Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dager

milion złotych dla każdego- innowacyjny program

Polecane posty

Gość znowu 10 osob pisze
UOKiK tak w ogóle o sprawie wie bo doniósł na nich rok temu redaktor naczelny Network Magazyn,w swoim artykule na swoim portalu zacytował nawet maile z tej instytucji. - oni się nie zajmują darowiznami już to napisałem. to że się nie zajmują nie oznacza że to legalne co robicie.to że ktoś sobie coś do nich napisał nic nie znaczy. nie wiem co to za magazyn może taka sama ściema jak i ta wasza piramida :D nie interesuje mnie to. frajerzy są strzyżeni tak że wpłacają kasę w formie darowizny drugiej osobie czyli pozbywają się ciężko zarobionych pieniędzy :D jola potrąca 10% od darowizny ktoś darowizne dostaje może jakiś przypadkowy kowalski który zapisał się do piramidy wcześniej a może jakieś słupy tym samym jola nie ma 10% a 100%. jak jest nie wiem i nie interesuje mnie to. daruj sobie brednie o tym że nikt nie traci bo zawsze tracą ostatni w łancuchu tu wg reklamy ostatni nie tracą bo będzie drugi etap i liczba frajerów rozszerzy się na cały świat a piramida będize wieczna :D czytałem to i śmiałem się nieprzerwanie przez dobre 30 sekund za co ci serdecznie dziękuję :D istnienie drugiego etapu i milionów frajerów do strzyżenia na całym świecie jest wg mnie tak prawdopodobne jak to że nastąpi niebawem koniec świata albo epoka lodowcowa. reasumując powstała strona która umożliwia przelewanie darowizn od czego właściciel strony pobiera 10%. to są fakty nie wiem czy to zgodne z prawem czy nie być może tak. ale śmiecąc wszędzie i dorabiając ideologi o tym że każdy zostanei milionerem narażasz się na wpisy takie jak mój. jeśli jesteś jolą to mam nadzieję że kiedyś wtrącą cie do lochu i będziesz fora spamować i prosić o paczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic3000
A pani Jola żadnych pieniędzy zarobić nie może jeśli uczestnicy też nie zarabiają bo tak skonstruowany jest system. Apolandia zarabia tylko na opłacie rejestracyjnej która wynosi na dziś 35 zł.10% prowizji o której wspominałeś jest przeznaczone na Forum Pomocowe.Będą sie tam ogłaszać osoby potrzebujące,np. rodzice dzieci z chorobami kosztownymi w leczeniu.Więc jak ktoś dostanie 10 000 zł darowizny to na potrzeby forum przeznacza 10% czyli 1 000 zł.To chyba uczciwe no nie?Dzielisz sie tym co sam bez wysiłku otrzymałeś. Jakim cudem pani Jola może zarobić na te Malediwy?Jeśli do programu nie będą zapisywać sie ludzie bo będą bali sie że to jakieś oszustwo to Apolandia nic nie zarobi.A każdy kto sie zapisze w trybie czynnym musi mieć przydzielonego darczyńcę a więc po wpłaceniu opłaty rejestracyjnej od razu wpłaca też komuś darowiznę. Nie ma więc możliwości żeby zarabiała tylko pani Jola a uczestnicy nic.Poza tym jak wspominałem jeśli w ciągu 3 miesięcy uczestnik nie będzie miał żadnego darczyńcy i nie otrzyma żadnych pieniędzy otrzyma zwrot swojej wpłaconej darowizny? Gdzie tu jest więc piramida i oszustwo?Ano tylko w wyobraźni takich dziwaków jak ten który sie tu dziś wpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
ja nie napisałem że oszukuje a żeruje bo dla jednych obiecywnaie gruszek na wierzbie w zamian za kasę to oszustwo a dla innych zręczna manipulacja. ja wiem że to manipulacja słowami i skupiam się na regulaminie w którym jest że to serwis zajmujący się pośrednictwem w przekazywaniu darowizn. za pośrednictwo pobiera opłatę 10% i zastrzega w regulaminie że być może wprowadzi dodatkowe opłaty w postaci abonamentu. takei są fakty. moim zdaniem może się nie skonczyć na tych 10% i później zrobią jak pobieraczek wprowadzą abonament i będą wysyłać wezwanai do zapłaty bo zbierają kompletne dane adresowe przy rejestracji. Twoim zdaniem wszyscy zostaną milionerami tylko nie wiesz kiedy :D a nowy członek sam sobie wybierze czy wierzy w to że ktoś go ogoli z kasy czy w to że będzie milionerem jak się tam zarejestruje :D jedno natomiast jest pewne mianowicie to że niezależnie w co uwierzy nowy frajer to firma joli weźmie 10% od jego "wpisowego" :D czyli najlepiej być jola bo reszta jest mocno niepewna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic3000
