Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dager

milion złotych dla każdego- innowacyjny program

Polecane posty

Gość sensowny
niech Lena znajdzie inny sensowny system w którym można zyskać legalnie milion złotych,bardzo chętnie sensownie sie zaangażuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensowny
No to dowaliła sensownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niech Lena znajdzie inny sensowny system w którym można zyskać legalnie milion złotych,bardzo chętnie sensownie sie zaangażuje" W prawdzie Leną nie jestem, ale znam taki system. I nawet nie jeden! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM śmierdzi i to mocno
Pewnie MLM:D:D:D jednym z największych adwersarzy Apolandii jest pewien guru polskiego MLM z wyrokami za pobicie policjanta i pomówienie oraz kilkoma sprawami w toku:D Jaki biznes taki jego guru:D:D Wysyła on bez przerwy donosy na Apolandie do UOKiK i na policje bo wie że jak Apolandia ruszy ludzie zaczną przechodzić z MLM do Apolandii właśnie:D Bo w przeciwieństwie do handlu sieciowego kreamami do stóp w Apolandii zyskuje każdy,nie ma liderów. To ten redaktorek on doniósł na Apolandie do UOKiK rok temu:D:D Tymczasem UOKiK i wszystkie instytucje olewają donosy redaktorka MLM:D A ten biedak produkuje sie na forach dodając anonimowe wpisy:D:D Zawsze mi sie śmiać chce z tego gościajak mi sie on przypomni:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie nie mogę
Ilu jest kuźwa idiotów :O Szok ! Albo tu sami tylko naganiacze jeden przez drugiego pieje :D Przecież to piramida i to w najczystszej swej postaci, pojawiająca się co kilka lat w innym przybranku. Jedną z edycji pod nazwą "tysiączek" pamiętam z początku lat osiemdziesiątych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny3000
To czemu UOKiK nie reaguje na piramidę geniuszu?:D:D Od roku wiedzą o tym bo im redaktorek doniósł i nic,żadnej reakcji.No właśnie,tylu jest idiotów którzy piszą że to piramida,niech przedstawią ci idioci jakiś dowód na to w postaci komunikatu policji,oświadczenia UOKiK itp:D Czekam idioci na dowody tej piramidy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie nie mogę
ależ ty jesteś bałwan :D To żeby zobaczyć coś co jest oczywiste to tobie trzeba urzędowego papierka ? No to gratuluję :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny3000
Problem w tym że urząd musiałby zareagować gdyby była to piramida i natychmiast zgłosić to prokuraturze kretynie:D A przez rok tego nie zrobił:D Więc kretynie oznacza to że UOKiK wspiera piramidy?:D:D Otóż oznacza to że piramidy tu nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie nie mogę
Baranie jeden zakuty, nie interesuje mnie prokuratura. To powiedz skąd biorą się pieniądze ? Skąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny3000
Pieniądze biorą sie z darowizn głąbie bo to program wzajemnych darowizn:D:D Kretynie- UOKiK musi NATYCHMIAST zawiadomić prokuraturę jeśli wykryta zostanie piramida.Obojętnie czy już sie ktoś do niej zapisał,czy jest w niej 10 osób czy 20:D Poza tym banda głąbów takich jak ty non stop śle donosy na Apolandie na policje,do UOKiK,do KNF i innych instytucji.NIKT NIE ZAREAGOWAŁ:D Bo piramidy tu nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie nie mogę
Czyli z przypływu nowych idiotów, którzy wpłacą tym wyżej . Ty jesteś aż tak głupi ? Czy tylko szukasz głupszych od siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssSami
jakby zamiast 'darowizn' były w regulaminie 'wpłaty', to mamy piramidę finansową z punktu widzenia prawa. Jedynie to wykorzystanie kruczku prawnego was przed tym oficjalnie chroni, ale mechanizm jest typowej piramidy finansowej. Ty wpłacasz trochę jednej osobie, a tobie wielu ludzi i robi się większa kupka kasy itd.. mechanizm typowej piramidy finansowej. Tutaj mechanizm piramidy finansowej widać od razu, a zasłanianie się UOKiK świadczy tylko o tym, że macie ludzi za idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny3000
Nikt nie płaci nikomu wyżej głąbie:D Każdy uczestnik ma przed sobą 3 poziomy:D Powiedz lepiej głąbie czemu nie ma reakcji żadnego urzędu ani instytucji na donosy głąbów takich jak ty którzy te donosy ślą non stop od roku:P Czekam głąbie na odpowiedź:D Skoro to nielegalna piramida czemu nie ma reakcji policji,prokuratury,UOKiK,KNF czy czego tam jeszcze chcesz:D Dajesz głąbie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssSami
jedynie co trzeba zmienić, żeby z punktu widzenia prawa Polskiego była to piramida finansowe, to zmienić słówko 'darowizna' na 'wpłata'. Mechanizm zostawić jaki jest, tyle tylko, że prawo Polskie nie uwzględnia w definicji piramidy finansowej tego, że mogą to być 'darowizny'. Proste, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam2,6
Skoro to piramida czemu UOKiK ani policja nie reagują?I to przez ponad rok.Ktoś z tutejszych ekspertów finansowych odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie nie mogę
Nieeee, albo tu sami debile, albo sami naganiacze. Albo jeden naganiacz. Masz wytłumaczone wyżej !!!! Ślepy jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam2,6
To nie jest żadna odpowiedź.UOKiK musi reagować także wtedy gdy firma działa z punktu widzenia prawa legalnie ale oszukuje ludzi.Dlatego legalnie działający Pobieraczek dostał grzywnę.Dlaczego wobec tego Apolandia jej nie dostała skoro według was głąby oszukuje ludzi?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssSami
Pobieraczek nie działał legalnie, naruszał prawo. Co powiesz na temat dopalaczy? Czemu przez długi czas mogli je sprzedawać legalnie? Bo prawo Polskie było kalekie i była w nim dziura, którą cwaniaki wykorzystały. Tutaj jest podobnie. Tylko idiota tego nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam2,6
Tak to sobie tłumaczcie:D A tymczasem w statystykach Alexa.com Apolandia pnie sie w góre codziennie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
Sluchaj koleś - bardzo prosta sprawa. Twierdzicie tutaj, że każdy zyskuje w tym systemie nawet milion złotych. Weź więc przyjmij teoretycznie, że 1million ludzi weźmie w tym udział i udowodnij w wyleczeniach, że każdy wpłacając te 30zł i dalej aż do wpłaty łącznie tych kilku tysięcy złotych dostanie na swoje konto milion złotych. Każdy z uczestników, a jak nie każdy, to podaj ilu z tego miliona ludzi. Jak takimi wyliczeniami wykażesz, ze każdemu się opłaca, to jeszcze dziś się zapisuję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam2,6
Przecież wszystko jest opisane na stronie Apolandii,podany tam jest Plan Darowizn.Nie chce sie wejść samemu i poczytać?Co ja jestem sekretarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie nie mogę
Kolejna sprawa to te 30 złotych, czyli niska szkodliwość społeczna. Dopóki ktoś się nie wkurzy i nie zgłosi tego do prokuratury to będzie się kręciło dotąd dokąd będą naiwne głupki. Tak jak zresztą dziesiątki już razy wcześniej pod innymi nazwami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam2,6
Jakoś przez rok nikt nie zgłosił do prokuratury.Za to prokuratura w różnych częściach kraju dostała mnóstwo maili od idiotów widzących tu piramide.Reakcji nie było.Podobna sprawa z UOKiK.Gdzie więc jest ta niebezpieczna piramida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
czyli nie da rady tego wyliczyć :D zasłania się cfaniaczek stronką Nibylandii, a tam nie ma takich konkretnych wyliczeń, konkretne wyliczenia uwzględniające określoną liczbę ludzi pokazują od razu jak dziadostki i oszukańczy ten system. Na stronie Nibylandii nikt takich nie uwzględnił. 'Czy ja jestem sekretarką?' Jak niewygodne pytanie, to takie wykręty właśnie :D pisać konkretów się niby ie chce, a pisać kilkanaście kolejnych postów to chce :D Wylicz to jedno o co cię proszę i sprawa zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
masz milion chętnych, jak możliwe jest, żeby z kilku tysięcy złotych razy ten milion ludzi zrobiło się milion złotych razy milion ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam2,6
Nowa strona dyskusji więc należy przypomnieć że UOKiK wie o Apolandii od ponad roku.Urząd ten ma obowiązek reakcji NATYCHMIAST po wykryciu przestępstwa,w przypadku Apolandii reakcji nie było bo nie ma tu żadnego przestępstwa ani oszustwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
widzę, że słabiutko z matematyką :D te wyliczenia dotyczą nie 216 osób tylko 1+6+36+216 uczestników, to ile mamy? no tak słabo z matematyką to sam napiszę, żebyś sobie mózgu nie przegrzał: 259 osób i każda z tych osób wpłaca te 4.600zł i ilu mamy milionerów. Jednego? :D OMG to niezbyt to opłacalne, co? jeden na 256 osób :D ma taką szansę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie nie mogę
To jest naprawdę dla bezdennie głupich naiwniaków SZOK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
te wasze wyliczenia wykazały, że jedna osoba ma możliwość mieć milion i każdy z was frajerów wierzy, że wy będziecie tą osobą, więc naganiacie ilu się da naiwniaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×