darczyńców. Tak więc wtedy od razu zwróci sie biernym opłata rejestracyjna i pierwsza darowizna.Poza tym do twojej grupy mogą być dopisani ci aktywni którzy zgłosili sie bez osoby polecającej,takich trzeba przecież pod kogoś podczepić." Czy to oznacza, że tak czy owak do systemu muszą trafić inni ludzie? Nieistotne, czy sam je zaprosiłem, czy też inni ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdellos456
Dokładnie tak:)Tutaj można zapraszać ludzi ale nie jest to konieczne.Najlepiej żeby temat nagłośniły media np TVN24,wtedy ludzie będą sie sami w dużych ilościach zapisywać i będą układani w grupy automatycznie. Na przykład jeśli w ciągu doby po emisji materiał u o Apolandii na TVN24 zapisze sie 20 000 osób to zostaną po prostu ułożeni w kolejne kręgi jak leci.Dla systemu nie ma znaczenia czy odbiorcą moich darowizn jest Ziuta czy Alfred ani gdzie mieszka,gdzie pracuje. Z tego co mi wiadomo Apolandia pracuje nad nagłośnieniem medialnym ale jak widać nie jest to proste.Oby sie jednak udało,są w Polsce ludzie którym sie wsparcie finansowe przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dokładnie tak Tutaj można zapraszać ludzi ale nie jest to konieczne." Nie jest konieczne dla mnie. Ale jeśli wszyscy uznają, że nie muszą zapraszać i nie zaproszą, to w jaki sposób ci, którzy już zapłacili po 30 zł darowizn, ale jeszcze nie stworzyli żadnej grupy, odzyskają swoje pieniądze? Skąd się pojawią środki na darowizny dla tych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdellos456
Jeśli masz możliwość reklamowania Apolandii w kręgach MLM to polecam:)Jeśli wprowadzisz np 100 osób ze struktury MLM do Apolandii jako osoba wprowadzająca to już na starcie masz duże pieniądze:) W Network Magazyn nie zrozumieli że Apolandia nie jest dla nich konkurencją,wręcz przeciwnie.Duże pieniądze jakie zyskasz w Apolandii możesz przecież przeznaczyć na rozwój swojego MLM. Pisałem w tej sprawie do Ranking MLM,kiedyś nawet byli zainteresowani zrobieniem artykułu o Apolandii.Jeśli masz z nimi kontakt przypomnij im o tym temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdellos456
Co do poprzedniej kwestii- myślę że po jakimkolwiek nagłośnieniu medialnym ludzie będą sie chętnie zapisywać do programu:)Prawdziwym hitem będzie to Forum Pomocowe,ono zrobi mnóstwo dobrego w tym kraju:)Na razie jest problem z zapisami bo wszyscy sie uparli że to piramida. Jeszcze raz zwracam sie z prośbą żebyś powiadomił o tym Ranking MLM który o Apolandii wie od roku tak jak Network Magazyn.Tylko że w przeciwieństwie do Maciejewskiego nikt z Ranking MLM nie donosił na Apolandie do UOKiK,widocznie tam są mądrzejsi ludzie niż u Maciejewskiego. Ja jakiś rok temu żeby nie skłamać pisałem w tej sprawie do Ranking MLM i odpisali coś w stylu "temat jest ciekawy" ale konkretów nie było.Jak możesz zapytaj ich o to i napisz tu na forum co powiedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdellos456
To zróbmy tak- Ty sie odezwiesz do Ranking MLM i napiszesz w ciągu paru dni co o tym sądzą:)Swoich danych osobowych nie ujawnie ale może mój mail sprzed roku gdzieś sie u nich zachował:) Czytałem w innych tematach na forum że masz jakiś kontakt z redakcją Rankingu a przynajmniej takie mam wrażenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMi33345
i gdzie te reklamy w telewizji? :D Kto już zarobił milion? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Już sam nie wiem. Śmiać się ?, czy płakać ?. Pewnie że upadnie. to pewne jak to, że jutro będzie sobota. Ale nie zaginie. To jak gra w trzy karty. Każdy wygrać może, ludzie, ludzie, zwariowałem, pieniądze rozdaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×