"frajerzy są strzyżeni tak że wpłacają kasę w formie darowizny drugiej osobie czyli pozbywają się ciężko zarobionych pieniędzy" I to jest kolejna bzdura.Po zarejestrowaniu sie wpłacasz przydzielonej ci osobie 30zł darowizny.Kolejne raty dopiero wtedy kiedy sam otrzymasz pieniądze od swoich darczyńców których organizujesz sam lub których dopisuje ci administrator.Jeśli nie otrzymałeś żadnych pieniędzy nie wpłacasz kolejnych rat a ponadto po 3 miesiącach otrzymujesz zwrot darowizny jeśli nie masz własnych darczyńców.Więc co najwyżej dostaniesz swoje 30zł z powrotem. Z tego co mi wiadomo codziennie zapisują sie do programu nowi ludzie,głównie w trybie biernym który oznacza że tylko czekasz i nie ponosisz żadnych kosztów.Ty sie możesz śmiać ale co to kogo obchodzi?Ludzie sie zapisują i będzie ich coraz więcej.Kogo obchodzi twoja opinia w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic3000
Coś zamilkłeś- brakuje argumentów?No i taka jest właśnie rozmowa z tym i trollami.Brak argumentów za to wyrzuca toto z siebie bełkot niesamowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic3000
No i chyba będzie koniec rozmowy,czekam już kilka minut.Nie grzeszący inteligencją troll nie potrafi swojej tezy uzasadnić.Po co więc w ogóle udziela sie na forach skoro nie ma nic ciekawego do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
już mi się nie chce z tobą dyskutować każdy czytający wyrobi sobie sam zdanie. slogany że jeśli ktoś nie otrzyma żadnej darowizny to jola mu oda jego darowiznę jest śmieszny. po pierwsze jola mu odda bez prowizji po drugie kluczem jest słowo żadnej może otrzymać od kogoś jeden grosz bo będzie w jakiś 10 kręgu a stracił 35 zł :D wszystko zgodne z regulaminem :D po drugie może być jak z pobieraczkiem tu jest nawet większa szansa na sukces bo w regulaminie powiedziano że może być abonament i nie ma ukrytych reklam że coś jest za darmo jak tam, po trzecie jola może wyjechać do argentyny i nigdy nie wrocić jak uzbiera się niezła suma na koncie i tak można do miliona lecieć z pomyslem na to jak oskubać ludzi z kasy :D zasada jest jedna pieniądz nie bierze się znikąd i aby ktoś mógł mieć wiecej to inny musi mieć mniej. wyjatkiem są państwa. czyli ja mam więcej kasy ktoś inny ma w portfelu mniej. a to zdanie bije na głowę wszystkei inne "Więc jak ktoś dostanie 10 000 zł darowizny to na potrzeby forum przeznacza 10% czyli 1 000 zł.To chyba uczciwe no nie?Dzielisz sie tym co sam bez wysiłku otrzymałeś." sam/a wyjaśniełeś o co chodzi w tym systemie :D ja tam wolałbym tysiąc w kieszeni niż obietnicę że będę milionerem :D wiesz co może spamuj fora takim systemem tylko przekazujcie te darowizne za moim pośrednictwem ja za skromny 1% będę wam tę kasę przelewał :D a ogloszenia dacie sobie za darmo w gumtree zamiast na forum pomocowym na którym nikogo nie ma. zresztą na razie to i forum z tego co czytałem nie ma tylko będzie w przyszłosci w drugim etapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inmaculada
Z tego, co przeczytałam w tym wątku, to trzeba wpłacać jakieś pieniądze, a np. w Wazzub nic się nie wpłacało, tak samo w Zurker też się nic nie wpłaca, a pieniądze są. Więc w tych projektach nie ponosi się żadnego ryzyka pieniężnego, dlatego się nimi zainteresowałam. Ten projekt działa na innych zasadach, ale uważam, że warto się nim zainteresować pomimo wymaganego wkładu pieniężnego, jeśli ma pomóc wszystkim, którzy się zapiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic3000
