Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dager

milion złotych dla każdego- innowacyjny program

Polecane posty

"Poza tym problem ostatnich ogniw rozwiązuje drugi etap abonamentowy oraz fakt że w programie będzie można brać udział wiele razy.I tyle,proste,logiczne,legalne i skuteczne." no właśnie nie rozwiązuje, bo liczba uczestników na kolejnych poziomach rośnie 6krotnie, nie jesteś w stanie tego zrozumieć? Nawet jeśli byś zmusił ludzi do ponownego wejścia do systemu (a ile osób oleje taki "obowiązek", pewnie mało kto tak zrobi, bo niby czemu) to zbyt wielu ludzi będzie potrzebnych. "Zróbmy przykładową , prostą symulację. Liczba uczestników na kolejnych poziomach rośnie w następujący sposób: 1 6 36 216 1296 7776 46656 279936 i powiedzmy, że nie ma więcej chętnych uczestników, w systemie jest właśnie rozpisanych wyżej na poziomy 335833 osób. Teraz okazuje się, że trzy ostatnie, najliczniejsze poziomy nie mają swoich darczyńców. Co robimy? No przecież jest rozwiązanie! Ci, którzy już zyskali w systemie wchodzą do niego ponownie! Wspaniałe! Rejestruje więc się ponownie grupa: 1.555 osób. Czy jest szansa, że pokryją liczbowe zapotrzebowanie kolejnego poziomu? Hmm no niestety nie. Potrzebujemy na kolejnym poziomie 1688946 osób, a te półtora tysiąca osób to niestety trochę za mało." Nawet gdyby wszyscy ponownie wchodzili do systemu i wpłacali tysiące to i tak jest ciągle za mało, jak ktoś może tego nie rozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli mam 20 osób na swoim trzecim poziomie otrzymuję od nich 600zł darowizny(20 razy 30zł).Tych 20 osób organizuje sobie własnych darczyńców lub są im dopisywani przez administratora i dopiero wtedy wpłacają mi drugą ratę a więc 20 razy 60zł.Te 20 osób wpłaca mi darowiznę dopiero wtedy kiedy mają swoich darczyńców od których sami już otrzymali pieniądze." To są dopiero bzdurne wyliczenia... i sam sobie przeczysz, bo na początku piszesz, że twoi darczyńcy wpłacają Ci kasę i organizują sobie swoich darczyńców, a potem, że oni czekają na swoich darczyńców i dopiero wtedy wpłacają. Więc kasy nigdy nie powinieneś otrzymać. Proste jak tak konstrukcja cepa. Czekasz na kasę od tych 20 osób, a one od swoich darczyńców, a ci na swoich, aż dojdziemy do poziomów, gdzie nie ma ludzi. Proste? Proste. Zawsze ci najniżej będą blokować możliwy przepływ gotówki, a ci na górze czekać w nieskończoność :D. Jedyna nadzieja, że abonament za korzystanie z serwisu będzie od pewnego momentu obowiązkowy, wtedy jest szansa, że choć 5% ludzi wydoi resztę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamień Węgielny Ahoojlandia
Rejestr REGON - wyszukiwarka podmiotów gospodarki narodowej stan danych na dzień:2012-06-21 Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę mechanizmu cookie. Do działania wyszukiwarki potrzebna jest włączona obsługa cookie. Wyszukiwanie wg numeru REGONWyszukiwanie wg numeru NIP Proszę wprowadzić:numer REGON podmiotunumer NIP podmiotukod weryfikacyjny z obrazka poniżej Jeśli kod jest nieczytelny -PROSIMY O OCZEKIWANIE NA ODPOWIEDŹTRWA ŁĄCZENIE Z BAZĄ DANYCH Informacja prawna Zgodnie z art. 43 ust. 2 ustawy z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (Dz. U. Nr 88, poz. 439, z późn. zm.) od dnia 1 lipca 2011 r. udostępnienie danych na stronie Głównego Urzędu Statystycznego jest równoznaczne z potwierdzeniem dokonania wpisu tych informacji w rejestrze REGON. Numery identyfikacyjne, nazwa podmiotu, osoba prowadząca działalność gosp.: Numer identyfikacyjny REGON 490690410 Numer NIP 7361110133 Nazwa RENE MAKOWSKA JOLANTA APOLANDIA.COM Nazwisko RENE MAKOWSKA Imię / imiona JOLANTA Adres siedziby: Województwo MAŁOPOLSKIE Powiat TATRZAŃSKI Gmina/Dzielnica lub Delegatura ZAKOPANE Ulica, miejscowość UL. JULIANA TUWIMA 14 A, ZAKOPANE Poczta 34-500 ZAKOPANE Pozostałe (udostępnione) dane: Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ Kod i nazwa szczególnej formy prawnej 99 - BEZ SZCZEGÓLNEJ FORMY PRAWNEJ Kod i nazwa formy własności 214 - WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH Kod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 2007 6312Z - DZIAŁALNOŚĆ PORTALI INTERNETOWYCH Data powstania podmiotu * 1996-10-21 Data rozpoczęcia działalności ** 1996-10-21 Organ rejestrowy / ewidencyjny BURMISTRZ MIASTA ZAKOPANE Nazwa rejestru / ewidencji EWIDENCJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ Numer nadany przez organ rejestrowy / ewidencyjny 484/91 * dla podmiotów wpisanych do rejestru REGON w I etapie jego wdrażania (1975-1976 r.) za datę powstania podmiotu przyjmowano datę wpisu do rejestru REGON ** dla podmiotów wpisanych do rejestru REGON przed 2000 r. data rozpoczęcia działalności jest tożsama z datą powstania podmiotu Jednostki lokalne: PODMIOT NIE POSIADA JEDNOSTEK LOKALNYCH (LUB NIE ZOSTAŁY ZGŁOSZONE) Drukowaniezałączyć informację o jednostkach lokalnych:informację pełnąinformację skróconą Podgląd wydrukuDrukowanie bez podglądu Nowe wyszukiwanieInformacje o rejestrze REGONStrona główna GUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego moderacja nie usuwa
tematów reklamujących piramidy finansowe? :O zajęta jest pewnie usuwaniem normalnych topiców normalnych ludzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo mówi jasno
UOKiK wie o programie BHC od ponad roku.Gdyby było tu jakieś oszustwo musiałby NATYCHMIAST zareagować.Obojętnie czy do programu ktoś już sie zapisał,czy zapisało sie 10 osób czy 20. Brak reakcji UOKiK jest dowodem na to że żadnego oszustwa tu nie ma i tego nie zakrzyczycie idioci:)A jak sie pojawi opinia UOKiK na piśmie na co wszyscy czekają media nie będą już miały żadnych oporów przed nagłośnieniem sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
prawo mówi jasno - znowu te nudna ściema? Weź człowieku nie błaźnij się. Jak takie wspaniałe prawo mamy, to dlaczego pobieraczek, skazany został prawomocnym wyrokiem dopiero po reakcji kilkuset pokrzywdzonych i po wyroku nadal strona działa? Czemu NATYCHMIAST nie zareagowano i nie zablokowano strony? Czemu trwało kilka miesięcy, zanim w ogóle coś po skargach zaczęto działaś? Prawo Polskie i instytucje w tym kraju to NATYCHMIAST i skutecznie działają tylko w wyobraźni takich idiotów jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą Apolandią nie wszystko jest takie proste. Jeśli jet to firma, to - na czym polega jej działalność? Możliwe, że prowadzi działalność bankową lub probankową (pobiera, kumuluje i wypłaca gotówkę), co wymaga posiadania licencji i nie może być prowadzone przez firmę jednoosobową, gdyż banki ustawowo obowiązuje forma SA? Wówczas dziwię się, że ją nie udupili!!! Jeśli jest to dobrowolna nieformalna społeczność ludzi, to wszystko gra. Ludzie maja prawo zgromadzić się i umówić, że będą sobie nawzajem pomagać finansowo wg określonych zasad. Tylko że, w tym wypadku, ja bym na miejscu działaczy tej całej Apolandii nigdy nie mówiłbym, że tutaj inwestuje się pieniądze i można otrzymać zyski. Najrozsądniej byłoby powiedzieć, że każdy może wpłacić jakąś kwotę w celu pomocy innej osobie i przy korzystnym zbiegu okoliczności również może otrzymać pomoc w wysokości swojego wkładu do ogólnej skarbonki, plus XX%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tyle
Faktów nie da sie zakrzyczeć- UOKiK nie znalazł nic do czego można sie przyczepić = oszustwa nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HansKloss