Na razie trwa oczekiwanie na pismo z UOKiK.Jak już sie ono pojawi twórcy programu będą mogli śmiało wystartować z nim do mediów które z tego co mi wiadomo też czekają na to pismo bo dostały dużo maili od ludzi zainteresowanych Apolandią.Jeśli masz jakieś wątpliwości nie widzę przeszkód żebyś do UOKiK napisał lub zadzwonił,czemu tego nie zrobisz?Na ich stronie jest podany mail i telefon. Zgadzam sie że każdy czytający wyrobi sobie opinię.Najlepszym dowodem na to jest fakt że codziennie do programu zapisują sie ludzie,w przeważającej części w trybie biernym w którym nie ponoszą żadnych kosztów do czasu aż administrator nie zorganizuje im darczyńców.Jakoś nie zniechęcają ich wpisy takich trolli jak ty. Nic co napisałeś w tym wątku nie zgadza sie z prawdą.Jest to jakiś nielogiczny bełkot i słowotok.Na szczęście ludzi nie są głupi i trolli nie słuchają. Polecam również odpowiedź Apolandii na sugestie trolli takich jak ten cudak który sie tu wypowiada: http://bhc.apolandia.com/item/program-bhc-zarzuty-i-pytania-oraz-odpowiedzi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic3000
"Z tego, co przeczytałam w tym wątku, to trzeba wpłacać jakieś pieniądze, a np. w Wazzub nic się nie wpłacało, tak samo w Zurker też się nic nie wpłaca, a pieniądze są. Więc w tych projektach nie ponosi się żadnego ryzyka pieniężnego, dlatego się nimi zainteresowałam. Ten projekt działa na innych zasadach, ale uważam, że warto się nim zainteresować pomimo wymaganego wkładu pieniężnego, jeśli ma pomóc wszystkim, którzy się zapiszą." No i mamy głos rozsądku i dowód na to że ludzie nie są głupi.Chociaż ten wcześniejszy troll powie że to ja napisałem zacytowany komentarz.Owszem,pomoże wszystkim którzy sie zapiszą i mam nadzieję że kiedy to pismo z urzędu sie pojawi sprawa nabierze tempa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
a choj nie poddam sie :D bo wiedze ze masz strategie "na zmeczenie". I to jest kolejna bzdura.Po zarejestrowaniu sie wpłacasz przydzielonej ci osobie 30zł darowizny.Kolejne raty dopiero wtedy kiedy sam otrzymasz pieniądze - ja pisze o tych 30 zł bo co będzie później jest wątpliwe. później może joli nie być , może być abonament , serwis może czerpać kasę z reklam i tysiąc innych możliwości. za to ty piszesz już o kolejnych ratach co potwierdza moje przypuszczenia że piszesz na zlecenie joli :D bo normalny członek nie myśli o tym kiedy pozbędzie się większej ilości kasy ale kiedy zacznie ją dostawać :D juz pisałem że dostaniesz jeden grosz i już coś dostałeś tym samym zwrot ci się nie należy. poza tym jest to obwarowane licznymi rzeczami które być może nastąpią w przysżłości. cała ściema opiera się na tych właśnie sloganach które być może nastąpią w drugim etapie. aby był drugi etap musi być 10-100 tysięcy moim zdaniem frajerów. dyskusja z tobą jest bezcelowa bo piszesz o zdarzeniach przyszłych i mocno niepewnych na wystąpienie których nie ma żadnych gwarancji a dla myślącego człowieka to zwykła ściema. regulamin jest jaki jest ta strona pośredniczy w przekazywaniu darowizn i pobiera 10% prowizji.to jedyna pewna rzecz. do tego gromadzi dane osobowe. już same dane można sprzedać za niezła kasę jeśli użytkownicy wyrazi zgodę na ich przetwarzanie. podejrzewam że musieli wyrazić znowu mamieni sloganem że jola musi je podać innym darczyńcom :D jesteś pasożytem żerującym na niezbyt rozgarniętych osobach bez względu an to czy jesteś jolą czy liczysz na to że będziesz na górze piramidy. gdybyś chodził jak domokrążcy z reklamą tej "piramidy darowizn" to przylałbym ci pałą za nachodzenie mnie. niestety w dobie internetu człowiek nigdzie nie może wejśc bo wszędzie atakują go takie pasożyty jak ty czy ci od mlm-u. u ciebie prowizja jets od darowizn u nich od sprzedaży jeden syf. każdy liczy że będzie na górze i jak najwięcej prowizji zgarnie :D do tego mami łatwowiernych. więc wypad śmieciarzu bo to forum o pracy. widzę w googlu że w ostatnie 3 dni zaśmieciliście setki stron tymi reklamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic3000
Ja teraz idę,nie siedzę przed komputerem cały dzień,mam ciekawsze zajęcia.Wrócę tu jutro ale nie wiem czy będzie mi sie chciało coś pisać.Praktycznie wszystko opisałem wcześniej i obaliłem wszystkie tezy tego szczekającego trolla.Jak mi sie zechce to jutro odpiszę na tony kolejnych bzdur wyprodukowanych przez to coś. Tak więc jak chcesz możesz tu siedzieć i całą noc produkując swoje bzdury.Zyczę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
UOKiK napisał lub zadzwonił,czemu tego nie zrobisz?Na ich stronie jest podany mail i telefon. - ja tam nie mam po co psiać bo wiem czym się ta instytucja zajmuje doskonale. nie widzę w regulaminie apobadziewia nic takiego co by się do napisania kwalifikowało a pobieranie PROWIZJI od pośrednictwa w przekazywaniu DAROWIZN nie jest wg mnie karalne a nawet gdyby to nie będzie się tym zajmował UOKiK a prokuratura. reklama tego badziewia w takiej formie jak to przedstawiasz to żerowanie na głupocie ludzkiej. jeszcze czegoś nie kumasz ? to teraz proponuję nacisnąć ALT+F4 skoro już wszystko wiesz :D i wycieczkę na forum radia maryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic3000
Jeszcze chwilę zostałem więc odpiszę- w takim razie napisz do prokuratury.Wybierz sobie jakąś konkretną i pisz i dzwoń skoro to oszustwo.Skoro nim jest powinni zareagować No przecież sugerujesz że to oszustwo finansowe,prokuratura powinna więc czem prędzej zająć sie sprawą. Ty mi wyglądasz raczej na typa z Radia Maryja bo jesteś nawiedzony.Nie ma w internecie skarg ludzi którzy w programie BHC uczestniczą za to jesteś ty jeden i twierdzisz że to oszustwo.Objawiła ci sie prawda w postaci promienia światła z nieba? Teraz to już naprawdę idę ale jutro może być ciekawie.Ten nawiedzony troll na pewno jeszcze trochę rozrywki mi zapewni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
Ja teraz idę,nie siedzę przed komputerem cały dzień,mam ciekawsze zajęcia.Wrócę tu jutro - idź na kolejną indoktrynację i koniecznie przyjdź z posiłkami :D w tych wszystkich piramidach zawsze jest parę osób które wspomagają w wymyślaniu argumentacji forumowych żołnierzy. możesz też skorzystać z rady i poszukać przyszłych milionerów na forum radia z torunia. tam ludzie podobno mają tyle kasy że rozdają a później płaczą jak trafi się choroba i fundacja nie chce oddać :D jeśli jola dobrze płaci to mogę wam jakieś szkolenie przeprowadzić parę argumentów podsunąć bo widzę że wszędzie tylko ctrl x/c za niewielką opłata 10% od tego co jola zarabia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
Jeszcze chwilę zostałem więc odpiszę- w takim razie napisz do prokuratury.Wybierz sobie jakąś konkretną i pisz i dzwoń skoro to oszustwo.Skoro nim jest powinni zareagować No przecież sugerujesz że to oszustwo finansowe,prokuratura powinna więc czem prędzej zająć sie sprawą - ale ja nie mam po co pisać i nie twierdze że to oszustwo bo teog nie wiem tylko że golenie frajerów :D i piramida. skoro ktoś chce wpłacić swoją kasę komuś innemu i zapłacić za pośrednictwo 10% jego sprawa. to nie ja jestem pokrzywdzonym i nie ja mogę składać wniosek o ściganie. natomiast dorabianie do tego INTERESU ideologi pomocy potrzebującym to świństwo najwyższych lotów.tak samo jak żerowanie na tych chorych na epilepsję do których w dużej mierze kierowana jest ta strona. dlatego takimi osobnikami jak ty zwyczajnie gardzę. niestety nie jestem wierzący bo gdybym był to takiemu osobnikowi jak ty życzyłbym inwalidztwa i tego aby później takie pasozyty jak on sam próbowały żerować na jego niepełnosprawności , biedzie i marzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic3000