"Z tą Apolandią nie wszystko jest takie proste. Jeśli jet to firma, to - na czym polega jej działalność? Możliwe, że prowadzi działalność bankową lub probankową (pobiera, kumuluje i wypłaca gotówkę), co wymaga posiadania licencji i nie może być prowadzone przez firmę jednoosobową, gdyż banki ustawowo obowiązuje forma SA? Wówczas dziwię się, że ją nie udupili!!! Jeśli jest to dobrowolna nieformalna społeczność ludzi, to wszystko gra. Ludzie maja prawo zgromadzić się i umówić, że będą sobie nawzajem pomagać finansowo wg określonych zasad. Tylko że, w tym wypadku, ja bym na miejscu działaczy tej całej Apolandii nigdy nie mówiłbym, że tutaj inwestuje się pieniądze i można otrzymać zyski. Najrozsądniej byłoby powiedzieć, że każdy może wpłacić jakąś kwotę w celu pomocy innej osobie i przy korzystnym zbiegu okoliczności również może otrzymać pomoc w wysokości swojego wkładu do ogólnej skarbonki, plus XX%." Firma ta nie prowadzi żadnej działalności bankowej.Nie udziela przecież pożyczek.Umożliwia tylko wymianę darowizn pomiędzy ludźmi od których to darowizn pobiera prowizję-idzie ona na cele prospołeczne,od tego będzie uruchomione Forum Pomocowe. Na Forum Pomocowym będą sie mogli ogłaszać na przykład rodzice dzieci chorych na rzadkie,trudne w leczeniu choroby.Mogą otrzymać pomoc od Apolandii z funduszu na który składają sie te prowizje z darowizn albo od innych uczestników programu. Ja ludzi nie rozumiem- w Apolandii można zyskać duże pieniądze jeśli tylko ludzie będą sie zapisywać.Do miliona daleka droga ale miesięcznie kilka tysięcy jest do wzięcia co poratuje niejedną rodzinę. Zamiast sie zapisywać wy jednak szukacie piramidy tam gdzie jej nie ma.To wy nie chcecie tych dodatkowych pieniędzy??A kto wam je da??Tusk,Kaczyński,Palikot?Dla mnie to jest niepojęte dlaczego ludzie nie chcą skorzystać z pomocy jaką daje Apolandia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zamiast sie zapisywać wy jednak szukacie piramidy tam gdzie jej nie ma." Nie rób proszę z nas idiotów! Jeśli w jakiejś strukturze wypłaty uczestnikom pochodzą z wpłat innych uczestników, to jest to nic innego jak FINANSOWA PIRAMIDA. Ja osobiście nie mam jakiegoś urazu do piramid, bo można ją użyć do oszustwa, a można i do szczytnej sprawy. Druga sprawa, że nie wolno gwarantować wszystkim zyski, kiedy nie generuje się żadnej wartości dodanej. Tylko Narodowy Bank ma takie prawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HansKloss
Skoro to piramida to czemu UOKiK od roku nie reaguje?Nagle zaczął wspierać piramidy finansowe?Jeśli ktoś tu jest idiotą to raczej ten kto twierdzi że Apolandia jest piramidą finansową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szewa
Na pierwszej stronie dyskusji jest odnośnik do zakładki przepisy prawa na stronie Apolandii,czytać nie umiecie?Co za idioci,czytać nie umieją nawet a piramid szukają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HansKloss
Idź z tym pytaniem do UOKiK.Organizowanie piramid finansowych w Polsce jest karalne,grozi za to kilka lat więzienia.Zapytaj ich czemu od roku wiedza o tym temacie i nie reagują.Mnie daj święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyski węzła piramidy finansowej nie pochodzą ze sprzedaży towarów lub usług. Pochodzą one (zyski) w całości z wpłat wpisowego wnoszonego przez nowych członków struktury, pozyskanych przez węzeł i węzły potomne. Na piramidzie finansowej zyskują tylko osoby, które znajdują się u jej szczytu i wystarczająco wcześnie do niej dołączyły. Należy zaznaczyć, że w Polsce organizowanie bądź kierowanie systemem sprzedaży lawinowej jest czynem nieuczciwej konkurencji zagrożonym karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8 (art. 24 a ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z dnia 16 kwietnia 1993 r., tekst jednolity: Dz.U. 2003 r. Nr 153, poz. 1503 ze zm.). Podaj może - jaki towar, z którego wynika zysk dla uczestników Apolandii, jest tam sprzedawany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
system piramidy charakteryzuje się tym, że zysk jest uzależniony od pozyskiwania nowych osób inwestujących pieniądze. Czy możesz powiedzieć - z czego wynikają zyski dla uczestników Apolandii? Tylko nie odsyłaj proszę mnie do UOKiK, bo to ty, jako przedstawiciel firmy, powinieneś mi odpowiedzieć na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HansKloss