Nie zamierzam dłużej karmić trolla:)Wszystko jest opisane na stronie Apolandii,włącznie z uwagą że różne trolle produkują sie na forach rozpowszechniając nieprawdziwe informacje:) Jest tam kopia pisma złożonego w UOKiK,przepisy prawa gdzie jest wyjaśnione jak daleko jest Apolandii do piramidy.A najlepszą rekomendacją dla programu jest fakt że codziennie zapisują sie tam nowi ludzie.Ujadanie trolli jak widać ich nie odstrasza bo potrafią myśleć samodzielnie:) Ten błazen który tak sie tu produkuje niech dzwoni na policję i do prokuratury skoro chce zobaczyć "panią Jolę w więzieniu".Tylko że na policje i do prokuratury takie osobniki jak on dzwonią od roku i nikt tutaj żadnego oszustwa nie znalazł.Bo go nie ma:) Niech więc troll pisze tu sobie na co ma ochotę i rozmawia sam ze sobą.Mnie to już nie interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludovic ten sam co wczoraj
UOKiK sprawę bada od roku i nie znalazł podstaw do wszczęcia jakiegokolwiek postępowania.Pod tym linkiem jest umieszczona kopia pisma złożonego przez Apolandię w UOKiK: http://bhc.apolandia.com/przepisy-prawa.html Możliwość ubiegania sie o pisemne zaświadczenie jest dopiero wtedy gdy urząd niczego niezgodnego z prawem nie znajdzie.Ponieważ nie znalazł Apolandia może sie ubiegać o to zaświadczenie. Więc nie wprowadzajcie ludzi w błąd błazny że UOKiK sprawy nie badał bo badał przez rok:)A do prokuratury i na policje możecie sobie dzwonić,wielu ludzi takich jak wy już to zrobiło i ani jedna instytucja ani druga sprawą sie nie zajęła bo nie ma tu żadnego oszustwa. A tymczasem codziennie ludzie zapisują sie do programu,na razie głównie w trybie biernym.Ujadanie MLM-owców i innych trolli jak widać nie robi na nich wrażenia.Ludzie potrafią myśleć samodzielnie,trolle chyba tego nie zauważają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo mamy chore
W socjalistycznej Europie , w tym w polsce prawo tworzone jest pod rządzących , wysterczy nowy pomysł p. Gowina , aby politycy mogli legalnie kraść. I nie ma znaczenia , co UOKiK wytworzy , mechanizm przez was opisywany jest skonstruowany tak , aby w myśl chorego prawa i odpowiednio dobranego kontekstu słów można było ludzim nawijać makaron na uszy. Ciekawostka : - kto wie , że ZSRR w czasach Stalina miał najbardziej demokratyczną konstytucję w Europie ? - jak najmądrzejsze feminazistki wytłumaczą , że płód w 89 dniu jest tkanką , a w 90 jest już żywą istotą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osob pisze
wpisaleś się w tym temacie kilkadziesiąt razy i w każdym poście wklejasz te same brednie. jaki to ma sens ? głupi jesteś i nie pamiętasz co wklejałeś chwile wcześniej ? szukaj przygłupów w rodzinie wszyscy zostaniecie milionerami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy2012
No i gdzie to oszustwo?Policja nie reaguje,UOKiK sprawy do prokuratury nie zgłasza a ma taki obowiązek NATYCHMIAST po wykryciu przestępstwa.Zamiast sie zapisywać do Apolandii wolicie biedować i narzekać że Tusk wam nic nie daje,co za dziwny naród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaDddd26
ciekawy2012 - dobrze, że Ty zostaniesz milionerem :D ciesz się i spadaj stąd wydawać swoją grubą wirtualną kasę :D... a za przestępstwo to zostanie uznane w tym momencie jak inne tego typu programy w innych krajach, czyli jak już będzie za późno, będą liczni pokrzywdzeni i organizatorzy zwiną się z kasą. Jakoś w innych krajach też jest prawo, gdy powinno się NATYCHMIAST reagować i zgłaszać na policję, a tak się nie dzieje. Czyli co? Uznane po latach szkodliwe systemy, nie były szkodliwe, bo policja nie reagowała NATYCHMIAST? :D Weź się lecz na głowę. Bo reagowanie NATYCHMIAST to tylko teoria, a tak naprawdę trzeba mieć już twarde dowody na szkodliwość. Więc potrzeba czasu i dużo naiwnych, żeby coś się tutaj ruszyło. :D Dlaczego w innych krajach i w Polsce też nie zamykano i nie aresztowano organizatorów uznanych po czasie piramid, gdy były na początku działalności, NATYCHMIAST? Odpowiedz jak taki mądry jesteś :D. Bo to o niczym nie świadczy, że system nie jest OFICJALNIE uznany DZIŚ za przestępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor nauk prawniczych