Zadaj to pytanie w UOKiK.Przypominam że organizowanie piramid finansowych w Polsce jest nielegalne,grozi za to kilka lat więzienia.Skoro Apolandia jest piramidą UOKiK powinien zareagować od razu. Idź więc do nich ze swoimi pytaniami.Wiedzą o sprawie od roku,żadnej reakcji nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HansKloss
i nie jestem żadnym przedstawicielem firmy,jestem uczestnikiem programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie jestem żadnym przedstawicielem firmy,jestem uczestnikiem programu" Skoro tak, to jaki masz interes w zapraszaniu tam innych ludzi? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HansKloss
Taki sam jak każdy inny uczestnik- tylko jeśli zapisują sie ludzie można zyskać pieniądze.W przeciwieństwie do MLM nie ma w Apolandii żadnych liderów,każdy otrzyma tyle samo w miarę rozwoju programu.Pieniądze zyskują wszyscy a nie jak w MLM lider zgarnia kasę a jelenie w jego grupie sie męczą. Jak na razie otrzymałem 90 zł darowizn więc średnio mnie to satysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W przeciwieństwie do MLM nie ma w Apolandii żadnych liderów,każdy otrzyma tyle samo w miarę rozwoju programu." A co własciwie oznacza "każdy otrzyma tyle samo w miarę rozwoju programu."?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeśli zapisują sie ludzie można zyskać pieniądze." Czy to przypadkiem nie oznacza, że dochody w Apolandii pochodzą z wpłat nowych uczestników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HansKloss
Wszystko jest wyjaśnione na stronie Apolandii,mam ci kopiować całe fragmenty tekstu z ich strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HansKloss
jak ktoś jest zainteresowany to wchodzi na ich stronę i czyta,tam jest wszystko,z jakiej racji ja mam tu godzine siedzieć i wyjaśniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HansKloss
To napisz do Apolandii na biuro@apolandia.com albo do UOKiK i nie przynudzaj na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HansKloss
Nowa strona dyskusji więc napisze jeszcze raz to samo- UOKiK od kwietnia 2011 wie o Apolandii.Jeśli jest to piramida finansowa to urząd powinien był od razu zawiadomić prokuraturę bo taki ma obowiązek.I nie ma tu żadnej małej szkodliwości czynu o czym pisał jakiś "ynteligent".Jeśli jest piramida to urząd zawiadamia prokuraturę obojętnie czy już sie ktoś zapisał,czy w piramidzie jest 10 osób czy 20. Ponieważ żadnej piramidy tu nie ma nie było też żadnej reakcji UOKiK.Więc jak ktoś ma obiekcje niech leci do tego urzędu z pretensjami.A program działa,jest legalny i daję szansę zyskania miliona zł w postaci darowizn w perspektywie kilku lat. Ci najbardziej upierdliwi niech idą też na policje,niebiescy tez już od dawna o Apolandii wiedzą a ponieważ nie jest to piramida to i tez nic nie zrobili w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HansKloss
Na poprzedniej stronie są też jakieś śmieszne wyliczenia że niby jakiś procent uczestników coś traci.Gdyby tak było to sprawa tym bardziej kwalifikuje sie do prokuratury bo te wyliczenia nie są przedstawione na stronie Apolandii.Oznaczałoby to że Apolandia świadomie wprowadza ludzi w błąd. Autor tych wyliczeń niech pisze do UOKiK,na pewno uświadomi prawników którzy pracują dla tego urzędu że strasznie sie pomylili bo on,geniusz wszystko wyliczył hehehe Na koniec można to tak podsumować-chcecie dużych dodatkowych pieniędzy i przy okazji chcecie pomóc innym?Zapisujcie sie do Apolandii.Nie widzi wam sie Apolandia bo to zła piramida?No to zawsze można pojechać popracować fizycznie na Zachód.Albo kupić starter MLM i zacząć sprzedawać sieciowo kremy do stóp.Tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
to tylko współczuć, że nie widzisz sensownych sposobów na zarabianie pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HansKloss
W Apolandii nic sie nie zarabia.Darowizna nie jest zarobkiem.Następny kompetentny doradca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×