Sprawa jest prosta- jeśli UOKiK wie o temacie i nie reaguje to znaczy że przestępstwa ani oszustwa nie ma.I nad czym tu dyskutować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaDddd26
to jak z tymi dopalaczami. Legalne były dopalacze? Legalne, więc trzeba było brać do woli bo legalne, więc nie szkodliwe. Tylko, że kilku umarło i dopiero zaczęły się schody. Nie rozumiesz tego prostego mechanizmu z prawie Polskim i wszystkich innych krajów? Kto teraz będzie się wykłócał o te 30zł? Nikt, więc jest mała szkodliwość, ale system Apolandia jest szkodliwy i to jest fakt, mam gdzieś, że oficjalnie jeszcze nikt tego nie uznał za przestępstwo, to o niczym nie świadczy. Polecam ostatni post - w trzech punktach: http://forum-opinie.se.pl/showthread.php/2350-Pro%C5%9Bba-o-interwencj%C4%99-nowe-piramidy-finansowe/page41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika , daj sobie spokój
Bo naprawdę szkoda twoich nerwów , takich bandyckich systemów są dziesiątki w Polsce i szkoda tracić czasu , ponieważ nasze społeczeństwo składa sie w 90 % z Debili , mam sam kilku ,,kumpli,, co od 15 lat zaliczyli już chyba z 50 MLM-ów , toną w długach , maja dziurawe buty i osrane gacie, jedna na dupie , mieszkają z mamusiami i marzenimi o wielkim bogactwie , milionach na koncie itp. itd. Świata nie naprawimy , owszem trzeba piętnować kłamstwa i oszustwa , ale........... jeśli ktoś chce chodzić w osranych , dziurawych gaciach , a zarobionymi pieniędzmi karmić takie twory jak : Achoojlandia , czy inne iSrowWe tudzież jakieś Bibery , co płaca 2 % dziennie .............. to jego wolnw wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sodiakov8
Czemuś biedny?Bo głupi... Polacy nie chcą sie zapisywać do Apolandii bo piramida... Tylko że żaden urząd piramidy nie znalazł i to przez wiele miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sraccofikal srafickal
Ten kant pachnie na kilometr znanym "biznesmenem" ruskiego pochodzenia Viktorem Folo meyevem. Viktor ?, to ty oszuście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
a kto tutaj jest biedny? właśnie głupie biedaczki, bez większych możliwości intelektualnych tam się zapisują :D wystarczy brać życie w swoje ręce i można zarabiać dobre pieniądze. Ile zarobiłeś z tej całej Apolandii przez czas od zapisu? Ja z własnej inicjatywy, swoją pracą zarobiłem kilka tysięcy euro każdego miesiąca w tym roku, mieszkając w Polsce (praca na zlecenie nad grami) i dalej mam tak zamiar pracować, wiara w bajeczki dla naiwnych, to właśnie dla takich naiwniaków jak Ty... jak zarobisz ten wyśniony milion w Apolandii, to wtedy pogadamy :D Póki co uczciwą pracą wyprzedzam Cię o milion lat świetlnych :D cwaniaczku, naiwniaczku :D idz, niech Cię doją w tej Nibylandii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulik5000
Apolandia to program właśnie dla biednych,z myślą o nich program powstał.Ale ci do których program jest skierowany nie chcą sie zapisywać "bo piramida".Tylko gdzie ta piramida skoro nawet UOKiK jej nie znalazł?Oni mają do dyspozycji najlepszych prawników i mają też obowiązek NATYCHMIAST powiadomić prokuraturę jeśli wykryją przestępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulik5000
Kontynuując ten wątek- twórcy Apolandii czekają tylko na jakiś papier z UOKiK lub kancelarii prawniczej i idą z tym do mediów.Media tak poza tym wiedzą już o tym temacie i to WSZYSTKIE największe. Wiedzą dlatego bo ci najgłupsi ludzie którzy trafili na stronę Apolandii od razu wszczęli alarm że piramida i zaczęli do mediów pisać,sam TVN24 mnóstwo maili na ten temat dostał.Media w odpowiedzi na pewno zwróciły sie do UOKiK a ten wciąż opiniuje i opiniuje ale w końcu sprawę musi zakończyć.A zakończy wiadomo jak-skoro przestępstwa nie ma pani prezes tego urzędu musi klepnąć podpis pod potwierdzającym to dokumentem. Szkoda że trwa to tak długo,wielu emerytów,rencistów,bezrobotnych potrzebuje kasy na teraz.No ale doczekają sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×